XI Bieg Niepodległości - Piła - 6,3 km

Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Płeć Miejscowość Klub Mieszkaniec powiatu pilskiego
1 NATONIEWSKI Krzysztof 1973 M Piła TAK
2 NATONIEWSKA Małgorzata 1975 K Piła TAK
3 PYREK Krzysztof 1980 M WAŁCZ 1 RBLog NIE
4 PYREK Iwona 1981 K WAŁCZ NIE
5 Wietrzycka -Piaskowska Anna 1983 K Piła TAK
6 Piaskowski Konrad 1975 M Piła TAK
7 Grabowska Izabela 1980 K Kaczory TAK
8 Bąbiński Grzegorz 1962 M Złotów NIE
9 Garczyński Michał 1992 M Piła TAK
10 Szymańska Hanna 1974 K Skórka NIE
11 Grześk Janusz 1968 M Piła TAK
12 Szczepańska Magdalena 1972 K 64-920 Piła --------- TAK
13 Białczyk Mariusz 1977 M Piła Lokator Nieruchomości TAK
14 Skręta Maciej 1978 M ZAWADA TAK
15 Kałamaja Wojciech 1983 M Walcz Wałecka Ściema NIE
16 Spychalska Anna 1976 K Piła TAK
17 Suchańska Małgorzata 1967 K Piła TAK
18 Zgliński Sławomir 1968 M Piła TAK
19 Towstokory Marek 1976 M Złotow NIE
20 Stępień Marcin 1982 M ZLOTOW NIE
21 Zapiec Aniela 1957 K Wysoka TAK
22 Mrotek Maciej 1994 M Łobżenica LZS "Jedność" Łobżenica TAK
23 Andrzejewska Małgorzata 1984 K Piła TAK
24 Andrzejewski Damian 1981 M Piła TAK
25 Bekta Ryszard 1958 M Piła niezrzeszony TAK
26 BŁAUCIAK Monika 1975 K Piła OITIA SZPITAL PIŁA TAK
27 SKOWROŃSKA Wanda 1956 K Piła SKOWRONEK TAK
28 Zadranowicz Arkadiusz 1978 M Piła TAK
29 BŁAUCIAK Mirosław 1972 M PIŁA Ż OŁNIERZ WP 104 BLOG TAK
30 Szczuka-Flis Monika 1980 K Piła TAK
31 Bartol Izabella 1981 K Piła TAK
32 Marachowski Dariusz 1984 M Piła TAK
33 Hass Anita 1981 K PIŁA e-fizjo team TAK
34 Hass Artur 1982 M PIŁA e-fizjo team TAK
35 Idzikowski Maciej 1979 M Ujście TAK
36 Mliczek Magdalena 1987 K Piła TAK
37 Mliczek Elżbieta 1958 K Piła TAK
38 Ukleja Paweł 1983 M Ujście TAK
39 TABAKA Zbigniew 1948 M Wałcz NIE
40 Piechota Mariusz 1968 M Wałcz Wałcz NIE
41 Pierścieniak Magdalena 1984 K Piła TAK
42 Piechota Elżbieta 1969 K Wałcz BIEGAM DLA SIEBIE NIE
43 Wilczyńska Agata 1968 K Wałcz NIE
44 Mowczan Regina 1983 K Wałcz NIE
45 Mączyński Dominik 1984 M Piła e-fizjo team TAK
46 Kralski Krzysztof 1987 M Piła TAK
47 Rudziński Tomasz 1983 M Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek TAK
48 Pełechaty Ewelina 1979 K NOWA WIEŚ UJSKA 231 TAK
49 Antkowiak Grzegorz 1987 M Pila - NIE
50 BAŁDYKA Kinga 1995 K Witankowo NIE
51 NATONIEWSKI Dariusz 1995 M Piła TAK
52 Stefanowicz Agnieszka 1973 K pila TAK
53 Marczykowski Kamil 1988 M Złotów MKM Runners NIE
54 Tomasik Monika 1974 K Kujan NIE
55 Wielgus Grzegorz 1979 M Złotów NIE
56 Wielgus Jacek 1971 M Złotów NIE
57 Weinstok Adam 1979 M Piła TAK
58 Weinstok Anna 1981 K Piła TAK
59 Heyser Tomasz 1988 M Złotów NIE
60 Śliwiński Adam 1973 M Miasteczko Krajeńskie Dam Radę TAK
61 Januzik Tomasz 1977 M Piła TAK
62 DEUTER DARIUSZ 1972 M ZAWADA TAK
63 Stippa Adam 1981 M Złotów NIE
64 Zacharski Jerzy 1962 M Trzcianka NIE
65 Kownacki Piotr 1984 M Nowa Wieś Ujska TAK
66 Frączek Arkadiusz 1981 M Równopole ArKi TAK
67 Grabowska Aleksandra 1997 K Piła TAK
68 Mikołajewska Oliwia 2001 K Piła TAK
69 WNUK SŁAWOMIR 1976 M Śmiardowo Złotowskie NIE
70 Wiącek Magdalena 1973 K Piła TAK
71 Płotka Agnieszka 1979 K Piła TAK
72 Kondera Danuta 1952 K Piła TAK
73 Kondera Jacek 1978 M Piła TAK
74 Permus Krzysztof 1962 M Wysoka Aktywni Wysoka TAK
75 Stupkiewicz Romuald 1952 M Piła TAK
76 Pełechaty Robert 1976 M Piła TAK
77 Pełechaty Sylwia 1977 K Piła TAK
78 Pełechaty Hubert 2001 M Piła TAK
79 Świercz Beata 1969 K WAŁCZ NIE
80 Wróbel Henryk 1955 M Piła amator TAK
