Lista startowa: V DYCHA NAD REGĄ Memoriał Wojtka Pismenki - Świdwin - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płećsortuj malejąco Mieszkaniec pow. Świdwińskiego Członek K.B. SPRINT Żołnierz zawodowy Wpłata
1 Juzyszyn-Brańska Alicja Kołobrzeg 1988 K Nie Nie Nie Tak
2 Banaszkiewicz Katarzyna Kaczory 1968 K Nie Nie Nie Tak
3 Rakowska Katarzyna Słupsk W.P.K Słoń TEAM Ustka 1986 K Nie Nie Nie
4 Simlat Anna Świdwin Parkrun Świdwin 1980 K Tak Nie Nie Tak
5 Pakosz-Golanowska Monika Szczecin 1979 K Nie Nie Nie Tak
6 Staszyńska Marianna Białogard BTC,,ORZEŁ'',BIAŁOGARD 1956 K Nie Nie Nie
7 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K Nie Nie Nie Tak
8 Walczak Magdalena Barwice 1972 K Nie Nie Nie Tak
9 Nowaczyk Dominika Świdwinek 1979 K Tak Nie Nie Tak
10 Kamińska-Piórek Anna Łobez 1979 K Nie Nie Nie Tak
11 Markiewicz Iza Świdwin 1979 K Tak Nie Nie Tak
12 Romej Justyna Łobez ŁKB Trucht Łobez 1964 K Nie Nie Nie
13 Zagalska Paulina Połczyn Zdrój 1983 K Tak Nie Nie Tak
14 Romej Elżbieta Łobez ŁKB Trucht Łobez 1964 K Nie Nie Nie Tak
15 Romanek AGATA Wałcz 12BBSP 1978 K Nie Nie Tak Tak
16 Dering Hanna Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1981 K Nie Nie Nie
17 Pasieka Agnieszka Świdwin K.B. Sprint Świdwin/ 21.BLT 1988 K Tak Tak Tak Tak
18 Teodorczuk Anna Głęboczek 1989 K Nie Nie Nie Tak
19 Polińska Iwona Świdwin 1975 K Tak Nie Nie Tak
20 Kaźmierczak Agnieszka Świdwin 1977 K Tak Nie Nie Tak
21 ZIELIŃSKA ANNA Łobez Trucht Łobez 1972 K Nie Nie Nie Tak
22 Lewandowska Anna Świdwin 1987 K Tak Nie Nie Tak
23 Centka Katarzyna Złotów Święta Team 1979 K Nie Nie Nie Tak
24 Emilit Sylwia Karlino Dziesiątka Białogard 1982 K Nie Nie Nie Tak
25 Centka Jakub Złotów Święta Team 1998 K Nie Nie Nie Tak
26 Głodna Marzena Świdwin parkrun świdwin 1990 K Tak Nie Nie
27 Szubert Agnieszka Ustronie Morskie kołobrzeg biega 1979 K Nie Nie Nie Tak
28 Burszta Marta Karlino Dziesiątka Białogard 1983 K Nie Nie Nie
29 Gajda Ilona Złotów Lill-Sport 1979 K Nie Nie Nie Tak
30 Czaplicka-Bednarz Irena Kościno 1958 K Nie Nie Nie Tak
31 WIĘZOWSKA RENATA Świdwin 1978 K Tak Nie Nie
32 Markowska Iwona Klępino Białogardzkie 4 fit Cross Białogard Karlino Biegaj 1975 K Nie Nie Nie Tak
33 Ratajewska Agnieszka Świdwin FitOski Team 1981 K Tak Nie Nie
34 Szubert Julia Ustronie Morskie kołobrzeg biega 2000 K Nie Nie Nie Tak
35 Budzyńska Małgorzata Radowo Małe 1965 K Nie Nie Nie
36 Rój Barbara Białogard bez klubu 1974 K Nie Nie Nie Tak
37 Burszta Elżbieta Karlino Dziesiątka Białogard 1983 K Nie Nie Nie Tak
38 Miszczyszyn Ilona Świdwin Parkrun Świdwin 1978 K Tak Nie Nie Tak
39 Siwek Mirka Świdwin 1973 K Tak Nie Nie Tak
40 Malinowska Małgorzata Świdwin KB SPRINT ŚWIDWIN 1961 K Tak Tak Nie
41 Catewicz Marta Połczyn-Zdrój Połczyn Biega 1981 K Tak Nie Nie Tak
42 WIŚNIEWSKA MAGDALENA DRAWSKO POMORSKIE ZDRUN EXTREME 1983 K Nie Nie Nie Tak
43 Małyszewicz Teresa Biały Bór 1967 K Nie Nie Nie Tak
44 ŁAPKO ANNA ŚWIDWIN 1986 K Tak Nie Nie Tak
