X Złotowski Bieg Zawilca - Złotów 5km

Lp. Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Rok urodz. Mistrzostwa Polski Leśników Małżeństwo Nordic Walking Zakład pracy Rozmiar koszulki Wpłata
1 Janasiak Krzysztof M Szamotuły KB Szamotuły 1976 Tak Nie L
2 Janasiak Magdalena K Szamotuły KB Szamotuły 1975 Tak Nie M
3 Standio Bartosz M Złotów Stowarzyszenie ZBZ 1981 Nadleśnictwo Złotów Nie Nie Nadleśnictwo Złotów M Tak
4 Dziewiatowska Agnieszka K Złotów 1972 Nie Nie Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej M Tak
5 Trojanowska Kinga K Złotów 1959 Nie Nie Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej M Tak
6 Koptas Piotr M Złotów 1989 Nie Nie L Tak
7 Pieniążkowski Jakub M Złotów 1982 Nie Nie Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej XL Tak
8 Koniec Krzysztof M Wiecbork Tkkf wodnik wiecbork 1970 Tak Nie L Tak
9 Trybuchowicz Monika K Złotów 1989 Nie Nie M Tak
10 Pluciński Robert M Złotów 1979 Tak Nie XL Tak
11 Nowak Piotr M Czarne Czarne Biega 1981 Nie Nie L
12 Plucińska Bożena K Złotów 1979 Tak Nie S Tak
13 Szweda Marek M złotów 1955 Nie Nie M Tak
14 Głowacki Paweł M Łobżenica 1993 Nie Nie XL
15 Nita Wiesław M Piecewo village punk run 1971 Tak Nie XL Tak
16 Nita Katarzyna K Piecewo village punk run 1972 Tak Nie M Tak
17 Głyżewski Radosław M Złotów 1996 Nie Nie L
18 Gwóźdź Jacek M Drezdenko 1989 Nadleśnictwo Smolarz Nie Nie L Tak
19 Koniec Ewa K Wiecbork 1973 Tak Nie S Tak
20 Bąbiński Grzegorz M Złotów URZĄD MIEJSKI ZŁOTÓW 1962 Nie Nie L Tak
21 Mrozik Daniel M Górzna 1982 Nie Nie L Tak
22 Kołodziejczyk Marta K Złotów 1984 Tak Nie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie M Tak
23 Kołodziejczyk Szymon M Złotów 1979 Tak Nie XL Tak
24 Rybka Aldona K Bydgoszcz Run Bydgoszcz 1976 Nie Nie M Tak
25 Schulz Marcin M Złotów 1978 Tak Nie XL Tak
26 Cuber Wojciech M Podgaje #zarazqa 1982 Nie Nie M Tak
27 Pikulik Jarek M Trzeboń LZS "Jedność" Łobżenica 1987 Nie Nie L
28 Nita Karol M Piecewo village punk run 1993 Nie Nie L Tak
29 Nita Julia K Piecewo village punk run 1996 Nie Nie L Tak
30 Borowicka Katarzyna K Wrocław Pru 1985 Nie Nie M
31 Siedlecka-Miętek Anna K Złotów 1984 Tak Nie TS Bud SZEPT S Tak
32 Miętek Krzysztof M Złotów 1984 Tak Nie TS Bud SZEPT S Tak
33 Siedlecka Anna K Złotów 1960 Nie Tak TS Bud SZEPT L Tak
34 Goździor Dorota K Stawnica Pseudobiegaczki 1980 Nie Nie L Tak
35 Kosecki Marcin M Złotów 1974 Nie Nie XL Tak
36 Hermann Maciej M Złotów 1978 Nie Nie XL Tak
37 Tkaczyk Kamila K Złotów 1993 Nie Nie M Tak
38 Pawlaczyk Szymon M Bydgoszcz TriSpace 1985 Nie Nie L Tak
39 Pawlaczyk Grażyna K Bydgoszcz 1957 Nie Tak S Tak
40 Zdrenka Mateusz M Złotów 1989 Nie Nie L Tak
41 Sypniewski Jan M Złotów 1989 Nie Nie XXL Tak
42 Rogalla Bartosz M Brusy UKS Gryf 1979 Nie Nie XL Tak
43 ZIELINSKI JOZEF M NAKŁO NAKIELSKI K.B 1953 Nie Nie L
44 Galla Kamil M Zlotow 1991 Nie Nie L Tak
45 SZCZEPAŃSKA MAGDALENA K PIŁA --------- 1972 Nie Nie M
46 Witkowski Bartłomiej M Krajenka 1989 Tak Nie TerDrew L Tak
47 Witkowska Aldona K Złotów 1989 Tak Nie TerDrew S Tak
48 Witkowska Renata K Krajenka 1966 Tak Tak TerDrew M Tak
49 Witkowski Romuald M Krajenka 1967 Tak Nie TerDrew XL Tak
50 Witkowska Michalina K Krajenka 1994 Nie Nie TerDrew M Tak
51 Witkowska-Horn Teresa K Krajenka 1953 Tak Tak TerDrew L
52 Horn Gunter-Berthold M Krajenka 1957 Tak Tak TerDrew XL
53 Bednarek Mieczysław M Trzemeszno BOLT TRZEMESZNO 1966 Tak Nie L Tak
54 Bednarek Irena K Trzemeszno BOLT TRZEMESZNO 1968 Tak Nie M Tak
55 Radzikowski Damian M Złotów 1989 Nie Nie M
56 Waberski Jędrzej M Krajenka Aktywna Krajenka 1993 Nie Nie TerDrew L Tak
57 SALITA LECH M GNIEZNO ALTOM GNIEZNO 1960 Nie Nie S
58 Majłowska Irena K Gorzów Wlkp BBL Gorzów wlkp 1953 Tak Nie S
59 Majłowski Aleksander M Gorzów Wlkp TKKF Stilon 1950 Tak Nie M
60 Maculewicz Marcin M Kielce JP 2 1972 Nie Nie L
61 Rzepka Wiesława K Piła 1969 Tak Nie S
62 Rzepka Andrzej M Piła 1969 Tak Nie XL
63 Marczykowski Kamil M Złotów 1988 Nie Nie L
64 Golańska Edyta K Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK 1975 Nie Nie L Tak
65 Sikora Waldemar M Krajenka 1971 Nie Nie L Tak
66 Longin Tomasz M Złotów 1962 Nie Nie XL Tak
67 Schulz Joanna K Złotów 1980 Tak Nie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie S Tak
68 Krasicka Kasia K Witunia TKKF Wodnik Więcbork 1981 Tak Nie S
69 Jarosz Roman M Wałcz 1962 Nie Nie M
70 Piczak Łukasz M Przynotecko Smurfit Kappa Adventure Team Poland 1992 Nie Nie Smurfit Kappa L Tak
71 Piczak Mateusz M Przynotecko ZSP 1999 Nie Nie L Tak
72 szabla ewelina K MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1985 Nie Nie S
73 Grzelka Ewa K Poznań 1982 Nie Nie M Tak
74 Krawczak Oskar M Stargard 1998 Nie Nie XL Tak
75 Płaczek Robert M Złotów 1975 Nie Nie XL Tak
76 Cziszewska Aleksandra K Złotów 1993 Nie Nie S Tak
77 Seliga Piotr M Bronikowo 1977 Nie Nie M Tak
78 Książkiewicz Jacek M Wągrowiec CITY TRAIL Team 1979 Nie Nie M
79 Myślak Piotr M Świecie CITY TRAIL Team/OWOC BIEGA 1990 Nie Nie L
80 Grabowska Marta K Złotów 1993 Nie Nie L Tak
81 Grabowska Elżbieta K Złotów 1965 Tak Nie L Tak
82 Grabowski Marek M Złotów 1966 Tak Nie XL Tak
83 Grabowski Szczepan M Złotów 1997 Nie Nie XXL Tak
84 Trzósło Dorota K Więcbork 1979 Nie Nie S Tak
85 Trepka Kamila K Wiecbork 1976 Nie Nie L
86 Mosiądz-Śmigiel Mariola K Sępólno Krajeńskie 1974 Nie Nie L Tak
87 Dembska Grażyna K Złotów 1976 Tak Tak M Tak
88 Dembski Jacek M Złotów 1961 Tak Tak L Tak
89 Betańska Paulina K Konstantynowo Ćpaj sport 1991 Tak Nie M Tak
90 Betański Filip M Konstantynowo Ćpaj sport 1990 Tak Nie M Tak
91 Jasoń Grażyna K Piła Czarne Pantery 1962 Nie Tak L Tak
