Lista startowa VIII PILSKI BIEG PRZEŁAJOWY - Piła - 10 km

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok urodzenia Płeć Mieszkaniec powiatu pilskiego Mieszkaniec osiedla Staszyce Wpłata
1 PYREK Krzysztof WAŁCZ 1 RBLog 1980 M NIE Nie
2 Marczykowski Kamil Złotów MKM Runners 1988 M NIE Nie
3 Wysocka Justyna piła 1983 K TAK Tak Tak
4 Zapiec Aniela Wysoka 1957 K TAK Nie Tak
5 Białczyk Mariusz PIŁA LOKATOR NIERUCHOMOŚCI TEAM PIŁA 1977 M TAK Nie Tak
6 Idzikowski Maciej Ujście 1979 M TAK Nie
7 BŁAUCIAK Mirosław PILA Ż OŁNIERZ WP 104 BLOG 1972 M TAK Nie Tak
8 BŁAUCIAK Monika Piła OITIA SZPITAL PIŁ 1975 K TAK Nie Tak
9 SKOWROŃSKA Wanda Piła SKOWRONEK 1956 K TAK Nie Tak
10 TRZECIAK Sebastian Zawada Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1974 M TAK Nie Tak
11 Rudziński Tomasz Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M TAK Nie Tak
12 Podlecka Agnieszka Piła 4 Run Team 1984 K TAK Nie Tak
13 Podlecki Tomasz Piła 4 Run Team 1982 M TAK Nie
14 Frączek Arkadiusz Ròwnopole ArKi 1981 M TAK Nie Tak
15 Szymańska Hanna Skórka 1974 K NIE Nie Tak
16 Jezior Mirosława Piła 1967 K TAK Nie Tak
17 Początek Michał Piła Niezrzeszony 1955 M TAK Tak Tak
18 Wietrzycka-Piaskowska Anna Piła 1983 K TAK Nie Tak
19 Piaskowski Konrad Piła 1975 M TAK Nie Tak
20 Podlecka Paula 64-920 Piła 4 RUN TEAM PIŁA 1994 K TAK Nie Tak
21 Podlecki Romuald 64-920 Piła Lokator Nieruchomości Piła 1955 M TAK Nie Tak
22 Cygan Małgorzata borne Sulinowo borne biega 1985 K NIE Nie
23 RYBAK KRZYSZTOF PIŁA NIEZRZESZONY 1978 M TAK Tak Tak
24 Ankudowicz Damian Złotów 1978 M NIE Nie Tak
25 Kosmatka Romualda Małgorzata Piła 1966 K TAK Nie Tak
26 Zgliński Sławomir Piła 1968 M TAK Nie Tak
27 Grabowska Izabela Kaczory 1980 K TAK Nie Tak
28 Hass Anita Piła e-fizjo team 1981 K TAK Nie Tak
29 Hass Artur Piła e-fizjo team 1982 M TAK Nie Tak
30 Pańkow Maciej PIŁA 1976 M TAK Nie Tak
31 Stromidło Anna Piła Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej 1982 K TAK Nie Tak
32 DEUTER Dariusz ZAWADA 1972 M TAK Nie Tak
33 Stromidło Sebastian Piła Pilskie Bractwo Turystyki Rowerowej 1978 M TAK Nie Tak
34 marcinkowski Oskar Piła 2001 M TAK Tak
35 Justa Dariusz piła Amator 1 RBLo 1968 M TAK Nie Tak
36 Ziółkowski Leszek PIŁA 4RUN TEAM PIŁA 1983 M TAK Nie Tak
37 Przewoźniak Barbara Piła 1986 K TAK Nie Tak
38 Żylińska Bernadeta Piła Profit 1976 K TAK Nie
39 Koza Krzysztof Piła 1984 M TAK Nie Tak
40 Tomaniak Rafał PIŁA 1977 M TAK Tak Tak
41 Katzban Irena Piła 1965 K TAK Nie Tak
42 Grześk Janusz Piła 1968 M TAK Nie Tak
43 SZCZEPANSKA MAGDALENA PIŁA 1972 K TAK Nie
44 Sarnowski Janusz Złotów LILLSPORT 1969 M NIE Nie Tak
45 Grzelak Sławomir Piła 1965 M TAK Nie Tak
46 Kołodziejczyk Bartosz Piła ONIONRUNNERS 1985 M TAK Nie Tak
47 Wyrwa-Krzyżańska Joanna Piła 1968 K TAK Nie Tak
