Lista startowa: XXIX Ogólnopolski Bieg Uliczny "Solidarności" - Kołobrzeg 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Niepełnosprawny Wpłata
1 Górny Tadeusz Piła 1946 M Nie
2 Szubert Marcin Ustronie Morskie Kołobrzeg biega 1977 M Nie Tak
3 Szubert Agnieszka Ustronie Morskie Kołobrzeg biega 1979 K Nie Tak
4 Szubert Julia Ustronie Morskie Kołobrzeg biega 2000 K Nie Tak
5 Karcz Artur MRZEŻYNO RWT KOŁOBRZEG 1979 M Nie Tak
6 WALIGÓRA ANDRZEJ LIBIĄŻ PARKRUN CHRZANOW 1950 M Nie Tak
7 Otto Michał Bonin 1986 M Nie
8 Zienowicz Michał Koszalin 1998 M Nie Tak
9 Mickiewicz Adam Mrzeżyno AT AKTYWNY TRZEBIATÓW /JW 3937 MRZEŻYNO 1987 M Nie
10 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M Tak Tak
11 Markowska Iwona Klęino Białogardzkie 4 fit Cross Białogard Karlino Biegaj 1975 K Nie
12 Pękała Piotr Koszalin Rozbiegany Koszalin 1971 M Nie Tak
13 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M Tak
14 Szyszkowski Tomasz Koszalin Rozbiegany Koszalin 1981 M Nie Tak
15 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M Nie Tak
16 Juzyszyn-Brańska Alicja Kołobrzeg 1988 K Nie
17 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M Nie
18 Guzielak-Zięba Natasza Rokietnica niezrzeszona 1976 K Nie Tak
19 Zięba Piotr Rokietnica niezrzeszony 1968 M Nie Tak
20 Guzielak Anna Poznań niezrzeszona 1981 K Nie Tak
21 Nowak Marcin Kołobrzeg 1979 M Nie
22 Jarzyna Roman Stargard SZWLA Stargard 1970 M Nie Tak
23 Zieliński Grzegorz Stare Bielice 1951 M Nie Tak
24 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M Nie
25 Posiadała Agnieszka Kołobrzeg 1985 K Nie
26 Grzesik Eugeniusz Koszalin strażak sam 1966 M Nie Tak
27 Wiśniewska Marcjanna Bydgoszcz 1990 K Nie Tak
28 Cudek Roman Świdwin 1974 M Nie
29 Garbacz - Zatorska Milena Grzybowo psycholog-kg.pl 1977 K Nie
30 Wilkowski Krzysztof Koszalin 1979 M Nie Tak
31 Zyber Maciej Piła Peek Team 1983 M Nie Tak
32 Kasprzyk Bogdan Mścice JRG 2 Koszalin 1973 M Nie Tak
33 Stachowski Andrzej Szczecin 1968 M Nie Tak
34 WĄSOWICZ ANNA Kołobrzeg/stramnica 29 1981 K Nie Tak
35 Kosiński Mateusz Szczecin Drużyna Szpiku 1990 M Nie
36 Emilit Grzegorz Karlino KB 10 Białogard 1984 M Nie
37 Emilit Sylwia Karlino KB 10 Białogard 1982 K Nie
38 Burszta Elżbieta Karlino KB 10 Białogard 1983 K Nie
39 Ziółkowski Jacek Warszawa Cross Warszawa 1966 M Tak
40 Zaremba Katarzyna Skalno AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 1984 K Nie
41 Borzęcki Norbert Koszalin 1980 M Nie
42 Obolik Mirosław Rymań 1963 M Nie Tak
43 OPALIŃSKI Stanisław Kołobrzeg niezrzeszony 1956 M Nie Tak
44 Gaj Paulina Jaworzno Mckis Jaworzno 1993 K Nie Tak
