Lista startowa Mila Niepodległości 2017

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Rok Urodzenia Płeć Nazwa Szkoły
1 Kilar Oliwia Koszalin 2007 K SP 5 Koszalin
2 Gawrysiak Weronika Włodarka 2005 K SP nr.1 Trzebiatów
3 Zatorski Aleksander Grzybowo 2006 M Szkoła Podstawowa Nr 5 z OI im. Jana Pawła II w Kołobrzegu
4 Żmuda Kornalia Sarbia/Kołobrzeg 2004 K SP Drzonowo
5 Fiłonowicz Szymon Szczecinek 2004 M SP nr 1 Szczecinek
6 Fiłonowicz Kamil Szczecinek 2008 M SP nr 1 Szczecinek
7 Marzec Sandra Kolobrzeg 2003 K Szkoła Podstawowa nr 1 Kolobrzeg
8 Olech Wiktoria Kolobrzeg 2003 K Szkoła Podstawowa nr 1 Kolobrzeg
9 Paszewska Maja Kolobrzeg 2003 K Szkoła Podstawowa nr 1 Kolobrzeg
10 Mateusz Sołtysiak Karlino 2002 M Gimnazjum w Karlinie im.Ludzi Wielkiego Serca i Umysłu
11 Dobruk Karolina Kolobrzeg 2003 K Szkoła Podstawowa nr 1 Kolobrzeg
12 Kopacz Michalina Kołobrzeg 2003 K Szkoła Podstawowa nr 1 Kolobrzeg
13 Korzeniowska Aleksandra Gościno 2006 K SP5 Kołobrzeg
14 Kamecki Marcel Zabrowo 2008 M SP5 KOŁOBRZEG
15 Sagan Karolina Rościęcino 2005 K SP5 KOŁOBRZEG
16 Kamecka Kornelia Ząbrowo 2005 K SP5 KOŁOBRZEG
17 Orłów Anna Charzyno 2005 K SP5 KOŁOBRZEG
18 Juszczak Wojtek Grzybowo 2005 M SP5 KOŁOBRZEG
19 Myszyńska Natalia Kołobrzeg 2005 K SP8KOŁOBRZEG
20 Myszyńska Emilka Kołobrzeg 2007 K SP8KOŁOBRZEG
21 Orliński Jakub Grzybowo 2004 K SP5 KOŁOBRZEG
22 Pieńkowski Michał Kołobrzeg 2004 M SP5 KOŁOBRZEG
23 Masłowski Maciek Kołobrzeg 2004 M SP5 KOŁOBRZEG
24 Kropidłowska Oliwia Kołobrzeg 2006 K SP5 KOŁOBRZEG
25 Dądrowski Szymon Kołobrzeg 2007 M SP5 KOŁOBRZEG
26 Gryń Kuba Kołobrzeg 2006 M SP5 KOŁOBRZEG
27 Kościński Marek Kołobrzeg 2007 M SP5 KOŁOBRZEG
28 Tyszkiewicz Hanna Kołobrzeg 2006 K SP5 KOŁOBRZEG
29 Marzec Marcin Kołobrzeg 2003 M SP5 KOŁOBRZEG
30 Przychodzko Roman Kolobrzeg 1968 M KTC KOŁOBRZEG
31 Jelonek Sebastian Kołobrzeg 2003 M SP5 KOŁOBRZEG
32 Zadorozhiuk Vitalii Kołobrzeg 2003 M SP5 KOŁOBRZEG
33 Myszyński Paweł Gościno 1980 M SP5 KOŁOBRZEG
34 Mazurek Hanna Koszalin 2004 K SP 17 Koszalin
35 Strzelecki Łukasz Kołobrzeg 2003 M SP5 KOŁOBRZEG
36 Wojciechowski Adrian Kołobrzeg 2002 M SP5 KOŁOBRZEG
37 Bęgowski Jakub Kamień Pomorski 2002 M Gimnazjum Katolickie w Pobierowie
38 Korzystko Filip Świdwin 2008 M SP nr3 im.Lotników Polskich
39 Kaszkowiak Gracjan Kołobrzeg 2003 M Szkoła Podstawowa nr.7
40 Kroczyński Robert Kołobrzeg 2008 M Szkoła Podstawowa nr .6
41 Bednarz - Krawczykowski Piotr Kołobrzeg 2008 M Szkoła podstawowa nr3
42 SOBUSIAK WIKTORIA KOŁOBRZEG 2008 K SP 3 KOŁOBRZEG
43 Szypulski Waldemar Borne Sulinowo 1968 M ULKST
44 Nazim Tadeusz Skawina 1948 M UKS Jedynka Skawina
45 Potejko Eryk Kolobrzeg 2005 M SP 7 Imiena Zjednoczonej Europy
46 Krzymianowski Michał Kołobrzeg 2004 M Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
47 Karsznia Weronika Kołobrzeg 2004 K Sp7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
48 Głąbik Alicja Kołobrzeg 2004 K Sp 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
49 Sadowski Tymon Kołobrzeg 2003 M Szkoła podstawowa numer 7 w Kołobrzegu
50 Pienierska Hanna Kołobrzeg 2003 K Szkoła Podstawowa Numer 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
51 Żelazny Jakub Kołobrzeg 2003 M Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
52 Moszkowicz Eryk Kołobrzeg 2003 M SP7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
53 Łangowski Wiktor Kołobrzeg 2004 M Szkoła Podstawowa numer 7 w Kołobrzegu
