Lista startowa: XXVIII Ogólnopolski Bieg Uliczny "Solidarności" - Kołobrzeg 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok urodzenia Płeć Niepełnosprawny Wpłata
1 Kędzierski Andrzej SZCZECINEK 1980 M Tak Tak
2 Wąsowicz Anna Stramnica 1981 K Nie Tak
3 Gzela Olga Koszalin Babeczki Koszalin 1979 K Nie
4 Drzazga Zbigniew Szczecinek Parkrun Szczecinek 1968 M Nie
5 Odorowicz Katarzyna Warszawa 1970 K Nie Tak
6 Uznański Ryszard Kołobrzeg Kołobrzeg biega 1971 M Nie Tak
7 Uznańska Agata Kołobrzeg Kołobrzeg biega 1964 K Nie Tak
8 Biedrzycki Adam STARY BOREK/KOŁOBRZEG CW FANZA KOŁOBRZEG 1984 M Nie Tak
9 Schmidt Dariusz Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1964 M Nie
10 Marczak Andrzej Żelkowo amator 1958 M Nie Tak
11 Marczak Małgorzata Żelkowo amator 1960 K Nie Tak
12 Strykowski Krzysztof Poznań Drużyna Jezusa 1964 M Nie Tak
13 Górzyńska Małgorzata Trzcianka 1973 K Nie Tak
14 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M Nie Tak
15 Dudziak Piotr Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN 1975 M Nie
16 Teska Bartosz Koszalin TKKF Koszalin 1977 M Nie
17 Górny Tadeusz Piła 1946 M Nie Tak
18 Ukraiński Sławomir KOŁOBRZEG Kołobrzeg biega 1968 M Nie Tak
19 Karcz Artur MRZEŻYNO Orzeł Mrzeżyno 1979 M Nie Tak
20 Guzielak-Zięba Natasza Rokietnica niezrzeszona 1976 K Nie Tak
21 Zięba Piotr Rokietnica niezrzeszony 1968 M Nie Tak
22 Guzielak Anna Poznań niezrzeszona 1981 K Nie Tak
23 Kuśmider Andrzej Czaplinek WMLKS POMORZE STARGARD 1983 M Nie
24 Majewski Borys Kołobrzeg 1979 M Nie Tak
25 Pękała Piotr Koszalin Rozbiegany Koszalin 1971 M Nie Tak
26 Łukaszewski Patryk Gniezno Karkonosz Runing Team/ Cross Warszawa 1989 M Tak Tak
27 Zaremba Katarzyna Skalno AT-Aktywny Trzebiatów 1984 K Nie
28 Buczkowski Jacek Kołobrzeg 8brem 1973 M Nie Tak
29 Szubert Agnieszka Ustronie MOrskie 1979 K Nie
30 Szubert Marcin Ustronie MOrskie 1977 M Nie
31 Szubert Julia Ustronie MOrskie 2000 K Nie
32 Bartkowiak Janusz Połczyn - Zdrój K.B. MENTOR - Połczyn Zdrój 1993 M Nie
33 Borzęcki Norbert Koszalin 1980 M Nie
34 Bukowiecka-Andrysiak Małgorzata Kołobrzeg 1973 K Nie Tak
35 Macioszek Agnieszka Karlino 1975 K Nie Tak
36 Szadkowska Anna Inowrocław BBL 1957 K Nie
37 Nowak Marcin Kołobrzeg 1979 M Nie
38 Stachowiak Adrian Kołobrzeg KOŁOBRZEG MARATON TEAM 1987 M Nie Tak
39 Obolik Mirosław Rymań 1963 M Nie Tak
40 Kisieliński Igor Koszalin TKKF-KOSZALIN 1964 M Nie Tak
41 Świetlik Tomasz Koszalin 1960 M Nie Tak
42 Lewandowski Remigiusz Złotów Złotów 1959 M Nie Tak
43 Kurowski Robert Witkowo Witkowo biega 1977 M Nie
44 Urbański Tomasz Białogard 1972 M Nie Tak
45 Szymański Łukasz Pobierowo Pobierowo 1989 M Nie
46 Jazowska Kamila Kołobrzeg 1986 K Nie Tak
47 Bienkowski Rafal Kadzielno kolobrzegbiega 1972 M Nie
48 Motyka Natalia Bialogard Byle Dobiec 1988 K Nie
49 Zieliński Grzegorz Stare Bielice biegam dla przyjemności 1951 M Nie Tak
