LISTA STARTOWA: VI Bieg Leśne Dukty (Lipka) - BIEG - 5km

Lp. Nazwiskosortuj malejąco Imię Miejscowość Klub Rok urodzenia Płeć Mieszkaniec gminy Lipka Pracownik Lasów Państwowych Wpłata
1 Bąbiński Grzegorz Złotów M Nie Nie
2 Bartosiewicz Karolina Poznań K Nie Nie
3 Bill Łukasz Borne Sulinowo M Nie Nie
4 Borecki Stanisław Piła M Nie Nie
5 Borowicz Monika Zlotow K Tak Tak
6 Burda Cezary Piła M Nie Nie
7 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo K Nie Nie
8 Figura Przemek zlotow Nanga M Nie Nie
9 Grynkiewicz Grzegor, Wałcz 104 blog M Nie Nie
10 Grynkiewicz Grzegorz Wałcz 104 blog M Nie Nie
11 Głyżewski Radosław Złotów M Nie Nie
12 Jabłoński Andrzej Czarne M Nie Nie
13 Kaczor Agnieszka Debrzno K Nie Nie
14 Karabasz Sylwia Złotów K Nie Nie
15 Karabasz Krzysztof Złotów M Nie Nie
16 Koptas Piotr Józefowo NANGA M Nie Nie
17 Kowalska Ania Debrzno Wieś K Tak Nie
18 Kruger Wojciech Lipka GTS Lipka M Tak Nie
19 Kruget Wojciech Lipka GTS Lipka M Tak Nie
20 Kryzel Tomasz Człuchów M Nie Nie
21 KUBIAK DANUTA CZARNE WK PTTK HUSARIA - CZARNE K Nie Nie
22 Kurzawińska-Jabłońska Kasia Czarne K Nie Nie
23 Magdalena Moskal Debrzno K Nie Nie
24 Maria Walkowiak Lipka K Tak Nie
25 Michałowski Dariusz Czarne M Nie Nie
26 Nowak Rafał Złotów M Nie Nie
27 Palicki Marcin Rudna M Nie Nie
28 Płóciennik Marcin Lipka M Tak Nie
29 Rokita Emilia Czarne K Nie Nie
30 Rudnik Jerzy Chojnice Florian Chojnice M Nie Nie
31 SADOWSKA MARIA ZŁOTÓW K Nie Nie
32 SEYDAK AGATA DEBRZNO BOSCO TEAM DEBRZNO K Nie Nie
33 SEYDAK MACIEJ DEBRZNO BOSCO TEAM DEBRZNO M Nie Nie
34 Stępień Marcin Złotów M Nie Nie
35 Szporlendowski Tomasz Lipka M Tak Nie
36 SZWEDA MAREK ZLOTOW M Nie Nie
37 Szweda Tomasz Złotów Stowarzyszenie Ludzi w Biegu M Nie Nie
38 Teusz Bartek Złotów Kowalski Team M Nie Nie
39 Tyczyńska Anna Łąkie K Tak Nie
40 Wajda Waldemar Borne Sulinowo Borne biega M Nie Nie
41 Wajda Waldemar Borne Sulinowo Borne biega M Nie Nie
42 Wiśniewski Daniel Złotów M Nie Nie
43 Wiśniewski Zenon Lipka Wipol M Tak Nie
44 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka M Nie Nie