Lista startowa: V DYCHA NAD REGĄ Memoriał Wojtka Pismenki - Świdwin - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec pow. Świdwińskiego Członek K.B. SPRINT Żołnierz zawodowy Wpłata
1 GROCHOWALSKI Rafał Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1978 M Tak Tak Tak
2 GOLIŃSKI ŁUKASZ ŚWIDWIN K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1979 M Tak Tak Nie Tak
3 Smagowski Wojciech RĄBINO KB Sprint Świdwin 1978 M Tak Tak Nie Tak
4 Błach Piotr Sławoborze 1979 M Tak Nie Nie
5 KOŁAKOWSKI DARIUSZ ŚWIDWIN K.B.SPRINT ŚWIDWIN 1972 M Tak Tak Tak
6 Kępka Adrian Wiekowo Decathlon Koszalin 1995 M Nie Nie Nie Tak
7 Kołodziejczak Marcin Słupsk 1975 M Nie Nie Nie Tak
8 Kozik Przemysław Świdwin 1983 M Tak Nie Tak Tak
9 STALUSZKA Dariusz Świdwin Parkrun Świdwin 1973 M Tak Nie Tak Tak
10 Pasieka Agnieszka Świdwin K.B. Sprint Świdwin/ 21.BLT 1988 K Tak Tak Tak Tak
11 Wiliński Marek Świdwin K.B SPRINT ŚWIDWIN 1961 M Tak Tak Nie Tak
12 DEREŃ GRZEGORZ ŚWIDWIN K.B.SPRINT ŚWIDWIN 1976 M Tak Tak Tak
13 Kaźmierczak Agnieszka Świdwin 1977 K Tak Nie Nie Tak
14 Kołodziejczak Grzegorz Turowo Parkrun Szczecinek 1974 M Nie Nie Nie Tak
15 Filipowski Dariusz Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team 1972 M Nie Nie Nie Tak
16 Głodna Marzena Świdwin parkrun świdwin 1990 K Tak Nie Nie
17 Szczytkowski Jakub Świdwin Feniks Swidwin 2001 M Tak Nie Nie Tak
18 Szczytkowski Marek Świdwin KB Sprint Swidwin 1972 M Tak Tak Nie Tak
19 WIECZOREK Mariusz Szczecin 102 batalion ochrony 1973 M Nie Nie Tak Tak
20 Jakowienko Grzegorz Świdwin 1984 M Tak Nie Nie Tak
21 Orszulak Łukasz Szczecin TOUCAN TEAM 1984 M Nie Nie Tak Tak
22 Szyposzyński Kamil Świdwin MECENAS i przyjaciele 1978 M Tak Nie Nie Tak
23 PYREK Krzysztof WAŁCZ 1 RBLog 1980 M Nie Nie Tak Tak
24 Malinowska Małgorzata Świdwin KB SPRINT ŚWIDWIN 1961 K Tak Tak Nie
25 POLAŃSKI NORBERT ŚWIDWIN PARKRUN ŚWIDWIN 1975 M Tak Nie Tak Tak
26 MEISSNER Bogusław ŚWIDWIN K.B. Sprint Świdwin 1963 M Tak Tak Tak Tak
27 Korzystko Bartosz Świdwin parkrun Świdwin 1982 M Tak Nie Tak Tak
28 Sobieraj Tomasz Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1978 M Tak Tak Nie
29 Sobieraj Magdalena Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1981 K Tak Tak Nie
30 KUROWSKA IZABELA BERKANOWO FitOski Team 1978 K Tak Nie Nie
31 Breszka Tomasz Darłowo Darłowskie Charty 1979 M Nie Nie Nie
32 Breszka Monika Darłowo Darłowskie Charty 1979 K Nie Nie Nie
33 Juzyszyn-Brańska Alicja Kołobrzeg 1988 K Nie Nie Nie Tak
34 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M Nie Nie Nie Tak
35 Wasilewski Andrzej Redło 1989 M Tak Nie Nie Tak
36 RATAJEWSKI Arkadiusz Świdwin 1980 M Tak Nie Tak
37 Gałecki Jacek Karlino Karlinobiegaj 1968 M Nie Nie Nie Tak
38 Bartkowiak Janusz Połczyn Zdrój K.B. MENTOR 1993 M Tak Nie Nie
39 Sowiński Saturnin Świdwin 1.SLT 1964 M Tak Nie Tak
40 Zagalska Paulina Połczyn Zdrój 1983 K Tak Nie Nie Tak
41 Pietrzyk Tomasz Świdwin K.B. Sprint Świdwin 1979 M Tak Tak Nie
