Lista startowa: "Lubię to i owo" Koszalin - Lubiatowo

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok urodzenia Płeć
1 Brzęczek Tomek Koszalin Tęcza 1966 M
2 KILAR Tomasz Koszalin 1974 M
3 Michalska Ewelina Koszalin 1985 K
4 Mazurek Barbara Koszalin Babeczki Koszalin/Biegnijmy.pl 1979 K
5 Szmigiero Sebastian Słupsk W.P.K SŁOÑ TEAM 1977 M
6 Kaczmarek Agnieszka Koszalin 1976 K
7 Micerski Tomasz Koszalin TKKF KOSZALIN 1976 M
8 Strzyż Łukasz Stare Bielice IT ART 1983 M
9 Strzyż Dorota Stare Bielice IT ART 1985 K
10 Konieczna Anka Koszalin Rozbiegany Koszalin 1969 K
11 Kołodziejczyk Danuta Biesowice ProRunning Promotion 1964 K
12 Krzewińska Małgorzata Koszalin TKKF KOSZALIN 1959 K
13 Kosecki Tomasz Koszalin Zakwas 1986 M
14 Kosecka Sylwia Koszalin Zakwas 1988 K
15 Seewald Jan Koszalin Zakwas 1977 M
16 Seewald Agnieszka Koszalin Zakwas 1984 K
17 Piechota Robert Koszalin Rozbiegany Koszalin 1970 M
18 Hałajko Magdalena Koszalin 1982 K
19 Kępka Adrian Wiekowo 1995 M
20 Kępka Wioletta Wiekowo 1975 K
21 Król Michał Koszalin 1995 M
22 Michalak Anna Koszalin Wilki Koszalin 1984 K
23 Głuch Katarzyna Koszalin Biegnijmy.pl 1982 K
24 Głuch Marek Koszalin Depka koszalin 1984 M
25 Wróblewska Marta Koszalin KS WILKI Koszalin 1976 K
26 Wróblewski Mateusz Koszalin KS WILKI Koszalin 2001 M
27 Kozłowski Tomasz Koszalun Rowery Małgośka 1981 M
28 Hibner Waldemar Koszalin Rozbiegany Koszalin 1977 M
29 Pietrzyk Paulina Sianów 1991 K
30 Niewiadowski Robert Stare Bielice Arte-IT 1980 M
31 Matuszewski Karol Koszalin WILKI Koszalin 1983 M
32 Podawca Lukasz Sianów JE 1223 Koszalin 1984 M
33 Podawca Ewa Sianów Domowe przedszkole 1987 K
34 Nowacka ELżbieta Koszalin 1976 K
35 HAUSMAN ANDRZEJ 75-257 KSR ROWERIA 1954 M
36 Konkel Aga Koszalin 1983 K
37 Konkel Łukasz Koszalin 1979 M
38 DERLIŃSKI ADAM Koszalin 1978 M
39 DERLIŃSKA KATARZYNA Koszalin 1982 K
40 DERLIŃSKI OLAF Koszalin 2001 M
41 DERLIŃSKA OLGA Koszalin 2001 K
42 Kiljan Sylwia Koszalin 1982 K
43 Norek Tomek Koszalin Grupa Romex 1968 M
44 Rogoza Mateusz Zielin Niezrzeszony 1991 M
45 Michalczyk Małgorzata Koszalin wojownicy wódy 1989 K
46 Chołuj Jarek Koszalin Rozbiegany Koszalin 1975 M
47 Kaczmarek Łukasz Koszalin 1984 M
48 Polak Szymon Koszalin Rozbiegany Koszalin 1974 M
49 Łabejsza Łukasz Koszalin Wojownicy Wódy 1985 M
50 grzelak Karina Koszalin rozbiegany Koszalin 1977 K
51 Szubert Beata Koszalin 1979 K
52 Tokarski Szymon Koszalin 1974 M
53 Wolf Weronika Sianów 1975 K
54 Skierka Grzegorz Kwasowo MKS Święc Sławno 1984 M
55 Błońska Agnieszka Koszalin Babeczki Koszalin 1970 K
56 Korol Elżbieta Koszalin Babeczki Koszalin 1971 K
57 Konkel Joanna Sławno MKS "Święc" Sławno 1966 K
58 Bassel Marcin Koszalin 1982 M
59 Szczygielski Paweł Koszalin 1973 M
