Lista startowa: XXVIII Ogólnopolski Bieg Uliczny "Solidarności" - Kołobrzeg 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok urodzenia Płeć Niepełnosprawny Wpłata
1 Kędzierski Andrzej SZCZECINEK 1980 M Tak Tak
2 Wąsowicz Anna Stramnica 1981 K Nie Tak
3 Gzela Olga Koszalin Babeczki Koszalin 1979 K Nie
4 Drzazga Zbigniew Szczecinek Parkrun Szczecinek 1968 M Nie
5 Odorowicz Katarzyna Warszawa 1970 K Nie Tak
6 Uznański Ryszard Kołobrzeg Kołobrzeg biega 1971 M Nie
7 Uznańska Agata Kołobrzeg Kołobrzeg biega 1964 K Nie
8 Biedrzycki Adam STARY BOREK/KOŁOBRZEG CW FANZA KOŁOBRZEG 1984 M Nie Tak
9 Schmidt Dariusz Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1964 M Nie
10 Marczak Andrzej Żelkowo amator 1958 M Nie Tak
11 Marczak Małgorzata Żelkowo amator 1960 K Nie Tak
12 Strykowski Krzysztof Poznań Drużyna Jezusa 1964 M Nie Tak
13 Górzyńska Małgorzata Trzcianka 1973 K Nie Tak
14 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M Nie Tak
15 Dudziak Piotr Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN 1975 M Nie
16 Teska Bartosz Koszalin TKKF Koszalin 1977 M Nie
17 Górny Tadeusz Piła 1946 M Nie
18 Ukraiński Sławomir KOŁOBRZEG Kołobrzeg biega 1968 M Nie Tak
19 Karcz Artur MRZEŻYNO Orzeł Mrzeżyno 1979 M Nie
20 Guzielak-Zięba Natasza Rokietnica niezrzeszona 1976 K Nie Tak
21 Zięba Piotr Rokietnica niezrzeszony 1968 M Nie Tak
22 Guzielak Anna Poznań niezrzeszona 1981 K Nie Tak
23 Kuśmider Andrzej Czaplinek WMLKS POMORZE STARGARD 1983 M Nie
24 Majewski Borys Kołobrzeg 1979 M Nie Tak
25 Pękała Piotr Koszalin Rozbiegany Koszalin 1971 M Nie Tak
26 Łukaszewski Patryk Gniezno Karkonosz Runing Team/ Cross Warszawa 1989 M Tak Tak
27 Zaremba Katarzyna Skalno AT-Aktywny Trzebiatów 1984 K Nie
28 Buczkowski Jacek Kołobrzeg 8brem 1973 M Nie
29 Szubert Agnieszka Ustronie MOrskie 1979 K Nie
30 Szubert Marcin Ustronie MOrskie 1977 M Nie
31 Szubert Julia Ustronie MOrskie 2000 K Nie
32 Bartkowiak Janusz Połczyn - Zdrój K.B. MENTOR - Połczyn Zdrój 1993 M Nie
33 Woźniak Stanisław Kołobrzeg nierzeszony 1949 M Nie Tak
34 Borzęcki Norbert Koszalin 1980 M Nie
35 Bukowiecka-Andrysiak Małgorzata Kołobrzeg 1973 K Nie
36 Macioszek Agnieszka Karlino 1975 K Nie
37 Staszyńska Marianna Białogard BTC"ORZEŁ"bIAŁOGARD 1956 K Nie
38 Szadkowska Anna Inowrocław BBL 1957 K Nie
39 Nowak Marcin Kołobrzeg 1979 M Nie
40 Stachowiak Adrian Kołobrzeg KOŁOBRZEG MARATON TEAM 1987 M Nie Tak
41 Obolik Mirosław Rymań 1963 M Nie Tak
42 Kisieliński Igor Koszalin TKKF-KOSZALIN 1964 M Nie
43 Świetlik Tomasz Koszalin 1960 M Nie Tak
44 Lewandowski Remigiusz Złotów Złotów 1959 M Nie Tak
45 Kurowski Robert Witkowo Witkowo biega 1977 M Nie
46 Urbański Tomasz Białogard 1972 M Nie
47 Szymański Łukasz Pobierowo Pobierowo 1989 M Nie
48 Jazowska Kamila Kołobrzeg 1986 K Nie Tak
49 Bienkowski Rafal Kadzielno kolobrzegbiega 1972 M Nie
50 Motyka Natalia Bialogard Byle Dobiec 1988 K Nie
51 Zieliński Grzegorz Stare Bielice biegam dla przyjemności 1951 M Nie Tak
52 GOLIŃSKI ŁUKASZ Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1979 M Nie
53 Draczyński Zygmunt Łobez LŁKB Trucht 1948 M Nie Tak
54 Mickiewicz Adam Mrzeżyno JW3937/AT Aktywny Trzebiatów 1987 M Nie Tak
