Lista startowa X Wysocki Bieg Uliczny - Wysoka - 10,4 km

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok urodzenia Płeć Mieszkaniec Gminy Wysoka Wpłata
1 Błażewicz Ewa Kalisz Pomorski 1999 K Nie
2 Grabowska Izabela Kaczory 1980 K Nie
3 NATONIEWSKI Krzysztof Piła 1973 M Nie
4 Lewandowski Grzegorz Pila 1966 M Nie
5 Rudziński Tomasz Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Nie
6 Zapiec Aniela Wysoka 1957 K Tak
7 DEUTER Dariusz ZAWADA 1972 M Nie
8 Szymczak Monika Piła 4 Run Team Piła 1984 K Nie
9 Krajewski Dariusz Piła SPORT 4 KIDS 1983 M Nie
10 Katzban Irena Piła 1965 K Nie
11 Lisiecki Paweł Kaczory 1982 M Nie
12 Trzeciak Sebastian Zawada Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1974 M Nie
13 Kosmatka Romualda Małgorzata Piła 1966 K Nie
14 GRABOWSKI JERZY PIŁA 1969 M Nie
15 Podlecki Romuald Piła Lokator Nieruchomości Piła 1955 M Nie
16 Podlecka Paula Piła 4 Run Team Piła 1994 K Nie
17 Stępień Marcin ZLOTOW 1982 M Nie
18 GĄSIOREK MARIUSZ DOLASZEWO NOVARTIS TEAM 1977 M Nie
19 Jankowski Jerzy p 1959 M Nie
20 Lipiejko Stanisław Dolaszewo 1956 M Nie
21 Mazurkiewicz Sebastian Piła 1983 M Nie
22 Wietrzycka-Piaskowska Anna Piła 1983 K Nie
23 Piaskowski Konrad Piła 1975 M Nie
24 Wiącek Magdalena Piła 1973 K Nie
25 Szczepańska Magdalena Piła --------- 1972 K Nie
26 Zapiec Jacek Wysoka 1959 M Tak
27 Dębowczyk lukasz pila 1982 M Nie
28 POCZĄTEK MICHAŁ Piła Niezrzeszony 1955 M Nie
29 LENARTOWICZ STANISŁAW STARA LUBIANKA 1960 M Nie
30 Lajter Jerzy Piła 4 RUN TEAM PIŁA 1950 M Nie
31 Stromidło Sebastian Piła Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej 1978 M Nie
32 Stromidło Anna Piła Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej 1982 K Nie
33 Początek Anna -Piła 1958 K Nie
34 Wojtania Marcin Piła KP PSP CHODZIEŻ 1987 M Nie
35 Plaszczyk Emil Piła 4 Run team Piła 1978 M Nie
36 Plaszczyk Magdalena Piła Swisspol / 4 Run team Piła 1979 K Nie
37 BŁAUCIAK Monika PIŁA OITIA SZPITAL PIŁA 1975 K Nie
38 BŁAUCIAK Mirosław Piła ŻOŁNIERZ WP 104 BLOG 1972 M Nie
39 SKOWROŃSKA Wanda Piła SKOWRONEK 1956 K Nie
40 Moskal Magdalena Debrzno 1989 K Nie
41 Sagan Bartłomiej Piła Marynarka Wojenna RP 1984 M Nie
42 Gałka Jarosław Piła Pocztowa Grupa Biegowa 1984 M Nie
43 Grześk Janusz Piła 1968 M Nie
44 Wójcik Rafał Szczecinek 1983 M Nie
45 Hass Anita Piła e-fizjo team 1981 K Nie
46 Hass Artur Piła e-fizjo team 1982 M Nie
47 Mariusz Piechota Wałcz 1968 M Nie
48 Piechota Elżbieta Wałcz BIEGAM DLA SIEBIE 1969 K Nie
49 Białczyk Mariusz Piła Lokator Nieruchomości Piła 1977 M Nie
50 szulc ewa pila 1960 K Nie
51 Hapke Piotr WAŁCZ WAŁECKA ŚCIEMA 1970 M Nie
