Lista startowa: V DYCHA NAD REGĄ Memoriał Wojtka Pismenki - Świdwin - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowośćsortuj malejąco Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec pow. Świdwińskiego Członek K.B. SPRINT Żołnierz zawodowy Wpłata
1 Kot Arkadiusz Bagna 1969 M Nie Nie Tak Tak
2 Walczak Magdalena Barwice 1972 K Nie Nie Nie Tak
3 KUROWSKA IZABELA BERKANOWO FitOski Team 1978 K Tak Nie Nie
4 Kubler Andrzej Bezrzecze RDLP w Szczecinie 1982 M Nie Nie Nie Tak
5 Kluczyński Mariusz Białogard 1986 M Nie Nie Tak
6 Rój Barbara Białogard bez klubu 1974 K Nie Nie Nie Tak
7 Witkiewicz Magda Białogard 1978 1978 K Nie Nie Nie Tak
8 Witkiewicz Eryk Białogard 1976 1976 M Nie Nie Nie Tak
9 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M Nie Nie Nie Tak
10 Staszyńska Marianna Białogard BTC,,ORZEŁ'',BIAŁOGARD 1956 K Nie Nie Nie
11 Małyszewicz Teresa Biały Bór 1967 K Nie Nie Nie Tak
12 Małyszewicz Andrzej Biały Bór 1965 M Nie Nie Nie Tak
13 Kokot Edward Borne Sulinowo Orły Bornego 1983 M Nie Nie Tak Tak
14 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M Nie Nie Nie Tak
15 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K Nie Nie Nie Tak
16 Wajda Waldemar Borne Sulinowo Borne biega 1977 M Nie Nie Tak Tak
17 Dering Tomasz Bydgoszcz bydgoskie żółwie 1981 M Nie Nie Tak
18 Dering Hanna Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1981 K Nie Nie Nie
19 ŻYŁA PRZEMYSŁAW choszczno BIEGAM SAM 1982 M Nie Nie Tak Tak
20 Bialik Wiesław Cieszeniewo K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1954 M Tak Tak Nie Tak
21 Sobczak Adrian Czaplinek 1991 M Nie Nie Nie Tak
22 Breszka Tomasz Darłowo Darłowskie Charty 1979 M Nie Nie Nie
23 Breszka Monika Darłowo Darłowskie Charty 1979 K Nie Nie Nie
24 WIŚNIEWSKA MAGDALENA DRAWSKO POMORSKIE ZDRUN EXTREME 1983 K Nie Nie Nie Tak
25 Marko Jacek Grzybowo Kołobrzeg 1963 M Nie Nie Nie Tak
26 Teodorczuk Anna Głęboczek 1989 K Nie Nie Nie Tak
27 Jamroży Ryszard Ińsko Trucht Łobez 1964 M Nie Nie Nie Tak
28 Banaszkiewicz Katarzyna Kaczory 1968 K Nie Nie Nie Tak
29 Burszta Elżbieta Karlino Dziesiątka Białogard 1983 K Nie Nie Nie Tak
30 Gałecki Jacek Karlino Karlinobiegaj 1968 M Nie Nie Nie Tak
31 Napierała Bogumił Karlino Kora Koszalin 1963 M Nie Nie Nie Tak
32 Emilit Grzegorz Karlino Dziesiątka Białogard 1984 M Nie Nie Tak Tak
33 Emilit Sylwia Karlino Dziesiątka Białogard 1982 K Nie Nie Nie Tak
34 Burszta Marta Karlino Dziesiątka Białogard 1983 K Nie Nie Nie
35 Hoppe Bronisława Karnice JW3937 Mrzeżyno 1982 M Nie Nie Tak
36 Adamczewski Cezary Kcynia Sukhoy Family 1970 M Nie Nie Nie
37 Goźliński Sławomir Klępczewo 3bz Trzebiatów 1990 M Tak Nie Tak Tak
38 Markowska Iwona Klępino Białogardzkie 4 fit Cross Białogard Karlino Biegaj 1975 K Nie Nie Nie Tak
39 Czaplicka-Bednarz Irena Kościno 1958 K Nie Nie Nie Tak
40 Schwarz Ludwik Koszalin 1965 M Nie Nie Nie
41 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M Nie Nie Nie Tak
42 Grzelak Karina Koszalin Rozbiegany koszalin 1977 K Nie Nie Nie Tak