45 Kępa Marta Rusinowo FitOski Team 1991 K Tak Nie Nie
46 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K Nie Nie Nie
47 Witkiewicz Magda Białogard 1978 1978 K Nie Nie Nie Tak
48 Bachorska Dorota Świdwin FitOski 1977 K Tak Nie Nie Tak
49 Sobieraj Magdalena Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1981 K Tak Tak Nie
50 Grzelak Karina Koszalin Rozbiegany koszalin 1977 K Nie Nie Nie Tak
51 Jusinska Anna Slawoborze KB sprint Swidwin 1971 K Tak Tak Tak
52 KUROWSKA IZABELA BERKANOWO FitOski Team 1978 K Tak Nie Nie
53 STALUSZKA Marta Świdwin Parkrun Świdwin 1996 K Tak Nie Nie Tak
54 Felińska Magdalena Świdwin 1981 K Tak Nie Nie
55 Breszka Monika Darłowo Darłowskie Charty 1979 K Nie Nie Nie
56 Dybowska Marta Świdwin 1992 K Tak Nie Tak Tak
57 Feliński Piotr Świdwin 1979 M Tak Nie Nie
58 Wąsicki Sebastian Reda Ambitious Runners Team 1988 M Nie Nie Nie
59 MICKIEWICZ Adam Mrzeżyno AT AKTYWNY TRZEBIATÓW /JW 3937 MRZEŻYNO 1987 M Nie Nie Tak
60 GROCHOWALSKI Rafał Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1978 M Tak Tak Tak
61 Rudziński Józef Złocieniec Złocieniec 1962 M Nie Nie Nie Tak
62 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M Nie Nie Nie Tak
63 Błaszczyk Zbigniew Szczecinek Team biegowy szczecinek 1977 M Nie Nie Tak
64 Lajter Jerzy Piła 4 RUN TEAM PIŁA 1950 M Nie Nie Nie Tak
65 GOLIŃSKI ŁUKASZ ŚWIDWIN K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1979 M Tak Tak Nie Tak
66 Smagowski Wojciech RĄBINO KB Sprint Świdwin 1978 M Tak Tak Nie Tak
67 Bialik Wiesław Cieszeniewo K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1954 M Tak Tak Nie Tak
68 Wasilewski Andrzej Redło 1989 M Tak Nie Nie Tak
69 Golanowski Marcin Szczecin 1976 M Nie Nie Nie Tak
70 Towstokory Marek Złotów 1976 M Nie Nie Nie Tak
71 Błach Piotr Sławoborze 1979 M Tak Nie Nie
72 Norbert Borzęcki Koszalin 1980 M Nie Nie Nie
73 RATAJEWSKI Arkadiusz Świdwin 1980 M Tak Nie Tak
74 Simlat Tomasz Świdwin Parkrun Świdwin 1978 M Tak Nie Nie Tak
75 KOŁAKOWSKI DARIUSZ ŚWIDWIN K.B.SPRINT ŚWIDWIN 1972 M Tak Tak Tak
76 KOZIEŁ PAWEŁ RĄBINO WICHER RĄBINO 1979 M Tak Nie Nie Tak
77 Gałecki Jacek Karlino Karlinobiegaj 1968 M Nie Nie Nie Tak
78 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M Nie Nie Nie Tak
79 Piotrowski Arkadiusz Świdwin Swidwin 1985 M Tak Nie Tak
80 Śwital Leszek Margonin Morsy Margonin 1974 M Nie Nie Nie Tak
81 Kępka Adrian Wiekowo Decathlon Koszalin 1995 M Nie Nie Nie Tak
82 Nowaczyk Piotr Świdwinek 1978 M Tak Nie Nie Tak
83 Bartkowiak Janusz Połczyn Zdrój K.B. MENTOR 1993 M Tak Nie Nie
84 Gołuch Łukasz Świdwin FitOski Team 1979 M Tak Nie Nie
85 Kołodziejczak Marcin Słupsk 1975 M Nie Nie Nie Tak
86 Sowiński Saturnin Świdwin 1.SLT 1964 M Tak Nie Tak
87 Kaczmarek Łukasz Koszalin Wojownicy Wódy 1984 M Nie Nie Tak Tak
88 Kozik Przemysław Świdwin 1983 M Tak Nie Tak Tak
89 Piórek Maciej Łobez 1977 M Nie Nie Nie Tak
90 Dering Tomasz Bydgoszcz bydgoskie żółwie 1981 M Nie Nie Tak
91 Bąk Jarek Stare Lipiny Zabiegany Wołomin 1978 M Nie Nie Nie Tak