81 ŻURAWSKA KATARZYNA 1979 K KACZORY TAK
82 Plaszczyk Emil 1978 M Piła 4 Run Team Piła TAK
83 Plaszczyk Magdalena 1979 K Piła 4 Run Team Piła / Swisspol Team TAK
84 Kukliński Bartosz 1982 M Piła Precon Polska TAK
85 Kubik Monika 1974 K Dolaszewo TAK
86 Nowak Rafał 1980 M Złotów NIE
87 Ankudowicz Damian 1978 M Złotów NIE
88 Kopka Adam 1956 M Piła amator TAK
89 ŚLIWIŃSKI ADRIAN 2001 M RÓWNOPOLE TAK
90 ŚLIWIŃSKI RADOSŁAW 1968 M RÓWNOPOLE TAK
91 Kaczmarek Michal 1984 M Piła TAK
92 Kosmatka Romualda Małgorzata 1966 K Piła TAK
93 Stanilewicz Artur 1964 M Piła TAK
94 GLINKA Przemysław 1965 M Piła Przemko z Piły TAK
95 Boboryk Agata 1983 K Piła TAK
96 Plewa Sylwia 1971 K Piła RKS PIŁA PODLASIE TAK
97 Wysocka Justyna 1983 K Piła TAK
98 Ziółkowski Leszek 1983 M PIŁA 4RUN TEAM PIŁA TAK
99 Lewandowski Grzegorz 1966 M Pila TAK
100 Nierzwicki Grzegorz 1974 M Malbork Malborskie Morsy NIE
101 Katzban Irena 1965 K Piła TAK
102 Pawłowski Artur 1976 M Ługi Ujskie AKB OLĘDRY TAK
103 Pawłowska Monika 1978 K Ługi Ujskie AKB OLĘDRY TAK
104 Poszwa Anna 1981 K Piła TAK
105 Piątek Jakub 1977 M Piła KMBŚ 1998 Piła - Klub Miłośników Biegów Świątecznych 1998 Piła TAK
106 Katzban Irena 1965 K Piła TAK
107 Hoga Magdalena 1992 K Piła MK! TAK
108 Hoga Krzysztof 1987 M Piła MK! TAK
109 Saternus Michał 1975 M Piła TAK
110 Stefanowicz Aleksandra 1998 K pila TAK
111 Stefanowicz Oskar 2001 M pila TAK
112 Justa Dariusz 1968 M Piła amator 1 RBLog TAK
113 Chwałek Jarosław 1969 M Piła KS GWARDIA PIŁA TAK
114 Garbacik Kasia 1994 K Piła TAK
115 Garbacik Dariusz 1967 M Piła TAK
116 Słabuszewska Olga 1986 K Piła Gorzowskie Bieganie Czwartkowe TAK
117 Wilczewski Piotr 1985 M Gorzów Wlkp. Gorzowskie Bieganie Czwartkowe NIE
118 Stefaniak Marcin 1979 M Stara Iwiczna AJJ Iwiczna Club NIE
119 Stawski Maciej 1979 M Piła TAK
120 Kosmatka Paweł 1993 M Piła TAK
121 Kośka Marek 1984 M Wałcz Precon Polska-Jastrowie NIE
122 Borysionek Malwina 1987 K Piła TAK
123 Latos Piotr 1966 M Wałcz Precon Polska-Jastrowie NIE
124 Zakielarz Jan 1959 M Sypniewko Precon Polska-Jastrowie NIE
125 Kołodziejczyk Bartosz 1985 M Piła ONIONRUNNERS TAK
126 Kozłowski Antoni 1963 M Krzewina Klub Wesołego Biegacza NIE
127 Kozłowska Danuta 1967 K Krzewina Klub Wesołego Biegacza TAK
128 POCZĄTEK MICHAŁ 1955 M Piła Niezrzeszony TAK
129 Szews Piotr 1969 M Piła SAILING TEAM FERAJNA TAK
130 Szews Anna 1978 K Piła SAILING TEAM FERAJNA TAK
131 Kowalska Anna 1981 K Piła TAK
132 Przewoźniak Barbara 1986 K Piła TAK
133 Zbielska Agnieszka 1977 K Piła Sailing Team Ferajna TAK
134 Borowicz Anna 1983 K Piła TAK
135 Borowicz Marcin 1974 M Piła TAK
136 Janca Patryk 1978 M Piła TAK
137 PRZYBYLSKA ANETA 1977 K PIŁA TAK
138 PRZYBYLSKI ANDRZEJ 1977 M PIŁA TAK
139 Wawrzyniak Mateusz 1997 M Trzcianka Olimpijczyk TRZCIANKA NIE
140 Sroka Piotr 1990 M Chodzież PCH_RUN NIE
141 Szcześniak Anna 1989 K Piła Świat Biegacza Fehlau Run Team TAK
142 Plaszczyk Magdalena 1979 K Piła Swisspol/4run team TAK
143 Plaszczyk Emil 1978 K Piła 4run team TAK
144 Encminger Natalia 1993 K Kaczory TAK
145 Klipow Zbigniew 1990 M Piła TAK
146 Felski Jakub 1990 M Piła TAK
147 Felski Wojciech 1965 M Piła TAK
148 Klipow Klaudia 1991 K Piła TAK
149 Podlecki Romuald 1955 M Piła Lokator Nieruchomości Piła TAK
150 Podlecka Paula 1994 K Piła 4RUN TEAM PIŁA TAK
151 CHUDY MAREK 1983 M KACZORY TAK
152 Zapiec Jacek 1959 M Wysoka TAK
153 Grzelak Sławomir 1965 M Piła TAK
154 Jankowski Jerzy 1959 M Piła TAK
155 Lipiejko Stanisław 1956 M Dolaszewo NIE