50 GOLIŃSKI ŁUKASZ Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1979 M Nie
51 Draczyński Zygmunt Łobez LŁKB Trucht 1948 M Nie Tak
52 Mickiewicz Adam Mrzeżyno JW3937/AT Aktywny Trzebiatów 1987 M Nie Tak
53 RASZPLA ILONA KOSZALIN CIOTECZKI.PL 1972 M Nie
54 RASZPLA RADOSŁAW KOSZALIN BBL 1973 M Nie
55 WIKTOROWICZ MALGORZTA KOSZALIN CIOTECZKI.PL 1975 K Nie
56 MALINOWSKA AGNIESZKA KOSZALIN CIOTECZKI.PL 1978 K Nie
57 Włodarczyk Sebastian Gniezno Night Runners Gniezno 1985 M Nie Tak
58 Żukowski Cezary Koszalin Rozbiegany Koszalin 1983 M Nie Tak
59 Ciupa Marcin Koszalin H2DESIGN 1977 M Nie
60 Ogrodowczyk Jagoda Kołobrzeg 1984 K Nie Tak
61 Wdowczyk Piotr Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz 1983 M Nie Tak
62 Łazarczyk Wacław Kołobrzeg 1953 M Nie Tak
63 Sajnach-Menke Magdalena Newcastle upon Tyne, UK 1962 K Nie Tak
64 IGNASIAK JAN SIERADZ RAJSPORT ACTIVE 1956 M Tak
65 Błach Piotr Sławoborze 1979 M Nie
66 Bartnik Marian Koszalin TKKF 1931 M Nie Tak
67 Wilkowski Krzysztof Koszalin 1979 M Nie Tak
68 GOJ JERZY SOLIDARNOŚĆ PIEKARY ŚL. START KATOWICE 1958 M Tak
69 Orzeł Jacek Dygowo 1972 M Nie Tak
70 Krzewińska Małgorzata Koszalin TKKF KOSZALIN 1959 K Nie
71 Kuchta Piotr Szczecin KB Pionier Szczecin 1988 M Nie Tak
72 Borysiuk Arkadiusz Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski 1986 M Nie
73 Bartoszuk Adam Kołobrzeg Barczewski Team Kołobrzeg 1976 M Nie
74 Wiśniewska Marcjanna Bydgoszcz 1990 K Nie Tak
75 Kszczanowicz Jacek Kołobrzeg 1973 M Nie Tak
76 Maksymowicz Kornelia Kołobrzeg 1983 K Nie Tak
77 Mottram Carl Kołobrzeg The English Sporting Club 1971 M Nie Tak
78 Żmuda Jacek Szczecin 1967 M Nie Tak
79 Żmuda Justyna Szczecin 1991 K Nie Tak
80 Misiurek Krzysiek Kurów Buntownicze Budowniczowie Formy 1988 M Tak Tak
81 Jaroni Tomasz Marcin Poznań Handex Poznań 1977 M Nie Tak
82 Opaliński Stanisław Kołobrzeg Kołobrzeg biega 1956 M Nie Tak
83 Martin Siedler Kolobrzeg SV Donsbruggen 06 1988 M Nie
84 Hoc Dariusz Kołobrzeg 1973 M Nie Tak
85 Kuzn Piotr CZAPLINEK 1985 M Nie Tak
86 Widoniak Rafał Koszalin Biegnijmy.pl 1973 M Nie
87 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEK 1973 M Nie Tak
88 Gawrysiak Przemysław Włodarka 1977 M Nie Tak
89 Wyganowski Andrzej Kołobrzeg KB WYgan 1945 M Nie Tak
90 Biedrzycki Krzysztof Kołobrzeg CW FANZA 1945 M Nie Tak
91 Kucharek Marcin Słupsk STOPA / BBL Słupsk 1972 M Nie Tak
92 Lewandowska Beata Słupsk BBL Słupsk 1978 K Nie Tak
93 Grzelak Karina Koszalin Rozbiegany Koszalin 1977 K Nie Tak
94 Polak Szymon Koszalin Rozbiegany Koszalin 1974 M Nie Tak
95 Jankowska Monika Szczecinek Follow Me Szczecinek 1990 K Nie
96 Karnicki Zygmunt Koszalin TKKF Koszalin 1955 M Nie Tak
97 Majewski Piotr Kołobrzeg 1979 M Nie Tak
98 Szostak Edyta Szczecin 1985 K Nie Tak
99 Jabłońska Katarzyna Kołobrzeg Air Force Uganda 1985 K Nie
