Komunikat o błędzie

  • Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, null given w include() (linia 210 z /home/inetsport/domains/inetsport.pl/public_html/sites/all/modules/views/theme/views-view-table.tpl.php).
  • Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, null given w include() (linia 210 z /home/inetsport/domains/inetsport.pl/public_html/sites/all/modules/views/theme/views-view-table.tpl.php).

Lista startowa XXVI Bieg Papieski - Karlino 2018

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Wpłata: Tak
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec miasta i gminy Karlino Służby mundurowe Wpłata Odsłon dzisiaj Niepełnosprawny Niepełnosprawny na wózku
1 Grzesik Eugeniusz Koszalin TKKF Koszalin 1966 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
2 Sioła Danuta Gryfice GraRuners 1973 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
7 Janicka Katarzyna Koszalin GIPO Team / TKKF Koszalin 1984 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
8 Więckowski Maciej Karlino KarlinoBiegaj! 1983 M Tak Nie Tak 0 Nie Nie
9 Kroczyński Sławomir Kołobrzeg KB Wygan 1961 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
10 Nakonieczny Rafał Koszalin TKKF Koszalin 1984 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
13 Trejder Maria Koszalin Bajaderki Koszalin 1973 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
15 Banaszek Piotr Karlino KarlinoBiegaj! 1979 M Tak Nie Tak 0 Nie Nie
18 Burszta Marta Karlino Karlino Biegaj! 1992 K Tak Nie Tak 0 Nie Nie
19 Bagiński Piotr Zygmunt Karlino Karlino Biegaj! 1979 M Tak Tak Tak 0 Nie Nie
21 Iwaniec Dariusz Sierakowo TKKF Koszalin 1975 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
22 Łopuszyński Marcin Białogard Karlino Biegaj 1986 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
24 Pietryka Artur Karlino Karlino Biegaj 1976 M Tak Nie Tak 0 Nie Nie
25 Bachtiak Joanna Białogard Amator 1979 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
26 Brzeziński Jan Białogard Amator 1967 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
27 Zatorski Zbigniew Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1982 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
28 Łubianek Waldemar Karlino Karlino biegaj 1973 M Tak Nie Tak 0 Nie Nie
29 Żebrowski Mariusz Brzeźno Karlino biegaj 1975 M Tak Nie Tak 0 Nie Nie
32 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
34 Michalak Grzegorz Karlino Karlino Biegaj 1978 M Tak Nie Tak 1 Nie Nie
35 Rusinek Dawid Białogard Karlino biegaj 1995 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
36 Walasek Robert Kołobrzeg Barczewski Team 1989 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
37 Brzeska Jolanta Radom BiegiemRadom! 1959 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
42 Wąsowicz Anna Kołobrzeg/stramnica 29 1981 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
48 Miłaszewski Przemek Koszalin Team Holiday Sport 1983 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
51 Galicki Robert BOBOLICE 1976 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
52 Szulgo Mirek Mierzyn Mierzyn Raners® 1966 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
53 Posiadała Agnieszka Białogard 1985 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
