TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - Kobylanka - 1963m - start godz: 10:00

Lp. Nazwisko Imię Rok Urodzenia Płeć Miejscowość Klub
1 Lewicki Marcin 1974 M Lipnik
2 Metyk-Lewicka Monika 1977 K Lipnik
3 Lewicka Julia 2007 K Lipnik
4 Rybarczyk Piotr 1975 M Kobylanka
5 Piskor Marika 1989 K Stargard
6 Łysoń Andrzej 1980 M Stargard
7 Łysoń Piotr 1989 M Stargard
8 Rutkiewicz Marek 1966 M Niedźwiedź Stargardzki Klub Morsów Miedwianie
9 Gładysz Jarosław 1987 M Kobylanka
10 Ziębińska Kinga 1984 K Kobylanka
11 Krawczyk Marek 1977 M Kobylanka
12 Małecki Artur 1978 M Stargard
13 Denisiuk Marcin 1980 M Stargard Stargard
14 Janeczek Korneliusz 2004 M Kunowo
15 Denisiuk Iwona 1980 M Stargard Stargard
16 Sielicki Michał 1976 M Szczecin Gwardia Narodowa
17 Cichocki Bartosz 1974 M Kobylanka
18 Cichocka Sabina 1981 K Kobylanka
19 Cichocki Franciszek 2012 M Kobylanka
20 Kur-Olszyna Natalia 1987 K Stargard
21 Olszyna Jarosław 1985 M Stargard
22 Michalik-Cały Kasia 1985 K Warzymice Kobiece Bieganie
23 Borkowski Wojciech 1978 M Szczecin
24 Borkowska Emilia 1978 K Szczecin
25 Borkowski Maciej 2005 M Szczecin
26 Borkowska Kinga 2008 K Szczecin
27 Borkowski Piotr 2011 M Szczecin
28 Borkowska Anna 2012 K Szczecin
29 WAWRZYNIAK KATARZYNA 1980 K STARGARD
30 BANASIAK AGNIESZKA 1980 K SZCZECIN
31 SZYMANIAK ELŻBIETA 1977 K STARGARD
32 Kwiatkowska Magdalena 1979 K Reptowo
33 Kozińska Anna 1984 K Warzymice
34 Kwiatkowski Stanisław 1981 M Reptowo
35 Dziwosz Anna 1979 K Warzymice Kobiece bieganie
36 Użdelewicz Monika 1975 K Przeclaw Kobiece Bieganie
37 Borkowska Justyna 1974 K Szczecin
38 Kondracka Katarzyna 1977 K Reptowo
39 Mikuła Agnieszka 1979 K Reptowo
40 Borowski Michał 2001 M Kobylanka -
41 Wielechowska Małgorzata 1995 K Kobylanka
42 Konieczny Marek 1971 M Stargard Nie zrzeszony
43 Wiśniewski Łukasz 1985 M Stargard 102bochr
44 Jasiński Mateusz 1987 M Giżycko
45 Stolarska Marta 1990 K Szczecin
46 Kobielski Dawid 2006 M Morzyczyn
47 Nowocień Julia 2011 K Morzyczyn Morzyczyn
48 Nowocień Wiesław 1966 M Morzyczyn Morzyczyn
49 Musiał Zbigniew 1971 M Stargard BWD WKP-W
50 Cegielska-Magierek Paulina 1991 K Niedźwiedź
51 Magierek Michał 1989 M Niedźwiedź
52 Nowak Wiesław 1949 M szczecin szczecin
53 Gruca Małgorzata 1975 K Kobylanka Hatha Yoga Kobylanka
54 Grębicki Sławomir 1975 M Stargard WKU STARGARD
55 Bytniewski-Judasz Bartosz 1973 M Szczecin
56 Stelmach Konrad 1992 M Stargard Fundacja dr Teresy Cz. Malec "Łatwiej Razem"
57 Janczara Sebastian 1982 M Stargard
58 Wasilewska Agnieszka 1970 K Stargard
59 Mućka Marek 1967 M Złocieniec
60 Panasiuk Krzysztof 1981 M Stargard
61 Buczkowski Adam 1975 M Morzyczyn
62 Cegielska Renata 1968 K Niedźwiedź
63 Gruca Przemysław 1975 M Kobylanka STC Stargard
64 Piątkowski Michał 2001 M Motaniec
65 Ciesiółka Maria 2001 K Czempiń
66 Dehmel Łukasz 1982 M Reptowo 102 Batalion Ochrony
67 Olszyna Marcin 1986 M Chociwel
68 Hajduk Maciej 1977 M Szczecin
69 SAMSEL SAMUEL 2006 M SP KUNOWO
70 SAMSEL AMELIA 2005 K SP KUNOWO
71 SAMSEL ZBIGNIEW 1980 M SKALIN
72 Gryckiewicz Zofia 2010 K Morzyczyn
73 Stateczny Adrian 1994 M Bielkowo Czas Kobylanki
74 Musiał Małgorzata 1979 K Stargard Berserkers Team Stargard
75 Sarbiewski Przemysław 1980 M Szczecin 102 batalion ochrony w Bielkowie
76 Masztaler Tomasz 1988 M Szczecin 102 Batalion Ochrony Bielkowo
77 Popielarski Tomasz 1973 M Niedźwiedź , Kobylanka brak
78 Laskowska Katarzyna 1980 K Stargard Mały Patriota
79 Laskowski Bartłomiej 1982 M Stargard Mały Patriota
80 Laskowski Jakub 2009 M Stargard Mały Patriota
81 Piotrowski Michał 1983 M Sowno
82 Lilipamp Andrzej 1983 M Stargard
83 Wojnarowski Damian 1994 M Niedzwiedz
84 Chabelska Katarzyna 1975 K Kobylanka
85 Chabelska Nina 2004 K Kobylanka
86 Czajka-Rożek Nelly 2006 K Skalin
87 Czajka-Rożek Lena 2011 K Skalin
88 Wereszczyński Tomasz 1974 M Przecław Przecław
89 Wereszczyński Antoni 2007 M Przecław Przecław
90 Wiczkowski Mateusz 2008 M Zieleniewo
91 Skalski Oliwier 2006 M Koszewko
92 Siwiec Agata 1990 K Kunowo
93 Erlich Hubert 2002 M Reptowo
94 Pietrakowski Franciszek 2009 M Szczecin
95 Jasiński Marcin 1985 M Morzyczyn
96 Famulski Łukasz 1984 M Grzędzice POLICJA
97 Świąder Wiktoria 2008 K Kobylanka
98 Świąder Małgorzata 1980 K Kobylanka
99 Janeczek Jola 2009 K Kunowo
100 Terlikowski Grzegorz 1985 M Zieleniewo Zieleniewo
101 Błaszczeć Monika 1955 K Stargard
102 Konieczna Joanna 1989 K Dobra
103 Wiśniewski Piotr 1952 M Szczecin
104 Lipska Aleksandra 1987 K Siedlice
105 Miś Agnieszka 1975 K Police
106 Domżalska Izaella 1974 K Szczecin
107 Zielezińska Marta 1980 K Kobylanka
108 Zielezińska Maja 2008 K Kobylanka
109 WĘGIEREK HUBERT 1987 M LUBIATOWO 102 Batalion Ochrony
110 Karpinska Kalina 2007 K Bielkowo
111 Wiśniewska Ewelina 1989 K Stargard 102 batalion ochrony
112 Woźniak Patryk 2003 M Reptowo
113 DARUL Artur 1972 M Stargard Oddział ŻW Szczecin
114 Warchałowski Grzegorz 1986 M Szczecin Znicz Niedźwiedź
115 KAPUŚCIŃSKI ROBERT 1998 M STARGARD OSiW OHP STARGARD
116 Chłond Marcel 2000 M Szczecin Hufiec Pracy 16-7 OHP
117 BIERNACKI ALEKSANDER 2000 M STARGARD OSiW OHP STARGARD
118 Aleksandrowicz Mateusz 2001 M Szczecin Hufiec Pracy 16-7 OHP
119 Grabowski Adam 2000 M Szczecin Hufiec Pracy 16-7 OHP
120 Sikorski Oskar 2006 M Morzyczyn 67
121 Góralska Natalia 2007 K Slalom 40B
122 Kopaczewski Dominik 2007 M Skalin 7/1
123 Bieńko Amelia 2006 K Skali 30b/b3
124 Kuciej Małgorzata 2006 K Morzyczyn 23
125 Wrzeszcz Julia 2007 K Kunowo
126 Wiczkowska Ania 2006 K Zieleniewo
127 Borysiuk Krystian 2001 M Szczecin
128 Hałas Mateusz 2001 M Szczecin
129 Sobiesiak Damian 1992 M Wałcz 102 Batalion Ochrony
130 KUBICKA GABRIELA 2009 K KUNOWO
131 Mach Jakub 2002 M Kobylanka Exagoni
132 Kisz Przemysław 1975 M Szczecin KB Pionier SZczecin
133 Tomczak Jarosław 1964 M Stargard
134 Tomczak Filip 2012 M Stargard
135 Kantor Emilia 2008 K Kobylanka
136 Kantor Anna 1980 K Kobylanka
137 Chądzyński Tomasz 1973 M Kwidzyn Nadwiślanin Kwidzyn
138 Drużbińska Izabela 1988 K Szczecin
139 Bartnicki Tomasz 1976 M Szczecin 102 Batalion Ochrony
140 Maziarz Hanna 2009 K Kunowo 28
141 ARSZYŃSKI SEBASTIAN 1975 M SZCZECIN ZNICZ NIEDZWIEDŹ
142 Jałoszyński Piotr 1966 M Szczecin Znicz Niedźwiedź
143 Jałoszyński Paweł 2001 M Szczecin -
144 Kachniarz Marcin 1984 M Kobylanka OSP Kobylanka
145 Sójka Alicja 2001 K Police
146 Marcinkowska Daria 2001 K Police
147 Nowak Tomasz 1980 M Stargard
148 Witkowska Ewa 1981 K Stargard
149 Zasadowski Michał 1996 M Szczecin Znicz Niedźwiedź
150 przysiwek mirosław 1959 M stargard brak
151 przysiwek Jan Onufry 2009 M Żarowo bez
152 przysiwek leon 2010 M Żarowo bez
153 Piasecki Mariusz 1992 M Szczecin Znicz Niedźwiedź
154 Bobik Bartosz 1983 M Szczecin Znicz Niedźwiedź
155 Fojut Grzegorz 2003 M Klępino
156 Wesołowski Arkadiusz 1979 M Sierpc