92 Marczewska Anna K Stawnica 1977 Nie Nie S Tak
93 Zamojda Marcin M Piła Króliczki w plecaku 1977 Nie Nie L
94 Rydzińska Monika K Krajenka 1981 Nie Nie S Tak
95 Szweda Tomasz M Złotów w obronie ojczyzny 1984 Tak Nie L Tak
96 Dybiżbański Wojciech M Police City Trail Team 1988 Nie Nie M
97 Romej Aleksandra K Rożnowo City Trail Team 1996 Nie Nie S
98 Błażyński Piotr M Luboń 1980 Tak Nie L Tak
99 Błażyńska Aleksandra K Luboń 1981 Tak Nie S Tak
100 Knyba Magdalena K Złotów 1971 Nie Nie L Tak
101 Butowicz Adam M Szczecinek 1961 Nie Nie L
102 Herbuś Ewa K Wrocław 1984 Nie Nie M
103 Krupiński Andrzej M Nakło nad Notecią NAkielski Klub Biegacza 1965 Nie Nie XL Tak
104 Serówka Martyna K Stare 1996 Nie Nie S
105 Krupińska Jowita K Warszawa Nakielski Klub Biegacza 1991 Nie Nie M Tak
106 Lisowski Mateusz M Warszawa Nakielski Klub Biegacza 1991 Nie Nie XL Tak
107 Krawczuk-Kiełb Anna K Wiekowo 1974 Nie Nie XL
108 Krupińska Lilianna K Nakło nad Notecią Nakielski Klub Biegacza 1992 Nie Nie M Tak
109 Kowalski Maciej M Krajenka Aktywna Krajenka / Państwowa Straż Pożarna Piła 1985 Nie Nie L Tak
110 Bronowicka Angelika K Gorzna 1978 Tak Nie S Tak
111 Bronowicki Karol M Złotów 1979 Tak Nie M Tak
112 Bartel Mateusz M Złotów 1992 Nie Nie M Tak
113 Soboń Lucyna K Piła 1990 Nie Nie S Tak
114 Szulc Dominik M Poznań Mud Goats 1988 Nie Nie M Tak
115 Fruzińska Alicja K Złotów 1972 Nie Nie M Tak
116 Cieślik Aneta K Złotów 1985 Nie Nie M Tak
117 Wincaszek Maria K Złotów 1969 Nie Nie M Tak
118 Poczewski Krzysztof M Łobżenica 1983 Nie Nie L
119 Sawczuk Bogdan M Okonek 1956 Nie Nie XL Tak
120 Karasiewicz Angelika K Zlotow 1993 Nie Nie L
121 Ponicka Izabela K Ujście 1974 Tak Nie M Tak
122 Ponicki Tomasz M Ujście 1971 Tak Nie L Tak
123 Wiśniewski Zenon M Lipka 1950 Nie Nie L
124 Janicka Angelika K śmiardowo Krajeńskie 1976 Nie Nie M Tak
125 Iwaniak Dariusz M Mirosław 1975 Tak Nie XXL Tak
126 Iwaniak Wioletta K Mirosław 1970 Tak Nie L Tak
127 Lewandowski Remigiusz M Złotów Złotów 1959 Nie Nie M Tak
128 Dziadczyk Krzysztof M Chojnice Florian Chojnice 1960 Nie Nie M
129 Ciżmowska Danuta K Tuchola Florian Chojnice 1959 Nie Tak M
130 Jaskólski Mirosław M Złotów 1958 Nie Nie L Tak
131 Czarnecki Mirosław M Złotów 1962 Tak Nie M Tak
132 Sznajder Michał M Złotów 1985 Nie Nie XL
133 Igman Joanna K Złotów 1978 Nie Nie Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej S Tak
134 Lorek Mikołaj M Piła 2000 Nie Nie M
135 Fąka Łukasz M Gębice Amator z Gębic 1975 Nie Nie XL Tak
136 Drożdż Jerzy M Piła 1958 Nie Nie L Tak
137 Majewska Małgorzata K Poznań MM 1956 Nie Nie S Tak
138 Godlewski Karol M Złotów - 1985 Nie Nie XL Tak
139 Wieczorek Marzanna K Sępólno Krajeńskie 1968 Tak Nie L Tak
140 Wieczorek Krzysztof M Sępólno Krajeńskie 1968 Tak Nie XL Tak
141 Grochowska Agnieszka K Piła Lubię budyń ;) 1978 Nie Nie L Tak
142 Ruta Joanna K Więcbork TKKF WODNIK Więcbork 1973 Nie Nie M Tak
143 Prędka Agnieszka K Złotów 1976 Nie Nie L Tak
144 Zamczyk Jarosław M Złotów 1977 Nie Nie L Tak
145 Borecki Stanisław M Piła 4RUN TEAM PIŁA 1954 Nie Nie S Tak
146 Sikorski Witold M Rosnowo KB RUN 42 1961 Nie Nie M
147 Żołądkiewicz Elżbieta K Runowo TKKF Wodnik 1966 Nie Nie M Tak
148 Grzelak Beata K Sypniewo 1968 Tak Nie TS Bud SZEPT M Tak
149 Grzelak Łukasz M Sypniewo 1990 Nie Nie TS Bud SZEPT XXL Tak
150 Brózda Monika K Blękwit 1978 Nie Tak TS Bud SZEPT S
151 Ciepła Karolina K Sypniewo 1991 Nie Nie TS Bud SZEPT S Tak
152 Godlewska Monika K Złotów 1977 Nie Nie TS Bud SZEPT M Tak
153 Kościelny Anna K Cieszyn 1986 Nie Nie TS Bud SZEPT S Tak
154 Leocho Karolina K Białogard 1991 Nie Nie TS Bud SZEPT S Tak
155 Szmyd Justyna K Jasienica Rosielna 1990 Nie Nie TS Bud SZEPT XL Tak
156 Thomas-Czarnecka Emilia K Złotów 1982 Tak Nie TS Bud SZEPT M Tak
157 Tomasik Aleksandra K Brzeźnica 1993 Nie Nie TS Bud SZEPT M Tak
158 Skotarczak-Dobrzyńska Karolina K Złotów 1981 Tak Nie TS Bud SZEPT M Tak
159 Bogdański Mateusz M Gdynia 1985 Nie Nie TS Bud SZEPT L Tak
160 Czarnecki Przemysław M Złotów 1983 Tak Nie TS Bud SZEPT XL Tak
161 Dobrzyński Jarosław M Złotów 1974 Tak Nie TS Bud SZEPT XL Tak
162 Godlewski Stanisław M Złotów 1953 Nie Tak TS Bud SZEPT XL Tak
163 Grochowski Arkadiusz M Złotów 1980 Nie Nie TS Bud SZEPT XL Tak
164 Grzelak Adrian M Sypniewo 1993 Nie Nie TS Bud SZEPT XL Tak
165 Grzelak Zbigniew M Sypniewo 1965 Tak Nie TS Bud SZEPT L Tak
166 Jarosiński Piotr M Myślibórz 1982 Nie Nie TS Bud SZEPT XL
167 Kołakowski Adam M Złotów 1981 Nie Nie TS Bud SZEPT XL Tak
168 Kołakowski Marcin M Warszawa 1983 Nie Nie TS Bud SZEPT XL Tak
169 Królikowski Edward M Złotów KB Maniac Poznań 1970 Nie Nie S
170 Tomaszewska Weronika K Złotów 1984 Nie Nie TS Bud SZEPT M Tak
171 Kuśta Łukasz M Złotów 1982 Nie Nie TS Bud SZEPT L Tak
172 GOKIERT-SKRENTNA JUSTYNA K ZŁOTÓW 1976 NADLEŚNICTWO ZŁOTÓW Tak Nie S
173 Blicharz-Głowacka Małgorzata K Jastrowie 1974 Tak Nie S
174 Głowacki Robert M Jastrowie 1971 Tak Nie M
175 Kowalska Anna K Debrzno Wieś 1990 Nie Nie S
176 Nowak Rafał M Złotów 1980 Nie Nie TS Bud SZEPT L Tak
177 Lorek Karol M Piła 1968 Nie Nie M
178 Białkowski Jarosław M Złotów 1965 Nie Nie M Tak
179 Białkowska Lena K Złotów 1998 Nie Nie M Tak
180 Gwóźdź Katarzyna K Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK 1989 Tak Nie Darchem S Tak
181 Przytulska Agnieszka K Kostrzyn 1989 Nie Nie S Tak
182 Czarnecki Rafał M Złotów 1989 Nie Nie S Tak
183 Drabjewski Paweł M Więcbork Tkkf Wodnik Więcbork 1980 Tak Nie M Tak
184 Drabjewska Anna K WIĘCBORK Tkkf Wodnik Więcbork 1982 Tak Nie S Tak
185 Banaś Dorota K Krajenka 1978 Tak Nie M
