Lista startowa Mila Radości Dla Niepodległości Borne Sulinowo 2017

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Rok urodzenia Płeć
1 POŁUBIŃSKI PAWEŁ BORNE SULINOWO 1979 M
2 Cygan Małgorzata Borne Sulinowo 1985 K
3 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek 1977 M
4 Kocielska Agata Borne Sulinowo 1981 K
5 Serwatka Ewelina Borne Sulinowo 1980 K
6 Serwatka Krzysztof Borne Sulinowo 1975 M
7 Piaskowiak Artur Borne Sulinowo 1983 M
8 Kubiś Paweł Szczecinek 1988 M
9 KOCLEJDA GRZEGORZ CZAPLINEK 1978 M
10 Mąkol Agnieszka Borne Sulinowo 1974 K
11 Kokot Izabela Borne Sulinowo 1983 K
12 Kokot Edward Borne Sulinowo 1983 M
13 WAJDA Waldemar Borne Sulinowo 1977 M
14 Chudzik Daria Szczecinek 1988 K
15 Kozłowska Angelika Jastrowie 1990 K
16 Filowiat Justyna Borne Sulinowo 1985 K
17 Biegajło Iwona Borne Sulinowo 1972 K
18 Gorbacz Urszula Szczecinek 1991 K
19 Chudzik Jarosław SZCZECINEK 1964 M
20 Korpusiński Zbigniew Borne Sulinowo 1970 M
21 Jałowiecki Marcin Borne Sulinowo 2001 M
22 Staś Adrianna Biała 1995 K
23 Filowiat Grzegorz Borne Sulinowo 1978 M
24 Jaskółka-Stanisz Paweł Lotyń 1994 M
25 Skiba Dariusz Borne Sulinowo 1967 M
26 Szynkaruk Marek Borne Sulinowo 1982 M
27 Szynkaruk Natalia Borne Sulinowo 1987 K
28 Podolańczyk Magdalena Borne Sulinowo 1986 K
29 Dymecka Joanna Szczecinek 1983 K
30 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M
31 Angrot Tomasz Pomianowo 1970 M
32 Bednarski Piotr szczecinek 1988 M
33 Skoczylas Bożena Okonek 1973 K
34 Skoczylas Henryk Okonek 1973 M
35 Grzystek Marcin Sitno 1981 M
36 Grzystek Magda Sitno 1983 K
37 Wdowiak Katarzyna Szczecinek 1986 K
38 Kołodziejczak Grzegorz Turowo 1974 M
39 Idziak Paweł Szczecinek 1981 M
40 Rautszko Renata Szczecinek 1983 K
41 Szypulski Waldemar Borne Sulinowo 1968 M
42 KUBIAK DANUTA CZARNE 1957 K
43 Szyło Michał Szczecinek 1983 M
44 Jesionowska - Łaskawiec Agnieszka Czarne 1991 K
45 Zaręba Anna Szczecinek 1989 K
46 Zaręba Adam Szczecinek 1986 M
47 ŁASKAWIEC Paweł CZARNE 1991 M
48 Michałowski Dariusz Czarne 1974 M
49 Wardęga Mateusz Lubostronie 1999 M
50 Kalińczak Anna Komorze 1984 K
51 Kłosiński Szymon Komorze 1983 M
52 Kalińczak Kazimierz Komorze 1959 M
53 Kozłowski Piotr Jastrowie 1979 M
54 Matysiak Katarzyna Szczecinek 1993 K
55 Kowalczyk Seweryn Szczecinek 1993 M
56 Sobolewska Monika Szczecinek 1986 K
57 Pawłowicz Roland Szczecinek 2000 M
58 Hanus Agnieszka Szczecinek 1985 K
59 Bobrycka Danuta Borne -Sulinowo 1964 K
60 Kowalik Natalia Parsęcko 2001 K
61 KOWALIK MIROSŁAW PARSĘCKO 1968 M
62 Pawłowicz Izabela Szczecinek 1971 K
63 Prokopowicz Marcin Jastrowie 1979 M
64 Prokopowicz Izabela Jastrowie 1980 K
65 Tamłowska Anna Jastrowie 1979 K
66 Dziemiańczyk Urszula Jastrowie 1988 K
67 Frankowski Tomasz Jastrowie 1978 M
68 Jarosz Sara Szczecinek 2000 K
69 Pawłowicz Dariusz Szczecinek 1971 M
70 Deptuła Tobiasz Śmiadowo 1986 M
71 Palus Aneta barwice 1977 K
72 palus-noga marzena barwice 1975 K
73 Sobczak Adrian Czaplinek 1991 M
74 Witek Stanisław Sienica 1955 M
75 Trębski Krzysztof Okonek 1975 M
76 Trębska Marta Okonek 1976 K
77 Frontczak Izabela Szczecinek 1987 K
78 Piętosa Daniel Czaplinek 1974 M
79 Waśniewski Arek Polne gm. Barwice 1967 M
80 Rogowski Kamil Czaplinek 1975 M
81 Polguj Piotr Szczecinek 1947 M
82 pielechata ewa ostroróg 1976 K
83 Słapczyńska Marta Kalisz Pomorski 1992 K
84 Pluta Katarzyna Okonek 1991 K
85 Jurkowski Łukasz Złocieniec 1986 M
86 Szabałowska Małgorzata Szczecinek 1998 K
87 Szabałowski Marek Szczecinek 1967 M
88 Szabałowska Adrianna Szczecinek 1995 K
89 Juszczak Karolina Czaplinek 1983 K
90 ROMANOWSKI PRZEMYSŁAW Szczecinek 1984 M
91 Owczarski Marcin Chojnice 1978 M
92 Błaszczyk Zbigniew Szczecinek 1977 M
93 Gałan Joanna Złocieniec 1966 K
94 Gałan Leszek Złocieniec 1963 M
95 Gotowiec Tomasz Szczecinek 1966 M
96 ANIKIEJ DOROTA BORNE SULINOWO 1967 K
97 ANIKIEJ MARIUSZ BORNE SULINOWO 1968 M
98 Dąbkowski Łukasz Szczecinek 1981 M
99 Niewierowski Szymon Borne Sulinowo 2000 M
100 Niewierowski Zbigniew Borne Sulinowo 1969 M
101 Ostrowski Marian Złocieniec 1954 M
102 Tarnopolska Agnieszka Szczecinek 1986 K