Lista startowa XXIII Ogólnopolski Bieg Ku Słońcu - Dźwirzyno - 10 km

Lp. Nazwisko Imię Rok Urodzenia Płeć Miejscowość Klub Mieszkaniec gminy Kołobrzeg Wpłata
1 Szymczak Michał 1982 M Szczecin Nie Tak
2 Banaszkiewicz Katarzyna 1968 K Kaczory Nie
3 Towstokory Marek 1976 M Złotów Nie Tak
4 Romaniuk Wojciech 1970 M Kołobrzeg ROM-KOL_RUN Tak Tak
5 Kos Piotr 1956 M Szczecin Nie Tak
6 Ciapa Marcin 1990 M Zduńska Wola Rajsport Active Nie Tak
7 Pierzak Paweł 1988 M Zduńska Wola Ośka Południe Nie Tak
8 Pakulska Magdalena 1976 K Poznań Blue Sky Travel Nie Tak
9 Jaroni Tomasz Marcin 1977 M Poznań handex poznań Nie Tak
10 Zaremba Katarzyna 1984 K Skalno AT-Aktywny Trzebiatów Nie
11 Siess Jarosław 1961 M Pabianice UKS Azymut Nie Tak
12 Siess Grzegorz 1998 M Pabianice UKS Azymut Pabianice Nie Tak
13 szubert Marcin 1977 M Ustronie Morskie Nie
14 Szubert Agnieszka 1979 K Ustronie Morskie Nie
15 Szubert Julia 2000 K Ustronie Morskie Nie
16 TELATYŃSKA SYLWIA 1977 K CHOSZCZNO AKTYWNE CHOSZCZNO Nie
17 DZIETCZYK KAMIL 1983 M SZCZECIN AKTYWNE CHOSZCZNO Nie
18 Rozmus-Orczyk Anna 1961 K Kozy Kozy biegają, a nie skaczą! Nie Tak
19 Pietras Sylwia 1988 K Zabrze Miechowicka Grupa Biegowa Nie Tak
20 Modrzejewski Roman 1967 M Grabów nad Prosną Kings of Metal Nie
21 Modrzejewska Lidia 1972 K Grabów nad Prosną Nie
22 WĄSOWICZ ANNA 1981 K Kołobrzeg/stramnica 29 Tak
23 OPALIŃSKI Stanisław 1956 M Kołobrzeg niezrzeszony Tak Tak
24 Majłowska Irena 1953 K Gorzów wlkp KS.TEAM.Baryła Gorzow wlkp Nie Tak
25 Majłowski Aleksander 1950 M Gorzów wlkp KS.TEAM.Baryła Gorzow wlkp Nie Tak
26 Juszczak Krzysztof 1954 M Koszalin Nie Tak
27 Barszczak Tomasz 1991 M Dźwirzyno Kołobrzeg Biega Tak Tak
28 Strzelczak Henryk 1958 M Nowa Ruda KS MARATON NOWA RUDA Nie Tak
29 Połubiński Paweł 1979 M Borne Sulinowo Borne Biega Nie Tak
30 Woźniak Grzegorz 1970 M Pobiedziska Nie Tak
31 ZIELIŃSKI GRZEGORZ 1951 M Stare Bielice Biegać każdy morze raz lepiej raz gorzej Nie Tak
32 Lajter Jerzy 1950 M Piła 4 RUN TEAM PIŁA Nie Tak
33 Pękała Piotr 1971 M Koszalin Nie Tak
34 Woliński Andrzej 1967 M Wolin Nie Tak
35 Wolińska Emilia 1971 K Wolin Nie Tak
36 STACHOWIAK RYSZARD 1953 M BIałogard Nie Tak
37 Gałecki Jacek 1968 M Karlino Karlino biegaj Nie
38 Heller Zdzisław 1956 M Koszalin Niezrzeszony Nie Tak
39 Draczyński Zygmunt 1948 M Łobez Trucht Łobez Nie Tak
40 Doroshenko Kostiantyn 1989 M Kharkov (Ukranie) MK "Kharkov" Nie
