Lista startowa: Kołobrzeski Bieg Niepodległości

Lp. Nazwisko Imię Rok Urodzenia Płeć Miejscowość Klub Rozmiar koszulki Wpłata
1 Filipowski Dariusz 1972 M Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team M TAK
2 Strąpoć-Małecka Wiktoria 2000 K Kołobrzeg S
3 Haponiuk Krzysztof 1978 M Poznań XXL TAK
4 Zadróżna Marzena 1978 K Nowogard Zabiegane babeczki L
5 Szadkowska Anna 1957 K Inowrocław Decathlon Team Inowrocław M TAK
6 Wenta Malwina 1986 K Kołobrzeg M TAK
7 Jewuła Agata 1984 K Koszalin M TAK
8 Zwiranowski Władysław 2000 M Białogard M TAK
9 Pasikowski Piotr 1964 M Kołobrzeg L
10 Bolda Dagmara 1975 K Kołobrzeg M
11 Sheehan Anna 1975 K Kołobrzeg S
12 Nachyła Paweł 1987 M Koszalin Dziki Koszalin M TAK
13 Brzozowski Marek 1966 M Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz L TAK
14 Wiśniewska Marcjanna 1990 K Bydgoszcz S
15 Hawrylak Piotr 1973 M Zieleniewo XL
16 Maksymowicz Kornelia 1983 K Kołobrzeg M
17 Krysa Krzysztof 1972 M Kołobrzeg XXL TAK
18 Domańska Katarzyna 1977 K Kołobrzeg S TAK
19 Domański Krzysztof 2002 M Kołobrzeg M TAK
20 Domański Adam 1974 M Kołobrzeg M TAK
21 Kroczyńska Kinga 1979 K Kołobrzeg M
22 Sawicka-Wers Urszula 1986 K Kołobrzeg M
23 Pawlutkin Aleksandr 1977 M Kolobrzeg L TAK
24 Jabłoński Andrzej 1971 M Czarne M
25 Kurzawińska-Jabłońska Kasia 1972 K Czarne M
26 GASEK Wiesław 1960 M Świdwin K.B. SPRINT Świdwin L TAK
27 JANKOWSKI MARIUSZ 1977 M SZCZECINEK L TAK
28 Ignaczyński Dariusz 1989 M Kądzielno M TAK
29 Perlik Tomasz 1989 M Miastko S
30 Szwarc Karina 1986 K Rymań BBKTS S
31 Małetko Magdalena 1984 K Kołobrzeg M TAK
32 Szubert Marcin 1977 M Ustronie Morskie kołobrzeg biega S
33 Szubert Agnieszka 1979 K Ustronie Morskie Kołobrzeg biega S
34 Szubert Julia 2000 K Ustronie Morskie Kołobrzeg biega S
35 Duda Andrzej 1966 M Kołobrzeg - L TAK
36 Pydynowska Elżbieta 1961 K Kołobrzeg M TAK
37 Wieczorek Katarzyna 1975 K Kołobrzeg rodzinakolasow.pl S TAK
38 Protasiuk Emanuela 1975 K Kołobrzeg rodzinakolasow.pl S TAK
39 Juzyszyn-Brańska Alicja 1988 K Kołobrzeg S
40 Śliwińska Martyna 1987 K Kołobrzeg M TAK
41 Kornak Wiktoria 1999 K Kędrzyno - M TAK
42 Januszewska Anna 1980 K Ustronie Morskie L TAK
43 Kowalski Karol 1983 M Kołobrzeg M TAK
44 Wojciechowski Piotr 1975 M Kołobrzeg L TAK
45 Staszyńska Marianna 1956 K Białogard BTC,,ORZEŁ'' S TAK
46 Filipczak Magdalena 1983 K Kolobrzeg kolobrzeg S TAK
47 Rymarz Mariusz 1981 M Kołobrzeg L TAK
48 Pilarska Joanna 1978 K Ustronie Morskie S
49 Lewandowski Kamil 1991 M Ustronie Morskie L
50 KACPRZAK PAWEŁ 1987 M SZCZECIN M TAK
51 Szymańska Karolina 2002 K Chociwel BS Family Team M TAK
52 Falkiewicz Jolanta 1958 K Dęblin S TAK
53 Siadak Arkadiusz 1980 M Koszalin M TAK
54 Kozioł Marzena 1984 K Gorawino BBKTS L TAK
55 Wiśniewski Jarosław 1969 M KOŁOBRZEG L TAK
56 Ukrainski Slawomir 1968 M Kolobrzeg Kolobrzeg biega M
57 Karcz Artur 1979 M MRZEŻYNO RCI GDYNIA M TAK
58 Wesołek Maciej 1975 M Zieleniewo 8brem L TAK
59 Kacprzak Łukasz 1990 M Robuń L
60 Centkowski Jacek 1977 M Warzymice S TAK
61 Centkowska Katarzyna 1981 K Warzymice S TAK
62 Miłaszewski Przemek 1983 M Koszalin Team Holiday Sport M