54 Wandycz Arkadiusz Garnki 1987 M Tak Tak Tak 0 Nie Nie
55 Rudzińska Angelika Koszalin 1982 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
56 DUDZIAK PIOTR KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN 1975 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
57 Obolik Mirosław Rymań 1963 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
58 Zienowicz Michał Koszalin 1998 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
59 Czarniewska Bożena Kłopotowo - 1961 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
61 Komoda Mariusz Koszalin Rozbiegany Koszalin 1972 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
65 Andrzejczak Sławomir Lędowo-Osiedle GRZESŁAW USTKA 1970 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
66 MEISSNER Bogusław Świdwin K.B. Sprint Świdwin 1963 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
67 Kraczkowski Przemysław Koszalin Drwale z Północy 1979 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
69 Oleszczak Robert Gryfice RunGryf Gryfice 1974 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
70 DEREŃ GRZEGORZ ŚWIDWIN K.B.SPRINT ŚWIDWIN 1976 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
78 Prygiel Jarosław Świdwin 21 BLT PARKRUN Świdwin 1976 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
79 DIDŁUCH JACEK Karścino Kołobrzeg Biega Maraton Team 1977 M Tak Nie Tak 2 Nie Nie
87 Wardęga Mateusz Barwice ULKS BARWICE 1999 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
88 Wardęga Angelika Barwice ULKS BARWICE 2001 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
91 Kowalczyk Piotr Koszalin 1983 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
92 FILAROWSKI STEFAN KOŁOBRZEG GRUPA NURKÓW INŻYNIERII 1972 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
96 Trośniak Piotr Białogard Dziesiątka Białogard 1972 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
97 Nowak-Ignacak Monika Białogard 1974 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
98 Sadowy Robert Koszalin 1973 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
99 Szefler Wojciech Białogard 1978 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
101 Rudziński Jacek Tychowo Trygław Tychowo 1976 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
103 Mazurek Barbara Koszalin Rozbiegany Koszalin 1979 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
105 Witkiewicz Eryk Białogard 1976 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
106 Witkiewicz Magda Białogard Kb10 Białogard 1978 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
108 Plata Robert Gościno niezrzeszony 1972 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
109 Związek Paweł Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1986 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
110 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEK 1973 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
112 Źrebiec Sebastian Nosówko Amator 1980 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
113 Zwiranowski Władysław Białogard Klub Biegacza Dziesiątka Białogard 2000 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
114 Bednarz Katarzyna Kołobrzeg 1974 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