41 Kozioł Marzena 1984 K Gorawino Nie Tak
42 Żmuda Monika 1976 K Sarbia/Kołobrzeg CW FANZA Kołobrzeg Tak Tak
43 Żmuda Tomasz 1976 M Sarbia/Kołobrzeg CW FANZA Kołobrzeg Tak Tak
44 Rybicki Janusz 1950 M POLICE Nie Tak
45 Szyszkowski Tomasz 1981 M Koszalin Rozbiegany Koszalin Nie Tak
46 Hudaszek Grzegorz 1986 M Świdwin Parkrun Świdwin Nie
47 Borysiuk Arkadiusz 1986 M Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski Nie Tak
48 Skałecki Robert 1969 M Świdwin Nie Tak
49 Karczewski Krzysztof 1960 M Trzebiatów PGB Sportowa paczka Nie
50 Barański Bogusław 1958 M Trzebiatów MLUKS Trzebiatów Nie Tak
51 Prüfer Paweł 1972 M Kosieczyn Nie Tak
52 Piszczygłowa Bernadeta 1971 K Gorzów Wielkopolski Nie Tak
53 Lipertowicz Adrianna 1973 K Gryfice Rungryf Gryfice Nie
54 Romanowicz Piotr 1977 M Prusim RunGryf Gryfice Nie Tak
55 Wiliński Marek 1961 M Świdwin K.B SPRINT ŚWIDWIN Nie Tak
56 Augustyniak Grzegorz 1977 M Kołobrzeg Tak
57 KALIŃSKA-KOSIOREK EWA 1980 K ZIELONA GÓRA ZGZB Nie Tak
58 Kopciński Bartosz 1994 M Rędziny Brak Nie
59 Madusiok Mirosław 1957 M Bielsko-Biała Nie Tak
60 Wożniak Mieczysław 1967 M PSZÓW Nie Tak
61 Wożniak Izabela 1972 K PSZÓW Nie Tak
62 Wyganowski Andrzej 1945 M Kołobrzeg K.B."Wygan" Nie Tak
63 Olejnik Janusz 1965 M Trzebiatów Nie Tak
64 Nowak Marcin 1979 M Kołobrzeg Tak Tak
65 Kordecki Damian 1997 M Siedlce GOLICE TEAM Nie Tak
66 Augustyn Kamila 1982 K Słupsk Power Training Nie
67 Szulc Anna 1983 K Schwedt Schwedter Hasen Nie Tak
68 Schwarz Ludwik 1965 M Koszalin Nie Tak
69 Stargecka Ludmiła 1954 K Wrocław Nie Tak
70 Kołodziejczyk Tomek 1990 M Zduńska Wola RajSport Active Nie Tak
71 Borzęcki Norbert 1980 M Koszalin Nie
72 kapera monika 1990 K Piła AZS AWF KATOWICE Nie
73 Stachowski Rafał 1991 M Miasteczko Krajeńskie AZS AWF KATOWICE Nie
74 Slavenski ILYA 1984 M Homiel Achilles Leszno Nie
75 Wąsicki Sebastian 1988 M Reda LKB im.Braci Petk Lębork Nie
76 Hazubska Anna 1969 K Trzebnica Athletics Team Prusice Nie Tak
77 Hazubski Andrzej 1968 M Trzebnica Athletics Team Prusice Nie Tak
78 POLAŃSKI DARIUSZ 1968 M Mrzeżyno MLUKS TRZEBIATÓW Nie Tak
79 Bill Łukasz 1985 M Borne Sulinowo Nie Tak
80 LITWIŃCZUK ROBERT 1969 M Borne Sulinowo Nie
81 Stróżak Jan 1957 M Korzystno Tak Tak
82 Kozłowiecki Waldemar 1951 M Koszalin TKKF Koszalin Nie Tak
83 Didłuch Jacek 1977 M Karścino Kołobrzeg biega Nie Tak
84 Orzeł Jacek 1972 M Dygowo Nie Tak