43 Norbert Borzęcki Koszalin 1980 M Nie Nie Nie
44 Kaczmarek Łukasz Koszalin Wojownicy Wódy 1984 M Nie Nie Tak Tak
45 Miłaszewski Przemek Koszalin Team Holiday Sport 1983 M Nie Nie Nie Tak
46 Polak Szymon Koszalin Rozbiegany Koszalin 1974 M Nie Nie Nie Tak
47 Grzesik Eugeniusz Koszalin strażak sam 1966 M Nie Nie Nie
48 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M Nie Nie Nie Tak
49 Walasek Robert Kołobrzeg Barczewski Team 1989 M Nie Nie Nie Tak
50 Juzyszyn-Brańska Alicja Kołobrzeg 1988 K Nie Nie Nie Tak
51 Śwital Leszek Margonin Morsy Margonin 1974 M Nie Nie Nie Tak
52 MICKIEWICZ Adam Mrzeżyno AT AKTYWNY TRZEBIATÓW /JW 3937 MRZEŻYNO 1987 M Nie Nie Tak
53 Krakos Wojciech Ostrowice 1986 M Nie Nie Nie
54 Lajter Jerzy Piła 4 RUN TEAM PIŁA 1950 M Nie Nie Nie Tak
55 Wieczorkowski Władysław Poznań 1956 M Nie Nie Nie
56 Michałowski Jakub Poznań Michałki Team 1980 M Nie Nie Nie
57 TOŁKIN Dariusz Połczyn Zdrój Połczyn Biega 1971 M Tak Nie Nie
58 Szymański Piotr Połczyn zdrój 1985 M Tak Nie Nie Tak
59 Bartkowiak Janusz Połczyn Zdrój K.B. MENTOR 1993 M Tak Nie Nie
60 Zagalska Paulina Połczyn Zdrój 1983 K Tak Nie Nie Tak
61 Grzegorz Wieromiej Połczyn Zdrój Mentor-team 1984 M Tak Nie Nie
62 Gaweł Ireneusz Połczyn-Zdrój 1975 M Tak Nie Nie Tak
63 Catewicz Marcin Połczyn-Zdrój Połczyn Biega 1981 M Tak Nie Nie Tak
64 Catewicz Marta Połczyn-Zdrój Połczyn Biega 1981 K Tak Nie Nie Tak
65 Belica Szymon Połczyn-Zdrój 1977 M Tak Nie Nie Tak
66 Piwowarczyk Wojciech Pyrzyce Europa Systems 1994 M Nie Nie Nie
67 Smagowski Wojciech RĄBINO KB Sprint Świdwin 1978 M Tak Tak Nie Tak
68 KOZIEŁ PAWEŁ RĄBINO WICHER RĄBINO 1979 M Tak Nie Nie Tak
69 Budzyńska Małgorzata Radowo Małe 1965 K Nie Nie Nie
70 Wąsicki Sebastian Reda Ambitious Runners Team 1988 M Nie Nie Nie
71 Wasilewski Andrzej Redło 1989 M Tak Nie Nie Tak
72 Kępa Marta Rusinowo FitOski Team 1991 K Tak Nie Nie
73 Jusinska Anna Slawoborze KB sprint Swidwin 1971 K Tak Tak Tak
74 Bąk Jarek Stare Lipiny Zabiegany Wołomin 1978 M Nie Nie Nie Tak
75 Swacha Andrzej Stargard 1979 M Nie Nie Nie Tak
76 Szczytkowski Jakub Świdwin Feniks Swidwin 2001 M Tak Nie Nie Tak
77 Szczytkowski Marek Świdwin KB Sprint Swidwin 1972 M Tak Tak Nie Tak
78 Augustyniak Grzegorz Świdwin 1979 M Tak Nie Nie Tak
79 WIĘZOWSKA RENATA Świdwin 1978 K Tak Nie Nie
80 Skałecki Robert Świdwin parkrun Świdwin 1969 M Tak Nie Tak Tak
81 Jakowienko Grzegorz Świdwin 1984 M Tak Nie Nie Tak
82 Ratajewska Agnieszka Świdwin FitOski Team 1981 K Tak Nie Nie
83 Szyposzyński Kamil Świdwin MECENAS i przyjaciele 1978 M Tak Nie Nie Tak
84 Kurlapski Mariusz ŚWIDWIN Mareblue Team Świdwin 1975 M Tak Nie Tak Tak
85 Miszczyszyn Ilona Świdwin Parkrun Świdwin 1978 K Tak Nie Nie Tak
86 Miszczyszyn Bartosz Świdwin Parkrun Świdwin 1983 M Tak Nie Nie Tak
87 Siwek Mirka Świdwin 1973 K Tak Nie Nie Tak
88 Malinowska Małgorzata Świdwin KB SPRINT ŚWIDWIN 1961 K Tak Tak Nie
89 POLAŃSKI NORBERT ŚWIDWIN PARKRUN ŚWIDWIN 1975 M Tak Nie Tak Tak