117 Orzeł Jacek Dygowo 1972 M Tak Nie Tak 0 Nie Nie
121 Fajgier Tomasz Manowo 1969 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
122 Kulczyk Jerzy Tychowo 1962 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
124 Garbacz-Zatorska Milena 25-12-1977 psycholog-kg.pl 1977 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
129 Romaniuk Wojciech Kołobrzeg ROM-KOL-RUN 1970 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
132 Kowalczyk Paweł Kądzielno Niezrzeszony 1979 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
133 Maksymowicz Kornelia Kołobrzeg 1983 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
137 Homann Fritz Monachium Homanit 1963 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
138 Janc Jędrzej Poznań Homanit 1974 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
139 Jaciubek Joanna Białogard 1987 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
140 Burda Robert Koszalin KOSPEL 1974 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
141 Benecke Stanislaus Monachium Homanit 1960 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
142 Zwoliński Jan Wierciszewo TKKF Koszalin 1968 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
144 GÓRALCZYK BOGUSŁAW KARLINO BISTRO '' CITY U BODZIA'' 1974 M Tak Nie Tak 0 Nie Nie
151 Chmielnicki Marcin Karlino 1989 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
153 Konkel Joanna Sławno MKS "Święc" Sławno 1966 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
154 Emilit Grzegorz Karlino Dziesiątka Białogard / 21 Baza Lotnictwa Taktycznego 1984 M Tak Tak Tak 0 Nie Nie
155 Emilit Sylwia Karlino Dziesiątka Białogard 1982 K Tak Nie Tak 0 Nie Nie
156 Trzepacz Gabriela Milejów 100 Batalion Łączności 1993 K Nie Tak Tak 0 Nie Nie
157 Zieliński Jarosław Białogard Amator 1977 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
160 Mazur Emiliusz Darłowo Żyj z Energią 1976 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
161 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
165 Gawrysiak Przemysław Włodarka 1977 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
167 GROCHOWALSKI RAFAŁ Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN/ 21 BLT 1978 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
168 Romej Elżbieta Łobez ŁKB Trucht Łobez 1964 K Nie Nie Tak 0 Nie Nie
170 Gutowski Sebastian Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1977 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
177 Badlik Marcin Żurawica COSSG Koszalin 1978 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
178 Guzowski Dariusz Cetyń Szkoła Policji Słupsk 1969 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
180 Burszta Elżbieta Karlino Dziesiątka Bialogard 1983 K Tak Nie Tak 0 Nie Nie
182 Kamelski Piotr Sławno Olszewski I Synowie 1973 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
183 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
186 Pomorynko Krzysztof Kłobrzeg 1979 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
188 Kaszlej Adam Karlino TOTAL AMATOR 1980 M Tak Nie Tak 0 Nie Nie
200 Miśko Waldemar Karlino 1961 M Tak Nie Tak 0 Nie Nie
206 Górny Norbert Rosnowo Centrum Szkolenia Sił Powietrznych 1974 M Nie Tak Tak 0 Nie Nie
