VI Sylwestrowy Bieg Sportowo - Rekreacyjny Białogard

Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Płeć Miejscowość Klub Rodzaj konkurencji:
1 PUNA Stanisław 1950 M Białogard KL "Iskra" Białogard Marsz Nordic Walking - 3km
2 Norek Tomek 1968 M Koszalin Grupa Romex Bieg główny - 5km
3 Urbański Tomasz 1972 M Białogard Bieg główny - 5km
4 Grzesik Eugeniusz 1966 M Koszalin strażak sam Bieg główny - 5km
5 Domańska Natalia 2000 K Białogard Bieg główny - 5km
6 Sikorski Witold 1961 M Rosnowo KB RUN 42 Bieg główny - 5km
7 Sikorska Grażyna 1961 K Bobolice Bieg główny - 5km
8 Lubawiński Jerzy Bernard 1956 M Świdwin Face Nordic Walking Team Marsz Nordic Walking - 3km
9 Lubczyński Marek 1976 M Łobez Trucht Łobez Bieg główny - 5km
10 Gorszka Damian 1997 M Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie Bieg główny - 5km
11 Urbański Arkadiusz 1976 M Białogard Bieg główny - 5km
12 Pakuła Rafał 1975 M Koszalin Bieg główny - 5km
13 Hałka Justyna 1980 K ŁOBEZ TRUCHT ŁOBEZ Bieg główny - 5km
14 Hałka Arkadiusz 1976 M ŁOBEZ TRUCHT ŁOBEZ Bieg główny - 5km
15 BASSEL MARCIN 1982 M KOSZALIN Bieg główny - 5km
16 Gałecki Jacek 1968 M Karlino Karlino biegaj Bieg główny - 5km
17 Golec Anna 1977 K Koszalin Bieg główny - 5km
18 Kazimierowicz Radosław 1980 M KOSZALIN VTT KOSZALIN Bieg główny - 5km
19 Łubianek Waldemar 1973 M Karlino Karlino biegaj Bieg główny - 5km
20 Staszynska Marianna 1956 K Bialogard BTC,,ORZEŁ'' Bieg główny - 5km
21 Rajner Krzysztof 1981 M Koszalin ULTRA Koszalin Bieg główny - 5km
22 Rajner Gosia 1981 K Koszalin Above2000 Bieg główny - 5km
23 Okunowicz Paweł 1987 M Białogard Wydział Sędziowski KOZPN Bieg główny - 5km
24 Motyka Natalia 1988 K Białogard NaciaBiega Bieg główny - 5km
25 Rudziński Radosław 1980 M Białogard Tychowo Team Bieg główny - 5km
26 LEWANDOWSKI PIOTR 1982 M BIAŁOGARD Bieg główny - 5km
27 Kukieła Tomasz 1979 M Koszalin Fan Club Karoliny i Matyldy K. Bieg główny - 5km
28 Prusko Katarzyna 1981 K Samotwór Rozbiegane Prusaczki Bieg główny - 5km
29 Lewandowski Marian 1949 M Bialogard Bieg główny - 5km
30 Maas Artimea Artur 1979 M Koszalin Kino~Biegów~Arti* Bieg główny - 5km
31 Król Ireneusz 1957 M 85-088 Bydgoszcz ul. M. C.Skłodowskiej 56/142 Partia Pokoju - prezes doktor Ireneusz Król tel.514562425 Bieg główny - 5km
32 Bieszke Maciej 1999 M Białogard KL "Iskra" Białogard Uczeń Gimnazjum - 1km
33 Szubartowski Dominik 1999 M Białogard KL "Iskra" Białogard Uczeń Gimnazjum - 1km
34 Cach Łukasz 2002 M Białogard KL "Iskra" Białogard Uczeń Gimnazjum - 1km
35 Kania Anasatzja 2002 K Białogard KL "Iskra" Białogard Uczeń Gimnazjum - 1km
36 Szefler Wojciech 1978 K Białogard Bieg główny - 5km
37 Szefler Wojciech 1978 M Białogard Bieg główny - 5km
38 Rogoża Ireneusz 1972 M Koszalin Bieg główny - 5km
39 Kamińska Weronika 2002 K Trzebiele KL Iskra Białogard Bieg główny - 5km
40 Kamiński Daniel 1978 M Trzebiele KL Iskra Białogard Bieg główny - 5km
41 Hermanowska Agnieszka 1988 K Białogard KL Iskra Białogard Bieg główny - 5km
42 Rogoża Piotr 1978 M Gdańsk Bieg główny - 5km
43 Rogoża Agata 1976 K Białogard Bieg główny - 5km