TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 1963m - Stargard

Lp. Nazwisko Imię Rok Urodzenia Płeć Miejscowość Klub Wpłata
1 Ostrowski Sylwester 1975 M Stargard Stargard
2 Dietrich Lidia 1984 K Żalęcino
3 Trzeciak Agnieszka 1975 K Stargard
4 Szymkowiak Agnieszka 1981 K Barzkowice Atomówki Stargard
5 Szymkowiak Natalia 2007 K Barzkowice Atomówki Stargard
6 Marzec Mirosława 1960 K Skalin Atomówki Stargard
7 Łagiewka Paulina 1983 K Stargard Atomówki Stargard TAK
8 Lizut Krzysztof 1959 M Stargard TR StarBlade TAK
9 Cach Kinga 1967 K Drezdenko TR StarBlade TAK
10 Kozłowski Krzysztof 1983 M Stargard
11 Sobczak Szymon 2007 M Stargard TAK
12 Langner Adam 2008 M Stargard TAK
13 Nowak Tomasz 1980 M Stargard
14 Nowak Izabela 1983 K Stargard
15 Trzeciak Jakub 2010 M Stargard
16 Trzeciak Julia 2009 K Stargard
17 Karpiński Piotr 1983 M Stargard TAK
18 Stępniak Tomasz 1984 M Stargard
19 Węgliński Radosław 1984 M Maszewo TAK
20 Karpiński Piotr 1957 M Stargard TAK
21 Terlikowski Grzegorz 1985 M Stargard
22 Rozworska Patrycja 1997 K Stargard TAK
23 Rozworska Nikola 2000 K Stargard TAK
24 Harasimowicz Iwona 1973 K Stargard Atomówki Stargard
25 Harasimowicz Weronika 2006 K Stargard Atomówki Stargard
26 Dura-Pomarański Maciej 1985 M Stargard TAK
27 Nowak Marcin 1995 M Stargard TAK
28 Glina Rafał 1979 M Suchań SZWLA TAK
29 Lewandowski Damian 1987 M StaraDabrowa
30 Borowski Grzegorz 1957 M Stargard TAK
31 Borowska Zuzanna 2004 K Witkowo Drugie TAK
32 Gorszka Damian 1997 M Szczecin Szczecin Biega
33 Szymlek Maksymilian 2008 M Stargard TAK
34 Cieliński Paweł 2000 M Stargard Spójnia Stargard TAK
35 król marcin 1980 M reptowo TAK
36 Owczarek Marcel 2002 M Stargard
37 MIŚKIEWICZ KINGA 2002 K WISŁAWIE TAK
38 BAREJA Mariusz 1992 M Stargard
39 RYBICKI ZBIGNIEW 1956 M STARGARD TAK
40 Kmita Grzegorz 2003 M Stargard
41 Pietrowicz Dariusz 1987 M Stargard Puszczyk Bukowy
42 Swat Agata 1980 K Stargard
43 Szpakowska-Nowak Ewelina 1976 K Stargard TAK
44 JAROSZ KLAUDIA 1996 K STARGARD
45 Łagiewka Alicja 2009 K Stargard Atomówki Stargard TAK
46 Wasilewska Agnieszka 1970 K Stargard
47 Mućka Marek 1967 M Złocieniec TAK
48 Skibińska Klaudia 1999 K Stargard TAK
49 Miksza Katarzyna 1976 K Stargard TAK
50 RUMIŃSKI MARCIN 1970 M STARGARD
51 Turek kacper 2003 M stargard TAK
52 Kowalski Karol 1992 M Stargard TAK
53 Musiał Małgorzata 1979 K Musiał Berserkers Team Stargard
54 Oleszek Sandra 2009 K Stargard Stargard. Ja się nie ścigam
55 Suszka Katarzyna 1995 K Stargard
56 Popielarska Zuzanna 2001 K Niedźwiedź , Kobylanka brak
57 Gołębiowska Jolanta 1991 K Stargard
58 Witan Ewelina 1983 K Stargard
59 Delida Joanna 1995 K Stargard
60 Musiał Zbigniew 1971 M Stargard
61 Rządziński Bartłomiej 1997 M Stargard TAK
62 Patyk Piotr 1990 M Stargard