156 Kulwas Przemysław 1972 M Chodzież NIE
157 Gozdur Agnieszka 1978 K Stobno Agnieszka Gozdur NIE
158 Michalska Natalia 1987 K Jeziorki TAK
159 PAŃKOW MACIEJ 1976 M PIŁA TAK
160 Gawliński Grzegorz 1975 M Piła MZK-PIŁA TAK
161 Dębowczyk lukasz 1982 M Piła TAK
162 Borecki Stanisław 1954 M Piła TAK
163 kuich Piotr 1966 M józefowo lill-sport TAK
164 Anna Kuich 1972 K józefowo lill-sport TAK
165 Krajewski Dariusz 1983 M Piła Sport4kids TAK
166 Pasternak Andrzej 1986 M Skórka PSP Piła NIE
167 Dudziak Dawid 1980 M Piła PSP Piła TAK
168 Warykasz Michał 1985 M Piła PSP Piła TAK
169 LIS AGNIESZKA 1979 K PIŁA KLUB4KIDS TAK
170 Połojko Anna 1967 K Piła - TAK
171 Bartol Iwona 1976 K Piła TAK
172 Bartol Klaudia 2000 K Piła TAK
173 Gałka Jarosław 1984 M Piła Pocztowa Grupa Biegowa TAK
174 Gawrońska Oliwia 2001 K Piła TAK
175 Lisiecki Paweł 1982 M Kaczory TAK
176 Kołodziejczyk Marek 1979 M Piła TAK
177 Kowalski Marcin 1977 M Piła TAK
178 Wesołowski Damian 1989 M Piła brak TAK
179 Kubiak Anna 1985 K Ujście TAK
180 Sarnowski Janusz 1968 M Złotów lill-Sport NIE
181 Chlebek Aleksandra 1991 K Piła TAK
182 Leszczyński Sławomir 1967 M Piła KB TSK Orzeł Osiek TAK
183 MILACHOWSKI SEBASTIAN 1984 M NOWINY NIE
184 Bajerska Renata 1965 K Kaczory Energy Siłownia Fitness Kaczory TAK
185 Mol Rafał 1975 M Kaczory Energy Siłownia Fitness Kaczory NIE
186 Bajerski Arkadiusz 1970 M Kaczory Energy Siłownia Fitness Kaczory TAK
187 Hryncewicz Agata 1978 K Piła TAK
188 Kobak Rafał 1973 M Piła TAK
189 Stromidło Sebastian 1978 M Piła Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej TAK
190 Kłodziński Paweł 1985 M Piła Szkoła Jazdy Expert TAK
191 Zawada Marta 1978 K Piła TAK
192 Zawada Marta 1978 K Piła TAK
193 Trojanowska Anna 1978 K Gniezno NIE
194 Trojanowska Klaudia 1997 K Gniezno NIE
195 Atterbury Lyn 1947 M Pila TAK
196 Chołota Marek 1979 M Piła Biegowy świat TAK
197 Piotrowska Ewa 1980 K Kaczory Siłownia+ fitness Energy Kaczory TAK
198 Plewa Magdalena 1983 K Kaczory Siłownia+ fitness Energy Kaczory TAK
199 Białoń Jakub 1994 M Piła TAK
200 Francikowska Dorota 1966 K Dąbki MTS Drużyna Szpiku KGHM TAK
201 Napierała Andrzej 1958 M Gostyń MTS Drużyna Szpiku KGHM NIE
202 Aniserowicz Paweł 1981 M piła TAK
203 Dwornicki Miroslaw 1966 M Pila Biegam bo lubię TAK
204 Bassel Marcin 1982 M Koszalin NIE
205 Norek Tomek 1968 M Koszalin NIE
206 Cierach Anna 1986 K Piła TAK
207 Gozdur Joanna 1979 K Poznań O co tu biega? NIE
208 Kubat Julia 1999 K Poznań O co tu biega ? NIE
209 Tyll Grzegorz 1955 M Piła 4 Run Piła TAK
210 Hływa Natalia 1998 K Piła KS Basket Piła TAK
211 Borrmann Dawid 1983 M Piła TAK
212 Gołota Julian 1985 M Kaczory Energy Siłownia-Fitness Kaczory TAK
213 Knapski Paweł 1987 M Kaczory Energy Siłownia-Fitness Kaczory TAK
214 Kubacka Ewa 1967 K Kaczory Energy Siłownia-Fitness Kaczory TAK
215 Wróbel Henryk 1955 M Piła amator TAK
216 Kunek Szymon 1992 M Miasteczko Krajeńskie TAK
217 Lipiec Ola 1992 K Piła TAK
218 WAŁEK MAŁGORZATA 1983 K Piła TAK
219 Piosik Marek 1975 M Piła MA-Team TAK
220 Delekta Mateusz 1991 M Nieżychowo QUAY POZNAŃ TAK
221 Przestalski Marian 1989 M Wrocław NIE
222 Przestalski Leszek 1986 M Wrocław NIE
223 JAROSZ PATRYK 1998 M Piła NIE
224 Kubiak Barbara 1988 K Rzadkowo TAK
225 Kuster Michał 1988 M wysoka Klub biegowy TSK Orzel Osiek TAK
226 Duczmal Radek 1981 M wysoka Klub biegowy TSK Orzel Osiek TAK
227 BARTKOWIAK DAWID 1974 M PIŁA BIURO RACHUNKOWE "TRADEMARK D.B." PIŁA TAK
228 PERTEK BOLESŁAW 1953 M ŁUGI UJSKIE A.K.B. OLĘDRY TAK