45 Gałecki Jacek Karlino Karlino biegaj 1968 M Nie Tak
46 Stopnicki Ignacy Ustka "Tupot" Ustka 1944 M Nie Tak
47 Łukaszewski Patryk Gniezno Cross Warszawa / KARKONOSZ RUNING TEAM 1989 M Tak Tak
48 Adamczyk Adam Szczecin ADAMCZYK TEAM 1955 M Nie
49 Waszczuk Tomasz Szczecin WASZCZUK TEAM 1980 M Nie
50 Augustyn Kamila Słupsk Power Training 1982 K Nie
51 Ciekliński Jacek Karlino 1986 M Nie
52 Schwarz Ludwik Koszalin 1965 M Nie Tak
53 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M Nie
54 POLAŃSKI DARIUSZ Mrzeżyno MLUKS TRZEBIATÓW 1968 M Nie
55 Olejnik Janusz Trzebiatów 1965 1965 M Nie Tak
56 Kozłowiecki Waldemar Koszalin TKKF Koszalin 1951 M Nie Tak
57 Kozłowiecka Małgorzata Koszalin 1960 K Tak Tak
58 Zatorski Zbigniew Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1982 M Nie Tak
59 Maciążek Jarosław Kołobrzeg 1978 M Nie Tak
60 Draczyński Zygmunt Łobez Trucht 1948 M Nie Tak
61 IGNASIAK JAN SIERADZ RAJSPORT ACTIVE 1956 M Tak Tak
62 Łaska Piotr Trzebiatów 3bz Trzebiatów/ MLUKS Trzebiatów 1983 M Nie Tak
63 Szadkowska Anna Inowrocław Decathlon Team Inowrocław 1957 K Nie Tak
64 JANOWICZ JERZY LESZNO Achilles Leszno 1957 M Nie
65 PTASHUK KATSIARYNA MIŃSK Achilles Leszno 1991 K Nie
66 MUSIIATCHENKO DMITRIJ LESZNO Achilles Leszno 1991 M Nie
67 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M Nie
68 Krysa Krzysztof Kołobrzeg 1972 M Nie
69 Januszewska Anna Ustronie Morskie 1980 K Nie
70 Barański Bogusław Trzebiatów MLUKS Trzebiatów 1958 M Nie
71 Duda Andrzej Kołobrzeg 1966 M Nie Tak
72 Siadak Arkadiusz Koszalin 1980 M Nie Tak
73 Miłaszewski Przemek Koszalin Team Holiday Sport 1983 M Nie Tak
74 Palacz Wioletta Bydgoszcz 1978 K Nie Tak
75 Odorowicz Katarzyna Warszawa Orange 1970 K Tak Tak
76 Bartnik Marian Koszalin TKKF 1931 M Nie Tak
77 Efimenko Przemysław Piła 1985 M Nie Tak
78 KULCZYK KATARZYNA SŁAWSKO KB BRYZA POSTOMINO 1982 K Nie
79 Żylis Katarzyna Sławno MKS Święc Sławno 1993 K Nie
80 Janiak Marcin Bydgoszcz 1 Pomorska Brygada Logistyczna 1984 M Nie
81 Kret Marian Złotoryja OLAWS Złotoryja 1955 M Nie Tak
82 Walkowiak Darek Krokowo 1976 M Nie
83 Werner Kamila Szczecinek 1984 K Nie
84 Odorowicz Tomasz Warszawa 1993 M Nie
85 Brzeziński Jan Białogard Amator 1967 M Nie Tak
86 MATYJASZCZYK KAMIL ŁĘCZNA LUBELSKI WĘGIEL BOGDANKA - SOLIDARNOŚĆ 1987 M Nie Tak
87 GAJEK ARTUR KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1976 M Nie Tak
88 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE KORZYBSKIE REKINY 1956 M Nie Tak
89 Żurawik Piotr Kępice Korzybskie Rekiny 1970 M Nie Tak
90 Wardęga Mateusz Lubostronie ULKS Barwice 1999 M Nie Tak