85 Górka Wiktoria 2001 K Brzeziny Zabiegana Zumba Nie Tak
86 Bil Janusz 1953 M Praszka Neapco Praszka Nie Tak
87 Romej Elżbieta 1964 K Łobez LŁKB Trucht Łobez Nie Tak
88 Bogacki Tomasz 1959 M Koszalin TKKF Koszalin Nie Tak
89 Bogacka Lucyna 1959 K Koszalin TKKF Koszalin Nie Tak
90 Głowacki Włodzimierz 1938 M Koszalin Nie Tak
91 Kulczyk Jerzy 1962 M Tychowo Nie Tak
92 Jarosz Roman 1962 M Wałcz Nie Tak
93 Łaska Piotr 1983 M Trzebiatów 3bz/ MLUKS Trzebiatów Nie Tak
94 Domański Jacek 1970 M Niechorze Nie
95 Błach Piotr 1979 M Sławoborze Efiori Team Nie
96 Magalski Tomasz 1988 M Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski Nie Tak
97 Biedrzycki Adam 1984 M Stary Borek OSP STARY BOREK Tak Tak
98 Rokita Mariusz 1975 M Gdynia RockyRUN Nie Tak
99 Okoń Stanisław 1966 M Kołobrzeg KB Wygan Tak Tak
100 Jamroziak Grzegorz 1981 M Kamień Pomorski Klub Biegacza Kamień Pomorski Nie Tak
101 Tofil Anna 1969 K Kołobrzeg Nie Tak
102 Tofil Jan 1966 M Kołobrzeg Nie Tak
103 Koc Maria 1965 K Kołobrzeg Nie Tak
104 PAPROCKA Ewelina 1987 K Obliwice obliwice Nie Tak
105 Wilczyńska Aneta 1974 K Jaworzno KB MCKiS Jaworzno Nie Tak
106 Zioła Mirosław 1966 M Dźwirzyno Tak
107 JANOWICZ JERZY 1957 M LESZNO Achilles Leszno Nie
108 MUSIIATCHENKO DMITRIJ 1991 M LESZNO Achilles Leszno Nie
109 PTASHUK KATSIARYNA 1991 K MIŃSK Achilles Leszno Nie
110 FILAROWSKI STEFAN 1972 M KOŁOBRZEG GRUPA NURKÓW INŻYNIERII Nie Tak
111 Hryciów Paweł 1984 M Białogard JW1223 Nie Tak
112 Fido Adam 1977 M Kołobrzeg JW 3937 Nie Tak
113 Iwanicki Łukasz 1985 M Gryfice Nie Tak
114 Duda Andrzej 1966 M Kołobrzeg Tak Tak
115 Biedrzycki Andrzej 1957 M Stary Borek OSP Staru Borek Tak Tak
116 Dudek Marek 1977 M Siechnice Adrian Danilewicz Group Nie Tak
117 Dudek Adrianna 1977 K Siechnice Adrian Danilewicz Group Nie Tak
118 POZDROWICZ PAWEŁ 1955 M IŃSKO Pozdrowicze Biegają Nie Tak
119 POZDROWICZ MARCIN 1978 M POZNAŃ Pozdrowicze Biegają Nie Tak
120 Szczerba Łukasz 1984 M Grzybowo Tak Tak
121 ROMAS Czesław 1950 M Gorzów Wlkp Nie Tak
122 Skiba Eugeniusz 1946 M Gorzów Wlkp. Nie Tak
123 sikorski adam 1984 M kołobrzeg Sikorrowo Tak
124 Pyzik Tomasz 1975 M Gliwice Drużyna mojacukrzyca.pl Nie Tak
125 LERIAN MARIUSZ 1982 M LUBAŃ TEAM LUBAŃ Nie Tak
126 Prośniewski Mirosław 1981 M Gryfice RUNGRYF GRYFICE Nie Tak
127 Okonek Kazimierz 1949 M Gorzów Wlkp. Nie Tak
128 Hinzer Jolanta 1958 K Kamenz Biegam dla przyjemności Nie Tak