229 PERTEK TERESA 1955 K ŁUGI UJSKIE A.K.B. OLĘDRY TAK
230 Andrzejczak Mariusz 1973 M Śmiłowo 4Run Team Piła TAK
231 Gorkowski Michał 1991 M Chodzież Chodzieskie Centrum Atletyki NIE
232 GOŹDZIEWSKA MARZENA 1975 K PIŁA TAK
233 GOŹDZIEWSKI PIOTR 1976 M PIŁA TAK
234 KURZAC ANDRZEJ 1965 M PIŁA TAK
235 Piaskowski Krzysztof 1977 M Piła TAK
236 Trzciołek Andrzelika 1993 K Piła TAK
237 Zdebik Katarzyna 1989 K Piła TAK
238 Czerwiński Szymon 1986 M Piła TAK
239 Knuth Mirosław 1981 M Tuczno NIE
240 Karmelita Ewa 1954 K Wyrzysk TAK
241 Karmelita Piotr 1984 M Piła TAK
242 ADAMCZYK MIROSŁAW 1970 M PIŁA TAK
243 Kupich Agnieszka 1975 K Morzewo energy siłownia kaczory NIE
244 Kupich Agnieszka 1975 K Morzewo energy siłownia kaczory TAK
245 Dróżdż Joanna 1983 K Piła Drożdżówki TAK
246 Pozorska Paulina 1992 K Piła TAK
247 Bochyński Marcin 1990 M Piła TAK
248 Górny Tadeusz 1946 M Piła TAK
249 Krajewska Hanna 2002 K Piła PLKS GWDA Piła TAK
250 Lutka Agnieszka 1990 K Krzewina Energy siłownia-fitnes TAK
251 STEINKE JACEK 1967 M PIŁA TAK
252 Malarz Dawid 1991 M Piła TAK
253 Pączkowski Piotr 1985 M Piła Salezjanie Piła TAK
254 Szindler Wojciech 1982 M Piła NIE
255 Szindler Paulina 1981 K Piła TAK
256 Ciszewski Paweł 1988 M Brzostowo TAK
257 Knioła Łukasz 1980 M Piła TAK
258 Belak Dariusz 1982 M Piła - TAK
259 Lajter Jerzy 1950 M Piła 4 RUN TEAM PIŁA TAK
260 Balcerowicz Stanisław 2002 M Piła 4RUN TEAM PIŁA TAK
261 Balcerowicz Beata 1975 K Piła 4RUN TEAM PIŁA TAK
262 Balcerowicz Jarosław 1970 M Piła 4RUN TEAM PIŁA TAK
263 Nowakowska Angelika 1984 K Piła TAK
264 Pytlarz Kamila 1988 K Piła TAK
265 Tomaszewska Monika 1991 K Piła TAK
266 Rek Justyna 1993 K Krajenka NIE
267 Wojciechowski Tomasz 1990 M Piła TAK
268 Werner Annna 1983 K Piła TAK
269 Ueberfluss Rajmund 1955 M Duisburg - Złotów LC Duisburg Niemcy NIE
270 Pabich Krzysztof 1973 M Piła 4RUN TEAM PIŁA TAK
271 Majcher Piotr 1974 M Piła TAK
272 Wykurz Krzysztof 1975 M Piła TAK
273 Niemczewska Angelika 1977 K Łobżenica LZS "JEDNOŚĆ" Łobżenica TAK
274 Mellenthin Bartłomiej 1989 M Morzewo Kameleon team piła TAK
275 Nowak Kamil 1993 M Piła TAK
276 Raszka Damian 1979 M Piła You Can Be Interactive TAK
277 Raszka Damian 1979 M Piła You Can Be Interactive TAK
278 Raszka Elżbieta 1983 K Piła TAK
279 Świętochowski Robert 1985 M Morzewo TAK
280 KAZIMIEROWICZ RADOSŁAW 1980 M KOSZALIN VTT KOSZALIN NIE
281 Rumińska Ewelina 1981 K Piła TAK
282 Kołodziejczyk Paweł 1983 M Morzewo TAK
283 Gałażewska Alrksandra 1986 K Piła TAK
284 Koza Krzysztof 1984 M Piła TAK
285 Dorszewski Przemysław 1978 M Piła KS. Albisia TAK
286 Krysztofiński Dawid 1979 M Piła TAK
287 Adamczyk Robert 1974 M Wałcz Ranners of Wałcz. NIE
288 Cieślik Aneta 1985 K Międzybłocie NIE
289 Wincaszek Maria 1969 K Złotów NIE
290 Brzezińska Emilia 1984 K Złotów NIE
291 Krzysztofiak Mateusz 2002 M Piła TAK
292 Plewa Piotr 1973 M Piła 4RUN TEAM PIŁA TAK
293 Cynarski Marek 1976 M Jeziorki TAK
294 Szymczak Monika 1984 K Piła 4Run Team Piła TAK
295 Fater Maciej 1956 M Ujście ZEUS TAK
296 Skowera Dariusz 1966 M Piła Powiat Pilski TAK
297 Turowski Bogusław 1961 M Piła Niezrzeszony TAK
298 Piwkowski Jakub 1983 M Piła 4Run team Piła TAK
299 Glapa Marcin 1981 M Piła TAK
300 PIECHOWSKI KRZYSZTOF 2000 M Piła LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA TAK
301 PIECHOWSKI KRZYSZTOF 1976 M Piła LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA TAK
302 MATUSZAK PIOTR 1970 M WAŁCZ NIE
303 Moskal Magdalena 1989 K Debrzno NIE