186 Grabowska Anna K Mały Buczek 1962 Tak Nie S Tak
187 Grabowski Janusz M Mały Buczek 1960 Nadleśnictwo Lipka Tak Nie XL Tak
188 Czarnecka Małgorzata K Złotów 1968 Tak Nie S Tak
189 Barabasz Renata K Zakrzewo 1957 Nie Tak L Tak
190 Lewandowski Piotr M Toruń ZSE 1961 Nie Nie XL Tak
191 Fułat Karol M Cekcyn TKKF Kolejarz 1966 Nie Nie L Tak
192 Kozłowski Rafał M Piła 1976 Nie Nie XXL
193 Zapiec Aniela K Wysoka 1957 Nie Nie S Tak
194 Tyszkiewicz Ghus Małgorzata K Sławianowo lill-Sport 1981 Nie Nie lill-Sport S Tak
195 Dereszkiewicz Sławomir M Złotów lill-Sport 1972 Nie Nie lill-Sport L Tak
196 Wyrwińska Adriana K Złotów 1973 Tak Nie L Tak
197 Wyrwiński Robert M Złotow 1970 Tak Nie L Tak
198 Cybulska Aleksandra K Złotów 1999 Nie Nie M
199 Grzana Mariusz M Złotow 1982 Nie Nie S Tak
200 Panicz Aleksandra K Szczecin 1982 Tak Nie M Tak
201 Panicz Remigiusz M Szczecin 1982 Tak Nie L Tak
202 Gierszewski Dawid M Poznań 1989 Nie Nie XL Tak
203 Wenzka Barbara K Złotów 1984 Tak Nie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie S
204 Wenzki Szymon M Złotów 1983 Tak Nie L Tak
205 Baran Sebastian M Złotów 1974 Nie Nie L Tak
206 Lenartowicz Stanisław M Stara Łubianka KS DERBY Stara Łubianka 1960 Nie Tak L Tak
207 Kowalski Bartosz M Wrocław AmRest 1992 Nie Nie M Tak
208 Majerowska Natalia K Wrocław AmRest 1995 Nie Nie S Tak
209 Banaczyk Krystian M Lipka 1985 Nie Nie L Tak
210 Piasecki Rafał M Piła PZU Sport Team 1977 Tak Nie L Tak
211 Piasecka Katarzyna K Piła 1978 Tak Nie L Tak
212 Piasecki Mariusz M Piła 1998 Nie Nie L Tak
213 Grzybowski Piotr M Szczeglino Nowe 6 kb run42 1975 Nie Nie XL Tak
214 Piasecki Krystian M Piła 1998 Nie Nie L Tak
215 Wojciechowska Marzena K Radawnica WIR 1983 Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Pile Nie Nie S Tak
216 Chirrek Marcin M Szamotuły WIR 1981 Nie Nie L Tak
217 Bazimierowski Sylwester M Dolaszewo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1971 Nie Nie M Tak
218 Bazimierowska Marta K Dolaszewo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1998 Nie Nie M Tak
219 Słoma Karolina K Sypniewo 1990 Nie Nie S Tak
220 Gwóźdź Kamil M Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK 1989 Tak Nie Darchem M Tak
221 Kownacki Piotr M Nowa Wieś Ujska 1984 Nie Nie L Tak
222 Glinka Przemysław M Piła Przemko z Piły 1965 Nie Nie L Tak
223 Stefen Kamila K Krajenka lill-Sport 1989 Tak Nie lill-Sport S Tak
224 Stefen Piotr M Krajenka lill-Sport 1988 Tak Nie lill-Sport XL Tak
225 Tyczyńska Anna K Lipka 1976 Nie Nie L Tak
226 Kozłowska Anita K Górzna 1990 Nie Nie S Tak
227 Brzeski Błażej M Złotów PSB Mrówka Złotów 1988 Nie Nie PSB Mrówka Blękwit XL Tak
228 Ziobrowski Dawid M Szczecin 1983 Nie Nie M Tak
229 Kulesza Agnieszka K Debrzno 1996 Nie Nie M Tak
230 Kurzawa Małgorzata K Złotów 1982 Tak Nie S Tak
231 Kurzawa Piotr M Złotów 1981 Tak Nie L Tak
232 Stippa Marzena K Stawnica 1986 Nie Nie S
233 Pasternak Alina K Walcz 1980 Nadlesnictwo Swierczyna Nie Nie M Tak
234 Sadowska Maria K Złotów Niezrzeszona 1969 Nie Nie M Tak
235 Towstokory Marek M Złotów 1976 Nie Nie L Tak
236 Natoniewski Krzysztof M Piła BODYCLINIC 1973 Tak Nie XL Tak
237 Natoniewska Małgorzata K Piła BODYCLINIC 1975 Tak Nie M Tak
238 Piwkowski Jakub M Piła 4Run Team Piła 1983 Nie Nie S Tak
239 Pawłowska Anna K Jastrowie 1972 Nie Nie S Tak
240 Duńka Julita K Złotów 1990 Nie Nie M
241 Gajewski Marek M Złotów 1987 Nie Nie L
242 Głyżewska Natalia K Poznań 1993 Nie Nie S Tak
243 Smoczyk Piotr M Poznań 1993 Nie Nie XL Tak
244 Drzazga-Stopa Sylwia K Podróżna 1988 Nie Nie S Tak
245 Burzyński Damian M Złotów 1992 Nie Nie L Tak
246 Lorenc Magdalena K Białogard 1997 Nie Nie XL Tak
247 Piesik Mirosław M WIĘCBORK TKKF WODNIK 1963 Nie Nie M Tak
248 Pachuc Kamila K Złotów 1995 Nie Nie M Tak
249 Kwaśniewski Arkadiusz M Piła lill-Sport 1980 Nie Nie lill-Sport M Tak
250 Trukawka Adrian M Złotów 1991 Nie Nie M
251 Rączkowska Marzena K Złotów lill-Sport 1982 Tak Nie lill-Sport M Tak
252 Jakóbczyk Kamilla K Złotów lill-Sport 1974 Tak Nie lill-Sport XL Tak
253 Franz Barbara K Stare Dzierzążno lill-Sport 1979 Tak Nie lill-Sport L Tak
254 Rymon Iwona K Krajenka lill-Sport 1978 Tak Tak lill-Sport M Tak
255 Bystroń Barbara K Tarnówka lill-Sport 1989 Nie Nie lill-Sport L Tak
256 Pańczyniak Sylwia K Tarnówka lill-Sport 1975 Tak Tak lill-Sport XL Tak
257 Dembowska Małgorzata K Plecemin lill-Sport 1973 Tak Tak lill-Sport XL Tak
258 Mrozińska Anna K Złotów lill-Sport 1973 Nie Tak lill-Sport M Tak
259 Mroziński Dariusz M Złotów lill-Sport 1969 Tak Nie lill-Sport XL Tak
260 Bobel Marlena K Złotów lill-Sport 1972 Nie Tak lill-Sport L Tak
261 Bobel Małgorzata K Złotów lill-Sport 1967 Nie Tak lill-Sport L Tak
262 Spyt Katarzyna K Złotów lill-Sport 1972 Nie Nie lill-Sport M Tak
263 Spyt Dominika Dorota K Złotów lill-Sport 1996 Nie Tak lill-Sport S Tak
264 Kokowska Urszula K Złotów lill-Sport 1957 Nie Tak lill-Sport L Tak
265 Lewandowska Magdalena K Tuczno 1982 Nie Nie M Tak
266 Okońska Anna K Złotów lill-Sport 1966 Nie Tak lill-Sport XL Tak
267 Górna-Martin Karolina K Więcbork TKKF Wodnik Więcbork 1989 Nie Nie S
268 Kęcińska Kamila K PIŁA 1973 Nie Nie L Tak
269 Kubik Wiesława K PIŁA 1951 Nie Nie XL Tak
270 Szulc Izabela K PIŁA 1978 Nie Nie M Tak
271 Kledzik Natalia K CHODZIEŻ 1988 Nie Nie S Tak
272 Świątkowska Agnieszka K Złotów lill-Sport 1989 Nie Tak lill-Sport S Tak
273 Świątkowska Beata K Złotów lill-Sport 1983 Nie Tak lill-Sport M Tak
274 Świątkowski Piotr M Złotów lill-Sport 1988 Nie Nie lill-Sport M Tak
275 Ścibisz Barbara K Klukowo lill-Sport 1960 Nie Tak lill-Sport XL Tak
276 Gapa Teresa K Złotów lill-Sport 1964 Nie Tak lill-Sport XXL Tak
