Lista startowa: V DYCHA NAD REGĄ Memoriał Wojtka Pismenki - Świdwin - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec pow. Świdwińskiegosortuj malejąco Członek K.B. SPRINT Żołnierz zawodowy Wpłata
1 Małyszewicz Andrzej Biały Bór 1965 M Nie Nie Nie Tak
2 Swacha Andrzej Stargard 1979 M Nie Nie Nie Tak
3 Kokot Edward Borne Sulinowo Orły Bornego 1983 M Nie Nie Tak Tak
4 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEK 1973 M Nie Nie Nie Tak
5 Muraszow Daniel Wrzosowo 1986 M Nie Nie Tak Tak
6 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K Nie Nie Nie
7 KORZENIOWSKI SYLWESTER ŚWIELINO JW 1223 1973 M Nie Nie Tak Tak
8 Witkiewicz Magda Białogard 1978 1978 K Nie Nie Nie Tak
9 Wirkus Łukasz Szczecinek Talex- Borzytuchom 1988 M Nie Nie Nie
10 Grzelak Karina Koszalin Rozbiegany koszalin 1977 K Nie Nie Nie Tak
11 Witkiewicz Eryk Białogard 1976 1976 M Nie Nie Nie Tak
12 Sobczak Adrian Czaplinek 1991 M Nie Nie Nie Tak
13 Kubler Andrzej Bezrzecze RDLP w Szczecinie 1982 M Nie Nie Nie Tak
14 Tomys Robert Września Night Runners Września 1970 M Nie Nie Nie Tak
15 Fischer Łukasz Szczecinek 1988 M Nie Nie Nie
16 Breszka Tomasz Darłowo Darłowskie Charty 1979 M Nie Nie Nie
17 Jamroży Ryszard Ińsko Trucht Łobez 1964 M Nie Nie Nie Tak
18 Breszka Monika Darłowo Darłowskie Charty 1979 K Nie Nie Nie
19 MICKIEWICZ Adam Mrzeżyno AT AKTYWNY TRZEBIATÓW /JW 3937 MRZEŻYNO 1987 M Nie Nie Tak
20 Banaszkiewicz Katarzyna Kaczory 1968 K Nie Nie Nie Tak
21 Juzyszyn-Brańska Alicja Kołobrzeg 1988 K Nie Nie Nie Tak
22 Wąsicki Sebastian Reda Ambitious Runners Team 1988 M Nie Nie Nie
23 Błaszczyk Zbigniew Szczecinek Team biegowy szczecinek 1977 M Nie Nie Tak
24 Lajter Jerzy Piła 4 RUN TEAM PIŁA 1950 M Nie Nie Nie Tak
25 Rudziński Józef Złocieniec Złocieniec 1962 M Nie Nie Nie Tak
26 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M Nie Nie Nie Tak
27 Rakowska Katarzyna Słupsk W.P.K Słoń TEAM Ustka 1986 K Nie Nie Nie
28 Towstokory Marek Złotów 1976 M Nie Nie Nie Tak
29 Golanowski Marcin Szczecin 1976 M Nie Nie Nie Tak
30 Staszyńska Marianna Białogard BTC,,ORZEŁ'',BIAŁOGARD 1956 K Nie Nie Nie
31 Norbert Borzęcki Koszalin 1980 M Nie Nie Nie
32 Pakosz-Golanowska Monika Szczecin 1979 K Nie Nie Nie Tak
33 Śwital Leszek Margonin Morsy Margonin 1974 M Nie Nie Nie Tak
34 Gałecki Jacek Karlino Karlinobiegaj 1968 M Nie Nie Nie Tak
35 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M Nie Nie Nie Tak
36 Walczak Magdalena Barwice 1972 K Nie Nie Nie Tak
37 Kępka Adrian Wiekowo Decathlon Koszalin 1995 M Nie Nie Nie Tak
38 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K Nie Nie Nie Tak
39 Kaczmarek Łukasz Koszalin Wojownicy Wódy 1984 M Nie Nie Tak Tak
40 Kołodziejczak Marcin Słupsk 1975 M Nie Nie Nie Tak
41 Kamińska-Piórek Anna Łobez 1979 K Nie Nie Nie Tak
42 Dering Tomasz Bydgoszcz bydgoskie żółwie 1981 M Nie Nie Tak
43 Bąk Jarek Stare Lipiny Zabiegany Wołomin 1978 M Nie Nie Nie Tak
44 Romej Justyna Łobez ŁKB Trucht Łobez 1964 K Nie Nie Nie