304 Kapecka Małgorzata 1983 K Wałcz NIE
305 Józefowicz Katarzyna 1987 K Piła TAK
306 Gburczyk Krzysztof 1981 M Piła TAK
307 Świniarska Dagmara 1986 K Dobrzyca TAK
308 Kądziela Henryk 1954 M Piła TAK
309 Mech Sylwia 1978 K Brzezia Łąka NIE
310 Mech Wojciech 1980 M Skórka NIE
311 Sipa Leszek 1956 M Piła Pilski klub Karate Do TSUNAMI TAK
312 LASOCKI GRZEGORZ 1973 M WAŁCZ RUNNERS OF WAŁCZ NIE
313 Gawroński Grzegorz 1970 M Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo TAK
314 Mazurkiewicz Sebastian 1983 M Piła TAK
315 Kusz Radek 1975 M Piła 4 Run Team Piła TAK
316 TRZECIAK Sebastian 1974 M Zawada Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo TAK
317 Piosik Norbert 1998 M Piła TAK
318 Jezior Mirosława 1967 K Piła TAK
319 Strzelecka Małgorzata 1972 K Piła Sailing Team Ferajna TAK
320 Kubik Krzysztof 1969 M Dolaszewo TAK
321 Tereszczuk Karol 1972 M Piła Lokator Nieruchomości Piła TAK
322 Wyrwa-Krzyżańska Joanna 1968 K Piła TAK
323 Bogdańska Amelia 1991 K Białośliwie TAK
324 Lipski Łukasz 1982 M Piła TAK
325 Olejniczak Anna 1980 K Piła Pani TAK
326 Bystrzycki Juliusz 1981 M Piła TAK
327 Sandomierz Mateusz 1997 M Piła TAK
328 Starzyńska Katarzyna 1979 K Piła TAK
329 Wiśniewski Daniel 1958 M Złotów NIE
330 Wiśniewski Daniel 1958 M Złotów NIE
331 Przybylski Piotr 1996 M Piła TAK
332 Jagła Damian 1991 M Piła Lech Poznań TAK
333 Rachwalski Łukasz 1988 M Jaraczewo TAK
334 Orłowski Łukasz 1988 M Piła TAK
335 Wałek Joanna 1983 K Zawada TAK
336 Wałek Hubert 1978 M Zawada TAK
337 Stankiewicz Piotr 1972 M Piła Swisspol Piła TAK
338 Listosz Piotr 1970 M Piła TAK
339 Listosz Bartek 2001 M Piła TAK
340 Kot Magdalena 1979 K Piła 4RUN TAK
341 Żur Dawid 1972 M Dobrzyca TAK
342 Boruch Edward 1965 M Wałcz Wałecka Ściema NIE
343 Łabędz Katarzyna 1967 K Bielawa12 lill-sport TAK
344 Kurzacz Orfeusz 1972 M Piła TAK
345 Knap Marta 1982 K Piła Kameleon Team TAK
346 Alichniewicz Michał 1979 M Piła 4RUN TEAM PIŁA TAK
347 Wielądek Tomasz 1976 M Piła TAK
348 Mateja Katarzyna 1994 K Piła TAK
349 Erdmann Przemysław 1998 M Piła TAK
350 Budniok Rafał 1975 M Piła TAK
351 Sulich-Bekta elżbieta 1963 K piła solidarność nauczycielska TAK
352 Pazdecki Radosław 1979 M Piła TAK
353 Kłeczek Tomasz 1975 M Piła TAK
354 Kondera Zbigniew 1975 M Piła 4 RUN TEAM PIŁA TAK
355 Borowiak Dawid 1997 M Piła TAK
356 Kądziela Paweł 1980 M Dobrzyca TAK
357 Kunysz Mieczysław 1946 M Piła TAK
358 Januszewski Adam 1964 M Piła TAK
359 Fidurski Wiesław 1958 M Złotów 1958 NIE
360 Ciołek Łukasz 1987 M Piła San Escobar TAK
361 Początek Mikołaj 1985 M Rumia NIE
362 Mellenthin Piotr 1986 M Morzewo Running TAK
363 Nowicki Mirosław 1962 M Piła Rossmann Team TAK
364 Nowicka Grażyna 1963 K Piła Niezrzeszona TAK
365 Gapińska Marzena 1975 K Piła Sailing Team Ferajna TAK
366 SZCZEPAŃSKI ROBERT 1978 M Piła TAK
367 Przewoźniak Michał 1985 M Piła OnionRunners TAK
368 Tojza Tomasz 1974 M Dobrzyca TAK
369 Domański Emil 1999 M Piła Ks Gwardia Piła TAK
370 Stromidło Anna 1982 K Piła Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej TAK
371 Łastowski Waldemar 1973 M Piła 4RUN Team Piła TAK
372 Poterała Ewelina 1983 K Piła 4Run Team Piła TAK
373 Rybak Krzysztof 1978 M Piła niezrzeszony TAK
374 Bielecka Arleta 1969 K Budzyń Energy Siłownia-Fitness Kaczory NIE
375 Gołota Dominika 1990 K Kaczory Energy Siłownia-Fitness Kaczory TAK
376 GRZEBYTA ADAM 1977 M PIŁA KPP PIŁA TAK
377 GRZEBYTA ZDZISŁAWA 1976 K PIŁA KPP PIŁA TAK
378 Jankowska Agnieszka 1975 K Wyrzysk TSK ORZEŁ OSIEK TAK