277 Cichoń Iwona M Złotów lill-Sport 1969 Tak Tak lill-Sport XXL Tak
278 Cichoń Bartłomiej M Złotów lill-Sport 1997 Nie Nie lill-Sport XL Tak
279 Wódz Wioletta K Złotów lill-Sport 1972 Nie Tak lill-Sport M Tak
280 Tomasz Ewa K Złotów lill-Sport 1966 Nie Nie lill-Sport XL Tak
281 Goła Katarzyna K Złotów lill-Sport 1989 Nie Tak lill-Sport M Tak
282 Młodawska Małgorzata K Złotów lill-Sport 1973 Nie Tak lill-Sport L Tak
283 Kuich Anna K Józefowo lill-Sport 1972 Tak Nie lill-Sport M Tak
284 Kuich Piotr M Józefowo lill-Sport 1966 Tak Nie lill-Sport L Tak
285 Burzyńska Paulina K Złotów lill-Sport 1997 Nie Nie lill-Sport L Tak
286 Sarnowski Janusz M Złotów lill-Sport 1969 Nie Nie lill-Sport M Tak
287 Sarnowski Rafał M Złotów lill-Sport 1998 Nie Nie lill-Sport M Tak
288 Brewka Maria K Radawnica lill-Sport 1999 Nie Tak lill-Sport L Tak
289 Bednarz Agata K Zamość Sport Guru 1990 Nie Nie S Tak
290 Słowik Małgorzata K PIŁA 1977 Nie Nie M Tak
291 Ptasiński Andrzej M Nowiny lill-Sport 1969 Nie Nie lill-Sport XL Tak
292 Pydyn Andrzej M Złotów 1961 Tak Nie L Tak
293 Pydyn Regina K Złotów 1962 Tak Nie S Tak
294 Dziwińska Karina K Złotów lill-Sport 1976 Tak Nie lill-Sport M Tak
295 Sajor Monika K Złotów lill-Sport 1991 Nie Nie lill-Sport M Tak
296 Dziwiński Waldemar M Złotów lill-Sport 1975 Tak Nie lill-Sport L Tak
297 Sajor Barbara K Złotów lill-Sport 1969 Nie Nie lill-Sport L Tak
298 Dudzińska Patrycja K Jastrowie 1990 Nie Nie S Tak
299 Konieczka Paweł M Jastrowie 1991 Nie Nie L Tak
300 Alicka Katarzyna K Pisz 1978 Tak Nie S Tak
301 Alicki Marcin M Pisz 1978 Tak Nie L Tak
302 Stoczkowska Izabela K Zamość Dzikie Kózki 1989 Nie Nie S Tak
303 Piasecka Alina K Trzcianka 1986 Nie Nie L Tak
304 Hernik Liliana Katarzyna K Złotów lill-Sport 1971 Nie Nie lill-Sport S Tak
305 Przybyła Katarzyna K Złotów 1975 Tak Nie M Tak
306 Przybyła Arkadiusz M Złotów 1974 Tak Nie L Tak
307 Poczewski Piotr M Złotów Team Poczewski 1972 Nie Nie M Tak
308 Galant Adam M Okonek Maratończyk Okonek 1975 Tak Nie L Tak
309 Kowalski Piotr M Złotów 1958 Nie Nie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie XL
310 Borzych Franciszek M Stołuńko 1934 Nie Nie L Tak
311 Gąsiorek Mariusz M Dolaszewo Lokator Nieruchomości Piła 1977 Nie Nie Lokator Nieruchomości Piła M
312 Dereszkiewicz Marek M Łobżenica XC-MTB.info 1979 Nie Nie M Tak
313 Wendt Justyna K Złotów lill-Sport 1980 Nie Tak lill-Sport XL Tak
314 Wendt Grzegorz M Złotów lill-Sport 1976 Nie Nie lill-Sport M Tak
315 Zalaś Katarzyna K Pogórze lill-Sport 1975 Nie Nie lill-Sport L Tak
316 Zalaś Natalia K Berlin lill-Sport 1992 Nie Nie lill-Sport S Tak
317 Schulz Kacper M Złotów lill-Sport 1992 Nie Nie lill-Sport L Tak
318 Prekot Zuzanna K Złotów lill-Sport 1995 Nie Nie lill-Sport S Tak
319 Łabędź Katarzyna K Bielawa lill-Sport 1967 Nie Nie lill-Sport XL Tak
320 Deja Anna K Złotów lill-Sport 1976 Nie Nie lill-Sport M Tak
321 Grochowska Edyta K Bartoszkowo lill-Sport 1976 Nie Tak lill-Sport XXL Tak
322 Woś Iwona K Radawnica lill-Sport 1977 Nie Tak lill-Sport XXL Tak
323 Rembecki Kacper M Łąkie lill-Sport 1999 Nie Nie lill-Sport M Tak
324 Cimoszko Jadwiga K Złotów lill-Sport 1958 Nie Tak lill-Sport M Tak
325 Lewandowski Ryszard M Złotów lill-Sport 1962 Nie Nie lill-Sport M Tak
326 Lewandowska Marta K Złotów lill-Sport 1996 Nie Nie lill-Sport S Tak
327 Brzeska Paulina K BYDGOSZCZ PSB Mrówka Blękwit 1987 Nie Tak PSB Mrówka Blękwit S Tak
328 Zaremba Jarosław M BYDGOSZCZ PSB Mrówka Blękwit 1978 Nie Tak L Tak
329 Brzeska Violetta K Bydgoszcz PSB Mrówka Blękwit 1966 Tak Tak PSB Mrówka Blękwit M Tak
330 Brzeski Wiesław M Bydgoszcz PSB Mrówka Blękwit 1960 Tak Tak PSB Mrówka Blękwit XL Tak
331 Brzeski Sebastian M Bydgoszcz PSB Mrówka Blękwit 1993 Nie Tak PSB Mrówka Blękwit L Tak
332 Brzeska Aleksandra K Złotow PSB Mrówka Blękwit 1961 Tak Tak PSB Mrówka Blękwit S Tak
333 Brzeski Zdzisław M Złotów PSB Mrówka Blękwit 1961 Tak Tak PSB Mrówka Blękwit L Tak
334 Brzeski Patryk M Złotów PSB Mrówka Blękwit 1991 Nie Nie PSB Mrówka Blękwit L Tak
335 Przymuszała Katarzyna K Złotòw 1991 Nie Nie S Tak
336 Brzeziński Marcin M Złotów prywatnie 1986 Nie Nie XL Tak
337 Torbiński Bogdan M Zlotow 1959 Nie Nie XL Tak
338 Kołda Halina K Chodzież 1962 Nie Nie M Tak
339 Żulka Michał M Kujan Kujan 1971 Nie Nie L Tak
340 Tomasik Monika K Kujan Kujan 1974 Nie Nie S Tak
341 Gajda Ilona K Złotów lill-Sport 1979 Nie Nie lill-Sport S Tak
342 Biedak Bartosz M Kujan Kujan 1991 Nie Nie L
343 Kulesza Sława K Debrzno 1970 Nie Nie M Tak
344 Nowakowska Lidia K Nowa Święta 1973 Nie Tak M Tak
345 Brzeski Jędrzej M Złotów PSB Mrówka 1993 Nie Nie PSB Mrówka Blękwit M Tak
346 Fortuna Damian M Jastrowie 1981 Nie Nie XL Tak
347 Gołdon Mariusz M Piła 1983 Nie Nie XL Tak
348 Piesik Mariusz M Koziegłowy TKKF WODNIK WIĘCBORK 1959 Nie Nie L
349 Krzywińska-Dolla Anna K Lipka 1984 Tak Nie Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Staszica w Złotowie S Tak
350 Dolla Zbigniew M Lipka 1983 Nadleśnictwo Lipka Tak Nie M Tak
351 Łoboda Joanna K Radawnica 1971 Nie Tak M Tak
352 Piasecka Aleksandra K Poznań PSB Mrówka Blękwit 1991 Nie Tak PSB Mrówka Blękwit S Tak
353 Mróz Dawid M Chojnice 1990 Nie Nie L Tak
354 Linczowska Magdalena K Chojnice 1990 Nie Nie S Tak
355 Szymański Michał M Szczecin 1985 Nie Nie L Tak
356 Buzała Jowita K Stara Łubianka 1989 Nie Nie M Tak
357 Buzała Walenty M Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1961 Nie Nie M Tak
358 Aleksiewicz Natalia K Klukowo 1985 Tak Nie M Tak
359 Aleksiewicz Karol M Klukowo 1982 Tak Nie L Tak
360 Wirkus Marek M Runowo Kolonia 1995 Nie Nie L Tak