45 Piórek Maciej Łobez 1977 M Nie Nie Nie Tak
46 Romanek AGATA Wałcz 12BBSP 1978 K Nie Nie Tak Tak
47 Dering Hanna Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1981 K Nie Nie Nie
48 Wieczorkowski Władysław Poznań 1956 M Nie Nie Nie
49 Romej Elżbieta Łobez ŁKB Trucht Łobez 1964 K Nie Nie Nie Tak
50 Wajda Waldemar Borne Sulinowo Borne biega 1977 M Nie Nie Tak Tak
51 Kulczyk Jerzy Tychowo 1962 M Nie Nie Nie
52 Grzystek Marcin Szczecinek 1981 M Nie Nie Nie
53 Teodorczuk Anna Głęboczek 1989 K Nie Nie Nie Tak
54 Miłaszewski Przemek Koszalin Team Holiday Sport 1983 M Nie Nie Nie Tak
55 Marko Jacek Grzybowo Kołobrzeg 1963 M Nie Nie Nie Tak
56 Polguj Piotr Roman Szczecinek MKL- parkrun Szczecinek 1947 M Nie Nie Nie Tak
57 ŻYŁA PRZEMYSŁAW choszczno BIEGAM SAM 1982 M Nie Nie Tak Tak
58 Michałowski Jakub Poznań Michałki Team 1980 M Nie Nie Nie
59 Napierała Bogumił Karlino Kora Koszalin 1963 M Nie Nie Nie Tak
60 Idziak Paweł Szczecinek 1981 M Nie Nie Nie Tak
61 ZIELIŃSKA ANNA Łobez Trucht Łobez 1972 K Nie Nie Nie Tak
62 Polak Szymon Koszalin Rozbiegany Koszalin 1974 M Nie Nie Nie Tak
63 Emilit Grzegorz Karlino Dziesiątka Białogard 1984 M Nie Nie Tak Tak
64 Centka Michał Złotów Święta Team 1978 M Nie Nie Nie Tak
65 Kołodziejczak Grzegorz Turowo Parkrun Szczecinek 1974 M Nie Nie Nie Tak
66 Szyło Michał Szczecinek 1983 M Nie Nie Nie Tak
67 Emilit Sylwia Karlino Dziesiątka Białogard 1982 K Nie Nie Nie Tak
68 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M Nie Nie Nie Tak
69 Centka Katarzyna Złotów Święta Team 1979 K Nie Nie Nie Tak
70 Filipowski Dariusz Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team 1972 M Nie Nie Nie Tak
71 Grzesik Eugeniusz Koszalin strażak sam 1966 M Nie Nie Nie
72 Szubert Marcin Ustronie Morskie kołobrzeg biega 1977 M Nie Nie Nie Tak
73 Burszta Marta Karlino Dziesiątka Białogard 1983 K Nie Nie Nie
74 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M Nie Nie Nie
75 Centka Jakub Złotów Święta Team 1998 K Nie Nie Nie Tak
76 Szubert Agnieszka Ustronie Morskie kołobrzeg biega 1979 K Nie Nie Nie Tak
77 Ramiączek Jacek Świelino Piwniczanka Świelino 1965 M Nie Nie Nie Tak
78 Draczyński Zygmunt Łobez Trucht 1948 M Nie Nie Nie Tak
79 Gajda Ilona Złotów Lill-Sport 1979 K Nie Nie Nie Tak
80 Oleńczuk Tomasz Szczecin TT Szczecin 1977 M Nie Nie Nie Tak
81 Czaplicka-Bednarz Irena Kościno 1958 K Nie Nie Nie Tak
82 BARAŃSKI Przemysław Trzebiatów KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów 1993 M Nie Nie Nie
83 Walasek Robert Kołobrzeg Barczewski Team 1989 M Nie Nie Nie Tak
84 Markowska Iwona Klępino Białogardzkie 4 fit Cross Białogard Karlino Biegaj 1975 K Nie Nie Nie Tak
85 Krakos Wojciech Ostrowice 1986 M Nie Nie Nie
86 Schwarz Ludwik Koszalin 1965 M Nie Nie Nie
87 WIECZOREK Mariusz Szczecin 102 batalion ochrony 1973 M Nie Nie Tak Tak
88 Nalewaj Robert Szczecin TOUCAN TEAM 1985 M Nie Nie Nie Tak
89 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M Nie Nie Nie Tak
