Lista startowa: XXIX Ogólnopolski Bieg Uliczny "Solidarności" - Kołobrzeg 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Niepełnosprawny Wpłata
1 Pękała Piotr Koszalin Rozbiegany Koszalin 1971 M Nie
2 Górny Tadeusz Piła 1946 M Nie
3 Szubert Marcin Ustronie Morskie Kołobrzeg biega 1977 M Nie
4 Szubert Agnieszka Ustronie Morskie Kołobrzeg biega 1979 K Nie
5 Szubert Julia Ustronie Morskie Kołobrzeg biega 2000 K Nie
6 Karcz Artur MRZEŻYNO RWT KOŁOBRZEG 1979 M Nie
7 Karcz Artur MRZEŻYNO RWT KOŁOBRZEG 1979 M Nie
8 WALIGÓRA ANDRZEJ LIBIĄŻ PARKRUN CHRZANOW 1950 M Nie
9 Otto Michał Bonin 1986 M Nie
10 Michał Zienowicz Koszalin 1998 M Nie
11 Mickiewicz Adam Mrzeżyno AT AKTYWNY TRZEBIATÓW /JW 3937 MRZEŻYNO 1987 M Nie
12 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M Tak
13 Markowska Iwona Klęino Białogardzkie 4 fit Cross Białogard Karlino Biegaj 1975 K Nie
14 Pękała Piotr Koszalin Rozbiegany Koszalin 1971 M Nie
15 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M Tak
16 Szyszkowski Tomasz Koszalin Rozbiegany Koszalin 1981 M Nie
17 Juzyszyn-Brańska Alicja Kołobrzeg 1988 K Nie
18 Zdzisław Heller Koszalin Niezrzeszony 1956 M Nie
19 WALIGÓRA ANDRZEJ LIBIĄŻ PARKRUN CHRZANOW 1950 M Nie
20 Norbert Borzęcki Koszalin 1980 M Nie
21 Juzyszyn-Brańska Alicja Kołobrzeg 1988 K Nie
22 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M Nie
23 Guzielak-Zięba Natasza Rokietnica niezrzeszona 1976 K Nie
24 Zięba Piotr Rokietnica niezrzeszony 1968 M Nie
25 Guzielak Anna Poznań niezrzeszona 1981 K Nie
26 Nowak Marcin Kołobrzeg 1979 M Nie
27 Roman Jarzyna Stargard SZWLA Stargard 1970 M Nie
28 FILAROWSKI STEFAN KOŁOBRZEG GRUPA NURKÓW INŻYNIERII 1972 M Nie
29 Zieliński Grzegorz Stare Bielice 1951 M Nie
30 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M Nie
31 Posiadała Agnieszka Kołobrzeg 1985 K Nie
32 Grzesik Eugeniusz Koszalin strażak sam 1966 M Nie
33 Wiśniewska Marcjanna Bydgoszcz 1990 K Nie
34 Cudek Roman Świdwin 1974 M Nie
35 Garbacz - Zatorska Milena Grzybowo psycholog-kg.pl 1977 K Nie
36 Wilkowski Krzysztof Koszalin 1979 M Nie
37 Zyber Maciej Piła Peek Team 1983 M Nie
38 Kasprzyk Bogdan Mścice JRG 2 Koszalin 1973 M Nie
39 Stachowski Andrzej Szczecin 1968 M Nie
40 WĄSOWICZ ANNA Kołobrzeg/stramnica 29 1981 K Nie
41 Kosiński Mateusz Szczecin Drużyna Szpiku 1990 M Nie
42 Emilit Grzegorz Karlino KB 10 Białogard 1984 M Nie
43 Emilit Sylwia Karlino KB 10 Białogard 1982 K Nie
44 Burszta Elżbieta Karlino KB 10 Białogard 1983 K Nie
45 Ziółkowski Jacek Warszawa Cross Warszawa 1966 M Tak
46 Zaremba Katarzyna Skalno AT-AKTYWNY TRZEBIATÓW 1984 K Nie
47 Norbert Borzęcki Koszalin 1980 M Nie
48 Obolik Mirosław Rymań 1963 M Nie
49 OPALIŃSKI Stanisław Kołobrzeg niezrzeszony 1956 M Nie
50 Gaj Paulina Jaworzno Mckis Jaworzno 1993 K Nie
51 Gałecki Jacek Karlino Karlino biegaj 1968 M Nie
52 Stopnicki Ignacy Ustka "Tupot" Ustka 1944 M Nie
53 Łukaszewski Patryk Gniezno Cross Warszawa / KARKONOSZ RUNING TEAM 1989 M Tak