63 Gall Karolina 1990 K Kołobrzeg M TAK
64 Szczerba Łukasz 1984 M Grzybowo M TAK
65 Szczerba Agnieszka 1985 K Grzybowo S TAK
66 Gonerska Ewa 1966 K Świerzno M TAK
67 Chrzanowski Mariusz 1967 M Kołobrzeg M TAK
68 Pióro Ewa 1976 K Kołobrzeg M TAK
69 Kowalska Katarzyna 1976 K Koszalin S TAK
70 Zagalska Paulina 1983 K Połczyn Zdrój S TAK
71 Właśniak Jowita 1982 K Słupsk Dziki Koszalin M
72 Wiśniewski Łukasz 1999 M Kołobrzeg L TAK
73 Możdżeń Anna 1983 K Koszalin L TAK
74 KRASIŃSKI Witold 1973 M Koszalin XL TAK
75 Gocek Krzysztof 1986 M Kołobrzeg L TAK
76 Szkarapata Agnieszka 1976 K Trzebiatów M
77 Bzdak Agata 1983 K Trzebiatow AT-Aktywny Trzebiatow L
78 BORZĘCKI NORBERT 1980 M Koszalin S
79 Jagła Łukasz 1979 M Kolobrzeg L
80 Skalski Adrian 1985 M Kołonrzeg L
81 Hoc Dariusz 1973 M Kołobrzeg M TAK
82 Domańska Dorota 1980 K Trzebiatow AT Aktywny Trzebiatów L
83 Pietruszka Mikołaj 1970 M Koszalin Tęcza Run M
84 Domański Jacek 1970 M Niechorze brak XL
85 Ziomko Rafał 1972 M Kołobrzeg M
86 Trzeciak Anna 1971 K Kołobrzeg Kołobrzeg Biega S
87 Trzeciak Dariusz 1969 M Kołobrzeg Kołobrzeg Biega M
88 Olejnik Janusz 1965 M Trzebiatów L TAK
89 Sokołowska Aleksandra 1994 K Gorzów Wielkopolski M
90 Michta Tomasz 1994 M Gorzów Wielkopolski L
91 Stachurska Katarzyna 1981 K Gorzów Wielkopolski M
92 Ochej Karolina 1988 K Gorzów Wielkopolski L
93 Wozniak Stanisław 1949 M Kołobrzeg L TAK
94 Domański Dominik 1979 M Warszawa M TAK
95 BUDZIŃSKA AGNIESZKA 1977 K KONIKOWO M
96 BUDZIŃSKI PAWEŁ 1979 M KONIKOWO DRUŻYNA SZPIKU S
97 Pałaszewska Karolina 1990 K Gościno S TAK
98 KUŻEL Marian 1962 M Redzikowo Oś. Niezrzeszony XL
99 Stróżak Jan 1957 M Korzystno XL TAK
100 Hałka Justyna 1980 K Łobez Trucht Łobez S
101 Hałka Arkadiusz 1976 M Łobez Trucht Łobez L
102 Tofil Jan 1966 M Kołobrzeg L TAK
103 Mottram Carl 1971 M Kolobrzeg The English Sporting Club Kolobrzeg M
104 Szczygielska Aleksandra 1981 K Nieżyn M
105 FILAROWSKI STEFAN 1972 M KOŁOBRZEG GRUPA NURKÓW INŻYNIERII L TAK
106 Guzowski Denis 1995 M Szczytno Prawie jak Hermes-Denis Guzowski L
107 Frygier Łukasz 1989 M Czaptury L
108 Tomalik Karol 1978 K Koszalin karolman S
109 WERNER KAMILA 1984 K SZCZECINEK BIEGAJ Z DYMKIEM S
110 WERNER WOJCIECH 1981 M SZCZECINEK L
111 KLIMASZEWSKI PIOTR 1981 M SZCZECINEK XL
112 Brzeziński Łukasz 1990 M Białogard L TAK
113 Witczuk Maciej 1980 M Szczecin FSD RUN DREZDENKO L TAK
114 Sroka Robert 1976 M Trzebiatów L
115 Drążkowski Tomasz 2002 M Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek L TAK
116 Sroka Ilona 1980 K Trzebiatów M
117 Cerk Łukasz 1990 M Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek S TAK
118 Barczak Rafał 1975 M Złoltów L TAK
119 Chojnacka Joanna 1981 K Warszawa S TAK
120 Dawidowska Magdalena 1991 K Warszawa M TAK
121 MATYSIAK LESZEK 1968 M Trzebiatów XL TAK
122 Szyło Michał 1983 M Szczecinek M TAK
123 Kwiecień Ewa 1974 K Kołobrzeg S
124 Barszczak Tomasz 1991 M Dźwirzyno Kołobrzeg Biega XL
125 Barczak Alina 1978 K Złotów M TAK
126 Łubianek Waldemar 1973 M Karlino Karlino biegaj XL
127 Bukowiecka-Andrysiak Małgorzata 1973 K Kołobrzeg S