100 Katzban Irena Piła 1965 K Nie Tak
101 Kozłowiecki Waldemar Koszalin TKKF Koszalin 1951 M Nie Tak
102 Kozłowiecka Małgorzata Koszalin 1960 K Tak
103 Kokot Edward Borne Sulinowo "KB ORŁY BORNEGO" 1983 M Nie
104 Zyber Maciej Piła Peek Team 1983 M Nie Tak
105 Zajonz Marcin Lubomia Dystans Lubomia 1990 M Nie Tak
106 Gryziecki Jacek Kołobrzeg 1958 M Nie Tak
107 Foltynowicz Bernard Szczecin 1945 M Nie Tak
108 PASTERNAK MAGDALENA KOŁOBRZEG 1980 K Nie Tak
109 Dymecka Joanna Szczecinek Parkrun Szczecinek 1983 K Nie Tak
110 Andruszkiewicz Barbara Szczecinek Parkrun Szczecinek 2001 K Nie
111 Lubawiński Jerzy Świdwin Face Nordic Walking Team 1956 M Nie
112 Hrycaj Tomasz Kołobrzeg 1984 M Nie Tak
113 Ryśkiewicz Rafał Koszalin AZS PWSZ KOSZALIN 1976 M Nie Tak
114 Zaremba Maciej Kołobrzeg POLICJA 1977 M Nie Tak
115 Skowrońska Wanda Piła 1956 K Nie Tak
116 Sugier Michał Koszalin NMC 1984 M Nie Tak
117 Zieliński Rafał Koszalin 1979 M Nie Tak
118 Romej Elżbieta Łobez LŁKB Trucht Łobez 1964 K Nie Tak
119 Szostak Dominika Wrocław 1988 K Nie Tak
120 Filarowski Stefan KOŁOBRZEG GRUPA NURKÓW INŻYNIERII 1972 M Nie Tak
121 Kisiel Rafał Kołobrzeg 1988 M Nie Tak
122 Garbacz-Zatorska Milena Grzybowo psycholog-kg.pl 1977 K Nie Tak
123 Staliś Robert Trzebiatów AT-Trzebiatów 1984 M Nie Tak
124 Białobłocka Alicja Wrocław 1984 K Nie Tak
125 Białobłocki Marcin 600100841 1982 M Nie Tak
126 Wojciechowski Marcin Inowrocław 1989 M Nie Tak
127 Musiał Sebastian Kołobrzeg CS SP Koszalin 1978 M Nie Tak
128 Szyszkowski Tomasz Koszalin Rozbiegany Koszalin 1981 M Nie Tak
129 Tofil Anna Kołobrzeg 1969 K Nie Tak
130 Tofil Jan Kołobrzeg 1966 M Nie Tak
131 Pasternak Joanna KOŁOBRZEG 1993 K Nie Tak
132 Głuszkiewicz Dariusz Warszawa - 1972 M Nie Tak
133 Wolański Mariusz Kołobrzeg 1965 M Nie Tak
134 Żmuda Tomasz Sarbia/Kołobrzeg CW FANZA Kołobrzeg 1976 M Nie Tak
135 Żmuda Monika Sarbia/Kołobrzeg CW FANZA Kołobrzeg 1976 K Nie Tak
136 Pietras Sylwia Zabrze Miechowicka Grupa Biegowa 1988 K Nie Tak
137 Kornak Wiktoria Kędrzyno - 1999 K Nie Tak
138 Krywult Barbara Stara Wieś 1978 K Nie Tak
139 Duda Andrzej Kołobrzeg 1966 K Nie Tak
140 Piecyk Robert Kołobrzeg BT Kołobrzeg 1975 M Nie Tak
141 Biedrzycki Andrzej Stary Borek OSP Stary Borek 1957 M Nie Tak
142 Biedrzycka Anna Stary Borek 1982 K Nie Tak
143 Hudowicz- Piecyk Beata Kołobrzeg BT Kołobrzeg 1971 K Nie Tak
144 Staszyńska Marianna Białogard BTC"ORZEŁ"bIAŁOGARD 1956 K Nie Tak
145 Piecyk Szymon Kołobrzeg BT Kołobrzeg 2000 M Nie Tak
146 Stachowski Andrzej Szczecin 1968 M Nie Tak
147 Stachowiak Ryszard Białogard 1953 M Nie Tak
148 Grzesik Eugeniusz Koszalin TKKF Koszalin 1966 M Nie Tak
149 Kaczmarek Agnieszka Koszalin 1976 K Nie Tak
150 Filipowicz Marian wroclaw niezrzeszony 1945 M Nie Tak
151 Wencław-Juszczak Marta Grzybowo 1976 K Nie Tak
152 Walo Zbigniew Koszalin 1958 M Tak