361 Stepień Marcin M Złotów Biegaj z nami 1982 Nie Nie L
362 Butkiewicz Paweł K Świerczyna 1988 Nadleśnictwo Mirosławiec Nie Nie S Tak
363 Rogóż Martyn M Złotów 1990 Nie Nie XL Tak
364 Polaczek Andrzej M Jastrowie 1989 Nie Nie XXL Tak
365 Czapla Marcin M Złotów 1980 Nie Nie L
366 Makar Bartosz M Lipka 1994 Nie Nie L Tak
367 Buczek Karina K Złotów 1996 Nie Nie S Tak
368 Kleszcz Bożena K Piła 1977 Tak Nie M Tak
369 Kleszcz Adam M Piła 1977 Tak Nie L Tak
370 Kulin Paweł M Krajenka Aktywna Krajenka 1982 Nie Nie Szpital Powiatowy w Złotowie L Tak
371 Ponicka Marta K Ujście 1991 Nie Nie S Tak
372 Dziemiańczyk Urszula K Jastrowie 1988 Nie Nie S Tak
373 KOZAK NIKODEM M Kalisz Pom RunMors team 1977 Nie Nie L
374 Borkowski Piotr M Poznań Mud Goats 1986 Tak Nie L Tak
375 Borkowska Beata K Poznań 1984 Tak Nie S Tak
376 Manikowski Tomasz M Złotów 1974 Nie Nie XL Tak
377 Michałek Bożena K Złotów 1980 Nie Nie S Tak
378 Kietliński Marcin M Plewiska Enea Serwis 1978 Nie Nie XL Tak
379 Czechowski Grzegorz M Jastrowie 1984 Tak Nie L Tak
380 Bądźwol Krzysztof M Kalisz Pomorski RunMors Team 1984 Tak Nie M Tak
381 Bądźwol Magdalena K Kalisz Pomorski RunMors Team 1985 Tak Nie S Tak
382 Kosiba Krystyna K Złotów 1954 Nie Tak M Tak
383 Ryngwelski Bartosz M Lipka 1993 Nie Nie L Tak
384 Królikowski Andrzej M Lipka 1960 Nie Nie M Tak
385 Rozpłoch Marek M Osiek nad Notecią 1987 Tak Nie XL Tak
386 Królikowska Jadwiga K Lipka 1968 Nie Nie L Tak
387 Królikowski Bartłomiej M Lipka 1992 Nie Nie L Tak
388 Królikowska Katarzyna K Lipka 1993 Nie Nie S Tak
389 Owsińska Beata K Górzna 1980 Nie Tak M Tak
390 Skoczylas Henryk M Okonek 1973 Nie Nie XL Tak
391 Anger Wojciech M KRAJENKA AKTYWNA KRAJENKA 1985 Nie Nie L Tak
392 Zawadzka Patrycja K Tarnówka lill-Sport 1990 Nie Nie lill-Sport S Tak
393 Tomasz Radosław M Złotów lill-Sport 1995 Nie Tak lill-Sport S Tak
394 Sołowicz Mariola K Złotów lill-Sport 1965 Nie Tak lill-Sport XXL Tak
395 Sołowicz Marcin M Złotów lill-Sport 1983 Nie Nie lill-Sport XXL Tak
396 Litwinienko Maciej M Złotów lill-Sport 1995 Nie Nie lill-Sport M Tak
397 Franz Anna K Złotów 1980 Nie Nie L Tak
398 Chart Ireneusz M Złotów lill-Sport 1996 Nie Tak lill-Sport L Tak
399 Sawicki Eligiusz M Złotów 1963 Nie Nie L Tak
400 Wincaszek Michalina K Złotów 1994 Nie Nie M Tak
401 Plucińska Lucyna K Złotów 1968 Nie Tak XXL Tak
402 Michalska Magdalena K Lipka - 1999 Nie Nie M Tak
403 Banaczyk Wioletta K Blękwit lill-Sport 1968 Tak Nie lill-Sport M Tak
404 Niedziela Dorota K Złotów lill-Sport 1961 Nie Nie lill-Sport S Tak
405 Pydyn Joanna K Zlotow 1984 Nie Nie M Tak
406 Banaczyk Piotr M Blękwit lill-Sport 1962 Tak Nie lill-Sport XL Tak
407 Kuśmirek Wojciech M Zawilce 1970 Nie Nie XL Tak
408 Sawinska Małgorzata K Stawnica 1990 Nie Nie M Tak
409 Król Monika K Jastrowie 1990 Nie Nie M Tak
410 Król Natalia K Jastrowie 1997 Nie Nie S Tak
411 Cieślik Anna K Złotów lill-Sport 1970 Nie Nie lill-Sport L Tak
412 Wenzka Julita K Złotów lill-Sport 1990 Nie Nie lill-Sport L Tak
413 Kołodziej Karolina K Złotów lill-Sport 1988 Nie Tak lill-Sport S Tak
414 Sobańska Anna K Dolaszewo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1978 Nie Nie S Tak
415 Datkiewicz - Jaworucka Katarzyna K Górzna 1979 Nie Tak XL Tak
416 Bosiacki Mateusz M Bydgoszcz RUN Bydgoszcz 1993 Nie Nie XL Tak
417 Zarbock Krzysztof M Okonek Sporty Walki Piła 1959 nie Nie Nie nie L Tak
418 Zdrenka Kamil M Zakrzewo 1988 Nie Nie M
419 Powałka Damian M Złotów Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie 1984 Nie Nie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie L
420 Ślawska Anita K Złotów 1989 Tak Nie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie S
421 Chodera Barbara K Złotów 1951 Nie Nie M Tak
422 Centka Katarzyna K Święta 1979 Tak Nie M Tak
423 Centka Michał M Święta 1978 Tak Nie L Tak
424 Centka Jakub M Święta 1998 Nie Nie M Tak
425 Zamczyk Piotr M Złotów 1986 Nie Nie M Tak
426 Walichniewicz Krzysztof M Inowrocław 1960 Nie Nie M Tak
427 Szarwark Katarzyna K Gniezno 1985 Nie Nie M Tak
428 Banaczyk Wojciech M Blękwit lill-Sport 1992 Nie Nie lill-Sport M Tak
429 Ślawski Jędrzej M Złotów lill-Sport 1988 Tak Nie lill-Sport S Tak
430 Kowalska Małgorzata K Złotów Vege Runners 1985 Nie Nie S Tak
431 Rus Bożena K Zakrzewo FitClub 24 Złotów 1978 Nie Nie S Tak
432 Szweda Karol M Złotów 1957 Nie Nie M Tak
433 Murach Beata K Zakrzewo FitClub 24 Złotów 1985 Nie Nie M Tak
434 Król Jadwiga K Jastrowie 1963 Nie Nie XL Tak
435 Jęsiek Agnieszka K Złotów Pseudobiegaczki 1976 Nie Nie S Tak
436 Baczyński Michał M Złotów 1993 Nie Nie L Tak
437 Tyda Radosław M Scholastykowo 1998 Nie Nie M Tak
438 Pawłowska Maria K Poborcze 1968 Nie Nie M Tak
439 Pieczora Marcin M Piła 1980 Nie Nie L Tak
440 Wilk Daniel M Żelichowo Klub Biegacza "Aktywni" Krzyż Wlkp. 1972 Nie Nie L Tak
441 Konieczna Krystyna K Lipka 1959 Nie Tak Nadleśnictwo Lipka S Tak
442 Konieczny Tomasz M Lipka 1960 Nadleśnictwo Złotów Nie Nie Nadleśnictwo Złotów M Tak
443 Głębczyński Bartosz M Złotów lill-Sport 1982 Nie Nie lill-Sport XL Tak
444 Grzywna Małgorzata K Złotów 1973 Tak Tak M Tak
445 Grzywna Zbigniew M Złotów 1976 Tak Nie XL Tak
446 Kuster Michał M Wysoka Klub biegowy TSK Orzel Osiek 1988 Tak Nie M Tak
447 Kuster Anna K Wysoka 1988 Tak Tak L Tak
448 Piotrowski Dominik M Chodzież Cukiernia Piekarnia Piotrowscy 1980 Nie Nie M Tak
449 Karabasz Krzysztof M Złotów 1976 Tak Nie XL Tak
450 Karabasz Sylwia K Złotów 1977 Tak Nie S Tak
451 Połubiński Paweł M Borne Sulinowo Goggle Pro Active Eyewear Team 1979 Nie Nie M Tak
452 Samson Kamil M Świerszczewo 1996 Nie Nie M Tak