379 Sznajderowski Jarosław 1986 M Osiek - TAK
380 PISAŃCZYN KRZYSZTOF 1977 M PIŁA COLORIS PIŁA TAK
381 Rożek Andrzej 1978 M piła TAK
382 KORKOWICZ TOMASZ 1975 M PIŁA TAK
383 Klimowicz Eugeniusz 1952 M Piła TAK
384 Malinowski Piotr 1991 M Piła STACHOWSKI TEAM TAK
385 Malinowski Jacek 1964 M Piła TAK
386 Biecki Marcin 1980 M Pila 104 batalion logistyczny TAK
387 Ługowska Martyna 1990 K Piła NIE
388 Przestalski Leszek 1986 M Wrocław AC POLANKA NIE
389 Przestalski Marian 1989 M Wrocław AC POLANKA NIE
390 Kurek Rafał 1998 M Piła Aquapark Piła TAK
391 Maret Wacław 1950 M Piła Lokator Nieruchomości TAK
392 Wachowiak Jakub 2002 M Osiek nad Notecią PLKS GWDA Piła TAK
393 Nowak Alina 1969 K Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek NIE
394 Nowak Mikolaj 1998 M Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek TAK
395 Nowak Alina 1969 K Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek TAK
396 Tecław Aleksandra 1975 K Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek TAK
397 Kupilas Mariusz 1991 M Wyrzysk TAK
398 Walczak Halina 1958 K Piła TAK
399 Makowiecka Angelina 1994 K Kaczory TAK
400 Makowiecka Michalina 1998 K Kaczory TAK
401 Makowiecki Ryszard 1973 M Kaczory TAK
402 Szambelańczyk Karolina 1979 K Piła Drużyna Szpiku TAK
403 Kubiak Aleksandra 1989 K Radziejów NIE
404 Hoga Michał 1984 M Piła TAK
405 Jurek Magdalena 1971 K Mierzyn NIE
406 Jurek Oliwier 2002 M Mierzyn NIE
407 Herot Dawid 2001 M Międzychód NIE
408 Malczewski Przemysław 1983 M Trzcianka NIE
409 Hetzig Piotr 1967 M Piła 4RUN TEAM PIŁA TAK
410 CIEMIĘGA MARCIN 1969 M PIŁA TAK
411 Surdykowski Maciej 1979 M Piła FC Krzych TAK
412 Wnuk Sebastian 1996 M Piła TAK
413 Hoffman Aleksander 1972 M Jastrowie Precon Polska Jastrowie NIE
414 Nicpoń Sebastian 1981 M Piła TAK
415 Manikowski Rafał 1976 M Piła Jw 1696 TAK
416 Spiliszewski Marvcin 1995 M Piła TAK
417 Filipiak Jakub 1992 M Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek TAK
418 Kowalski Maciej 1985 M Krajenka Aktywna Krajenka / Państwowa Straż Pożarna Piła NIE
419 Woźniak Grzegorz 1985 M Krajenka Aktywna Krajenka NIE
420 Kaleta Bartłomiej 1979 M PIŁA 4 Run Team Piła TAK
421 Drożdż Jerzy 1958 M Piła TAK
422 Jarno Wojciech 1993 M Czajcze Aktywna Krajenka NIE
423 Oleszczyk Adam 1975 M Kaczory Siłownia fitness Energy kaczory TAK
424 Kwidzńska Anna 1979 K Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek TAK
425 Krysztofiński Władysław 1957 M Jeziorki TAK
426 Kwidzńska Natalia 2002 K Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek TAK
427 Kwidzński Paweł 2001 M Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek TAK
428 Mliczek Małgorzata 1981 K Piła TAK
429 Konieczna Ewa 1963 K Piła TAK
430 Jurek Jakub 1998 M Mierzyn NIE
431 Dowejko Mikołaj 2001 M Piła - TAK
432 Engler Krzysztof 1962 M Wyrzysk TSK Orzeł Osiek TAK
433 Żur Jakub 1998 M Dobrzyca TAK
434 Drab Marcin 1979 M Piła TAK
435 Wyrzykiewicz Adrian 1995 M Piła PLKS Gwda Piła TAK
436 GĄSIOREK MARIUSZ 1977 M DOLASZEWO NOVARTIS TEAM TAK
437 Prymon Ewa 1977 K Jastrowie Pani NIE
438 Burbulis Agnieszka 1979 K Piła Lokator Nieruchomości Piła TAK
439 Szmyt Daniel 1977 M Wysoka TAK
440 Starszak Marcin 1982 M Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek TAK
441 Kozłowski Klaudiusz 1986 M Krzewina TAK
442 werwinski grzegorz 1981 M Piła TAK
443 werwinski grzegorz 1968 M Piła TAK
444 Wegner Mirosław 1960 M Piła Pilski Klub Karate Do Tsunami TAK
445 Partyka Maja 1984 K Piła Gabinet Masażu ORFEUSZ TAK