42 Teodorczuk Anna Głęboczek 1989 K Nie Nie Nie Tak
43 Kępka Mirosław ŚWIDWIN K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1970 M Tak Tak Nie
44 Idziak Paweł Szczecinek 1981 M Nie Nie Nie Tak
45 Gutowski Sebastian Świdwin K.B. SPRINT Świdwin 1977 M Tak Tak Nie Tak
46 Lewandowska Anna Świdwin 1987 K Tak Nie Nie Tak
47 Szubert Marcin Ustronie Morskie kołobrzeg biega 1977 M Nie Nie Nie Tak
48 Szubert Agnieszka Ustronie Morskie kołobrzeg biega 1979 K Nie Nie Nie Tak
49 Czaplicka-Bednarz Irena Kościno 1958 K Nie Nie Nie Tak
50 Walasek Robert Kołobrzeg Barczewski Team 1989 M Nie Nie Nie Tak
51 Nalewaj Robert Szczecin TOUCAN TEAM 1985 M Nie Nie Nie Tak
52 Szubert Julia Ustronie Morskie kołobrzeg biega 2000 K Nie Nie Nie Tak
53 Rój Barbara Białogard bez klubu 1974 K Nie Nie Nie Tak
54 Kurlapski Mariusz ŚWIDWIN Mareblue Team Świdwin 1975 M Tak Nie Tak Tak
55 Eckert Zbigniew Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1969 M Nie Nie Nie Tak
56 WIŚNIEWSKA MAGDALENA DRAWSKO POMORSKIE ZDRUN EXTREME 1983 K Nie Nie Nie Tak
57 ŁAPKO ANNA ŚWIDWIN 1986 K Tak Nie Nie Tak
58 Kępa Marta Rusinowo FitOski Team 1991 K Tak Nie Nie
59 Kokot Edward Borne Sulinowo Orły Bornego 1983 M Nie Nie Tak Tak
60 Bachorska Dorota Świdwin FitOski 1977 K Tak Nie Nie Tak
61 Grzelak Karina Koszalin Rozbiegany koszalin 1977 K Nie Nie Nie Tak
62 Kubler Andrzej Bezrzecze RDLP w Szczecinie 1982 M Nie Nie Nie Tak
63 STALUSZKA Marta Świdwin Parkrun Świdwin 1996 K Tak Nie Nie Tak
64 Dybowska Marta Świdwin 1992 K Tak Nie Tak Tak
65 MICKIEWICZ Adam Mrzeżyno AT AKTYWNY TRZEBIATÓW /JW 3937 MRZEŻYNO 1987 M Nie Nie Tak
66 Błaszczyk Zbigniew Szczecinek Team biegowy szczecinek 1977 M Nie Nie Tak
67 Simlat Anna Świdwin Parkrun Świdwin 1980 K Tak Nie Nie Tak
68 Simlat Tomasz Świdwin Parkrun Świdwin 1978 M Tak Nie Nie Tak
69 Piotrowski Arkadiusz Świdwin Swidwin 1985 M Tak Nie Tak
70 Gołuch Łukasz Świdwin FitOski Team 1979 M Tak Nie Nie
71 Markiewicz Iza Świdwin 1979 K Tak Nie Nie Tak
72 Dering Tomasz Bydgoszcz bydgoskie żółwie 1981 M Nie Nie Tak
73 Dering Hanna Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie 1981 K Nie Nie Nie
74 Smętek Fabian Świdwin 1992 M Tak Nie Nie
75 Polińska Iwona Świdwin 1975 K Tak Nie Nie Tak
76 Lubawiński Jerzy Bernard Świdwin Face Nordic Walking Team 1956 M Tak Nie Nie Tak
77 Polak Szymon Koszalin Rozbiegany Koszalin 1974 M Nie Nie Nie Tak
78 Grzegorz Wieromiej Połczyn Zdrój Mentor-team 1984 M Tak Nie Nie
79 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M Nie Nie Nie Tak
80 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M Nie Nie Nie
81 Draczyński Zygmunt Łobez Trucht 1948 M Nie Nie Nie Tak
82 WIĘZOWSKA RENATA Świdwin 1978 K Tak Nie Nie
83 Krakos Wojciech Ostrowice 1986 M Nie Nie Nie
84 Kołodziejczak Tomasz Sławoborze 1980 M Tak Nie Tak Tak
85 Hoppe Bronisława Karnice JW3937 Mrzeżyno 1982 M Nie Nie Tak
86 Adamczewski Cezary Kcynia Sukhoy Family 1970 M Nie Nie Nie
87 Siwek Mirka Świdwin 1973 K Tak Nie Nie Tak
88 TOŁKIN Dariusz Połczyn Zdrój Połczyn Biega 1971 M Tak Nie Nie
89 Nawodziński Grzegorz Świdwin UKL Feniks Świdwin 1976 M Tak Nie Nie Tak
90 SIWEK Szymon ŚWIDWIN UKL FENIKS ŚWIDWIN 2001 M Tak Nie Nie Tak
91 Muraszow Daniel Wrzosowo 1986 M Nie Nie Tak Tak
92 Witkiewicz Magda Białogard 1978 1978 K Nie Nie Nie Tak
93 Witkiewicz Eryk Białogard 1976 1976 M Nie Nie Nie Tak
94 Tomys Robert Września Night Runners Września 1970 M Nie Nie Nie Tak
95 Fischer Łukasz Szczecinek 1988 M Nie Nie Nie
96 Felińska Magdalena Świdwin 1981 K Tak Nie Nie
97 Feliński Piotr Świdwin 1979 M Tak Nie Nie
98 Rudziński Józef Złocieniec Złocieniec 1962 M Nie Nie Nie Tak
99 Bialik Wiesław Cieszeniewo K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1954 M Tak Tak Nie Tak
100 Norbert Borzęcki Koszalin 1980 M Nie Nie Nie
101 KOZIEŁ PAWEŁ RĄBINO WICHER RĄBINO 1979 M Tak Nie Nie Tak
102 Nowaczyk Piotr Świdwinek 1978 M Tak Nie Nie Tak
103 Nowaczyk Dominika Świdwinek 1979 K Tak Nie Nie Tak
104 Romej Justyna Łobez ŁKB Trucht Łobez 1964 K Nie Nie Nie
105 Romej Elżbieta Łobez ŁKB Trucht Łobez 1964 K Nie Nie Nie Tak
106 Grzystek Marcin Szczecinek 1981 M Nie Nie Nie
107 Polguj Piotr Roman Szczecinek MKL- parkrun Szczecinek 1947 M Nie Nie Nie Tak
108 Napierała Bogumił Karlino Kora Koszalin 1963 M Nie Nie Nie Tak
109 Goźliński Tadeusz Świdwin 1961 M Tak Nie Nie Tak
110 Szyło Michał Szczecinek 1983 M Nie Nie Nie Tak
111 Grzesik Eugeniusz Koszalin strażak sam 1966 M Nie Nie Nie
112 Goźliński Sławomir Klępczewo 3bz Trzebiatów 1990 M Tak Nie Tak Tak
113 Oleńczuk Tomasz Szczecin TT Szczecin 1977 M Nie Nie Nie Tak
114 Gaweł Ireneusz Połczyn-Zdrój 1975 M Tak Nie Nie Tak
115 Skałecki Robert Świdwin parkrun Świdwin 1969 M Tak Nie Tak Tak
116 Ratajewska Agnieszka Świdwin FitOski Team 1981 K Tak Nie Nie
117 Kluczyński Mariusz Białogard 1986 M Nie Nie Tak
118 Catewicz Marcin Połczyn-Zdrój Połczyn Biega 1981 M Tak Nie Nie Tak
119 Kot Arkadiusz Bagna 1969 M Nie Nie Tak Tak
120 Catewicz Marta Połczyn-Zdrój Połczyn Biega 1981 K Tak Nie Nie Tak
121 Hudaszek Grzegorz Świdwin Parkrun Świdwin 1986 M Tak Nie Tak Tak
122 Kudelski Bartosz Świdwin 1975 M Tak Nie Nie Tak
123 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K Nie Nie Nie
124 Wirkus Łukasz Szczecinek Talex- Borzytuchom 1988 M Nie Nie Nie
125 Sobczak Adrian Czaplinek 1991 M Nie Nie Nie Tak
126 Szymański Piotr Połczyn zdrój 1985 M Tak Nie Nie Tak
127 Mikułko Marcin Świdwin 1976 M Tak Nie Tak Tak
128 Knut Marek Świdwin Koryukan Świdwin 1977 M Tak Nie Nie
129 Wąsicki Sebastian Reda Ambitious Runners Team 1988 M Nie Nie Nie
130 Rakowska Katarzyna Słupsk W.P.K Słoń TEAM Ustka 1986 K Nie Nie Nie
131 Golanowski Marcin Szczecin 1976 M Nie Nie Nie Tak
132 Pakosz-Golanowska Monika Szczecin 1979 K Nie Nie Nie Tak
133 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M Nie Nie Nie Tak
134 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K Nie Nie Nie Tak
135 Kamińska-Piórek Anna Łobez 1979 K Nie Nie Nie Tak
136 Piórek Maciej Łobez 1977 M Nie Nie Nie Tak
137 Romanek AGATA Wałcz 12BBSP 1978 K Nie Nie Tak Tak
138 Wajda Waldemar Borne Sulinowo Borne biega 1977 M Nie Nie Tak Tak
139 Miłaszewski Przemek Koszalin Team Holiday Sport 1983 M Nie Nie Nie Tak
140 ŻYŁA PRZEMYSŁAW choszczno BIEGAM SAM 1982 M Nie Nie Tak Tak
141 ZIELIŃSKA ANNA Łobez Trucht Łobez 1972 K Nie Nie Nie Tak
142 Emilit Grzegorz Karlino Dziesiątka Białogard 1984 M Nie Nie Tak Tak
143 Emilit Sylwia Karlino Dziesiątka Białogard 1982 K Nie Nie Nie Tak
144 Burszta Marta Karlino Dziesiątka Białogard 1983 K Nie Nie Nie
145 Ramiączek Jacek Świelino Piwniczanka Świelino 1965 M Nie Nie Nie Tak
146 Augustyniak Grzegorz Świdwin 1979 M Tak Nie Nie Tak
147 Markowska Iwona Klępino Białogardzkie 4 fit Cross Białogard Karlino Biegaj 1975 K Nie Nie Nie Tak
148 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M Nie Nie Nie Tak
149 Burszta Elżbieta Karlino Dziesiątka Białogard 1983 K Nie Nie Nie Tak
150 Miszczyszyn Ilona Świdwin Parkrun Świdwin 1978 K Tak Nie Nie Tak
151 Miszczyszyn Bartosz Świdwin Parkrun Świdwin 1983 M Tak Nie Nie Tak
152 Małyszewicz Teresa Biały Bór 1967 K Nie Nie Nie Tak
153 Małyszewicz Andrzej Biały Bór 1965 M Nie Nie Nie Tak
154 Swacha Andrzej Stargard 1979 M Nie Nie Nie Tak
155 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEK 1973 M Nie Nie Nie Tak
156 KORZENIOWSKI SYLWESTER ŚWIELINO JW 1223 1973 M Nie Nie Tak Tak
157 Jusinska Anna Slawoborze KB sprint Swidwin 1971 K Tak Tak Tak
158 Wydra Paweł Świdwin Night runners 1989 M Tak Nie Nie Tak
159 Kępa Łukasz Świdwin 1995 M Tak Nie Nie Tak
160 Jamroży Ryszard Ińsko Trucht Łobez 1964 M Nie Nie Nie Tak
161 Banaszkiewicz Katarzyna Kaczory 1968 K Nie Nie Nie Tak
162 Lajter Jerzy Piła 4 RUN TEAM PIŁA 1950 M Nie Nie Nie Tak
163 Towstokory Marek Złotów 1976 M Nie Nie Nie Tak
164 Staszyńska Marianna Białogard BTC,,ORZEŁ'',BIAŁOGARD 1956 K Nie Nie Nie
165 Śwital Leszek Margonin Morsy Margonin 1974 M Nie Nie Nie Tak
166 Walczak Magdalena Barwice 1972 K Nie Nie Nie Tak
167 Kaczmarek Łukasz Koszalin Wojownicy Wódy 1984 M Nie Nie Tak Tak
168 Bąk Jarek Stare Lipiny Zabiegany Wołomin 1978 M Nie Nie Nie Tak
169 Wieczorkowski Władysław Poznań 1956 M Nie Nie Nie
170 Kulczyk Jerzy Tychowo 1962 M Nie Nie Nie
171 Marko Jacek Grzybowo Kołobrzeg 1963 M Nie Nie Nie Tak
172 Michałowski Jakub Poznań Michałki Team 1980 M Nie Nie Nie
173 Belica Szymon Połczyn-Zdrój 1977 M Tak Nie Nie Tak
174 Centka Michał Złotów Święta Team 1978 M Nie Nie Nie Tak
175 Centka Katarzyna Złotów Święta Team 1979 K Nie Nie Nie Tak
176 Centka Jakub Złotów Święta Team 1998 K Nie Nie Nie Tak
177 Gajda Ilona Złotów Lill-Sport 1979 K Nie Nie Nie Tak
178 BARAŃSKI Przemysław Trzebiatów KM PSP Szczecin/MLUKS Trzebiatów 1993 M Nie Nie Nie
179 Schwarz Ludwik Koszalin 1965 M Nie Nie Nie
180 Piwowarczyk Wojciech Pyrzyce Europa Systems 1994 M Nie Nie Nie
181 Budzyńska Małgorzata Radowo Małe 1965 K Nie Nie Nie