Lista startowa: Kołobrzeski Półmaraton Niepodległości 2018

Lp. Nazwisko Imię Rok Urodzenia Płeć Miejscowość Klub Rozmiar koszulki Wpłata
1 Basara Agnieszka 1973 K Szczecin M
2 Szarłata Piotr 1986 M Kołobrzeg L
3 Barszczak Tomasz 1991 M Dźwirzyno Kołobrzeg Biega XL
4 Mackojć Krzysztof 1973 M Kołobrzeg EL-MACKOJĆ L TAK
5 Michalak Jakub 1993 M Poznań Night Runners S TAK
6 Dudziak Piotr 1975 M Koszalin S
7 Szostak Edyta 1985 K Szczecin S TAK
8 Didłuch Jacek 1977 M Karścino Kołobrzeg biega L TAK
9 Maciążek Jarosław 1978 M Kołobrzeg M TAK
10 Radziej Alicja 1991 K Poznań Night Runners Poznań S TAK
11 Wilkowski Krzysztof 1979 M Koszalin M TAK
12 Kowalski Jan 1982 M Białogard S
13 Maksymowicz Kornelia 1983 K Kołobrzeg M TAK
14 Stachurska Agnieszka 1980 K Kołobrzeg Kołobrzeg biega M TAK
15 Wiśniewska Marcjanna 1990 K Bydgoszcz S
16 Kraczkowski Przemysław 1979 M Koszalin L TAK
17 Zdanowicz Marek 1972 M Kołobrzeg L TAK
18 Miłaszewski Przemek 1983 M Koszalin Team Holiday Sport M TAK
19 Hawrylak Piotr 1973 M Zieleniewo XL TAK
20 Kroczyńska Kinga 1979 K Kołobrzeg M TAK
21 MICHALAK SŁAWEK 1967 M ŚREM Night Runners L TAK
22 Mikołajczyk Malwina 1987 K Kołobrzeg Miraz Race Team S
23 Barański Grzegorz 1973 M Kołobrzeg SAR-BSR KOŁOBRZEG KMT M
24 ŚWIETLIK TOMASZ 1960 M Koszalin LEO TEAM S TAK
25 Stachowiak Piotr 1971 M Poznań Smochowice Biegają L TAK
26 Kieszkowski Adam 1985 M Szczecin Pan S TAK
27 Więckowski Maciej 1983 M Karlino Karlino Biegaj! L
28 OPALIŃSKI Stanisław 1956 M Kołobrzeg Kołobrzeg biega M
29 Kszczanowicz Jacek 1973 M Kołobrzeg L TAK
30 Ronij Łukasz 1982 M Kołobrzeg Kołobrzeg Biega XL TAK
31 Mickiewicz Tomasz 1986 M Kołobrzeg L TAK
32 Nowak-Ignacak Monika 1974 K Białogard L TAK
33 Brudek Dorota 1980 K Kołobrzeg L TAK
34 Brzeziński Jan 1967 M Białogard Team Piotruś XL TAK
35 Trybula Magdalena 1977 K Szczecinek S TAK
36 Baranowski Piotr 1977 M Koszalin XL
37 Strzałkowski Tomasz 1978 M Szczecin XL TAK
38 Olejnik Krzysztof 1985 M Bydgoszcz M TAK
39 Duda Marcin 1978 M Szczecin brak L TAK
40 Dawid Pietrasik 1981 M Szczecin M TAK
41 szmeling grzegorz 1982 M świnoujście L TAK
42 Jończyk Tadeusz 1969 M Kołobrzeg Janosik L TAK
43 Łazarczyk Wacław Bogdan 1953 M Kołobrzeg M
44 Szymański Artur 1976 M Chociwel BS Family Team M TAK
45 Kowalczyk Piotr 1983 M Koszalin 1983 XL TAK
46 Jurkiewicz Przemysław 1980 M Kołobrzeg L
47 Romanowski Piotr 1983 M KOŁOBRZEG brak L TAK
48 Litwin Joanna 1979 K Kolobrzeg M
49 Grochowalski Rafał 1978 M Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN M
50 Kozłowska Kinga 1978 K Kołobrzeg L TAK
51 Smagowski Wojciech 1978 M RĄBINO KB Sprint Świdwin S
52 GOLIŃSKI ŁUKASZ 1979 M ŚWIDWIN K.B. SPRINT Świdwin L
53 Goliński Łukasz 1979 M Świdwin K.B. SPRINT Świdwin L TAK
54 Stec Wioletta 1976 K Kołobrzeg M
55 Pióro Ewa 1976 K Kołobrzeg M
56 Żywicki Bartosz 1982 M Słupsk Dziki Koszalin S
57 Kowalczyk Seweryn 1993 M Szczecinek Team Biegowy Szczecinek L