129 Kachniarz Anna 1983 K Gorawino Nie Tak
130 JANUSZEWSKI JACEK 1962 M Koszalin 17 WOG KOSZALIN Nie
131 Szczygielska Aleksandra 1981 K Kołobrzeg Nie Tak
132 Potasznik Artur 1972 M Szczecin Maratończyk Team Szczecin Nie Tak
133 Plata Tadeusz 1951 M Szczecin Maratończyk Team Szczecin Nie Tak
134 Zalewski Mariusz 1969 M Strzelce Kraj Nie Tak
135 Uznański Ryszard 1971 M Kołobrzeg Nie Tak
136 Uznańska Agata 1964 K Kolobrzeg Nie Tak
137 Pełechata Julita 1991 K Kołobrzeg Dzikie Strzały Tak Tak
138 Pobłocki Piotr 1965 M Lębork Uks ekonomik maratonczyk Lębork Nie Tak
139 Pobłocka Bozena 1968 K Lębork Rada miasta Lębork Nie Tak
140 Pobłocka-Dobrowolska Kamila 1990 K Lębork UKS Ekonomik Maratończyk Nie Tak
141 Walkowiak Artur 1972 M Zawadzkie Mafia Team Lubliniec Nie Tak
142 Karcz Artur 1979 M Kołobrzeg RCI GDYNIA Tak Tak
143 Kielak Łukasz 1983 M Mińsk Mazowiecki Nie Tak
144 Żmuda Jarosław 1974 M Kołobrzeg CW FANZA Kołobrzeg Nie Tak
145 Wenta Malwina 1986 K Kołobrzeg Tak Tak
146 Jewuła Agata 1984 K Koszalin Nie Tak
147 Wolny Hubert 1986 M Buk Nie Tak
148 Litwinowicz Renata 1976 K Kolobrzeg KB WYGAN Tak Tak
149 Serwinowski Michał 1983 M Mińsk Mazowiecki Nie Tak
150 Staliś Robert 1984 M Trzebiatów 1984 Nie Tak
151 Orian Piotr 1971 M Zdzieszowice LUKS ROSPONDEK Nie
152 Orian Anna 1975 K Zdzieszowice LUKS ROSPONDEK Nie
153 Wilczek Gerard 1963 M Reńska Wieś Donra Rodzina Nie
154 Borawska Anna 1977 K Płock Mała Lady Pank Biegam dla Siebie Nie Tak
155 Kozłowski Maciej 1975 M Trzebiatów Nie Tak
156 Kornak Wiktoria 1999 K Kędrzyno Nie Tak
157 Bienkowski Rafal 1972 M Kadzielno bezklub Tak
158 Sobczyk Łukasz 1975 M Kołobrzeg Kołobrzeg Biega Nie Tak
159 Roszyk Paweł 1962 M Witkowo Nie Tak
160 Urbański Tomasz 1972 M Białogard Karlino Biegaj Nie Tak
161 Gawrysiak Przemysław 1977 M Włodarka Nie Tak
162 Hołub Kamil 1980 M Trzebiatów MLUKS Trzebiatów Nie Tak
163 Sobolewski Marcin 1983 M Mrzeżyno Nie Tak
164 Domańska Katarzyna 1977 K Kołobrzeg Nie
165 Nowicki Michał 1984 M Kołobrzeg KB Wygan Tak Tak
166 Chabowska Karolina 1984 K Kołobrzeg KB Wygan Tak Tak
167 Witkiewicz Eryk 1976 M Białogard 1976 Nie Tak
168 Witkiewicz Magda 1978 K Białogard Kb10 Białogard Nie Tak
169 GERKE MATEUSZ 1989 M DŹWIRZYNO Tak
170 Winiarska Magda 1980 K Someren NL Nie
171 Dargiewicz Dariusz 1964 M Domaszowice daro Nie Tak
172 Kowal Piotr 1991 M Rzeszów 21 Batalion Dowodzenia Nie