91 Zagalska Paulina Połczyn Zdrój 1983 K Nie Tak
92 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M Nie Tak
93 Kowalik Natalia Szczecinek MKL Szczecinek 2001 K Nie
94 Kowalik Mierosław PARSĘCKO 1968 M Nie
95 KATZBAN IRENA PIŁA 1965 K Nie Tak
96 Romuk Dariusz Szczecin Klub Samotnych Serc 1961 M Nie Tak
97 Rak Anna Barwice 1978 K Nie Tak
98 Rak Adam Barwice 1977 M Nie Tak
99 Andrzejczak Monika Szczecin MKL Szczecin 1985 K Nie
100 Wardęga Angelika Lubostronie ULKS Barwice 2001 K Nie Tak
101 Żmuda Tomasz Sarbia CW FANZA Kołobrzeg 1976 M Nie Tak
102 Żmuda Monika Sarbia CW FANZA Kołobrzeg 1976 M Nie Tak
103 Staliś Robert Trzebiatów :) 1984 M Nie Tak
104 Szymański Łukasz Pobierowo SKS Pobierowo 1989 M Nie
105 FILAROWSKI STEFAN KOŁOBRZEG GRUPA NURKÓW INŻYNIERII 1972 M Nie
106 Gapa Wiesław Sypniewo TKKF Wodnik Wiecbork 1971 M Nie Tak
107 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M Nie Tak
108 Konowalski Bartosz Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka 1976 M Nie Tak
109 Boruch Adam Zgierz AGB Torfy 1971 M Nie Tak
110 Wójcik Marcin Łódź Razem Trenujemy Sport 1977 M Nie Tak
111 Gawrysiak Przemysław Włodarka 1977 M Nie Tak
112 Mejgier Paweł Sypniewo 1970 M Nie Tak
113 Wiśniewski Mieczysław Słupsk STOPA SŁUPSK 1954 M Nie Tak
114 Nadkierniczny Zbigniew Węgorzyno Gryfus Szczecin 1976 M Nie Tak
115 Pietras Sylwia Zabrze Miechowicka Grupa Biegowa 1988 K Nie Tak
116 Kornak Wiktoria Kędrzyno - 1999 K Nie
117 Mandat Janek Oleśnica KB Lupus 1959 M Nie
118 Wenta Malwina Kołobrzeg 1986 K Nie Tak
119 Jewuła Agata Koszalin 1984 K Nie Tak
120 Sławiak Wojciech Sulęcin 1967 M Nie Tak
121 Sobko Krzysztof Mielno FSE Logistic 1971 M Nie Tak
122 Wyganowski Andrzej Kołobrzeg K.B."Wygan" 1945 M Nie Tak
123 Łopuszyński Marcin Białogard Karlino Biegaj! 1986 M Nie
124 Staszyńska Marianna Białogard BTC,,ORZEŁ'',BIAŁOGARD 1956 K Nie Tak
125 GERKE MATEUSZ DŹWIRZYNO 1989 M Nie Tak
126 Korżel-Gerke Aleksandra Dźwirzyno 1989 K Nie Tak
127 Sobczyk Łukasz Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1975 M Nie
128 STACHOWIAK RYSZARD BIałogard 1953 M Nie Tak
129 Marczak Małgorzata Żelkowo - 1960 K Nie Tak
130 Markiewicz Aleksandra Ostoja 1987 K Nie Tak
131 Kukieła Tomasz Koszalin Rozbiegany Fun Club Karolinki i Matyldki K. 1979 M Nie Tak
132 Orzechowski Kamil Koszalin TKKF KOSZALIN 1988 M Nie Tak
133 Pick Tomasz Koszalin Deaf Koszalin 1970 M Tak Tak
134 Mazur Emiliusz Darłowo Żyj z Energią 1976 M Nie Tak
135 Kroczyński Sławomir Kołobrzeg KB Wygan 1961 M Nie Tak
136 Czaplicka-Bednarz Irena Kościno 1958 K Nie Tak
137 Gordijenko Anna Jelenia Góra Vege Runners / Ślęzak Team 1986 K Nie