52 Wilczyńska Agata Wałcz 1968 K Nie
53 Mowczan Regina Wałcz 1983 K Nie
54 Niedziela Dorota Złotów Lill-Sport 1961 K Nie
55 Banaczyk Wioletta Złotów Lill-Sport 1968 K Nie
56 Gajda Ilona Złotów Lill-Sport 1979 K Nie
57 Tereszczuk Karol Piła Lokator Nieruchomości Piła 1972 M Nie
58 PLEWA MONIKA PIŁA 1984 K Nie
59 Szczeciński Mariusz Piła 4 Run Team Piła 1972 M Nie
60 Makowiecka Angelina Kaczory 1994 K Nie
61 Makowiecka Michalina Kaczory 1998 K Nie
62 Karabasz Sylwia Złotów 1977 K Nie
63 Karabasz Krzysztof Złotów 1976 M Nie
64 Zgliński Sławomir Piła 1968 M Nie
65 Korba Ewa Dolaszwwo 1972 K Nie
66 Korba Julia Dolaszewo 2000 K Nie
67 Skowera Dariusz Piła Powiat Pilski 1966 M Nie
68 Żurawska Katarzyna Kaczory 1979 K Nie
69 Plewa Piotr Piła 4RUN TEAM PIŁA 1973 M Nie
70 Centka Michał Złotów Święta teem 1978 M Nie
71 Centka Katarzyna Złotów Święta teem 1979 K Nie
72 Centka Jakub Złotów Święta teem 1998 M Tak
73 bekta ryszard Piła niezrzeszony 1958 M Nie
74 Grzesik Eugeniusz Koszalin TKKF Koszalin 1966 M Nie
75 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M Nie
76 Justa Dariusz Piła amator 1 RBLog 1968 M Nie
77 Przewoźniak Barbara Piła 1986 K Nie
78 Ławniczak Justyna Zakrzewo Rage Run 1982 K Nie
79 Gemza Marcin Złotów Rage Run 1981 M Nie
80 Pachuc Kamila Lipka RAGE RUN 1995 K Nie
81 Wróbel Henryk Piła amator 1955 M Nie
82 Sarnowski Janusz Złotów Lill-Sport 1969 M Nie
83 Grzelak Sławomir Piła 1965 M Nie
84 ŚLIWIŃSKI ADRIAN RÓWNOPOLE 2001 M Nie
85 ŚLIWIŃSKI RADOSŁAW RÓWNOPOLE 1968 M Nie
86 Dowczyński Michał Piła kamelonteam 1977 M Nie
87 Dowczyńska Anna Piła 1977 K Nie
88 Budniok Rafał Piła Pocztowa Grupa Biegowa 1975 M Nie
89 Ślawski Jędrzej Złotów Greccy Bogowie 1988 M Nie
90 Zdrenka Kamil Zakrzewo Greccy Bogowie 1988 M Nie
91 Kunysz Mieczysław pila 1946 M Nie
92 Delekta Mateusz Nieżychowo QUAY POZNAŃ 1991 M Nie
93 Pawłowski Artur Ługi Ujskie AKB OLĘDRY 1976 M Nie
94 Pawłowska Monika Ługi Ujskie AKB OLĘDRY 1978 K Nie
95 Permus Krzysztof Wysoka Aktywni Wysoka 1962 M Tak
96 Sawicki Eligiusz Złotów bez 1963 M Nie
97 ADAMCZYK MIROSŁAW PIŁA 1970 M Nie
98 Kołodziejczyk Bartosz Piła ONIONRUNNERS 1985 M Nie
99 Plewa Sylwia Piła RKS Piła Podlasie 1971 K Nie
100 PAŃKOW MACIEJ PIŁA 1976 M Nie
101 Idzikowski Maciej Ujście 1979 M Nie
102 Towstokory Marek Złotow Niezrzeszony 1976 M Nie
103 Alichniewicz Michał Piła 4RUN TEAM PIŁA 1979 M Nie
104 Jankowska Agnieszka Wyrzysk TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K Nie
105 Sznajderowski Jarosław Osiek - 1986 M Nie
106 SALITA LECH GNIEZNO ALTOM GNIEZNO 1960 M Nie
107 Cynarski Marek Jeziorki 1976 M Nie
108 Jasoń-Pawłowska Justyna Dolaszewo e-fizjo team 1981 K Nie
109 Rzywucka Jolanta Piła 4RUN TEAM PIŁA 1977 K Nie
110 Wyrwa-Krzyżańska Joanna Piła 1968 K Nie
111 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M Nie
112 Kwidzińska Anna Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1979 K Tak
113 ENCMINGER Marta Piła 1990 K Nie
114 Mączyński Dominik Piła e-fizjo Team 1984 M Nie
115 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M Nie
116 Madajczak Jarosław TRZCIANKA time 1973 M Nie
117 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią OsiekKlub Biegowy TSK Orzeł 1975 K Nie
118 Nowak Alina Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1969 K Nie
119 Kaczmarek Michal Piła Onionrunners 1984 M Nie
120 Francikowska Dorota Dąbki MTS Drużyna Szpiku KGHM 1966 K Nie
121 Sójka Franciszek Piła 1971 M Nie
122 Krusińska Wiktoria Piła Onionrunners 2001 K Nie
123 Andrzejewska Małgorzata Piła 1984 K Nie
124 Andrzejewski Damian Piła 1981 M Nie
125 Piosik Marek Piła MA-team 1975 M Nie
126 Zyber Piosik Agnieszka Piła MA-team 1977 K Nie
127 Kolankowski Andrzej Piła 1960 M Nie
128 Łasińska Hanna Piła 1986 K Nie
129 Łasiński Piotr Piła 1982 M Nie
130 Michalska Natalia Jeziorki 1987 K Nie
131 Lutka Agnieszka Krzewina Energy siłownia 1990 K Nie
132 Kubiak Barbara Rzadkowo 1988 K Nie
133 Śliwiński Adam Miasteczko Krajeńskie Dam Radę 1973 M Nie
134 Jezior Mirosława Piła 1967 K Nie
135 Grochowski KRYSTIAN Piła DARD Gabinet Psychoterapii mgr Joanna Grochowska 1976 M Nie
136 Grochowska Joanna Piła DARD Gabinet Psychoterapii mgr Joanna Grochowska 1979 K Nie
137 WYPYCH MARCIN JEZIORKI 1973 M Nie
138 Wypych Katarzyna JEZIORKI 1974 K Nie
139 Rafał Bosianek Piła 4Run Team Piła 1976 M Nie
140 Szymański Adam Piła 1985 M Nie
141 Tchorek Tomasz Jaraczewo 1978 M Nie
142 Gawroński Grzegorz Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M Nie
143 Krzeszewska Dorota Piła 1976 K Nie
144 Krzeszewski Krzysztof Piła 1976 M Nie
145 Kopertowicz Paweł Kaczory Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1987 M Nie
146 Ziółkowski Leszek PIŁA 4RUN TEAM PIŁA 1983 M Nie
147 Wieczorek Lech Mrowino 1982 M Nie
148 Wieczorek Agnieszka Mrowino 1985 K Nie
149 Sójka Radosław Piła GWDA 2000 M Nie
150 Szymańska Hanna Skórka 1974 K Nie
151 Szymański Jacek Skórka 1967 M Nie
152 Świercz Beata Wałcz WAŁECKA ŚCIEMA 1969 K Nie
153 Świercz Dariusz Wałcz WAŁECKA ŚCIEMA 1966 M Nie
154 Buzała Walenty Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1961 M Nie
155 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M Tak
156 PIECHOWSKI KRZYSZTOF Piła LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁA 2000 M Nie