90 Piwowarczyk Wojciech Pyrzyce Europa Systems 1994 M Nie Nie Nie
91 Szubert Julia Ustronie Morskie kołobrzeg biega 2000 K Nie Nie Nie Tak
92 Rój Barbara Białogard bez klubu 1974 K Nie Nie Nie Tak
93 Burszta Elżbieta Karlino Dziesiątka Białogard 1983 K Nie Nie Nie Tak
94 Hoppe Bronisława Karnice JW3937 Mrzeżyno 1982 M Nie Nie Tak
95 Budzyńska Małgorzata Radowo Małe 1965 K Nie Nie Nie
96 Orszulak Łukasz Szczecin TOUCAN TEAM 1984 M Nie Nie Tak Tak
97 Kluczyński Mariusz Białogard 1986 M Nie Nie Tak
98 Adamczewski Cezary Kcynia Sukhoy Family 1970 M Nie Nie Nie
99 Eckert Zbigniew Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1969 M Nie Nie Nie Tak
100 PYREK Krzysztof WAŁCZ 1 RBLog 1980 M Nie Nie Tak Tak
101 Kot Arkadiusz Bagna 1969 M Nie Nie Tak Tak
102 WIŚNIEWSKA MAGDALENA DRAWSKO POMORSKIE ZDRUN EXTREME 1983 K Nie Nie Nie Tak
103 Małyszewicz Teresa Biały Bór 1967 K Nie Nie Nie Tak
104 ŁAPKO ANNA ŚWIDWIN 1986 K Tak Nie Nie Tak
105 Nawodziński Grzegorz Świdwin UKL Feniks Świdwin 1976 M Tak Nie Nie Tak
106 POLAŃSKI NORBERT ŚWIDWIN PARKRUN ŚWIDWIN 1975 M Tak Nie Tak Tak
107 Hudaszek Grzegorz Świdwin Parkrun Świdwin 1986 M Tak Nie Tak Tak
108 Kępa Marta Rusinowo FitOski Team 1991 K Tak Nie Nie
109 SIWEK Szymon ŚWIDWIN UKL FENIKS ŚWIDWIN 2001 M Tak Nie Nie Tak
110 MEISSNER Bogusław ŚWIDWIN K.B. Sprint Świdwin 1963 M Tak Tak Tak Tak
111 Kudelski Bartosz Świdwin 1975 M Tak Nie Nie Tak
112 Korzystko Bartosz Świdwin parkrun Świdwin 1982 M Tak Nie Tak Tak
113 Bachorska Dorota Świdwin FitOski 1977 K Tak Nie Nie Tak
114 Sobieraj Tomasz Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1978 M Tak Tak Nie
115 Jusinska Anna Slawoborze KB sprint Swidwin 1971 K Tak Tak Tak
116 Sobieraj Magdalena Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1981 K Tak Tak Nie
117 Wydra Paweł Świdwin Night runners 1989 M Tak Nie Nie Tak
118 KUROWSKA IZABELA BERKANOWO FitOski Team 1978 K Tak Nie Nie
119 Szymański Piotr Połczyn zdrój 1985 M Tak Nie Nie Tak
120 STALUSZKA Marta Świdwin Parkrun Świdwin 1996 K Tak Nie Nie Tak
121 Kępa Łukasz Świdwin 1995 M Tak Nie Nie Tak
122 Mikułko Marcin Świdwin 1976 M Tak Nie Tak Tak
123 Dybowska Marta Świdwin 1992 K Tak Nie Tak Tak
124 Felińska Magdalena Świdwin 1981 K Tak Nie Nie
125 Knut Marek Świdwin Koryukan Świdwin 1977 M Tak Nie Nie
126 GROCHOWALSKI Rafał Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1978 M Tak Tak Tak
127 Feliński Piotr Świdwin 1979 M Tak Nie Nie
128 GOLIŃSKI ŁUKASZ ŚWIDWIN K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1979 M Tak Tak Nie Tak
129 Simlat Anna Świdwin Parkrun Świdwin 1980 K Tak Nie Nie Tak
130 Smagowski Wojciech RĄBINO KB Sprint Świdwin 1978 M Tak Tak Nie Tak
131 Bialik Wiesław Cieszeniewo K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1954 M Tak Tak Nie Tak
132 Wasilewski Andrzej Redło 1989 M Tak Nie Nie Tak
133 Simlat Tomasz Świdwin Parkrun Świdwin 1978 M Tak Nie Nie Tak
134 Błach Piotr Sławoborze 1979 M Tak Nie Nie