48 Rzywucka Jolanta Piła 4RUN TEAM PIŁA 1977 K TAK Nie Tak
49 Sienkiewicz Gadzikowska Paulina Piła 1981 K TAK Nie
50 Zbielska Agnieszka PIŁA Sailing Team Ferajna 1977 K TAK Nie Tak
51 Gałka Jarosław Piła POCZTOWA GRUPA BIEGOWA 1984 M TAK Nie Tak
52 Wiącek Magdalena Piła 1973 K TAK Nie Tak
53 Karmelita Ewa Wyrzysk 1954 K TAK Nie Tak
54 Karmelita Piotr Piła 1984 M TAK Tak Tak
55 Skowera Dariusz Piła Powiat Pilski 1966 M TAK Nie
56 Jankowski Jerzy Piła 1959 M TAK Tak Tak
57 Lipiejko Stanisław Dolaszewo 1956 M NIE Nie Tak
58 Jankowski Karol Piła 1990 M TAK Tak Tak
59 Steinke Jacek Piła 1967 M TAK Nie Tak
60 Kuster Michał wysoka Klub biegowy TSK Orzel Osiek 1988 M TAK Nie Tak
61 Duczmal Radek wysoka Klub biegowy TSK Orzel Osiek 1981 M TAK Nie Tak
62 Kuster Tomasz Białosliwie 1983 M TAK Nie Tak
63 Mituta Jacek Połajewo 1978 M NIE Nie Tak
64 Lewandowski Grzegorz Pila 1966 M TAK Tak Tak
65 Wróbel Henryk Piła niezrzeszny 1955 M TAK Nie Tak
66 Piosik Marek Piła MA-Team 1975 M TAK Nie Tak
67 Zyber Piosik Agnieszka Piła MA-Team 1977 K TAK Nie Tak
68 Kaczmarek Michał Piła Onionrunners 1984 M TAK Nie Tak
69 Tyll Katarzyna Piła 1980 K TAK Tak Tak
70 Tyll Karol Piła 1983 M TAK Tak Tak
71 Alichniewicz Michał Piła 4RUN TEAM PIŁA 1979 M TAK Tak Tak
72 Sagan Bartłomiej Piła Marynarka Wojenna RP 1984 M TAK Nie Tak
73 Zamojda Marcin Piła 4Run 1977 M TAK Nie Tak
74 NATONIEWSKI Krzysztof Piła 1973 M TAK Nie Tak
75 Bazimierowski Sylwester DOLASZEWO Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1971 M TAK Nie Tak
76 Plewa Piotr Piła 4RUN TEAM PIŁA 1973 M TAK Nie Tak
77 Sanocka Halina Piła 4RunTEAM Piła 1953 K TAK Nie Tak
78 Kubiś Paweł Szczecinek APTEKARZE 1988 M NIE Nie Tak
79 Spychalska Anna Piła 1976 K TAK Nie Tak
80 Suchańska Małgorzata Piła 1967 K TAK Nie Tak
81 Grabowski Jerzy PILA 1969 M TAK Nie Tak
82 Wałek Małgorzata Piła 1983 K TAK Nie Tak
83 Bekta Ryszard Piła niezrzeszony 1958 M TAK Nie
84 Kondera Danuta Piła 1952 K TAK Tak Tak
85 Seweryn Jarosław Wysoka 1978 M TAK Nie Tak
86 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M TAK Nie Tak
87 Kunysz Mieczysław pila 1946 M TAK Nie Tak
88 Piasecki Paweł Piła RUCHOME PIASKI 1973 M TAK Tak Tak
89 Towstokory Marek Złotow Nz 1976 M NIE Nie Tak
90 Płaczek Karol Piła 100 Batalion Łączności 1967 M TAK Nie Tak
91 Grochowski KRYSTIAN Piła DARD Gabinet Psychoterapii mgr Joanna Grochowska 1976 M TAK Nie Tak
92 Weinstok Adam Piła 1979 M TAK Nie Tak
93 Mazurkiewicz Sebastian Piła 1983 M TAK Nie Tak
94 Moskal Magdalena Debrzno 1989 K NIE Nie Tak
95 Kondera Zbigniew Piła 4 Run Team Piła 1975 M TAK Tak Tak
96 Śliwiński Adrian RÓWNOPOLE 2001 M TAK Nie Tak
97 Śliwiński Radosław RÓWNOPOLE 1968 M TAK Nie Tak
98 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M TAK Nie Tak