207 Krupieńko Krzysztof Karlino 1975 M Tak Nie Tak 0 Nie Nie
208 Danowski Maciej Białogard Fitness Club Forma 1974 M Nie Nie Tak 0 Nie Nie
209 Heidner Wojciech Białogard Fitness Club Forma 1974 M Nie Nie Tak 1 Nie Nie
219 Potomski Norbert Karlino Karlino Biegaj 1975 M Tak Nie Tak 0 Nie Nie
Wpłata:
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec miasta i gminy Karlino Służby mundurowe Wpłata Odsłon dzisiaj Niepełnosprawny Niepełnosprawny na wózku
3 Rudziński Radosław Białogard Trygław Tychowo 1980 M Nie Nie 0 Nie Nie
4 Pietras Sylwia Zabrze Miechowicka Grupa Biegowa 1988 K Nie Nie 0 Nie Nie
5 Błach Piotr Sławoborze FIORI TEAM 1979 M Nie Nie 0 Nie Nie
6 Kornak Wiktoria Kędrzyno - 1999 K Nie Nie 0 Nie Nie
11 Chołuj Jarosław Koszalin Rozbiegany Koszalin 1975 M Nie Nie 0 Nie Nie
12 Polski Mateusz Karlino KSW RÓŻA KARLINO 1993 M Tak Nie 0 Nie Nie
14 Węgłowski Michał Karlino Kebab u Michasa 1998 M Tak Nie 0 Nie Nie
16 Rybicki janusz POLICE 1950 M Nie Nie 0 Nie Nie
17 Ignaczak Piotr Białogard KB.10.BIAŁOGARD 1994 M Nie Nie 0 Nie Nie
20 Gałecki Jacek Karlino Karlino biegaj 1968 M Tak Nie 0 Nie Nie
23 Kulczyk Katarzyna Sławsko KB Bryza Postomino 1982 K Nie Nie 0 Nie Nie
30 RASZPLA ILONA KOSZALIN CIOTECZKI.PL 1972 M Nie Nie 0 Nie Nie
31 RASZPLA RADOSŁAW KOSZALIN BBL 1973 M Nie Nie 0 Nie Nie
33 Milczarek Karol Białogard 1992 M Nie Tak 0 Nie Nie
38 Brzeski mirosław Radom BiegiemRadom! 1958 M Nie Nie 0 Nie Nie
39 KISIELIŃSKI IGOR KOSZALIN TKKF-KOSZALIN 1964 M Nie Nie 0 Nie Nie
40 Szulc Patryk Karlino 1997 M Tak Nie 0 Nie Nie
41 OPALIŃSKI Stanisław KOŁOBRZEG NIE ZRZESZONY 1956 M Nie Nie 0 Nie Nie
43 Kozłowiecki Waldemar Koszalin TKKF Koszalin 1951 M Nie Nie 0 Nie Nie
44 Kozłowiecka Małgorzata Koszalin 1960 K Nie Nie 0 Tak Nie
45 Głowacki Włodzimierz Koszalin 1938 M Nie Nie 0 Nie Nie
46 Konkel Agnieszka Koszalin 1984 K Nie Nie 0 Nie Nie
47 Konkel Łukasz Koszalin 1979 M Nie Nie 0 Nie Nie
49 Draczyński Zygmunt Łobez Trucht 1948 M Nie Nie 0 Nie Nie
50 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M Nie Nie 1 Nie Nie
60 Protasewicz Andrzej Sławno Słąwno 1977 M Tak Nie 0 Nie Nie
62 Kępka Adrian Wiekowo/Darłowo 1995 M Nie Nie 1 Nie Nie
63 Wyganowski Andrzej Kołobrzeg KB WYGAN 1945 M Nie Nie 0 Nie Nie
64 Bialik Wiesław Cieszeniewo K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1954 M Nie Nie 0 Tak Nie
68 Nawodziński Grzegorz Świdwin UKL FENIKS ŚWIDWIN 1976 M Nie Nie 0 Nie Nie
71 Piekarska Monika Białogard 1986 K Nie Nie 0 Nie Nie
72 Breszka Paweł Darłowo Darłowskie Charty 1971 M Nie Nie 1 Nie Nie
73 Kwiatkowski Karol Koszalin 2000 M Nie Nie 1 Nie Nie
74 Markowska Iwona Klępino Białogardzkie 4 fit Cross Białogard Karlino Biegaj 1975 K Nie Nie 0 Nie Nie
75 Lasota Irena Wałcz 1951 K Nie Nie 0 Nie Nie
76 Lasota Mirosław Wałcz 1953 M Nie Nie 0 Nie Nie
77 Więzik Henryk Wałcz 1945 M Nie Nie 0 Nie Nie
80 Staszyńska Marianna Białogard BTC,,ORZEŁ'',BIAŁOGARD 1956 K Nie Nie 0 Nie Nie
81 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M Nie Nie 0 Nie Nie
82 Koprowski Wojciech Kozia Góra 1989 M Tak Nie 0 Nie Nie
83 Barański Bogusław Trzebiatów MLUKS Trzebiatów 1958 M Nie Nie 0 Nie Nie
84 Baliński Karol Drawsko Pomorskie ZDRUN EXTREME 1988 M Nie Nie 0 Nie Nie
85 Grzyb Kamil Kikowo 15/1 Trygław Tychowo 2000 M Nie Nie 0 Nie Nie