173 Wirkus Antonina 1985 K Szczecinek MKL Szczecinek Nie
174 Wirkus Łukasz 1988 M Szczecinek Talex- Borzytuchom Nie
175 Hryszkiewicz Stan 1951 M New York NYRR Nie
176 Łojko Tomasz 1972 M Garby Nie Tak
177 Bajgert Robert 1970 M Kołobrzeg KB WYGAN / VOLTAIX.pl Nie Tak
178 Lenik Hubert 1987 M Biesiekierz JW 1223 Nie Tak
179 Romanowski Piotr 1983 M Zielona Góra brak Nie
180 Morawska Monika 1977 K Kolobrzeg Tak Tak
181 Woźniak Piotr 1962 M Kolobrzeg Tak Tak
182 Pieczyński Krzysztof 1956 M Szczecin Nie Tak
183 Wrona Józef 1938 M Wieleń Nie
184 Bonew Marcin 1977 M Kołobrzeg Tak
185 GRZESIK EUGENIUSZ 1966 M Koszalin stażak sam Nie Tak
186 Pobłocka Katarzyna 1994 K Lebork UKS Ekonomik Maratończyk Lębork Nie
187 Wajda Waldemar 1977 M Borne Sulinowo borne biega Nie Tak
188 Hoc Dariusz 1973 M Korzystno Tak
189 Papała Leszek 1962 M Łaziska Górne Nie
190 GOSIEWSKI KRZYSZTOF 1988 M Kołobrzeg KS SMS Szklarska Poręba Tak
191 Skalska Anna 1980 K Bytom Festiwal Biegowy Krynica Zdrój Nie
192 Harasimowicz Sławek 1978 M Goleniów Sławek Harasimowicz Nie
193 Butowicz Adam 1961 M Szczecinek Nie
194 Mikołajczak Grzegorz 1977 M Legnica Nie Tak
195 Mikołajczak Grzegorz 1981 M Nowa Sól Team Draczyński Nie
196 Jackowski Marcin 1987 M Drzonowo Tak
197 Mazur Krzysztof 1992 M Częstochowa Nie Tak
198 Łangowska Iwona 1966 K Kolobrzeg KOŁOBRZEG MARATON TEAM Tak Tak
199 BARAŃSKI Przemysław 1993 M Trzebiatów KM PSP SZCZECIN/MLUKS TRZEBIATÓW Nie Tak
200 Stożek Marek 1968 M Skoki Nie Tak
201 Stożek Oliwier 2002 M Skoki Nie Tak
202 Lewandowski Jacek 1976 M Kołobrzeg / Stary Borek Tak Tak
203 Maletka Piotr 1976 M Kolobrzeg Colberg Tak
204 Czyrny Łukasz 1981 M Karnice 1981 Nie
205 Domańska Magdalena 1981 K Łódź Nie Tak
206 Szczepaniak Urszula 1982 K Łódź Nie Tak
207 Bukiel Krzysztof 1961 M Kostrzyn nad Odrą MOSiR Kostrzyn nad Odrą Nie
208 Pietrzakowski Rafal 1977 M Kolobrzeg Vege Runners Tak
209 Brzeziński Jan 1967 M Białogard Team Piotruś Nie Tak
210 Maksymowicz Kornelia 1983 K KOŁOBRZEG Nie Tak
211 Kufel Dariusz 1962 M Pyrzyce Pyrzyce Biegają Nie
212 KIERZNOWSKI ANDRZEJ 1958 M KOŁOBRZEG KB WYGAN KOŁOBRZEG Tak
213 gryczka andrzej 1965 M budzistowo KB Wygan kołobrzeg Tak
214 Sakwerda Patrycja 1976 K Płoszczyna Nie
215 Tatrocki Krzysztof 1996 M Sobótka 1969 Nie
216 STANIEWSKI EUGENIUSZ 1951 M ZGORZELEC 1951 Nie
217 Frąckowiak Mateusz 2002 M Wieleń KS Metraco Polkowice Nie
218 Domański Adam 1974 M Kołobrzeg Nie