446 Puchała Sławomir 1969 M Piła Blue Team Piła Masażysta TAK
447 Tessmer Oskar 1991 M Zakrzewo NIE
448 Rzywucka Jolanta 1977 K Piła 4RUN TEAM PIŁA TAK
449 Makowski Maciej 1990 M Piła TAK
450 Krakowski Krzysztof 1981 M Piła TAK
451 Wicha Rafal 1976 M Jastrowie Precon Polska TAK
452 Sudoł Arkadiusz 1973 M Piła TAK
453 Dobersztyn Aleksander 1965 M Piła TAK
454 Lenartowicz Stanisław 1960 M Stara lubianka TAK
455 Lenartowicz Dominik 1998 M Stara lubianka Derby TAK
456 Kuźniacki Jacek 1978 M Piła Skoda Auto Park TAK
457 Sikorski Piotr 1981 M 64-920 4Run Team Piła TAK
458 Lasota Żaneta 1988 K Piła TAK
459 FĄS MIROSŁAW 1967 M PIŁA 1967 TAK
460 Lasota Kacper 2002 M Piła TAK
461 FĄS MATEUSZ 2000 M Piła PLKS GWDA PIŁA TAK
462 PATELSKI WIESŁAW 1963 M DOLASZEWO TAK
463 Zawistowski Krzysztof 1991 M Miasteczko Krajeńskie LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA TAK
464 nowicki sylwester 1968 M piła TAK
465 Piosik Arkadiusz 1994 M Piła TAK
466 Wypych Katarzyna 1974 K Wysoka Jeziorki Aktywna Wieś TAK
467 Wypych Marcin 1973 M Jeziorki Jeziorki Aktywna Wieś TAK
468 Orłowski Witold 1958 M piła niezależny TAK
469 MARTENKA JAKUB 1990 M MORZEWO CYCLIST TEAM TAK
470 Wodziński Patryk 2000 M Piła TAK
471 Makowska Oliwia 1998 K Piła TAK
472 Tutaj Wiesław 1966 M Piła TAK
473 Trawiński Marcin 1974 M Piła TAK
474 Grzegorczyk Tomasz 1967 M Piła TAK
475 Czerwińska Kasia 1974 K Piła TAK
476 Borrmann Sławomir 1979 M Piła SWISSPOLTEAM TAK
477 Woltmann Marzena 1973 K Morzewo energy siłownia kaczory TAK
478 Kudłaty Maciej 1981 M Piła TAK
479 Gawliński Marcin 1981 M PIŁA 104 Batalion Logistyczny TAK
480 Drożdż Szymon 1993 M Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo TAK
481 Tyll Karol 1983 M Piła TAK
482 Tyll Katarzyna 1980 K Piła NIE
483 Ciesielski Arkadiusz 1975 M Piła TAK
484 Stanikowski Damian 1980 M Wałcz Runners of Wałcz NIE
485 Pluciński Przemysław 1998 M Cyk TAK
486 Grzegorczyk Kornel 1996 M Cyk TAK
487 Kurek Piotr 1996 M Piła TAK
488 Prałat Filip 1988 M Piła TAK
489 Marchel Łukasz 1980 M Pila TAK
490 WRONA JÓZEF 1938 M WIELEŃ DEBIUT WIELEŃ NIE
491 Hudziński Romuald 1958 M Wieleń DEBIUT WIELEŃ NIE
492 Wojtania Marcin 1987 M Piła KP PSP CHODZIEŻ TAK
493 Gruszczyńska Daria 1991 K Piła Klub Zdrowego Stylu Życia TAK
494 SZAFRAN BORYS 1987 M PIŁA 104 Batalion Log TAK
495 GORZNY SLAWOMIR 1988 M Walcz 104 Batalion log NIE
496 NIEWIAROWSKI PAWEŁ 1977 M PIŁA 4 RUN TEAM PIŁA TAK
497 Niewiarowska Agnieszka 1980 K PIŁA SMART BRICKS TAK
498 Kuster Tomek 1983 M Bialosliwie TAK
499 SEWERYN ADAM 1982 M PIŁA TAK
500 Wicha Marzena 1979 K Jastrowie TAK
501 Piasecki Mariusz 1998 M Piła TAK
502 LISIAK MAREK 1960 M PIŁA TAK
503 Drzewiecka Lucyna 1986 K Piła TAK
504 Lewandowski Jakub 1999 M Piła PLKS Gwda Piła TAK
505 Łopiński Aleksy 1948 M Piła 4Run Team Piła TAK
506 Kuliński Kamil 1990 M Piła TAK
507 BELAK MAREK 1957 M PIŁA TAK
508 Zawilski Jarosław 1964 M Piła TAK
509 GRABOWSKI JERZY 1969 M PILA TAK
510 Krugły Marek 2001 M Piła TAK
511 Czyż Jakub 2000 M Piła TAK
512 Januszewski Jonasz 1995 M Kosztowo TAK
513 Nowak Marcin 1978 M Piła TAK
514 Szerement Tomasz 1977 M Ługi Ujskie A.K.B.OLĘDRY TAK
515 Krasowska Iwona 1976 K Piła TAK
516 Czarnota Jan 1963 M Piła amator TAK
517 Lorek Mikołaj 2001 M Piła TAK
518 Lorek Karol 1968 M Piła TAK
519 Augustyniak Bartłomiej 1987 M Piła Precon Polska-Jastrowie TAK
520 Reinke Maciej 1977 M Piła Giro Di Zawada TAK
521 Sikorski Jacek 1969 M Piła Giro Di Zawada TAK
522 Kowalski Dariusz 1968 M Święta 45c Złotowski bieg zawilca NIE
523 Skonieczna Katarzyna 1980 K Ujście TAK
524 Skonieczny Arkadiusz 1978 M Ujście TAK
525 Maciejewski Wojciech 1994 M Piła TAK
526 Walkowski Krystian 1977 M Piła TAK
527 Jaśkiewicz Piotr 1952 M Piła TAK
528 Czechowicz Miłosz 1993 M Piła Trenuj Z Najlepszymi TAK
529 Krajewska Anna 1992 K Piła Trenuj Z Najlepszymi TAK
530 Zieniewicz Marek 1995 M Borne Sulinowo NIE
531 Tabienko Bartosz 1985 M Piła Brak TAK
532 HELAK Małgorzata 1981 K Średnica TAK
533 Dybziński Adrian 2001 M Piła TAK
534 Dybziński Sebastian 1976 M Piła TAK
535 BAZIMIEROWSKI SYLWESTER 1971 M DOLASZEWO Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo TAK
536 Kleszcz Adam 1977 M Piła TAK
537 Gryszkiewicz Adam 1990 M Zawada A.K.B OLĘDRY TAK
538 Zaręba Krzysztof 1975 M Piła Lokator Nieruchomości Piła TAK
539 Biedny Robert 1972 M Piła TAK
540 Kwas Łukasz 1996 M Piła TAK
541 Sambor Krzysztof 1984 M Stara Łubianka Stowarzyszenie biegaczy gminy Szydłowo TAK
542 Lubaszczuk Maciej 1989 M Piła TAK
543 Maciejewska Karolina 1992 K Piła TAK
544 Dominikowska-Obst Joanna 1975 K Wieleń NIE
545 Drewnowski Adam 1969 M Trzcianka zaSapa:ni NIE
546 Hryncewicz Agata 1978 K Piła TAK
547 Szopiera Aleksandra 1967 K Wurzysk TAK
548 Sanocka Halina 1953 K Piła 4RunTEAM Piła TAK
549 BROŚ PRZEMYSŁAW 1987 M WAŁCZ NIE
550 Szopiera Piotr 1964 M Wyrzysk TAK
551 Tomczyk Szymon 1989 M Piła TAK
552 Rosołowski Mateusz 2001 M Kijaszkowo TAK
553 Nowacka Wioletta 1987 K Cyk swisspol team TAK
554 Wieczorkiewicz Małgorzata 1970 K Piła TAK
555 Leśniewska Iwona 1966 K Dolaszewo TAK
556 Szymański Jacek 1967 M Skórka NIE
557 Kleszcz Bożena 1977 K Piła TAK
558 Wódz Przemysław 1977 M Piła TAK
559 DEPTA ROMAN 1986 M Złotów NIE
560 KUCHARSKI JACEK 1961 M Chodzież CHODZIESKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE NIE
561 Marzec Agnieszka 1983 K Piła TAK
562 Wasowski Szymon 1983 M Warszawa NIE
563 Tubicz Beata 1975 K Piła TAK
564 Gawlak Sara 1996 K Piła KS GWARDIA PIŁA TAK
565 Linka Kamil 1995 M Chrustowo KS GWARDIA PIŁA TAK
566 Szczepaniak Daniel 1985 M Piła Fc United of Manchester TAK
567 Bączkowska Agnieszka 1983 K Piła TAK
568 Bączkowski Darek 1980 M Piła TAK
569 Szwarnóg Jolanta 1992 K Białośliwie TAK
570 Nowak Hubert 1987 M Piła 21. CPL TAK
571 Sokołowski Wojciech 1975 M Piła 21. CPL TAK
572 Chwiesiukowicz Dorota 1985 K Piła TAK
573 Maria Safon-Lach 1985 K Piła TAK
574 Wargin Tomasz 1999 M Piła UKS Sportowiec Piła TAK
575 Hryncewicz Anna 1972 K Piła TAK
576 Golasa Hubert 2000 M Piła TAK
577 Krugły Marek 2001 M Piła TAK
578 Rogala Aleksandra 1987 K Ujście TAK
579 Harzyński Łukasz 1981 M Piła KameleonTeam TAK
580 Jędrzejek Mateusz 1987 M Krzewina TAK
581 Szczap Justyna 1978 K Piła TAK
582 CZAJKOWSKA KINGA 1992 K PILA ONIONRUNNERS TAK
583 Skotarek Filip 2002 M Piła UKS Sportowiec Piła TAK
584 Wodziński Piotr 1985 M Piła UKS Sportowiec Piła TAK
585 Małowicki Alan 1998 M Ujście TAK
586 Wojciechowski Miłosz 2001 M Piła UKS Sportowiec Piła TAK
587 Bosianek Kamila 1978 K Piła 4RUN Team Piła TAK
588 Bosianek Rafał 1976 M Piła 4RUN Team Piła TAK
589 PLEWA MONIKA 1984 K Piła TAK
590 Wasilewski Marek 1975 M Piła Lokator Nieruchomości Piła TAK
591 Tłok Damian 1992 M Złotów NIE
592 Wentowski Jarosław 1972 M PIŁA TAK
593 Kożuchowski Konrad 1990 M Piła TAK
594 Osos Marek 1962 M Pila TAK
595 Wędzikowski Janusz 1969 M Piła Amator TAK
596 knap joanna 1982 K piła TAK
597 Zylski Władysław 1991 M piła TAK
598 knap tomasz 1982 M piła TAK
599 Leszczynski Jakub 2002 M Piła TAK