55 RASZPLA ILONA KOSZALIN CIOTECZKI.PL 1972 M Nie
56 RASZPLA RADOSŁAW KOSZALIN BBL 1973 M Nie
57 WIKTOROWICZ MALGORZTA KOSZALIN CIOTECZKI.PL 1975 K Nie
58 MALINOWSKA AGNIESZKA KOSZALIN CIOTECZKI.PL 1978 K Nie
59 Włodarczyk Sebastian Gniezno Night Runners Gniezno 1985 M Nie Tak
60 Żukowski Cezary Koszalin Rozbiegany Koszalin 1983 M Nie
61 Ciupa Marcin Koszalin H2DESIGN 1977 M Nie
62 Ogrodowczyk Jagoda Kołobrzeg 1984 K Nie
63 Wdowczyk Piotr Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz 1983 M Nie
64 Łazarczyk Wacław Kołobrzeg 1953 M Nie Tak
65 Sajnach-Menke Magdalena Newcastle upon Tyne, UK 1962 K Nie
66 IGNASIAK JAN SIERADZ RAJSPORT ACTIVE 1956 M Tak
67 Błach Piotr Sławoborze 1979 M Nie
68 Bartnik Marian Koszalin TKKF 1931 M Nie Tak
69 Wilkowski Krzysztof Koszalin 1979 M Nie Tak
70 GOJ JERZY SOLIDARNOŚĆ PIEKARY ŚL. START KATOWICE 1958 M Tak
71 Orzeł Jacek Dygowo 1972 M Nie
72 Krzewińska Małgorzata Koszalin TKKF KOSZALIN 1959 K Nie
73 Kuchta Piotr Szczecin KB Pionier Szczecin 1988 M Nie
74 Borysiuk Arkadiusz Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski 1986 M Nie
75 Bartoszuk Adam Kołobrzeg Barczewski Team Kołobrzeg 1976 M Nie
76 Wiśniewska Marcjanna Bydgoszcz 1990 K Nie
77 Kszczanowicz Jacek Kołobrzeg 1973 M Nie
78 Maksymowicz Kornelia Kołobrzeg 1983 K Nie
79 Mottram Carl Kołobrzeg The English Sporting Club 1971 M Nie
80 Żmuda Jacek Szczecin 1967 M Nie
81 Żmuda Justyna Szczecin 1991 K Nie
82 Misiurek Krzysiek Kurów Buntownicze Budowniczowie Formy 1988 M Tak
83 Jaroni Tomasz Marcin Poznań Handex Poznań 1977 M Nie
84 Opaliński Stanisław Kołobrzeg Kołobrzeg biega 1956 M Nie
85 Martin Siedler Kolobrzeg SV Donsbruggen 06 1988 M Nie
86 Hoc Dariusz Kołobrzeg 1973 M Nie
87 KUZN PIOTR CZAPLINEK 1985 M Nie
88 Widoniak Rafał Koszalin Biegnijmy.pl 1973 M Nie
89 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEK 1973 M Nie
90 Gawrysiak Przemysław Włodarka 1977 M Nie
91 Wyganowski Andrzej Kołobrzeg KB WYgan 1945 M Nie
92 Biedrzycki Krzysztof Kołobrzeg CW FANZA 1945 M Nie
93 Kucharek Marcin Słupsk STOPA / BBL Słupsk 1972 M Nie
94 FOLTYNOWICZ BERNARD SZCZECIN DKF SZCZECIN 1946 M Nie
95 Lewandowska Beata Słupsk BBL Słupsk 1978 K Nie
96 Grzelak Karina Koszalin Rozbiegany Koszalin 1977 K Nie
97 Polak Szymon Koszalin Rozbiegany Koszalin 1974 M Nie
98 Jankowska Monika Szczecinek Follow Me Szczecinek 1990 K Nie
99 Karnicki Zygmunt Koszalin TKKF Koszalin 1955 M Nie
100 Majewski Piotr Kołobrzeg 1979 M Nie
101 Szostak Edyta Szczecin 1985 K Nie
102 Jabłońska Katarzyna Kołobrzeg Air Force Uganda 1985 K Nie
103 Katzban Irena Piła 1965 K Nie
104 Kozłowiecki Waldemar Koszalin TKKF Koszalin 1951 M Nie
105 Kozłowiecka Małgorzata Koszalin 1960 K Tak
106 Kokot Edward Borne Sulinowo "KB ORŁY BORNEGO" 1983 M Nie
107 Zyber Maciej Piła Peek Team 1983 M Nie
108 Zajonz Marcin Lubomia Dystans Lubomia 1990 M Nie
109 Gryziecki Jacek Kołobrzeg 1958 M Nie
110 Foltynowicz Bernard Szczecin 1945 M Nie
111 PASTERNAK MAGDALENA KOŁOBRZEG 1980 K Nie
112 Dymecka Joanna Szczecinek Parkrun Szczecinek 1983 K Nie
113 Andruszkiewicz Barbara Szczecinek Parkrun Szczecinek 2001 K Nie
114 Lubawiński Jerzy Świdwin Face Nordic Walking Team 1956 M Nie
115 Hrycaj Tomasz Kołobrzeg 1984 M Nie