92 STALUSZKA Dariusz Świdwin Parkrun Świdwin 1973 M Tak Nie Tak Tak
93 Pietrzyk Tomasz Świdwin K.B. Sprint Świdwin 1979 M Tak Tak Nie
94 Wieczorkowski Władysław Poznań 1956 M Nie Nie Nie
95 Grzystek Marcin Szczecinek 1981 M Nie Nie Nie
96 Wajda Waldemar Borne Sulinowo Borne biega 1977 M Nie Nie Tak Tak
97 Smętek Fabian Świdwin 1992 M Tak Nie Nie
98 Kulczyk Jerzy Tychowo 1962 M Nie Nie Nie
99 Wiliński Marek Świdwin K.B SPRINT ŚWIDWIN 1961 M Tak Tak Nie Tak
100 Polguj Piotr Roman Szczecinek MKL- parkrun Szczecinek 1947 M Nie Nie Nie Tak
101 Kępka Mirosław ŚWIDWIN K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1970 M Tak Tak Nie
102 Miłaszewski Przemek Koszalin Team Holiday Sport 1983 M Nie Nie Nie Tak
103 Marko Jacek Grzybowo Kołobrzeg 1963 M Nie Nie Nie Tak
104 Michałowski Jakub Poznań Michałki Team 1980 M Nie Nie Nie
105 DEREŃ GRZEGORZ ŚWIDWIN K.B.SPRINT ŚWIDWIN 1976 M Tak Tak Tak
106 Napierała Bogumił Karlino Kora Koszalin 1963 M Nie Nie Nie Tak
107 Idziak Paweł Szczecinek 1981 M Nie Nie Nie Tak
108 ŻYŁA PRZEMYSŁAW choszczno BIEGAM SAM 1982 M Nie Nie Tak Tak
109 Lubawiński Jerzy Bernard Świdwin Face Nordic Walking Team 1956 M Tak Nie Nie Tak
110 Belica Szymon Połczyn-Zdrój 1977 M Tak Nie Nie Tak
111 Goźliński Tadeusz Świdwin 1961 M Tak Nie Nie Tak
112 Gutowski Sebastian Świdwin K.B. SPRINT Świdwin 1977 M Tak Tak Nie Tak
113 Polak Szymon Koszalin Rozbiegany Koszalin 1974 M Nie Nie Nie Tak
114 Centka Michał Złotów Święta Team 1978 M Nie Nie Nie Tak
115 Kołodziejczak Grzegorz Turowo Parkrun Szczecinek 1974 M Nie Nie Nie Tak
116 Szyło Michał Szczecinek 1983 M Nie Nie Nie Tak
117 Emilit Grzegorz Karlino Dziesiątka Białogard 1984 M Nie Nie Tak Tak
118 Grzegorz Wieromiej Połczyn Zdrój Mentor-team 1984 M Tak Nie Nie
119 Filipowski Dariusz Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team 1972 M Nie Nie Nie Tak
120 Grzesik Eugeniusz Koszalin strażak sam 1966 M Nie Nie Nie
121 Szubert Marcin Ustronie Morskie kołobrzeg biega 1977 M Nie Nie Nie Tak
122 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M Nie Nie Nie Tak
123 Goźliński Sławomir Klępczewo 3bz Trzebiatów 1990 M Tak Nie Tak Tak
124 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M Nie Nie Nie
125 Szczytkowski Jakub Świdwin Feniks Swidwin 2001 M Tak Nie Nie Tak
126 Oleńczuk Tomasz Szczecin TT Szczecin 1977 M Nie Nie Nie Tak
127 Ramiączek Jacek Świelino Piwniczanka Świelino 1965 M Nie Nie Nie Tak
128 Draczyński Zygmunt Łobez Trucht 1948 M Nie Nie Nie Tak
129 BARAŃSKI Przemysław Trzebiatów KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów 1993 M Nie Nie Nie
130 Szczytkowski Marek Świdwin KB Sprint Swidwin 1972 M Tak Tak Nie Tak
131 Gaweł Ireneusz Połczyn-Zdrój 1975 M Tak Nie Nie Tak
132 Walasek Robert Kołobrzeg Barczewski Team 1989 M Nie Nie Nie Tak
133 Augustyniak Grzegorz Świdwin 1979 M Tak Nie Nie Tak
134 Schwarz Ludwik Koszalin 1965 M Nie Nie Nie
135 WIECZOREK Mariusz Szczecin 102 batalion ochrony 1973 M Nie Nie Tak Tak