86 Zakrzewski Tadeusz Dargocice Niezrzeszony 1953 M Nie Nie 0 Nie Nie
89 Fursewicz Bartłomiej Siemianice KS BURZA / Vacu Activ Gym 1982 M Nie Nie 0 Nie Nie
90 Stebelski Jasiek Koszalin 1988 M Nie Nie 0 Nie Nie
93 Rudzińska Marlena Białogard Trygław Tychowo 1987 K Nie Nie 0 Nie Nie
94 Borsuk Dorota Koszalin 1971 K Nie Nie 0 Nie Nie
95 Rdzanek Marcela Białogard - 1987 K Nie Nie 1 Nie Nie
100 JONKO Wojciech Białogard amator 1950 M Nie Nie 0 Nie Nie
102 Kruszewski Jan Świeżawa amator 1946 M Nie Nie 0 Nie Nie
104 Janczewski Jacek Koszalin Rozbiegany Koszalin 1971 M Nie Nie 0 Nie Nie
107 Angrot Tomasx Pomianowo Kb10 Białogard 1970 M Nie Nie 0 Nie Nie
111 Jankowska Monika Szczecinek 1990 K Nie Nie 0 Nie Nie
115 JANUS MATEUSZ OSÓWKO WIR PARSĘTY 1984 M Nie Tak 0 Nie Nie
116 Walczak Magdalena Barwice 1972 K Nie Nie 0 Nie Nie
118 Bartnik Marian Koszalin TKKF Koszalin 1931 M Nie Nie 0 Nie Nie
119 Kitowski Jerzy Gościno 1965 M Nie Tak 0 Nie Nie
120 pochranowicz janusz Biały Bór KB Biały Bór 1956 M Nie Nie 0 Nie Nie
123 Majłowska Irena Gorzów wielkopolski KS.TEAM.Baryła Gorzów wielkopolski 1953 K Nie Nie 0 Tak Nie
125 Waszczuk Tomasz Szczecin WASZCZUK TOMASZ 1980 M Nie Nie 0 Nie Nie
126 Borowska Karolina Pucice PUSZCZYK BUKOWY 1986 K Nie Nie 0 Nie Nie
127 Kropidłowski Florian Police UKL ÓSEMKA POLICE 1935 M Nie Nie 0 Nie Nie
128 Kroczyńska Kinga Kołobrzeg BWM KOŁOBRZEG 1979 K Nie Nie 0 Nie Nie
130 Majchrzak Paweł Karlino Karlino Biegaj 1975 M Tak Nie 0 Nie Nie
131 Kukieła Tomasz Koszalin Biegająca Kukiełka 1979 M Nie Nie 0 Nie Nie
134 Mazur Cezary Redlino 1988 M Nie Nie 0 Nie Nie
135 Rusiecki Jakub Rębiechowo 1994 M Nie Nie 0 Nie Nie
136 Napierała Bogumił Karlino Kora Koszalin 1963 M Tak Nie 0 Nie Nie
143 BARAŃSKI Przemysław Trzebiatów KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów 1993 M Nie Tak 0 Nie Nie
145 JANOWICZ JERZY LESZNO Achilles Leszno 1957 M Nie Nie 0 Nie Nie
146 Urbański Arkadiusz Białogard Karlino biegaj 1976 M Nie Tak 0 Nie Nie
147 Schwarz Ludwik Koszalin 1965 M Nie Nie 0 Nie Nie
148 Czerwiński Szczęsny Białogard 1976 M Nie Nie 0 Nie Nie
149 Majłowski Aleksander Gorzów wielkopolski KS.TEAM.Baryła Gorzów wielkopolski 1950 M Nie Nie 0 Tak Nie
150 Musiał Adam Drawsko ? 1958 M Nie Nie 0 Nie Nie
152 Kosiorowski Przemysław Białogard Amator 1989 M Nie Nie 0 Nie Nie
158 GRABOWICZ JERZY USTKA TUPOT USTKA 1947 M Nie Nie 0 Nie Nie
159 KABACIŃSKI BRONISŁAW USTKA TUPOT USTKA 1947 M Nie Nie 0 Nie Nie
162 Niwiński Grzegorz Ustka TUPOT Ustka 1958 M Nie Nie 0 Nie Nie
163 Brzeziński Łukasz Białogard 1990 M Nie Nie 0 Nie Nie
164 Pluta Grzegorz Nowe Czarnowo K B HERMES GRYFINO 1963 M Nie Nie 0 Tak Nie
166 Zawadzki Adrian Trzebiatów Trzebiatowbiega 1996 M Tak Nie 0 Nie Nie
169 Stępień Adam Karlino 1944 M Tak Nie 0 Nie Nie
171 Myszyński Paweł Gościno Szkoiła Podstawowa Nr 5 Kołobrzeg Im. Jana Pawła II 1980 M Nie Nie 0 Nie Nie
172 Wąsicki Sebastian Reda Ambitious Runners Team 1988 M Nie Nie 0 Nie Nie
173 Warzyński Ryszard Białogard 1957 M Nie Nie 0 Nie Nie
174 Telesiewicz Henryk Sławno Biegam Sam Tu I Tam 1947 M Nie Nie 1 Nie Nie
175 Pilarczyk Mirosław Białogard Stowarzyszenie ECCE HOMO - Kowalki 1997 M Nie Nie 0 Tak Nie
176 Jabłoński Tomasz SŁAWNO SPOKO MKS Święc Sławno 1979 M Nie Nie 0 Nie Nie