58 Dzbanuszek Mariusz 1984 M Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie L TAK
59 Dzbanuszek Krzysztof 1980 M Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie L TAK
60 Prycinska Agnieszka 1975 K Dublin Polish Runners Club Ireland S TAK
61 Prycinski Grzegorz 1972 M Dublin L TAK
62 Szeszko Dawid 1981 M Szczecin XL TAK
63 Szeszko Magdalena 1981 K Szczecin S TAK
64 Mucha Piotr 1983 M Szczecin XL
65 Bielewicz Anna 1977 K Słupsk STOPA Słupsk M
66 Kubiak Michał 1981 M Poznań Adrunaline M TAK
67 RZESZOTARSKI JACEK 1976 M Kołobrzeg-Budzistowo SAR-BSR Kołobrzeg Maraton Team L
68 Łukjanowicz Rafał 1980 M Wrocław L TAK
69 Peta Andrzej 1970 M Miastko MTS HAMER Miastko XL
70 ADERYAN ADAM 1975 M WIELICHOWO M
71 Ciekliński Jacek 1986 M Karlino XL TAK
72 Pawlicki Tomasz 1986 M Koszalin L
73 Żebrowski Mariusz 1975 M Karlino Karlino biegaj! L TAK
74 Bagiński Piotr Zygmunt 1979 M Karlino Karlino Biegaj! L
75 Lewandowski Jacek 1976 M Kołobrzeg Stary Borek L
76 Trojanowski Tomasz 1979 M Szczecin L TAK
77 BLACHACZEK PAWEŁ 1988 M Gorzów Wielkopolski S TAK
78 Jazowska Kamila 1986 K Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team S
79 Michalski Adam 1983 M Grzybowo L TAK
80 Żukowski Andrzej 1980 M Szczecin M TAK
81 Tondys Dominika 1990 K Łódź L TAK
82 winiarski rafał 1965 M dobrowo XL
83 Stempel Tomasz 1974 M Warszawa Marysin Wawerski Biega XXL
84 Teodorczuk Anna 1989 K GŁĘBOCZEK L TAK
85 Janicka Emilia 1985 K Szczecin S TAK
86 Kachlicki Kamil 1976 M Koszalin M TAK
87 Romaniuk Wojciech 1970 M Kołobrzeg ROM-KOL_RUN XL TAK
88 Naglacki Grzegorz 1972 M Szczecin MLUKS Trzebiatów M TAK
89 Lubawiński Jerzy - Bernard 1956 M Świdwin Face Nordic Walking Team M
90 Sowiński Patryk 1993 M Bydgoszcz M TAK
91 Gawin Andrzej 1985 M kawcze MTS HAMER MIASTKO XXL TAK
92 Guzowski Dariusz 1969 M Trzebielino Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom L TAK
93 Witek Stanisław 1955 M Sienica niezrzeszony L
94 Sobolewski Marcin 1983 M Mrzeżyno 1983 XL TAK
95 Tofil Anna 1969 K Kołobrzeg S TAK
96 Przywieczerski Paweł 1978 M Swarzędz L
97 Łaska Piotr 1983 M Trzebiatów 3 bz Trzebiatów/ MLUKS Trzebiatów L
98 Kordula Grzegorz 1974 M Miastko Miastko M
99 maciejko Witold 1962 M Złocieniec M
100 Buczkowski Jacek 1973 M Kołobrzeg 8brem L TAK
101 Artur KARCZ 1979 M Kołobrzeg RCI GDYNIA M
102 Gierasimowicz Szymon 1979 M Szczecin totalsport.pl L
103 Morawska Monika 1977 K Kolobrzeg L TAK
104 Piotr Woźniak 1962 M Kolobrzeg XXL TAK
105 Polak Jacek 1980 M Warszawa M
106 Grzesik Eugeniusz 1966 M Koszalin strażak sam L TAK
107 Durka Rafał 1989 M Kołobrzeg-zieleniewo L
108 Brudek Dorota 1980 K Kołobrzeg M TAK
109 Lenio Dariusz 1982 M Tychowo L TAK
110 Szymański Sylwester 1973 M Szczecinek ULKS Barwice-MKL Szczecinek M
111 Szostek Agnieszka 1978 K Kołobrzeg S
112 Błach Piotr 1979 M Sławoborze M
113 Ziembiński Grzegorz 1981 M Poznań 1981 M TAK
114 Zagórny Marcin 1988 M Radnica Tomato Krosno Odrzańskie S
115 Nowicki Michał 1984 M Kołobrzeg KB Wygan XL