54 Pilarska Anastazja USTRONIE MORSKIE, Górna 32A/3/2, 2003 K Szkoła Nr 7 w Kołobrzegu
55 Gajkowski Marcel Kołobrzeg 2004 M SP7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
56 Papucewicz Borys Kołobrzeg 2003 M SP7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
57 Wilk Kamil Kołobrzeg 2004 M SP7 im. Zjednoczonej europy
58 Jakób Wiktor Kołobrzeg 2003 M Sp 7 im Zjednoczonej Europy
59 Jakób Wiktor Kołobrzeg 2003 M Sp 7 im Zjednoczonej Europy
60 Hubert Łukasz Koszalin 1982 M Koszalin
61 Dresler Jakub Kołobrzeg 2004 M szkoła podstawowa nr 7
62 Babyn Igor Kołobrzeg 2004 M Szkoła Podstawowa nr 7 w Kołobrzegu
63 Pasternak Wiktor Niekanin 2005 M Szkoła Podstawowa nr 7
64 Olejniczak Olaf Kołobrzeg 2004 M Sp 7 imienia Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
65 Rapacz Pola Kołobrzeg 2004 K Szkoła Podstawowa Nr 7 w Kołobrzegu
66 Ginter Zuzanna Kołobrzeg 2007 K Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu
67 Borkiewicz Aleksandra Kołobrzeg 2003 K Szkoła podstawowa nr7
68 Sztangierska Nikola Kołobrzeg 2003 K Szkoła Podstawowa nr 7
69 Rożek Małgorzata Kołobrzeg 2003 K Szkoła Podstawowa nr 7 w Kołobrzegu
70 Rożek Michał Kołobrzeg 2005 M Szkoła Podstawowa nr 8 w Kołobrzegu
71 Bednarz Zuzanna Kołobrzeg 2003 K Szkoła Podstawowa nr7 im. Zjednoczonej Europy
72 Jakubik Ania Kołobrzeg 2003 K Szkoła Podstawowa nr 7 w Kołobrzegu
73 Jakubik Dominika Kołobrzeg 2003 K Szkoła Podstawowa nr 7 w Kołobrzegu
74 Przepióra Marcelina Kołobrzeg 2003 K Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy
75 Sokolik Oliwia Kołobrzeg 2003 K Gimnazjum nr3 im. Zjednoczonej Europy
76 Smaruj Martyna Kołobrzeg 2003 K Szkoła podstawowa numer 7 im. Zjednoczonej Europy
77 Kużownik Mikołaj Stramnica 2003 M Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
78 Marciniak Dawid Kołobrzeg 2003 M Szkoła Podstawowa nr 7
79 Mohamad Roni Kołobrzeg 2003 M szkoła podstawowa nr 7 im. zjednoczonej europy
80 Domański Krzysztof Kołobrzeg 2002 M Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kołobrzegu
81 Matuszczak Natan Kołobrzeg 2003 M Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego
82 Ginter Hanna Kołobrzeg 2003 K SP7
83 Bowtromiuk Anastazja Kolobrzeg 2003 K Szkoła podstawowa nr 1 Kolobrzeg
84 Mustanin Justyna Kolobrzeg 2003 K Szkoła podstawowa nr 1 Kolobrzeg
85 Hrycyk Anna Kolobrzeg 2003 K Szkoła podstawowa nr 1 Kolobrzeg
86 Łatak Wiktoria Kołobrzeg 2002 K Gimnazjum nr 1 Kołobrzeg
87 Gajda Michał Kołobrzeg 2003 M Gmnazjum nr 3 Kołobrzeg
88 Serweta Martyna Kołobrzeg 2003 K Szkoła podstawowa nr 7
89 Klimowska Eryka Kołobrzeg 2002 K Gimnazjum nr 3 Kołobrzeg
90 Szczuryk Klaudia Kołobrzeg 2003 K Gimnazjum nr 1 Kołobrzeg
91 Marcin Szynklewski Poznań 1990 M WSRH
92 Szubert Alicja Ustronie Morskie 2006 K Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ustroniu Morskim
93 Szczerba Andrzej Grzybowo 2008 M Szkoła Podstawowa w Dźwirzynie
94 Helena Podruczny Słubice 2006 K Szkoła Podstawowa nr 2 w Słubicach
95 Przybytkowska Natalia Kolobrzeg 2004 K Szkoła podstawowa nr 1 Kolobrzeg
96 Dubois-Placak Franciszek Kolobrzeg 2004 K Szkoła podstawowa nr 1 Kolobrzeg
97 Melak Michał Kolobrzeg 2004 M Szkoła podstawowa nr 1 Kolobrzeg
98 Kuczera Marcel Kolobrzeg 2004 M Szkoła podstawowa nr 1 Kolobrzeg
99 Malinowska Julia Kolobrzeg 2003 K Szkoła podstawowa nr 1 Kolobrzeg
100 Filipczak Wiktoria Kołobrzeg 2004 K gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu