TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - Kobylanka - 1963m - start godz: 10:00

Lp. Nazwisko Imię Rok Urodzenia Płeć Miejscowość Klub
1 Lewicki Marcin 1974 M Lipnik
2 Metyk- Lewicka Monika 1977 K Lipnik
3 Lewicka Julia 2007 K Lipnik
4 Rybarczyk Piotr 1975 M Kobylanka
5 Piskor Marika 1989 K Stargard
6 Łysoń Andrzej 1980 M Stargard
7 Łysoń Piotr 1989 M Stargard
8 Rutkiewicz Marek 1966 M Niedźwiedź Stargardzki Klub Morsów Miedwianie
9 Gładysz Jarosław 1987 M Kobylanka
10 Ziębińska Kinga 1984 K Kobylanka
11 Krawczyk Marek 1977 M Kobylanka
12 Małecki Artur 1978 M Stargard
13 Denisiuk Marcin 1980 M Stargard Stargard
14 Janeczek Korneliusz 2004 M Kunowo
15 Denisiuk Iwona 1980 M Stargard Stargard
16 Sielicki Michał 1976 M Szczecin Gwardia Narodowa
17 Cichocki Bartosz 1974 M Kobylanka
18 Cichocka Sabina 1981 K Kobylanka
19 Cichocki Franciszek 2012 M Kobylanka
20 Kur-Olszyna Natalia 1987 K Stargard
21 Olszyna Jarosław 1985 M Stargard
22 Michalik-Cały Kasia 1985 K Warzymice Kobiece Bieganie
23 Borkowski Wojciech 1978 M Szczecin
24 Borkowska Emilia 1978 K Szczecin
25 Borkowski Maciej 2005 M Szczecin
26 Borkowska Kinga 2008 K Szczecin
27 Borkowski Piotr 2011 M Szczecin
28 Borkowska Anna 2012 K Szczecin
29 WAWRZYNIAK KATARZYNA 1980 K STARGARD
30 BANASIAK AGNIESZKA 1980 K SZCZECIN
31 SZYMANIAK ELŻBIETA 1977 K STARGARD
32 Kwiatkowska Magdalena 1979 K Reptowo
33 Kozińska Anna 1984 K Warzymice
34 Kwiatkowski Stanisław 1981 M Reptowo
35 Dziwosz Anna 1979 K Warzymice Kobiece bieganie
36 Użdelewicz Monika 1975 K Przeclaw Kobiece Bieganie
37 Borkowska Justyna 1974 K Szczecin
38 Kondracka Katarzyna 1977 K Reptowo
39 Mikuła Agnieszka 1979 K Reptowo
40 Borowski Michał 2001 M Kobylanka -
41 Wielechowska Małgorzata 1995 K Kobylanka
42 Konieczny Marek 1971 M Stargard Nie zrzeszony
43 Wiśniewski Łukasz 1985 M Stargard 102bochr
44 Jasiński Mateusz 1987 M Giżycko
45 Stolarska Marta 1990 K Szczecin
46 Kobielski Dawid 2006 M Morzyczyn
47 Nowocień Julia 2011 K Morzyczyn Morzyczyn
48 Nowocień Wiesław 1966 M Morzyczyn Morzyczyn
49 Musiał Zbigniew 1971 M Stargard BWD WKP-W
50 Cegielska-Magierek Paulina 1991 K Niedźwiedź
51 Magierek Michał 1989 M Niedźwiedź
52 nowak wieslaw 1949 M szczecin szczecin
53 Gruca Małgorzata 1975 K Kobylanka Hatha Yoga Kobylanka
54 Grębicki Sławomir 1975 M Stargard WKU STARGARD
55 Bytniewski-Judasz Bartosz 1973 M Szczecin
56 Stelmach Konrad 1992 M Stargard Fundacja dr Teresy Cz. Malec "Łatwiej Razem"
57 Janczara Sebastian 1982 M Stargard
58 Wasilewska Agnieszka 1970 K Stargard
59 Mućka Marek 1967 M Złocieniec
60 Panasiuk Krzysztof 1981 M Stargard
61 Buczkowski Adam 1975 M Morzyczyn
62 Cegielska Renata 1968 K Niedźwiedź
63 Gruca Przemysław 1975 M Kobylanka STC Stargard
64 Piątkowski Michał 2001 M Motaniec
65 Ciesiółka Maria 2001 K Czempiń
66 Dehmel Łukasz 1982 M Reptowo 102 Batalion Ochrony
67 Olszyna Marcin 1986 M Chociwel
68 Hajduk Maciej 1977 M Szczecin
69 SAMSEL SAMUEL 2006 M SP KUNOWO
70 SAMSEL AMELIA 2005 K SP KUNOWO
71 SAMSEL ZBIGNIEW 1980 M SKALIN
72 Gryckiewicz Zofia 2010 K Morzyczyn
73 Stateczny Adrian 1994 M Bielkowo Czas Kobylanki
74 Musiał Małgorzata 1979 K Stargard Berserkers Team Stargard
75 Sarbiewski Przemysław 1980 M Szczecin 102 batalion ochrony w Bielkowie
76 Masztaler Tomasz 1988 M Szczecin 102 Batalion Ochrony Bielkowo
77 Popielarski Tomasz 1973 M Niedźwiedź , Kobylanka brak