453 Glugla Agnieszka K Złotów 1989 Nie Nie S Tak
454 Kowalski Dariusz M Święta SZBZ Złotów 1968 Tak Nie M Tak
455 Kowalska Alina K Święta SZBZ Złotów 1972 Nadleśnictwo Złotów Tak Nie Nadleśnictwo Złotów S Tak
456 Kaczmarek Agnieszka K Wąsosz 1976 Tak Nie M Tak
457 Kaczmarek Weronika K Wąsosz 1996 Nie Nie M Tak
458 Kaczmarek Patrycja K Wąsosz 1999 Nie Nie S Tak
459 Dorszewski Przemysław M Piła KS. Albisia 1978 Nie Nie L Tak
460 Sudyn Miron M Rusinowo 1959 Tak Tak XXL Tak
461 Sudyn Krystyna K Rusinowo 1965 Tak Tak L Tak
462 GÓRA SYLWESTER M OKONEK 1974 Nie Nie M
463 Zielsdorf Michał M Śmieszkowo 1989 Nie Nie S Tak
464 Kornaś Dorota K Pogórze 1979 Nie Nie M Tak
465 Kornaś Jarosław M Pogórze 1975 Nie Nie L Tak
466 Kokowska Anna K Złotów ZSS nr 1 1984 Tak Nie S Tak
467 Wojtasik Jarosław M Złotów 1965 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie XL Tak
468 Suska-Szczerbicka Magdalena K Wałcz - 1972 Nie Nie S Tak
469 Wicha Rafał M jastrowie 1976 Tak Nie L Tak
470 Wicha Marzena K jastrowie 1979 Tak Nie S Tak
471 Cieślik Jerzy M Podanin Klub Biegających Leśników 1954 Nadleśnictwo Podanin Tak Nie Nadleśnictwo Podanin Podanin 65 64-800 Chodzież M Tak
472 Cieślik Alicja K Podanin Nadleśnictwo Podanin Klub Biegających Lesników 1960 Tak Nie S Tak
473 Smolarz Angelika K Krajenka 1995 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie S Tak
474 Kokowski Jakub M Złotów ZSS nr 1 1986 Tak Nie L Tak
475 Biedrawa Agnieszka K Czernice 1998 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie M Tak
476 Kowalczyk Michał M Krajenka 1996 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie XL Tak
477 Dereszkiewicz Lidia K Łobżenica 1976 Nie Tak M Tak
478 Kulesza Iwona K Debrzno 1974 Nie Nie S Tak
479 Chałońska Magdalena K Krajenka 1979 Nie Nie S Tak
480 Michoński Krzysztof M lipka 1979 Nie Nie XL Tak
481 Megger Waldemar M Frydrychowo 1976 Nie Nie XL Tak
482 Spytkowski Bartłomiej M Biały Bór 1973 Nie Nie M Tak
483 Kowalska Marta K Bad Bevensen 1986 Nie Nie M Tak
484 Politowski Krzysztof M ZŁOTÓW PSB MRÓWKA BŁĘKWIT 1972 Tak Tak PSB MRÓWKA BŁĘKWIT XXL Tak
485 Kwasigroch Tomasz M Złotów 1978 Nie Nie XL Tak
486 Politowska Renata K ZŁOTÓW PSB MRÓWKA BŁĘKWIT 1970 Tak Tak PSB MRÓWKA BŁĘKWIT XL Tak
487 Dubisz Joanna K Złotów lill-Sport 1976 Nie Nie lill-Sport S Tak
488 Kelm Anna K Bądecz lill-Sport 1999 Nie Tak lill-Sport L Tak
489 Burakowska Malwina K Bielawa lill-Sport 1991 Nie Nie lill-Sport S Tak
490 Kwasigroch Jakub M Złotów lill-Sport 1992 Nie Nie lill-Sport M Tak
491 Przybylska Aneta K Piła Czarne Pantery 1977 Tak Tak M Tak
492 Przybylski Andrzej M Piła 1977 Tak Nie XL Tak
493 Polachowski Tomasz M Bługowo 1997 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie L Tak
494 Hencel Andrzej M Okonek 1961 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie XL Tak
495 Linda-Boińska Paulina K Brodnica 1986 Nie Nie TS Bud SZEPT S Tak
496 Mielec Marta K Kalisz Pomorski 1980 Nie Nie TS Bud SZEPT S Tak
497 Wardzińska Katarzyna K Bydgoszcz 1988 Nie Nie TS Bud SZEPT S Tak
498 Pacer Bartosz M Bydgoszcz 1986 Nie Nie TS Bud SZEPT S Tak
499 Sztuka Karolina K Złotów 1984 Nie Nie TS Bud SZEPT S Tak
500 Staniewska Ilona K Piła lill-Sport 1982 Nie Tak lill-Sport M Tak
501 Banaszkiewicz Katarzyna K Kaczory 1968 Nie Tak L Tak
502 Kolera Grzegorz M Złotów 1985 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie L Tak
503 Kałamaja Wojciech M Wałcz 1983 Nie Nie L Tak
504 Klupś Monika K Jastrowie 1975 Tak Nie S Tak
505 Klupś Janusz M Jastrowie 1974 Tak Nie XL Tak
506 Bąk Maciej M Złotów 1998 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie M Tak
507 Deja Wojciech M Złotów 1961 Nie Nie L Tak
508 Orlow Krzysztof M Warszawa 1962 Nie Nie L Tak
509 Hensler Marek M Złotów 1968 Nie Nie M Tak
510 Barabasz Agnieszka K Złotów Tygodnik Nowy 1977 Nie Nie M
511 Jaskułowska Beata K Straszyn 1976 Nie Nie L Tak
512 Jaskułowski Artur M Straszyn 1973 Nie Nie L Tak
513 Słowińska Jolanta K Szczecinek 1969 Nie Nie L Tak
514 Sobański Sławomir M Dolaszewo 4Run Team Piła 1971 Tak Nie L Tak
515 Manikowski Piotr M Złotów KP PSP Złotów 1978 Nie Nie M
516 Jurek Szymon M Nakło nad Notecią Nakielski Klub Biegacza 1988 Nie Nie XL Tak
517 Misztal Agnieszka K Złotów 1986 Nie Nie S Tak
518 Zwolinska Natalia K Bydgoszcz - 1990 Nie Nie S Tak
519 Kapczyński Krzysztof M SYPNIEWO lill-Sport 1971 Nie Tak lill-Sport XXL Tak
520 Pawłowski Władysław M Poborcze CKZiU 1996 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie M Tak
521 Semrau Bożena K Święta niezrzeszona 1967 Nie Nie M Tak
522 Kulesza Jan M Debrzno 1964 Nie Nie XL Tak
523 Semrau Magdalena K Święta niezrzeszona 1998 Nie Nie S Tak
524 Helak Karol M Krzyż KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP 1973 Tak Nie M Tak
525 HELAK EDYTA K Krzyż KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP 1971 Tak Nie S
526 Szot Krystyna K RADAWNICA 1965 Nie Tak XL Tak
527 Brunkalla Jacek M Złotów 1979 Nie Nie XXL Tak
528 Klocek Przemysław M święta 1980 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie L Tak
529 Kapczyńska Elwira K Sypniewo lill-Sport 1976 Tak Nie lill-Sport L Tak
530 Nowak Henryk M Złotów 1960 Nie Nie L Tak
531 Milewczyk Dawid M Złotów 1987 Nie Nie KPP Złotów M Tak
532 Moczarski Rafał M ZŁOTÓW 1975 Nie Nie ZSE ZŁOTÓW L Tak
533 Kiedrowski Michał M Śmiardowo Złotowskie lill-Sport 1982 Nie Nie lill-Sport M Tak
534 Lindtorp Erik M karlstad lill-Sport 1987 Nie Nie lill-Sport M Tak
535 Dardas Katarzyna K Blękwit 1981 Tak Nie S Tak
536 Skowrońska Joanna K Złotów 1986 Nie Tak S Tak
537 Hałasowski Tadeusz M Złotów HAL-SPAW 1969 Nie Nie HAL-SPAW SP. Z O. O. M Tak