90 Hudaszek Grzegorz Świdwin Parkrun Świdwin 1986 M Tak Nie Tak Tak
91 ŁAPKO ANNA ŚWIDWIN 1986 K Tak Nie Nie Tak
92 Nawodziński Grzegorz Świdwin UKL Feniks Świdwin 1976 M Tak Nie Nie Tak
93 MEISSNER Bogusław ŚWIDWIN K.B. Sprint Świdwin 1963 M Tak Tak Tak Tak
94 Kudelski Bartosz Świdwin 1975 M Tak Nie Nie Tak
95 SIWEK Szymon ŚWIDWIN UKL FENIKS ŚWIDWIN 2001 M Tak Nie Nie Tak
96 Korzystko Bartosz Świdwin parkrun Świdwin 1982 M Tak Nie Tak Tak
97 Sobieraj Tomasz Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1978 M Tak Tak Nie
98 Bachorska Dorota Świdwin FitOski 1977 K Tak Nie Nie Tak
99 Sobieraj Magdalena Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1981 K Tak Tak Nie
100 Wydra Paweł Świdwin Night runners 1989 M Tak Nie Nie Tak
101 Mikułko Marcin Świdwin 1976 M Tak Nie Tak Tak
102 STALUSZKA Marta Świdwin Parkrun Świdwin 1996 K Tak Nie Nie Tak
103 Kępa Łukasz Świdwin 1995 M Tak Nie Nie Tak
104 Knut Marek Świdwin Koryukan Świdwin 1977 M Tak Nie Nie
105 Dybowska Marta Świdwin 1992 K Tak Nie Tak Tak
106 Felińska Magdalena Świdwin 1981 K Tak Nie Nie
107 GROCHOWALSKI Rafał Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1978 M Tak Tak Tak
108 Feliński Piotr Świdwin 1979 M Tak Nie Nie
109 GOLIŃSKI ŁUKASZ ŚWIDWIN K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1979 M Tak Tak Nie Tak
110 Simlat Anna Świdwin Parkrun Świdwin 1980 K Tak Nie Nie Tak
111 RATAJEWSKI Arkadiusz Świdwin 1980 M Tak Nie Tak
112 Simlat Tomasz Świdwin Parkrun Świdwin 1978 M Tak Nie Nie Tak
113 Piotrowski Arkadiusz Świdwin Swidwin 1985 M Tak Nie Tak
114 KOŁAKOWSKI DARIUSZ ŚWIDWIN K.B.SPRINT ŚWIDWIN 1972 M Tak Tak Tak
115 Gołuch Łukasz Świdwin FitOski Team 1979 M Tak Nie Nie
116 Sowiński Saturnin Świdwin 1.SLT 1964 M Tak Nie Tak
117 Markiewicz Iza Świdwin 1979 K Tak Nie Nie Tak
118 Kozik Przemysław Świdwin 1983 M Tak Nie Tak Tak
119 Pietrzyk Tomasz Świdwin K.B. Sprint Świdwin 1979 M Tak Tak Nie
120 STALUSZKA Dariusz Świdwin Parkrun Świdwin 1973 M Tak Nie Tak Tak
121 Smętek Fabian Świdwin 1992 M Tak Nie Nie
122 Pasieka Agnieszka Świdwin K.B. Sprint Świdwin/ 21.BLT 1988 K Tak Tak Tak Tak
123 Kępka Mirosław ŚWIDWIN K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1970 M Tak Tak Nie
124 Polińska Iwona Świdwin 1975 K Tak Nie Nie Tak
125 Wiliński Marek Świdwin K.B SPRINT ŚWIDWIN 1961 M Tak Tak Nie Tak
126 Lubawiński Jerzy Bernard Świdwin Face Nordic Walking Team 1956 M Tak Nie Nie Tak
127 DEREŃ GRZEGORZ ŚWIDWIN K.B.SPRINT ŚWIDWIN 1976 M Tak Tak Tak
128 Goźliński Tadeusz Świdwin 1961 M Tak Nie Nie Tak
129 Gutowski Sebastian Świdwin K.B. SPRINT Świdwin 1977 M Tak Tak Nie Tak
130 Kaźmierczak Agnieszka Świdwin 1977 K Tak Nie Nie Tak
131 Lewandowska Anna Świdwin 1987 K Tak Nie Nie Tak
132 Głodna Marzena Świdwin parkrun świdwin 1990 K Tak Nie Nie
133 Nowaczyk Piotr Świdwinek 1978 M Tak Nie Nie Tak
134 Nowaczyk Dominika Świdwinek 1979 K Tak Nie Nie Tak
135 Ramiączek Jacek Świelino Piwniczanka Świelino 1965 M Nie Nie Nie Tak
136 KORZENIOWSKI SYLWESTER ŚWIELINO JW 1223 1973 M Nie Nie Tak Tak
137 Oleńczuk Tomasz Szczecin TT Szczecin 1977 M Nie Nie Nie Tak
138 WIECZOREK Mariusz Szczecin 102 batalion ochrony 1973 M Nie Nie Tak Tak
139 Nalewaj Robert Szczecin TOUCAN TEAM 1985 M Nie Nie Nie Tak
140 Orszulak Łukasz Szczecin TOUCAN TEAM 1984 M Nie Nie Tak Tak
141 Golanowski Marcin Szczecin 1976 M Nie Nie Nie Tak
142 Pakosz-Golanowska Monika Szczecin 1979 K Nie Nie Nie Tak
143 Filipowski Dariusz Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team 1972 M Nie Nie Nie Tak
144 Eckert Zbigniew Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1969 M Nie Nie Nie Tak
145 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K Nie Nie Nie
146 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEK 1973 M Nie Nie Nie Tak
147 Wirkus Łukasz Szczecinek Talex- Borzytuchom 1988 M Nie Nie Nie
148 Fischer Łukasz Szczecinek 1988 M Nie Nie Nie
149 Błaszczyk Zbigniew Szczecinek Team biegowy szczecinek 1977 M Nie Nie Tak
150 Grzystek Marcin Szczecinek 1981 M Nie Nie Nie
151 Polguj Piotr Roman Szczecinek MKL- parkrun Szczecinek 1947 M Nie Nie Nie Tak
152 Idziak Paweł Szczecinek 1981 M Nie Nie Nie Tak
153 Szyło Michał Szczecinek 1983 M Nie Nie Nie Tak
154 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M Nie Nie Nie
155 Kołodziejczak Tomasz Sławoborze 1980 M Tak Nie Tak Tak
156 Błach Piotr Sławoborze 1979 M Tak Nie Nie
157 Rakowska Katarzyna Słupsk W.P.K Słoń TEAM Ustka 1986 K Nie Nie Nie
158 Kołodziejczak Marcin Słupsk 1975 M Nie Nie Nie Tak
159 BARAŃSKI Przemysław Trzebiatów KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów 1993 M Nie Nie Nie
160 Kołodziejczak Grzegorz Turowo Parkrun Szczecinek 1974 M Nie Nie Nie Tak
161 Kulczyk Jerzy Tychowo 1962 M Nie Nie Nie
162 Szubert Julia Ustronie Morskie kołobrzeg biega 2000 K Nie Nie Nie Tak
163 Szubert Marcin Ustronie Morskie kołobrzeg biega 1977 M Nie Nie Nie Tak
164 Szubert Agnieszka Ustronie Morskie kołobrzeg biega 1979 K Nie Nie Nie Tak
165 PYREK Krzysztof WAŁCZ 1 RBLog 1980 M Nie Nie Tak Tak
166 Romanek AGATA Wałcz 12BBSP 1978 K Nie Nie Tak Tak
167 Kępka Adrian Wiekowo Decathlon Koszalin 1995 M Nie Nie Nie Tak
168 Tomys Robert Września Night Runners Września 1970 M Nie Nie Nie Tak
169 Muraszow Daniel Wrzosowo 1986 M Nie Nie Tak Tak
170 Rudziński Józef Złocieniec Złocieniec 1962 M Nie Nie Nie Tak
171 Gajda Ilona Złotów Lill-Sport 1979 K Nie Nie Nie Tak
172 Towstokory Marek Złotów 1976 M Nie Nie Nie Tak
173 Centka Michał Złotów Święta Team 1978 M Nie Nie Nie Tak
174 Centka Katarzyna Złotów Święta Team 1979 K Nie Nie Nie Tak
175 Centka Jakub Złotów Święta Team 1998 K Nie Nie Nie Tak
176 Draczyński Zygmunt Łobez Trucht 1948 M Nie Nie Nie Tak
177 Kamińska-Piórek Anna Łobez 1979 K Nie Nie Nie Tak
178 Romej Justyna Łobez ŁKB Trucht Łobez 1964 K Nie Nie Nie
179 Piórek Maciej Łobez 1977 M Nie Nie Nie Tak
180 Romej Elżbieta Łobez ŁKB Trucht Łobez 1964 K Nie Nie Nie Tak
181 ZIELIŃSKA ANNA Łobez Trucht Łobez 1972 K Nie Nie Nie Tak