138 Szczerzek Zbigniew Zabrze 1955 M Nie Tak
139 Wiśniewski Marcin Szczecin 1976 M Tak Tak
140 Wajda Waldemar Borne Sulinowo Borne biega 1977 M Nie Tak
141 Stachurska Agnieszka Kołobrzeg Kołobrzeg biega 1980 K Nie
142 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS Barwice 1973 M Nie Tak
143 Błaszczyk Zbigniew Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1977 M Nie
144 Grabia Jacek Poznań 1971 M Nie Tak
145 Podczerwiński Marcin Kraków 1984 M Nie Tak
146 Kaźmierczak Agnieszka Świdwin 1977 K Nie Tak
147 Fido Adam Kołobrzeg JW 3937 1977 M Nie
148 Uznański Ryszard Kołobrzeg 1971 M Nie Tak
149 Uznańska Agata Kołobrzeg 1964 K Nie Tak
150 Guzowski Dariusz Trzebielino Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom 1969 M Nie
151 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K Nie Tak
152 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M Nie Tak
153 Perlik Tomasz Miastko 1989 M Nie
154 Borowiec Mariusz Kołobrzeg 1972 M Nie Tak
155 Szabałowska Małgorzata Szczecinek MKL Szczecinek 1998 K Nie Tak
156 Prośniewski Mirosław Gryfice RunGryf Gryfice 1981 M Nie
157 Róg Michał Stare Bielice 1980 M Nie Tak
158 Budzich Marcin Kołobrzeg 1985 M Nie Tak
159 Bardziński Rafał Legnica JanoSport Team Legnica 1992 M Nie Tak
160 Bendkowska Anna Legnica JanoSport Team Legnica 1996 K Nie Tak
161 Kulawiński Marek Kołobrzeg 1972 M Nie Tak
162 Wozniak Piotr Kolobrzeg 1962 M Nie Tak
163 Morawska Monika Kolobrzeg 1977 K Nie Tak
164 Bajgert Robert Kołobrzeg KB WYGAN / VOLTAIX.pl 1970 M Nie Tak
165 Gawęda Łukasz Kołobrzeg 1986 M Nie
166 Niewiadomski Igor Kołobrzeg AZS Uniwersytet Warszawski 1994 M Nie Tak
167 Hołub Kamil Trzebiatów MLUKS Trzebiatów 1980 M Nie Tak
168 Wiśniewski Zbigniew Gdynia 1957 M Nie Tak
169 Szremski Marek Dębnica Kaszubska PSB Fimal Słupsk 1970 M Nie
170 Maksymowicz Kornelia Kołobrzeg 1983 K Nie Tak
171 Boruc Marika Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1991 K Nie
172 Szafulski Krystian Kołobrzeg 1986 M Nie Tak
173 Trocki Robert Kołobrzeg 1974 M Nie Tak
174 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M Nie Tak
175 Biedrzycki Krzysztof Kołobrzeg CW FANZA 1971 M Nie Tak
176 Hedzielska Weronika Golęczewo Drużyna Szpiku 1998 K Nie Tak
177 Hedzielski Rafał Golęczewo 1974 M Nie Tak
178 ZIELIŃSKA ANNA Łobez Trucht Łobez 1972 K Nie Tak
179 Połeć Arkadiusz Sopot 1990 M Nie Tak
180 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M Nie Tak
181 Werner Wojciech Szczecinek 1981 M Nie
182 Klimaszewski Piotr Szczecinek 1981 M Nie
183 Pupka Artur Ligota Piękna GVT BMC 1964 M Nie Tak
184 Sikora Julita Ligota Piękna GVT BMC 1973 K Nie Tak