538 Nawojczyk Daniel M Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI Krzyż Wielkopolski 1976 Tak Nie M Tak
539 Nawojczyk Anna K Krzyż Wielkopolski 1980 Tak Nie S Tak
540 Sidorczuk Piotr M Jastrowie 1987 Tak Nie XL Tak
541 Hałasowska Jolanta K Złotów HAL-SPAW 1970 Nie Nie HAL-SPAW SP. Z O. O. L Tak
542 Sidorczuk Kamila K Jastrowie 1989 Tak Nie S Tak
543 Młynarczyk Adam M Jastrowie 1990 Nie Nie XL Tak
544 Hałasowska Maja K Złotów HAL-SPAW 1995 Nie Nie HAL-SPAW SP. Z O. O. M Tak
545 Gruba Maciej M Złotów HAL-SPAW 1995 Nie Nie HAL-SPAW SP. Z O. O. L Tak
546 Tkacz Marcin M Złotów HAL-SPAW 1978 Nie Nie HAL-SPAW SP. Z O. O. L Tak
547 Walczak Sławomir M Złotów HAL-SPAW 1991 Nie Nie HAL-SPAW SP. Z O. O. XL Tak
548 Chwiałkiewicz Łukasz M Krajenka HAL-SPAW 1984 Nie Nie HAL-SPAW SP. Z O. O. XL Tak
549 Kowalski Michał M Złotów HAL-SPAW 1992 Nie Nie HAL-SPAW SP. Z O. O. XL Tak
550 Troska Piotr M TARNÓWKA HAL-SPAW 1976 Nie Nie HAL-SPAW SP. Z O. O. XL Tak
551 Olejniczak Andrzej M WYSOKA HAL-SPAW 1988 Nie Nie HAL-SPAW SP. Z O. O. M Tak
552 Kaleta Bartłomiej M PIŁA HAL-SPAW 1979 Nie Nie HAL-SPAW SP. Z O. O. L Tak
553 Kopyciński Łukasz M Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 Nie Nie M Tak
554 Granqvist Lasse M Karlstad-Sweden lill-Sport 1952 Tak Nie lill-Sport S Tak
555 Granqvist Ulla K Karlstad-Sweden lill-Sport 1950 Tak Nie lill-Sport S Tak
556 Granqvist Linnea K Karlstad-Sweden lill-Sport 1989 Nie Nie lill-Sport S Tak
557 Jacobsson Simon M Karlstad-Sweden lill-Sport 1989 Nie Nie lill-Sport XL Tak
558 Rozmus Malwina K Śmiardowo Złotowskie 1987 Tak Nie S Tak
559 Rozmus Marcin M Piła 1978 Tak Nie M Tak
560 Thomas Paulina K Złotów 1997 Nie Nie S Tak
561 Olsson Patrik M Karlstad-Sweden lill-Sport 1967 Tak Nie lill-Sport L Tak
562 Malm-Olsson Camilla K Karlstad-Sweden lill-Sport 1967 Tak Nie lill-Sport S Tak
563 Karlsson Jesper M Karlstad-Sweden lill-Sport 1990 Nie Nie lill-Sport M Tak
564 Larsson Stig-Olov M Karlstad-Sweden lill-Sport 1931 Nie Tak lill-Sport L Tak
565 Lindholm Berit K Åland lill-Sport 1953 Nie Tak lill-Sport M Tak
566 Lindholm Per-Erik M Åland 1952 Nie Nie M
567 Lindholm Elisabet K Åland lill-Sport 1948 Nie Tak lill-Sport M Tak
568 Lindholm Carl-Anders M Åland lill-Sport 1947 Nie Nie lill-Sport L Tak
569 Lundberg Magnus M Åland lill-Sport 1952 Nie Nie lill-Sport M Tak
570 Holmström Anna K Åland lill-Sport 1972 Nie Tak lill-Sport L Tak
571 Välitalo Tyko M Luleå-Sweden lill-Sport 1945 Nie Tak lill-Sport M Tak
572 Välitalo Ingrid K Luleå-Sweden lill-Sport 1952 Nie Tak lill-Sport S Tak
573 Pacyk Emilia K Złotów 1999 Nie Nie L Tak
574 Jonsson Göran M Ulricehamn-Sweden lill-Sport 1952 Nie Tak lill-Sport XL Tak
575 Dahlen Marianne K Ulricehamn-Sweden lill-Sport 1945 Nie Tak lill-Sport L Tak
576 Nowak Marek M Piła 1950 Nie Nie AVIVA L Tak
577 Banaś Rafał M Wąsoszki 1988 NADLEŚNICTWO ZŁOTÓW Tak Nie Nadleśnictwo Złotów M
578 Wachowiak Radosław M Gołańcz 1990 Nie Nie M Tak
579 Krawczyk Dorota K Piła Czarne Pantery 1958 Nie Tak L
580 Kroplewska Honorata K Charzykowy 1980 Nie Nie M Tak
581 Wieczorkiewicz Ryszard M Stargard SZWLA / Ryś Banda 1946 Nie Nie L Tak
582 Seydak Jolanta K WIELOWICZ AKTYWNI WIELOWICZ 1969 Nie Nie XL Tak
583 Małek Wioletta K WIELOWICZ AKTYWNI WIELOWICZ 1980 Nie Nie L Tak
584 Szadziński Kacper M Złotów 1998 Nie Nie XL Tak
585 Bonarska-Palacz Dagmara K Piła 1981 Tak Nie L Tak
586 Palacz Jakub M Piła 1979 Tak Nie L Tak
587 Wiącek Lidia K Łopienko 1975 Nie Tak L Tak
588 Gawroński Grzegorz M Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 Nie Nie S Tak
589 Manikowska Izabela K Złotów 1980 Tak Nie L Tak
590 Manikowski Mirosław M Złotów 1980 Tak Nie L Tak
591 Płaczek Rafał M Złotów 1978 Nie Nie XL Tak
592 Karbowiak Grzegorz M Złotów 1971 Nie Nie XL Tak
593 Erdmańczyk Andrzej M Brusy Kyokushin 1965 Nie Nie L Tak
594 Erdmańczyk Weronika K Brusy Kyokushin 2000 Nie Nie M Tak
595 Śliwińska Majka K Kaczory RUN FOR FUN 1990 Nie Nie S Tak
596 Śliwińska Hanka K Śmiłowo RUN FOR FUN 1991 Tak Nie S
597 Pulit Adam M Złotów 1975 Nie Nie XL Tak
598 Nita Krzysztof M Poznań Village Punk Run 1970 Nie Nie XXL Tak
599 Nita Karolina K Poznań Village Punk Run 1995 Nie Nie L Tak
600 Seweryn Jarosław M Wysoka 1978 Nie Nie S Tak
601 Stefaniak Marcin M Złotów 1994 Nie Nie S Tak
602 Karasińska Karolina K Złotów 1983 Nie Nie M Tak
603 Kowalewski Andrzej M Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1974 Nie Nie L Tak
604 Grzonka Kamila K Bytonia Florian Chojnice 1986 Nie Nie XL
605 Wielgus Paweł M Okonek OKONEK 1979 Nie Nie M
606 Kowalski Kazimierz M Krajenka 1955 Nie Nie Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej M Tak
607 Lew-Kiedrowski Mirosław M ZŁOTÓW 1959 Nie Nie L Tak
608 Wasielewska Edyta K Piła Czarne Pantery 1973 Nie Tak L Tak
609 Kowalski Radosław M Złotów 1978 Nie Nie L Tak
610 Śliwiński Cezary M Śmiłowo RUN FOR FUN 1988 Tak Nie M
611 Nowak Kaśka K Szamocin RUN FOR FUN 1987 Nie Nie S Tak
612 Strokosz Monika K Piła 1975 Nie Nie M
613 Thomas Anka K Piła RUN FOR FUN 1990 Nie Nie S
614 Śliwiński Grześ M Równopole RUN FOR FUN 1963 Nie Nie L
615 Spryszak Anna K PIŁA CZARNE PANTERY 1975 Nie Tak XL Tak
616 Nowak-Gemza Monika K Złotów 1977 Nie Tak S Tak
617 Łyjak Marcin M Złotów 1980 Nie Nie XXL Tak
618 Gemza Marcin M Złotów 1981 Nie Nie L Tak
619 Zawisza Joanna K Złotów 1963 Nie Tak Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie XXL Tak
620 Bakke Nils Holtlien M Lillehammer-Norway lill-Sport 1963 Tak Nie lill-Sport XL Tak
621 Bakke Mette Spiten K Lillehammer-Norway lill-Sport 1964 Tak Nie lill-Sport L Tak