136 Skałecki Robert Świdwin parkrun Świdwin 1969 M Tak Nie Tak Tak
137 Nalewaj Robert Szczecin TOUCAN TEAM 1985 M Nie Nie Nie Tak
138 Krakos Wojciech Ostrowice 1986 M Nie Nie Nie
139 Piwowarczyk Wojciech Pyrzyce Europa Systems 1994 M Nie Nie Nie
140 Jakowienko Grzegorz Świdwin 1984 M Tak Nie Nie Tak
141 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M Nie Nie Nie Tak
142 Kołodziejczak Tomasz Sławoborze 1980 M Tak Nie Tak Tak
143 Orszulak Łukasz Szczecin TOUCAN TEAM 1984 M Nie Nie Tak Tak
144 Kluczyński Mariusz Białogard 1986 M Nie Nie Tak
145 Hoppe Bronisława Karnice JW3937 Mrzeżyno 1982 M Nie Nie Tak
146 Szyposzyński Kamil Świdwin MECENAS i przyjaciele 1978 M Tak Nie Nie Tak
147 Catewicz Marcin Połczyn-Zdrój Połczyn Biega 1981 M Tak Nie Nie Tak
148 Kurlapski Mariusz ŚWIDWIN Mareblue Team Świdwin 1975 M Tak Nie Tak Tak
149 Adamczewski Cezary Kcynia Sukhoy Family 1970 M Nie Nie Nie
150 PYREK Krzysztof WAŁCZ 1 RBLog 1980 M Nie Nie Tak Tak
151 Kot Arkadiusz Bagna 1969 M Nie Nie Tak Tak
152 Eckert Zbigniew Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1969 M Nie Nie Nie Tak
153 Miszczyszyn Bartosz Świdwin Parkrun Świdwin 1983 M Tak Nie Nie Tak
154 TOŁKIN Dariusz Połczyn Zdrój Połczyn Biega 1971 M Tak Nie Nie
155 Nawodziński Grzegorz Świdwin UKL Feniks Świdwin 1976 M Tak Nie Nie Tak
156 POLAŃSKI NORBERT ŚWIDWIN PARKRUN ŚWIDWIN 1975 M Tak Nie Tak Tak
157 Hudaszek Grzegorz Świdwin Parkrun Świdwin 1986 M Tak Nie Tak Tak
158 Małyszewicz Andrzej Biały Bór 1965 M Nie Nie Nie Tak
159 SIWEK Szymon ŚWIDWIN UKL FENIKS ŚWIDWIN 2001 M Tak Nie Nie Tak
160 MEISSNER Bogusław ŚWIDWIN K.B. Sprint Świdwin 1963 M Tak Tak Tak Tak
161 Kudelski Bartosz Świdwin 1975 M Tak Nie Nie Tak
162 Swacha Andrzej Stargard 1979 M Nie Nie Nie Tak
163 Muraszow Daniel Wrzosowo 1986 M Nie Nie Tak Tak
164 Korzystko Bartosz Świdwin parkrun Świdwin 1982 M Tak Nie Tak Tak
165 Kokot Edward Borne Sulinowo Orły Bornego 1983 M Nie Nie Tak Tak
166 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEK 1973 M Nie Nie Nie Tak
167 Sobieraj Tomasz Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1978 M Tak Tak Nie
168 Wirkus Łukasz Szczecinek Talex- Borzytuchom 1988 M Nie Nie Nie
169 KORZENIOWSKI SYLWESTER ŚWIELINO JW 1223 1973 M Nie Nie Tak Tak
170 Witkiewicz Eryk Białogard 1976 1976 M Nie Nie Nie Tak
171 Sobczak Adrian Czaplinek 1991 M Nie Nie Nie Tak
172 Tomys Robert Września Night Runners Września 1970 M Nie Nie Nie Tak
173 Szymański Piotr Połczyn zdrój 1985 M Tak Nie Nie Tak
174 Kubler Andrzej Bezrzecze RDLP w Szczecinie 1982 M Nie Nie Nie Tak
175 Wydra Paweł Świdwin Night runners 1989 M Tak Nie Nie Tak
176 Fischer Łukasz Szczecinek 1988 M Nie Nie Nie
177 Breszka Tomasz Darłowo Darłowskie Charty 1979 M Nie Nie Nie
178 Mikułko Marcin Świdwin 1976 M Tak Nie Tak Tak
179 Kępa Łukasz Świdwin 1995 M Tak Nie Nie Tak
180 Knut Marek Świdwin Koryukan Świdwin 1977 M Tak Nie Nie
181 Jamroży Ryszard Ińsko Trucht Łobez 1964 M Nie Nie Nie Tak