XI Bieg Niepodległości - Piła - Marsz NW 3 km

Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Płeć Miejscowość Klub Mieszkaniec powiatu pilskiego
1 MILACHOWSKA AGNIESZKA 1983 K NOWINY NIE
2 KRYŚKIEWICZ JANINA 1961 K ZŁOTÓW NIE
3 OLSZEWSKA BOŻENA 1982 K ZŁOTÓW NIE
4 Wietrzycki Andrzej 1959 M Trzcianka NIE
5 Patocka Marta 1981 K Działoszyn Viking Nordic Team Częstochowa NIE
6 Mączyńska Ewa 1988 K Piła e-fizjo team TAK
7 Deja Wojciech 1961 M Złotów NIE
8 Buda Zenon 1953 M Piła TAK
9 Balcerowicz Jadwiga 1952 K Piła TAK
10 Sykutera-Świerczyńska Katarzyna 1983 K Piła Sailing Team Ferajna TAK
11 Wycisło Romuald 1962 M Piła Daj Radość Niepełnosprawnym TAK
12 Bielawiak Róża 1977 K Oborniki Wielkopolskie NIE
13 Przybył Marianna 1953 K Piła Czarne Pantery TAK
14 Grudzińska Justyna 1983 K Piła Sailing Team Ferajna TAK
15 Frohlich Jadwiga 1953 K Piła TAK
16 Zygmunt Gracjan 1999 M Piła KingBell Auto-Szyby / PKU EuroConsulting TAK
17 Ratka Michał 1980 M Piła e-fizjo Team TAK
18 Ratka Dariusz 1960 M Piła e-fizjo Team TAK
19 Afeltowicz-Kośka Justyna 1988 K wałcz Precon Polska-Jastrowie NIE
20 Kusiorska Iwona 1978 K Piła TAK
21 Turek Magdalena 1974 K Piła TAK
22 Hoga Irena 1965 K Piła TAK
23 Iwanicka Marta 1993 K Piła TAK
24 Sypniewska Anastazja 1992 K Złotów NIE
25 Banaszkiewicz Katarzyna 1968 K Kaczory TAK
26 Rajewski Sebastian 1971 M Piła TAK
27 rajewska beat 1976 K piła TAK
28 Zdebik Marzena 1960 K Piła TAK
29 GUZEK JACEK 1976 M NOWY TOMYSL NIE
30 GUZEK MATEUSZ 2001 M NOWY TOMYSL NIE
31 GUZEK MAGDALENA 2001 K NOWY TOMYSL NIE
32 GUZEK EWA 1976 K Nowy Tomyśl NIE
33 STANKOWIAK MAREK 1964 M NOWY TOMYSL NIE
34 Przypolska Anna 1979 K Górzna Kijowe Siostry NIE
35 SZOT KRYSTYNA 1965 K RADAWNICA NIE
36 SZOT JOANNA 1991 K RADAWNICA NIE
37 Nowakowski Rafał 1985 M Piła TAK
38 Stanisław Lenartowicz 1960 M STARA LUBIANKA TAK
39 Kałuża Krzysztof 1967 M Szamotuły NIE
40 Kownacka Jolanta 1967 K Białośliwie KSiR Sportico TAK
41 Pielacha Kamila 1982 K Piła TAK
42 Aleksandra Grabowska 2001 K Piła Studio Urody Trendy TAK
43 Stankiewicz Lidia 1975 K Piła TAK
44 Kowalczuk Maria 1976 K Jastrowie Kijowe Siostry NIE
45 Kąckowski Marek 1953 M Jeziorki Jeziorki - Aktywna Wieś TAK
46 Adamczyk Aleksandra 1966 K Piła TAK
47 Mielec Robert 1970 M Piła Jeziorki - Aktywna Wieś TAK
48 Borzych Andrzej 1957 M Bydgoszcz Jeziorki - Aktywna Wieś NIE
49 Makowiecka Aldona 1974 K Kaczory TAK
50 CIEMIĘGA HANNA 1969 K PIŁA TAK
51 Drewnowska Barbara 1972 K Trzcianka zaSapa:ni NIE
52 Strzelecka Małgorzata 1972 K Piła Sailing Team Ferajna TAK
53 Łazanowska Wiesława 1969 K Trzcianka zaSapani NIE
54 Bonata Małgorzata 1974 K Piła TAK
55 Janecki Dariusz 1961 M Piła TAK
56 Janecka Agnieszka 1973 K Piła TAK
57 Grzesik Sandra 1988 K Złotów NIE
58 BERCZYŃSKI HENRYK 1956 M Okonek Nadleśnictwo Okonek NIE
59 Strzelecka Antonina 2000 K PIŁA Sailing Team Ferajna TAK
60 Strzelecki Sebastian "Kaszana" 1973 M PIŁA Sailing Team Ferajna TAK
61 May Joanna 1995 K Piła TAK
62 Kop Wiesław 1963 M Piła Daj Radość Niepełnosprawnym TAK
63 FROHLICH Jadwiga 1953 K Piła Daj Radość Niepełnosprawnym TAK
64 Abramowicz Ewa 1968 K Borucino - NIE
65 Grenda Janina 1942 K Piła TAK
66 Partyka Maja 1984 K Piła Gabinet Masażu Orfeusz TAK
67 Foszcz Beara 1977 K Pila Sailing Team Ferajna TAK
68 Foszcz Jan 1968 M Pila TAK
69 Smolarski Andrzej 1969 M Piła Marsz Po Zdrowie TAK
70 Łopiński Aleksy 1948 M Piła czarne pantery TAK
71 Galicka Beata 1975 K Piła TAK
72 Galicka Antonina 2002 K Piła TAK
73 Szudera Mirosława 1983 K Piła TAK
74 Kiełbowicz Łucja 1958 K Piła TAK
75 Mianowska-Jarosz Monika 1975 K Piła TAK
76 Gawrońska Małgorzata 1979 K Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo TAK
77 Pozorski Adrian 1996 M Piła TAK
78 Woźniak Joanna + Dzieci 1985 K Krajenka Aktywna Krajenka NIE
79 Drzycimska Ewa 1968 K Piła TAK
80 PIETRZAK JADWIGA 1964 K PIŁA TAK
81 Świerczyńska Maria 1953 K Piła Sailing Team Ferajna TAK
82 Szymczak Nikolina 1995 K PIŁA TAK