622 Bakke Emilie Spiten K Lillehammer-Norway lill-Sport 1989 Nie Nie lill-Sport M Tak
623 Bakke Anna Spiten K Lillehammer-Norway lill-Sport 1991 Nie Nie lill-Sport S Tak
624 JANKOWSKI ŁUKASZ M ZŁOTÓW 1982 Nie Nie L
625 Sikorska Ewa K Piła 1992 Nie Nie S Tak
626 Stolp Marcin M Krajenka 1991 Nie Nie L Tak
627 Kot Błażej M Złotów 1984 Nie Nie L Tak
628 Małkowski Maciek M Krajenka 1983 Nie Nie XXL Tak
629 Cybulski Piotr M Złotów 1969 Nie Nie M Tak
630 Hermann Wojciech M złotów 1977 Nie Nie M Tak
631 Ziach Karolina K Lipka 1995 Nie Nie HAL- SPAW M Tak
632 Ciozda Damian M Złotów 1976 Tak Nie M Tak
633 Ciozda Katarzyna K Złotów 1976 Tak Nie S Tak
634 Steć Mirosława K Łopienko 1969 Nie Nie M Tak
635 Chorzępa Bernadeta K ZŁOTÓW 1966 Nie Nie M Tak
636 Janecki Dariusz M Piła Jeziorki - Aktywna wieś 1961 Nie Tak XL Tak
637 Zapiec Jacek M Wysoka 1959 Nie Nie L
638 Pyrek Iwona K Wałcz 1981 Tak Nie S Tak
639 Pyrek Krzysztof M Wałcz 2 BZ 1980 Tak Nie L Tak
640 Kosiarkiewicz Krzysztof M NOWE GRONOWO 1975 Nie Nie M
641 Gryszkiewicz Adam M Ługi Ujskie A.K.B. OLĘDRY 1990 Nie Nie M Tak
642 Szopiera Aleksandra K Wyrzysk 1967 Tak Nie M Tak
643 Szopiera Piotr M Wyrzysk 1964 Tak Nie L Tak
644 Filip Mirosław M Swarzędz 1975 Nie Nie L Tak
645 Gryka Malkolm M Złotów 1990 Nie Nie MON L Tak
646 Michałek Anita K Złotów 1979 Nie Nie S Tak
647 Manikowska Daniela K Złotów 1976 Nie Tak Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie XL Tak
648 Kokowski Bartłomiej M Złotów 1979 Nie Nie L Tak
649 Pietrzak Jakub M Złotów 1993 Nie Nie M Tak
650 Tomasz Piotr M Złotów 1976 Nie Nie XL Tak
651 Mądra Martyna K Złotów 1987 Nie Nie "UNIMETAL" Sp. z o.o. S
652 Turuk Przemysław M Górzna 1981 Nie Nie "UNIMETAL" Sp. z o.o. M
653 Rutkowska Anna K Złotów 1979 Tak Nie "UNIMETAL" Sp. z o.o. S
654 Rutkowski Marcin M Złotów 1977 Tak Nie "UNIMETAL" Sp. z o.o. L
655 Biźnia Aleksandra K Złotów 1979 Nie Nie M Tak
656 Ćwiszewski Aleksander M Złotów 1975 Tak Nie "UNIMETAL" Sp. z o.o. L
657 Bsufka Jarosław M Złotów 1966 Nie Nie "UNIMETAL" Sp. z o.o. M
658 Ćwiszewski Jerzy M Złotów 1955 Nie Tak "UNIMETAL" Sp. z o.o. XL
659 Chmielewski Stanisław M Złotów 1958 Nie Tak "UNIMETAL" Sp. z o.o. XL
660 Kaczmarek-Ćwiszewska Joanna K Złotów 1974 Tak Nie "UNIMETAL" Sp. z o.o. S
661 Błażejewska Angelika K Samborsko 1998 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie M Tak
662 Rudnitzki Rafał M Kujanki 1992 Nie Nie "UNIMETAL" Sp. z o.o. L
663 Słonka Mariusz M Łąkie 1986 Nie Nie "UNIMETAL" Sp. z o.o. M
664 Rogowski Leszek M Czajcze 1960 Nie Nie "UNIMETAL" Sp. z o.o. XL
665 Bielas Kamil M ZŁOTÓW FIZJOMED TEAM 1984 Nie Nie HIPOMEDICAL 2 "ZABAJKA 2" W ZŁOTOWIE M Tak
666 Czyż Sławek M Sławianowo 1964 Nie Nie XL Tak
667 Kowalski Lech M nieżychowo 1953 Nie Nie M Tak
668 Kowalski Mariusz M nieżychowo 1983 Nie Nie L Tak
669 Sawicki Leszek M Krajenka Uzależnia mnie tylko sport 1980 Nie Nie XL Tak
670 Przybilka Karolina K Złotów 1989 Nie Nie S Tak
671 Rogowska Maria K Czajcze 1999 Nie Nie "UNIMETAL" Sp. z o.o. M
672 Werbolewski Michał M Zakrzewo 1989 Nie Nie XL Tak
673 Gbur Dominika K Zakrzewo 1989 Nie Nie S Tak
674 Wegner Zbigniew M Złotów 1969 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie XL Tak
675 Wolak Ewelina K Złotów 1999 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie S Tak
676 Kułaga Natalia K Złotów 1999 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie S Tak
677 Kąckowska Beata K Jeziorki Jeziorki - Aktywna Wieś 1974 Tak Tak L Tak
678 Piątkowska Marta K Złotów 1999 Nie Nie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie S Tak
679 Kąckowski Marek M Jeziorki Jeziorki - Aktywna Wieś 1953 Tak Tak XXL Tak
680 Ziarnek Agnieszka K Wysoka 1988 Nie Tak S Tak
681 Kowalczyk Michalina K Złotów 1988 Nie Nie S Tak
682 Czarnecka Adrianna K Wąsoszki 1978 Nie Tak M Tak
683 Tończyk-Juda Beata K Złotów 1966 Nie Nie S Tak
684 Pydyn Miroslawa K Złotów 1957 Nie Tak XL
685 Tronowska Izabela K Piła 1972 Nie Tak XL Tak
686 Konnek Mirosława K Złotów 1957 Nie Tak XL Tak
687 Krawczyk Dariusz M Złotów 1969 Nie Nie M Tak
688 Kołodziej-Krawczyk Ewa K Złotów 1969 Nie Tak M Tak
689 Sadowska Dorota K Jastrowie 1970 Nie Nie M
690 Lisowski Szymon M Buntowo 1983 Nie Nie L Tak
691 Michniacki Łukasz M Skic Piast Skic 1983 Nie Nie L Tak
692 Galant Ewa K Okonek Maratończyk Okonek 1980 Tak Nie S Tak
693 Polański Józef M Skic Piast Skic 1982 Nie Nie L Tak
694 Gwizdała Mariusz M Wałcz 1983 Nie Nie L Tak
695 Czachorowski Karol M Złotów 1981 Nie Nie L Tak
696 Kowalski Marcin M Kołomąt 1973 Nadleśnictwo Czaplinek Nie Nie XL Tak
697 Szczepaniak Magdalena K Wałcz 1989 Nie Nie S Tak
698 Polaków Sławomir M Nakło nad Notecią MKS Rota Nakielska 1973 Nie Nie XL Tak
699 Gasentzer Juliusz M Nakło nad Notecią MKS Rota Nakielska 1986 Nie Nie M Tak
700 Orzeł Aleksandra K Złotów 1977 Nie Nie M Tak
701 Biadun Janusz M Bielsko-Biała 1983 Nie Nie XL Tak
702 Jankowska Weronika K Nakło nad Notecią MKS Rota Nakielska 2000 Nie Nie S Tak
703 Dziemiańczyk Mieczysław M Jastrowie 1962 Nie Nie M
704 Staszyńska Marianna K Białogard BTC"ORZEŁ"bIAŁOGARD 1956 Nie Nie S Tak
705 Bembenek Szymon M Jaglice 1989 Nie Nie M Tak
706 Tomasik Anna K Brzeźnica 1972 Nie Nie TS Bud SZEPT M Tak
707 Matyśkiewicz Wojciech M Poznań 1987 Nie Nie XL Tak
708 Ciozda Paulina K Górzna 1996 Nie Nie M Tak
709 Lewandowski Krzysztof M Złotów 1991 Nie Nie L Tak
710 Stanasiuk Edyta K Okonek Fizjobiegacze Szczecin 1986 Nie Nie S
711 Łój Lidia K Podróżna lill-Sport 1970 Nie Tak lill-Sport L Tak
712 Kaźmierowska Aneta K Złotów lill-Sport 1976 Nie Tak lill-Sport L Tak
713 Perzyna Justyna K Piła 1983 Nie Nie L Tak