153 Michał Sokół Sianów 1999 M Nie
154 Półtorzycki Piotr SŁUPSK STOPA 1971 M Nie
155 Skoczylas Bożena OKONEK Biegam Bo Lubię 1973 K Nie Tak
156 Płażalski Przemysław Brojce RUNGRYF GRYFICE 1980 M Nie Tak
157 Waszczuk Tomasz Szczecin WASZCZUK TEAM 1980 M Nie
158 Kowalik Natalia Szczecinek MKL Szczecinek 2001 K Nie
159 Prośniewski Mirosław Gryfice RunGryf Gryfice 1981 M Nie
160 Szabałowska Małgorzata Szczecinek MKL Szczecinek 1998 K Nie Tak
161 Skoczylas Henryk Okonek Biegam bo lubię 1973 M Nie Tak
162 Pawłowska Monika Ługi Ujskie 1978 K Nie
163 Towstokory Marek Złotow Nz 1976 M Nie Tak
164 Mroczkowski Marek Koszalin Rozbiegany Koszalin 1983 M Nie Tak
165 CZERWIŃSKI Mirosław Trzebiatów 2 RWT SP/AT 1972 M Nie Tak
166 Stępień Marcin ZLOTOW 104 batalion 1982 M Nie
167 Rama Janusz Kołobrzeg 1973 M Nie Tak
168 Sroka Robert Trzebiatów 1976 M Nie Tak
169 Żywot Norbert Kołobrzeg 1975 M Nie Tak
170 Hałka Justyna Łobez 1980 K Nie Tak
171 Hałka Arkadiusz Łobez 1976 M Nie Tak
172 Krasiński Piotr Bydgoszcz 1975 M Nie Tak
173 Krasińska Katarzyna Bydgoszcz 1981 K Nie Tak
174 Kamiński Jakub Gryfice RunGryf Gryfice 1995 M Nie Tak
175 Sikora Julita Ligota Piękna GVT BMC 1973 K Nie Tak
176 Pupka Artur Ligota Piękna GVT BMC 1964 M Nie Tak
177 Sakwerda Patrycja Płoszczyna Truskawki Runners 1976 K Nie Tak
178 Spieszyński Michał Kołobrzeg 1985 M Nie
179 Gryckiewicz Jan Drawsko Pomorskie 2001 M Nie Tak
180 Sielicki Mateusz Gorawino 1991 M Nie Tak
181 Fido Adam Kołobrzeg JW 3937 1977 M Nie Tak
182 Kisiel Mariusz Miechęcino 1986 M Nie Tak
183 Olejnik Janusz TRZEBIATÓW 1965 M Nie Tak
184 izabella czyz slupsk stopa slupsk 1975 K Nie
185 rawski jaroslaw slupsk stopa slupsk 1965 M Nie
186 Hoppe Bronislaw Czaplice JW3937 Mrzezyno 1982 M Nie Tak
187 Skiba Karol Kołobrzeg - 1973 M Nie Tak
188 Kozłowski Maciej Trzebiatów AT Aktywny Trzebiatów 1975 M Nie Tak
189 Zarosa Karol Gryfice 1969 M Nie Tak
190 Korniowska Ewelina Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1977 K Nie Tak
191 Jankowski Jarosław Sadlno AT Aktywny Trzebiatów 1969 M Nie Tak
192 Kapuściński Zbigniew Szczecin Polmotor Subaru Team 1972 M Nie
193 Huryń Ewa Szczecin Polmotor Subaru Team 1973 K Nie
194 Krysa Krzysztof Kołobrzeg 1972 M Nie Tak
195 Wardęga Mateusz Lubostronie ULKS BARWICE 1999 M Nie
196 JAWORSKI ROBERT PIESZCZ kb bryza postomino 1976 M Nie
197 Knapik Jakub Gdańsk MAMY TO! 1984 M Nie Tak
198 Kowalik Mirosław Parsęcko 1968 M Nie
199 Woźniak Piotr Kolobrzeg 1962 M Nie Tak
200 Jabłoński Andrzej Zawiercie MUSUBI 1969 M Nie Tak
201 Koc Maria Kolobrzeg 1965 K Nie Tak
202 Koc Andrzej Kolobrzeg 1965 M Nie Tak
203 Kukieła Tomasz Koszalin Rozbiegany Fan Klub K i M 1979 M Nie Tak
204 Szczeblewski Józef Manowo 1955 M Tak
205 Klonowska-Brzeska Marta Bydgoszcz 1981 K Nie Tak
206 Sobczyk Łukasz Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1975 M Nie Tak
