Lista startowa XXIII Ogólnopolski Bieg Ku Słońcu - Dźwirzyno - 10 km

Lp. Nazwisko Imię Rok Urodzenia Płeć Miejscowość Klub Mieszkaniec gminy Kołobrzeg Wpłata
1 Szymczak Michał 1982 M Szczecin Nie
2 Banaszkiewicz Katarzyna 1968 K Kaczory Nie
3 Towstokory Marek 1976 M Złotów Nie
4 Romaniuk Wojciech 1970 M Kołobrzeg ROM-KOL_RUN Tak
5 Kos Piotr 1956 M Szczecin Nie
6 Ciapa Marcin 1990 M Zduńska Wola Rajsport Active Nie
7 Pierzak Paweł 1988 M Zduńska Wola Ośka Południe Nie
8 Pakulska Magdalena 1976 K Poznań Blue Sky Travel Nie
9 Jaroni Tomasz Marcin 1977 M Poznań handex poznań Nie
10 Zaremba Katarzyna 1984 K Skalno AT-Aktywny Trzebiatów Nie
11 Siess Jarosław 1961 M Pabianice UKS Azymut Nie
12 Siess Grzegorz 1998 M Pabianice UKS Azymut Pabianice Nie
13 szubert Marcin 1977 M Ustronie Morskie Nie
14 Szubert Agnieszka 1979 K Ustronie Morskie Nie
15 Szubert Julia 2000 K Ustronie Morskie Nie
16 Norbert Borzęcki 1980 M Koszalin Nie
17 TELATYŃSKA SYLWIA 1977 K CHOSZCZNO AKTYWNE CHOSZCZNO Nie
18 DZIETCZYK KAMIL 1983 M SZCZECIN AKTYWNE CHOSZCZNO Nie
19 Rozmus-Orczyk Anna 1961 K Kozy Kozy biegają, a nie skaczą! Nie
20 Pietras Sylwia 1988 K Zabrze Miechowicka Grupa Biegowa Nie
21 Kornak Wiktoria 1999 K Kędrzyno - Nie
22 Modrzejewski Roman 1967 M Grabów nad Prosną Kings of Metal Nie
23 Modrzejewska Lidia 1972 K Grabów nad Prosną Nie
24 WĄSOWICZ ANNA 1981 K Kołobrzeg/stramnica 29 Tak
25 OPALIŃSKI Stanisław 1956 M Kołobrzeg niezrzeszony Tak
26 Majłowska Irena 1953 K Gorzów wlkp KS.TEAM.Baryła Gorzow wlkp Nie
27 Majłowski Aleksander 1950 M Gorzów wlkp KS.TEAM.Baryła Gorzow wlkp Nie
28 Juszczak Krzysztof 1954 M Koszalin Nie
29 Barszczak Tomasz 1991 M Dźwirzyno Kołobrzeg Biega Tak
30 Strzelczak Henryk 1958 M Nowa Ruda KS MARATON NOWA RUDA Nie
31 Połubiński Paweł 1979 M Borne Sulinowo Borne Biega Nie
32 Woźniak Grzegorz 1970 M Pobiedziska Nie
33 ZIELIŃSKI GRZEGORZ 1951 M Stare Bielice Biegać każdy morze raz lepiej raz gorzej Nie
34 Stargecka Ludmiła 1954 K Wrocław Nie
35 Lajter Jerzy 1950 M Piła 4 RUN TEAM PIŁA Nie
36 Pękała Piotr 1971 M Koszalin Nie
37 Woliński Andrzej 1967 M Wolin Nie
38 Wolińska Emilia 1971 K Wolin Nie
39 STACHOWIAK RYSZARD 1953 M BIałogard Nie
40 Gałecki Jacek 1968 M Karlino Karlino biegaj Nie
41 Heller Zdzisław 1956 M Koszalin Niezrzeszony Nie
42 Draczyński Zygmunt 1948 M Łobez Trucht Łobez Nie
43 Doroshenko Kostiantyn 1989 M Kharkov (Ukranie) MK "Kharkov" Nie
44 Marzena Kozioł 1984 K Gorawino Nie
45 Żmuda Monika 1976 K Sarbia/Kołobrzeg CW FANZA Kołobrzeg Tak
46 Żmuda Tomasz 1976 M Sarbia/Kołobrzeg CW FANZA Kołobrzeg Tak
47 Rybicki Janusz 1950 M POLICE Nie
48 Wyganowski Andrzej 1945 M Kołobrzeg K.B."Wygan" Nie
49 Szyszkowski Tomasz 1981 M Koszalin Rozbiegany Koszalin Nie