185 Lewandowski Jacek Kołobrzeg Stary Borek 1976 M Nie Tak
186 Konkel Joanna Sławno MKS "Święc" Sławno 1966 K Nie Tak
187 Wąsicki Sebastian Reda Ambitious Runners Team 1988 M Nie
188 Pajak Monika Skórzewo 1982 K Nie
189 Pendrak Kamil Stargard 1988 M Nie Tak
190 Buśko Roland Wolsztyn 1974 M Nie
191 Krzewińska Małgorzata Koszalin TKKF KOSZALIN 1959 K Tak Tak
192 Ciccarone Giuseppe Roncello (MB) - WLOCHY (ITALY) Polisportiva Carugate 1980 M Nie
193 Okseniuk Sergii Luck Mk Luczesk-lkb Rudnik 1980 M Nie
194 Iukhymchuk Mykola Luck Achilles Leszno (UKR) 1985 M Nie
195 Wybranski Szymon Piła 1982 M Nie Tak
196 Połeć Adrian Ruda Śląska 1992 M Nie Tak
197 Pydynowska Elżbieta Kołobrzeg 1961 K Nie
198 Owsiany Krzysztof Oporówko GemuStudio.com 1983 M Nie Tak
199 Owsiana Anita Oporówko GemuStudio.com 1987 M Nie Tak
200 Firadza Michał Krośniewice 1975 M Nie Tak
201 Stachowiak Adrian Kołobrzeg Kołobrzeg maraton team 1987 M Nie Tak
202 Chabowska Karolina Kołobrzeg KB Wygan 1984 K Nie
203 Nowicki Michał Kołobrzeg KB Wygan 1984 M Nie
204 Barszczewski Sebastian Mielenko Błękitny Patrol WWF 1974 M Nie
205 Szczygielski Radosław Kołobrzeg Puszczyk Bukowy 1985 M Nie Tak
206 Kwasiżur Agata Poznań MUAY RUNNING TEAM 1983 K Nie
207 Ronij Łukasz Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1982 M Nie Tak
208 Buczkowski Jacek Kołobrzeg 8brem 1973 M Nie Tak
209 Chorąży Karolina Koszalin LEO-TEAM 1989 K Nie
210 Trzciński Artur Tokarki 1978 M Nie
211 Grymbski Karol KOŁOBRZEG 2002 M Nie
212 Zwoliński Jan Wierciszewo TKKF Koszalin 1968 M Nie
213 Krzyworączka Paweł Zielonki tabletoid.pl 1976 M Nie Tak
214 Szczeblewski Józef Manowo 1955 M Tak Tak
215 Chrzanowski Mariusz Kołobrzeg Kołobrzeg biega 1967 M Nie Tak
216 DZIEMBA ROBERT KOŁOBRZEG 1981 M Nie Tak
217 Mikołajczyk Malwina Kołobrzeg Miraz Race Team 1987 K Nie Tak
218 Słomski Zenon Korzybie 1946 M Nie
219 Ptaszyńska Katarzyna Kołobrzeg Kolobrzeg Maraton Team 1957 K Nie
220 ADAMSKI Rafał Wrocław 1968 M Nie
221 PATERNAK MAGDALENA KOŁOBRZEG 1980 K Nie
222 Janasiak Agnieszka Poznań Agarun. Pl 1981 K Nie
223 Pietruczuk Christopher Kołobrzeg Maciej Bodnar Team 1990 M Nie
224 Wachowski Maciej Kołobrzeg 1979 M Nie
225 Zalewski Andrzej Warszawa Team Nutrilite 1957 M Nie
226 Stawczyk Patryk WROCŁAW NUCA SOLDIER 1992 M Nie
227 Brodziński Piotr Połczyn Zdrój 1963 M Nie
228 Kurek MAREK Karnice ROP-BENZ 1968 M Nie
229 Skierka Grzegorz Kwasowo MKS Święc Sławno / KB Spoko Sławno 1984 M Nie
230 Kępka Adrian Wiekowo/Darłowo 1995 M Nie
231 Gerek Dariusz Kołobrzeg 1968 M Nie
232 Gerek Mateusz Gorzów Wlkp. 1990 M Nie
233 Czyrny Łukasz Karnice 1981 M Nie