99 Kowalik Kamil Krajenka 2001 M NIE Nie
100 Szymczak Monika Piła 4 Run Team Piła 1984 K TAK Nie
101 Fąka Łukasz Gębice KB Gmina Czarnków 1975 M NIE Nie Tak
102 Surdykowski Maciej Piła FC Krzych 1979 M TAK Tak Tak
103 Kolankowski Andrzej Piła 1960 M TAK Tak Tak
104 Banaczyk Wioletta Blękwit Lill-Sport 1968 K NIE Nie Tak
105 Niedziela Dorota Złotów Lill-Sport 1961 K NIE Nie Tak
106 Głębczyński Bartek Złotów Lill-Sport 1982 M NIE Nie
107 Sochacka Dagmara Złotów Lill-Sport 1986 K NIE Nie
108 Plewa Sylwia PIŁA RKS PIŁA PODLASIE 1971 K TAK Nie Tak
109 Nowak Alina Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1969 K TAK Nie Tak
110 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K TAK Nie Tak
111 Gąsiorek Mariusz DOLASZEWO NOVARTIS TEAM 1977 M TAK Nie Tak
112 Plaszczyk Emil Piła 4 Run Team Piła 1978 M TAK Nie Tak
113 Plaszczyk Magdalena Piła 4 Run Team Piła / Swisspol Team 1979 K TAK Nie Tak
114 Kurzacz Orfeusz Piła 1972 M TAK Nie Tak
115 Dwornicki Mirosław Piła 1966 M TAK Nie Tak
116 Zapiec Jacek Wysoka 1959 M TAK Nie Tak
117 Szymanowicz Bartosz Lubasz 1997 M NIE Nie Tak
118 Słowik Malgorzata Piła 1977 K TAK Nie Tak
119 Jarczyński Mariusz Piła W K B 102 rem-run_team 1969 M TAK Nie
120 Szmyt Daniel Wysoka 1977 M TAK Nie Tak
121 Wojtas Filip Trzcianka 1999 M NIE Nie Tak
122 Wojtas Sebastian Trzcianka 1980 M NIE Nie Tak
123 Gapińska Marzena Piła Sailing Team Ferajna 1975 K TAK Nie Tak
124 Żurawska Katarzyna KACZORY 1979 K TAK Nie Tak
125 Delekta Mateusz Nieżychowo QUAY POZNAŃ 1991 M TAK Nie Tak
126 Zdranowicz Arkadiusz Piła 1978 M TAK Nie
127 Zadranowicz Arkadiusz Piła 1978 M TAK Nie Tak
128 Pawłowski Artur Ługi Ujskie 73b AKB OLĘDRY 1976 M TAK Nie Tak
129 Pawłowska Monika Ługi Ujskie 73b AKB OLĘDRY 1978 K TAK Nie Tak
130 Kwidzińska Anna Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1979 K TAK Nie Tak
131 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M TAK Nie Tak
132 Adamczyk Mirosław PIŁA 1970 M TAK Nie Tak
133 Dróżdż Joanna PIŁA Drożdżówki 1983 K TAK Nie Tak
134 Szelmeczka Bogdan 64-920 Piła Klub Żeglarski KLIWER 1957 M TAK Nie Tak
135 Kledzik Joanna Dziembówko Energy Kaczory 1979 K TAK Nie
136 Brus Bartłomiej Piła 2000 M TAK Nie Tak
137 Lisiecki Paweł Kaczory 1982 M TAK Nie Tak
138 Bucław Piotr Piła 4RUN TEAM PIŁA 1985 M TAK Nie Tak
139 Encminger Marta Piła 1990 K TAK Nie Tak
140 Makowiecka Angelina Kaczory 1994 K TAK Nie Tak
141 Makowiecka Michalina Kaczory 1998 K TAK Nie Tak
142 Jaworska Aneta Sarbia 1989 K NIE Nie Tak
143 Ambrożuk Krzysztof Piła Pieluchowaniewielorazowe.pl 1982 M TAK Nie Tak
144 Jankowska Agnieszka Wyrzysk TSK ORZEŁ OSIEK 1973 K TAK Nie Tak
145 Bartkowiak Tomasz Wągrowiec Biegający Wągrowiec 1986 M NIE Nie Tak
146 Kubacka Dominika Kaczory 2000 K TAK Nie
147 Wojtania Marcin Piła KP PSP CHODZIEŻ 1987 M TAK Nie Tak
148 Bukowy Wojciech Piła 1999 M TAK Tak
149 Sznajderowski Jarosław Osiek - 1986 M TAK Nie Tak
150 Gawroński Grzegorz Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M TAK Nie Tak
151 Mączyński Dominik Piła e-fizjo Team 1984 M TAK Nie Tak
152 Lajter Jerzy Piła 4 RUN TEAM PIŁA 1950 M TAK Nie Tak
153 Początek Anna -Piła 1958 K TAK Tak Tak
154 Plewa Monika Piła 1984 K TAK Nie Tak
155 Koclejda Grzegorz Czaplinek APTEKARZE 1978 M NIE Nie Tak
156 debowczyk lukas pila 1982 M TAK Nie Tak
157 Pabich Krzysztof Piła 4RUN TEAM PIŁA 1973 M TAK Nie Tak
158 Pabich Magdalena Piła 4RUN TEAM PIŁA 1975 K TAK Nie Tak
159 Wypych Katarzyna Jeziorki 1974 K TAK Nie Tak
160 Wypych Marcin Jeziorki 1973 M TAK Nie Tak
161 Michalska Natalia Jeziorki 1987 K TAK Nie Tak
162 Tojza Tomasz DOBRZYCA 1974 M TAK Nie Tak
163 Francikowska Dorota Dąbki MTS Drużyna Szpiku KGHM 1966 K TAK Nie Tak
164 Napierała Andrzej Gostyń MTS Drużyna Szpiku KGHM 1958 M NIE Nie Tak
165 Matusiak Leszek ŁUGI UJSKIE AKB OLEDRY 1972 M TAK Nie Tak
166 Matusiak Anna ŁUGI UJSKIE AKB OLEDRY 1978 K TAK Nie Tak
167 Rauhut Mateusz Piła Klub biegowy TSK Orzel Osiek 1983 M TAK Nie Tak
168 Krzeszewska Dorota Piła 1976 K TAK Nie Tak
169 Świętochowski Robert Morzewo 1985 M TAK Nie Tak
170 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M TAK Nie Tak
171 Buzała Walenty Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1961 M TAK Nie Tak
172 Szymański Paweł Piła 4 Run Team Piła 1988 M TAK Nie Tak
173 Piechowiak Tomasz Piła 1975 M TAK Nie Tak
174 Budniok Rafał PIŁA POCZTOWA GRUPA BIEGOWA 1975 M TAK Nie Tak
175 Balcerowicz Jarosław Piła 4RUN TEAM PIŁA 1970 M TAK Nie Tak
176 Lewandowski Remigiusz Złotów Złotów 1959 M NIE Nie
177 Sójka Franciszek Piła 1971 M TAK Tak Tak
178 Rutkowski Lucjan Trzcianka Arcan Team 1961 M NIE Nie Tak
179 Bujanowski Grzegorz Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1975 M TAK Nie Tak
180 PIECHOWSKI KRZYSZTOF Piła LOKATOR NIERUCHOMOŚCI TEAM PIŁA 2000 M TAK Nie Tak
181 PIECHOWSKI KRZYSZTOF Piła LOKATOR NIERUCHOMOŚCI TEAM PIŁA 1976 M TAK Nie Tak
182 PISAŃCZYN KRZYSZTOF Piła COLORIS 1977 M TAK Nie Tak
183 Dróżdż Wojciech PIŁA Drożdżówki 1983 M TAK Nie Tak
184 Szymański Adam Piła 1985 M TAK Nie Tak
185 Nowak Marcin Piła 1978 M TAK Nie Tak
186 Krusińska Wiktoria Piła - 2001 K TAK Nie Tak
187 Kosmatka Paweł Piła 1993 M TAK Nie Tak
188 Drożdż Szymon Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1993 M TAK Nie Tak
189 Wyrzykiewicz Adrian Piła PLKS Gwda Piła 1995 M TAK Nie Tak
190 Rudnicki Marcin Piła 1974 M TAK Nie
191 Krause Robert jastrowie Precon Polska-Jastrowie 1970 M NIE Nie Tak
192 Plesiński Mariusz ŚWIĘTOSZÓW 10BKPanc 1973 M NIE Nie Tak
193 Szulc Ewa Piła 1960 K TAK Nie
194 Ciołek Łukasz Piła 1987 M TAK Nie