179 Kazimierczak Leszek Niekłonice CSSP KOSZALIN 1980 M Nie Tak 0 Nie Nie
181 Wiktorowicz Sławomir Koszalin JW 1223/blog 1976 M Nie Tak 0 Nie Nie
184 Szczepański Marek Szczecin Sportowy Inwalidów Start Szczecin 1958 M Nie Nie 0 Tak Tak
185 Medwid Anna Stajkowo Złe Mamuśki 1973 K Nie Nie 0 Nie Nie
187 FOTORYGO URSZULA KARLINO 1957 K Tak Tak 0 Nie Nie
189 Zabielski Tomasz Gdańsk 1985 M Nie Nie 0 Nie Nie
190 okseniuk sergii ukraine mk luchesk-lkb rudnik 1980 M Nie Nie 0 Nie Nie
191 okseniuk oksana ukraine mk luchesk-lkb rudnik 1988 K Nie Nie 0 Nie Nie
192 didovodiuk dmytrii ivanofrankivsk mk luchesk-lkb rudnik 1987 M Nie Nie 0 Nie Nie
193 didovodiuk olesia ivanofrankivsk mk luchesk-lkb rudnik 1990 K Nie Nie 0 Nie Nie
194 pechnikov ruslan ivanofrankivsk mk luchesk-lkb rudnik 1988 M Nie Nie 0 Nie Nie
195 piaseckuy andrii ukraine mk luchesk-lkb rudnik 1988 M Nie Nie 0 Nie Nie
196 stanko svitlana rivne mk luchesk-lkb rudnik 1975 K Nie Nie 0 Nie Nie
197 holovnytskyi oleksandr kovel mk luchesk-lkb rudnik 1975 M Nie Nie 0 Nie Nie
198 yakymovych nataliya lutsk mk luchesk-lkb rudnik 1968 K Nie Nie 0 Nie Nie
199 rayta oksana lviv mk luchesk-lkb rudnik 1994 K Nie Nie 0 Nie Nie
201 Nduva Bonifacy Wambua Machakos 1984 M Nie Nie 0 Nie Nie
202 Barszczewski Sebastian Mielenko Błękitny Patrol WWF 1974 M Nie Nie 0 Nie Nie
203 SLAWEŃSKI ILYA GRODNO Achilles Leszno 1984 M Nie Nie 0 Nie Nie
204 KORNEYENKO KATSIARYNA MIŃSK Achilles Leszno 1988 K Nie Nie 0 Nie Nie
205 IUKHYMCHUK MYKOLA ŁUCK Achilles Leszno 1985 M Nie Nie 0 Nie Nie
210 SIKORA TOMASZ ŚWIDWIN 1958 M Nie Tak 0 Nie Nie
211 MISZCZYSZYN BARTOSZ ŚWIDWIN 1983 M Nie Nie 0 Nie Nie
212 Budzich Marcin Kołobrzeg 1985 M Nie Tak 0 Nie Nie
213 Szulc Marek Białogard Szulc Runners Team 1962 M Nie Nie 0 Nie Nie
214 Szulc Szymon Białogard Szulc Runners Team 1986 M Nie Nie 0 Nie Nie
215 Szulc Adam Białogard Szulc Runners Team 1988 M Nie Nie 0 Nie Nie
216 Machtyl Grzegorz Karlino 1980 M Tak Nie 0 Nie Nie
217 Alaba Jerzy Białogard KB 10 Białogard 1959 M Nie Nie 0 Nie Nie
218 Krysztofiński Władysław Jeziorki 1957 M Nie Nie 0 Nie Nie
220 Kaszubiak Klaudiusz Koszalin COS SG Koszalin - Straż Graniczna 1979 M Nie Tak 0 Nie Nie
221 Banach Andrzej Garbatka letnisko Biegiem Radom 1949 M Nie Nie 0 Nie Nie
222 Ustianowski Michał Karlino 1995 M Tak Nie 0 Nie Nie
223 Macioszek Agnieszka Karlino 1975 K Tak Nie 0 Nie Nie
224 Dziuba Monika Szczecin 1982 K Nie Nie 0 Nie Nie
225 Nowicki Michał Kołobrzeg KB Wygan 1984 M Nie Nie 0 Nie Nie
226 Chabowska Karolina Kołobrzeg KB Wygan 1984 K Nie Nie 0 Nie Nie
227 Janus Mateusz Osówko 1984 M Tak Tak 0 Nie Nie
228 KAJKOWSKI RAFAŁ KOSZALIN Centrum Szkolenia Sił Powietrznych Koszalin 1975 M Nie Tak 0 Nie Nie
229 Kulawiński Marek Kołobrzeg 1972 M Nie Nie 1 Nie Nie
230 Ciekliñski Jacek Karlino 1986 M Tak Nie 1 Nie Nie
231 Dziuba Leszek Białogard KB Dzieziątka Białogard 1955 M Nie Nie 0 Nie Nie
232 Kościelniak Robert Koszalin TKKF Koszalin 1964 M Nie Nie 0 Nie Nie
233 Urtnowski Michał Nowogard CUBICA RACING TEAM 1986 M Nie Nie 0 Tak Tak
234 Szarłata Piotr Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team 1986 M Nie Nie 0 Nie Nie
235 Szczygielski Michał Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team 1983 M Nie Nie 0 Nie Nie