135 RATAJEWSKI Arkadiusz Świdwin 1980 M Tak Nie Tak
136 Piotrowski Arkadiusz Świdwin Swidwin 1985 M Tak Nie Tak
137 KOŁAKOWSKI DARIUSZ ŚWIDWIN K.B.SPRINT ŚWIDWIN 1972 M Tak Tak Tak
138 KOZIEŁ PAWEŁ RĄBINO WICHER RĄBINO 1979 M Tak Nie Nie Tak
139 Gołuch Łukasz Świdwin FitOski Team 1979 M Tak Nie Nie
140 Nowaczyk Piotr Świdwinek 1978 M Tak Nie Nie Tak
141 Bartkowiak Janusz Połczyn Zdrój K.B. MENTOR 1993 M Tak Nie Nie
142 Markiewicz Iza Świdwin 1979 K Tak Nie Nie Tak
143 Nowaczyk Dominika Świdwinek 1979 K Tak Nie Nie Tak
144 Sowiński Saturnin Świdwin 1.SLT 1964 M Tak Nie Tak
145 Kozik Przemysław Świdwin 1983 M Tak Nie Tak Tak
146 Zagalska Paulina Połczyn Zdrój 1983 K Tak Nie Nie Tak
147 STALUSZKA Dariusz Świdwin Parkrun Świdwin 1973 M Tak Nie Tak Tak
148 Pietrzyk Tomasz Świdwin K.B. Sprint Świdwin 1979 M Tak Tak Nie
149 Smętek Fabian Świdwin 1992 M Tak Nie Nie
150 Pasieka Agnieszka Świdwin K.B. Sprint Świdwin/ 21.BLT 1988 K Tak Tak Tak Tak
151 Polińska Iwona Świdwin 1975 K Tak Nie Nie Tak
152 Wiliński Marek Świdwin K.B SPRINT ŚWIDWIN 1961 M Tak Tak Nie Tak
153 Kępka Mirosław ŚWIDWIN K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1970 M Tak Tak Nie
154 Lubawiński Jerzy Bernard Świdwin Face Nordic Walking Team 1956 M Tak Nie Nie Tak
155 DEREŃ GRZEGORZ ŚWIDWIN K.B.SPRINT ŚWIDWIN 1976 M Tak Tak Tak
156 Belica Szymon Połczyn-Zdrój 1977 M Tak Nie Nie Tak
157 Kaźmierczak Agnieszka Świdwin 1977 K Tak Nie Nie Tak
158 Goźliński Tadeusz Świdwin 1961 M Tak Nie Nie Tak
159 Gutowski Sebastian Świdwin K.B. SPRINT Świdwin 1977 M Tak Tak Nie Tak
160 Grzegorz Wieromiej Połczyn Zdrój Mentor-team 1984 M Tak Nie Nie
161 Lewandowska Anna Świdwin 1987 K Tak Nie Nie Tak
162 Głodna Marzena Świdwin parkrun świdwin 1990 K Tak Nie Nie
163 Goźliński Sławomir Klępczewo 3bz Trzebiatów 1990 M Tak Nie Tak Tak
164 Szczytkowski Jakub Świdwin Feniks Swidwin 2001 M Tak Nie Nie Tak
165 Augustyniak Grzegorz Świdwin 1979 M Tak Nie Nie Tak
166 WIĘZOWSKA RENATA Świdwin 1978 K Tak Nie Nie
167 Szczytkowski Marek Świdwin KB Sprint Swidwin 1972 M Tak Tak Nie Tak
168 Gaweł Ireneusz Połczyn-Zdrój 1975 M Tak Nie Nie Tak
169 Skałecki Robert Świdwin parkrun Świdwin 1969 M Tak Nie Tak Tak
170 Kołodziejczak Tomasz Sławoborze 1980 M Tak Nie Tak Tak
171 Jakowienko Grzegorz Świdwin 1984 M Tak Nie Nie Tak
172 Ratajewska Agnieszka Świdwin FitOski Team 1981 K Tak Nie Nie
173 Kurlapski Mariusz ŚWIDWIN Mareblue Team Świdwin 1975 M Tak Nie Tak Tak
174 Miszczyszyn Ilona Świdwin Parkrun Świdwin 1978 K Tak Nie Nie Tak
175 Szyposzyński Kamil Świdwin MECENAS i przyjaciele 1978 M Tak Nie Nie Tak
176 Catewicz Marcin Połczyn-Zdrój Połczyn Biega 1981 M Tak Nie Nie Tak
177 Miszczyszyn Bartosz Świdwin Parkrun Świdwin 1983 M Tak Nie Nie Tak
178 Siwek Mirka Świdwin 1973 K Tak Nie Nie Tak
179 TOŁKIN Dariusz Połczyn Zdrój Połczyn Biega 1971 M Tak Nie Nie
180 Malinowska Małgorzata Świdwin KB SPRINT ŚWIDWIN 1961 K Tak Tak Nie
181 Catewicz Marta Połczyn-Zdrój Połczyn Biega 1981 K Tak Nie Nie Tak