207 Ściesińska Beata Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów 1965 K Nie Tak
208 Ściesiński Mariusz Trzebiatów AT - Aktywny Trzebiatów 1965 M Nie Tak
209 Łukaszyk Eliza Kołobrzeg 1987 K Nie Tak
210 Trocki Robert Kołobrzeg 1974 M Nie Tak
211 Jasianowski Łukasz Połczyn-Zdrój BTC Orzeł 1991 M Nie Tak
212 Pendrak Kamil Szczecin 1988 M Nie Tak
213 Szabla Ewelina Koszalin TKKF KOSZALIN 1985 K Nie Tak
214 Kuprewicz Grzegorz Koszalin TKKF KOSZALIN 1985 M Nie Tak
215 Budzich Marcin Kołobrzeg 1985 M Nie Tak
216 Lenkiewicz Marta Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów 1985 K Nie Tak
217 Pauliński Przemysław czaplinek - 1984 M Nie Tak
218 Podgajny Dominik złocieniec - 1984 M Nie Tak
219 Orzechowski Kamil Koszalin TKKF KOSZALIN 1988 M Nie
220 Raczyński Kazimierz Koszalin Linux Magazine Team 1976 M Nie Tak
221 TEKIEL Marcin DYGOWO OSP DYGOWO 1980 M Nie Tak
222 Kosecka Katarzyna Kołobrzeg KB Wygan 1983 K Nie Tak
223 Zarosa Dariusz Gryfice 2001 M Nie Tak
224 Krzyworączka Paweł Zielonki Tabletoid.pl 1976 M Nie Tak
225 Hoc Marek Bydgoszcz 1978 M Nie Tak
226 Herman Arkadiusz Słupsk 1973 M Nie
227 BĄK Zbigniew Darłowo Runnerswalde Darłowo 1979 M Nie Tak
228 Galicki Robert Bobolice 1976 M Nie
229 Hołub Kamil Trzebiatów MLUKS Trzebiatów 1980 M Nie Tak
230 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K Nie
231 Wirkus Lukasz Lipnica Talex Borzytuchom 1988 M Nie
232 Janasiak Agnieszka Poznań bionaura.pl 1981 K Nie
233 Kosecki Tomasz Koszalin Zakwas 1986 M Nie
234 Kosecka Sylwia Koszalin Zakwas 1988 K Nie
235 Kazimierowicz Radosław Koszalin VTT Koszalin 1980 M Nie Tak
236 Rogoza Mateusz Zielin Niezrzeszony 1991 M Nie
237 Herba Zbigniew Stargard Holstar 1953 M Nie
238 Więckowski Maciej Karlino Karlino Biegaj! 1983 M Nie
239 Kulczyk Katarzyna sławsko Kb Bryza Postomino 1982 K Nie
240 Prusko Katarzyna Samootwór Rozbiegane Prusaczki 1981 K Nie Tak
241 nowak wieslaw szczecin ROWERY_TUROWSKI 1949 M Nie
242 Markowska Iwona Białogard 1975 K Nie Tak
243 Niewiadomski Igor Kołobrzeg Sztorm Kołobrzeg 1994 M Nie
244 Szczeblewski Józef Manowo 1955 M Tak
245 MARET ROBERT PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA 1976 M Nie
246 Maret Wacław Piła Lokator Nieruchomości Piła 1950 M Nie
247 Woźniak Jacek Kołobrzeg 1973 M Nie Tak
248 Hedzielski Rafał Golęczewo By Być w Formie 1974 M Nie
249 Budzyńska Elżbieta Słupsk 1966 K Nie
250 Michalski Adam Grzybowo 1983 M Nie
251 Organek Anna Kołobrzeg 78-100 1993 K Nie
252 Ronij Łukasz Kołobrzeg Andrew's Team 1982 M Nie
253 Pańko Andrzej Żarczyn 1993 M Tak
254 Kulczyk Jerzy Tychowo 1962 M Nie
255 Kaszubiak Klaudiusz Koszalin 1979 M Nie
256 Orłowska Beata Kołobrzeg BEAUTYZONE 1972 K Nie
257 Kościelniak Robert Koszalin TKKF Koszalin 1964 M Nie
258 Wielento Aleksandra Jelenia Góra 1994 K Nie
259 Herman Paweł Mrzeżyno 1974 M Nie