60 Iwaniec Dariusz Sierakowo TKKF Koszalin 1975 M
61 Kowalczyk Piotr Koszalin 1983 M
62 Malinowski Mariusz KOSZALIN 1980 M
63 Figarski Leszek Koszalin LoveBike 1983 M
64 ŁOPIŃSKI PIOTR DREZDENKO FSD 1980 M
65 MIKOŁAJCZAK LUIZA BOBOLICE FSD 1981 K
66 Beszterda Sebastian Koszalin Nietoperze 1975 M
67 Beszterda Jakub Koszalin 2001 M
68 Rutkowski Artur Koszalin Rutkowski Team 1990 M
69 Rutkowski Ryszard Koszalin Rutkowski Team 1964 M
70 Rabka Monika Koszalin For-Rest-Run Team 1980 K
71 Kazimierowicz Radosław Koszalin VTT Koszalin 1980 M
72 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M
73 Wyszyńska Kaja Kretomino 2000 K
74 Pawelec Marta Koszalin 1986 K
75 Pawelec Tomasz Koszalin 1982 K
76 Majewski Jakub Koszalin 1993 M
77 Marzec Łukasz Koszalin 1982 M
78 Kapuściński Robert Koszalin JW 1223 1978 M
79 Przewłocki Michał Koszalin Inter-Metal 1985 M
80 Koszowski Krystian Koszalin 1981 M
81 Wolf Weronika Sianów Tkkf 1975 K
82 Sobieraj Rafał Koszalin Zielona Team :) 1979 M
83 KULCZYK KATARZYNA SŁAWSKO KB BRYZAPOSTOMINO 1982 K
84 ROGANOWSKA DANUTA Koszalin Rozbiegany Koszalin 1983 K
85 ROGANOWSKI RAFAŁ Koszalin Rozbiegany Koszalin 1972 M
86 Dwulit Iga Koszalin 1983 K
87 Czerniak Gracjan Koszalin 1980 M
88 Wicher Krzysztof Koszalin Adwokatura 1981 M
89 Czeszejko Marta Koszalin 1991 K
90 Wojciechowski Piotr Koszalin 1985 M
91 Kozłowiecki Waldemar Koszalin 1951 M
92 Kozłowiecka Małgorzata Koszalin 1960 K
93 Pasternak Sebastian Koszalin 1977 M
94 Pasternak Anna Koszalin 1974 K
95 Badeński Tom Koszalin 1960 M
96 Golec Anna Koszalin 1977 K
97 Krzysztof Gaffke SŁUPSK W.P.K. Słoń Team 1979 M
98 Bartnik Marian Koszalin TKKF Koszalin 1931 M
99 BLICHARZ Monika KOSZALIN 1982 K
100 Staszyńska Marianna Białogard BTC,,ORZEŁ''-BIAŁOGARD 1956 K
101 Lewkowicz Kasia Koszalin 1979 K
102 Kopacz Rafał Koszalin WWW.RAFALKOPACZ.PL 1983 M
103 Dziadul Marek Koszalin 1968 M
104 Dziadul Magdalena Koszalin 1971 K
105 Stebelski Jasiek Koszalin 1988 M
106 Garncarek Paweł Świeszyno Wilki Koszalin 1980 M
107 Kamińska Joanna Koszalin 1984 K
108 Szewczyk Paulina Wojnowo 1997 K
109 Malec Paweł Koszalin 1985 M
110 Szyszkoswski Tomasz Koszalin Rozbiegany Koszalin 1981 M
111 Staniek Ewa Koszalin 1986 K
112 Chodor Izabela Gorzebądz Tkkf Koszalin 1981 K
113 Mrugalski Stanisław Miastko 1964 M
114 Pietrzyk Paulina Sianów 1991 K
115 Jarosz Konrad Koszalin Gimnazjum nr 9 2001 M
116 Kędziora Piotr Koszalin Gimnazjum nr 11 2001 M
117 Jarosz Wiesław Koszalin JW. 1223/blog 1973 M
118 Sobczyk Emilia Koszalin fb.com/terrierkufik 1975 K
119 Sobczyk Tomasz Koszalin fb.com/terrierkufik 1974 M
120 Michalak Michał Koszalin Dziki Koszalin 1983 M
121 Kłyk-Michalak Olimpia Koszalin Dziki Koszalin 1991 K
122 Milewski Tomasz Koszalin 1982 M