Lista startowa Kołobrzeski Bieg Niepodległości 2017

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok urodzenia Płeć Wpłata
1 Deberny Mariusz Resko 1975 M
2 Łukaszyk Eliza kołobrzeg 1987 K
3 Trocki Robert kołobrzeg 1974 M
4 Zalewski Marek Szczecin 1970 M
5 Garbacz - Zatorska Milena Milena Grzybowo psycholog-kg.pl 1977 K
6 Zatorski Zbigniew Grzybowo psycholog-kg.pl 1982 M
7 Rumistrzewicz Robert Świnoujście KMP Świnoujście 1987 M
8 Jazowska Kamila Kołobrzeg Biegam Sobie 1986 K
9 Wójtowicz Edyta Police LoveLasy 1972 K
10 Maksymowicz Kornelia Kołobrzeg 1983 K
11 Kozłowska Kinga Kolobrzeg 1978 K
12 Depta Paweł Kolobrzeg 1976 M
13 Karcz Artur Mrzeżyno Orzeł Mrzeżyno 1979 M
14 Gałamaga Radosław Niekłończyca LoveLasy Police 1978 M
15 Augustyn Jakub Kołobrzeg 1983 M
16 KRASNODĘBSKI KONRAD Nowe Warpno LoveLasy 1977 M
17 Gałamaga Sylwia Niekłończyca LoveLasy Police 1981 K
18 Otto Michał Koszalin 1986 M
19 Zaremba Katarzyna Skalno AT-Aktywny Trzebiatów 1984 K
20 Ulman Iwona Trzeszczyn LoveLasy Police 1987 K
21 Ukraiński Sławomir KOŁOBRZEG Kołobrzeg biega 1968 M
22 Kolasa Tomasz Kołobrzeg rodzinakolasow.pl 1970 M
23 Wieczorek Katarzyna Kołobrzeg rodzinakolasow.pl 1975 K
24 Lipertowicz Sebastian Police 1983 M
25 Jankowski Remigiusz Kołobrzeg 1982 M
26 Wiśniewska Marcjanna Bydgoszcz 1990 K
27 GERKE MATEUSZ DŹWIRZYNO 1989 M
28 Juzyszyn-Brańska Alicja Kołobrzeg brak 1988 K
29 Charowski Marcin stargard 1980 M
30 Kazimierski Piotr Kołobrzeg nelton.pl 1984 M
31 Pendrak Kamil Szczecin 1988 M
32 Pękała Piotr Koszalin Rozbiegany/Wilki Koszalin 1971 M
33 Kraczkowski Przemysław Koszalin 1979 M
34 Pląsek Sylwester Police LoveLasy 1971 M
35 KĘSKA-PLĄSEK MAŁGORZATA Police LoveLasy 1976 K
36 Dawidowska Magdalena Warszawa 1991 K
37 Chojnacka Joanna Maria Warszawa 1981 K
38 Romański Maciej Kołobrzeg TataCoWymiata 1985 M
39 WILIŃSKI MAREK ŚWIDWIN K.B SPRINT ŚWIDWIN 1961 M
40 Malinowska Małgorzata Świdwin KB SPRINT ŚWIDWIN 1961 K
41 Łapko Anna Świdwin 1986 K
42 Ptaszyńska Katarzyna Kołobrzeg Kołobrzeg biega 1957 K
43 Polański Norbert Świdwin 21 blt 1975 M
44 Pendrak Piotr Kołobrzeg xx 1954 M
45 Staliś Robert Trzebiatów AT-Trzebiatów 1984 M
46 Szymański Artur Chociwel BS Family Team 1976 M
47 Szymańska Karolina Chociwel BS Family Team 2001 K
48 SZADKOWSKA ANNA INOWROCŁAW BBL INOWROCŁAW 1957 K
49 Szarłata Piotr Kołobrzeg 1986 M
50 Sobczyk Łukasz Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1975 M
51 Mottram Carl Kołobrzeg The English Sporting Club 1971 M
52 Olejnik Janusz Trzebiatów 1965 M
53 Domański Dominik Warszawa 1979 M
54 Woźniak Stanisław kołobrzeg nierzeszony 1949 M
55 WĄSOWICZ ANNA Kołobrzeg/stramnica 1981 K
56 KISIEL Rafał KOŁOBRZEG 1988 M
57 Domańska Katarzyna Kołobrzeg 1977 K
58 Rzeszotarski Jacek Kołobrzeg-Budzistowo SAR-BSR Kołobrzeg KMT 1976 M
59 Szczepański Grzegorz Trzebiatów AT-Aktywny Trzebiatów 1976 M
60 Pasztor Ania Kołobrzeg 1990 K
61 Połać Ilona Czaplinek 1987 K
62 Wróbel Jan Police 1982 M
63 Polański Norbert Świdwin 21blt 1975 M
64 KUROWSKA IZABELA BERKANOWO FitOski Team 1978 K
65 Bartoszuk Adam Kołobrzeg Barczewski Team Kołobrzeg 1976 M
66 szubert agnieszka ustronie morskie kołobrzeg biega 1979 K
67 Szubert Marcin Ustronie Morskie kołobrzeg biega 1977 M
68 Szubert Julia Ustronie Morskie kołobrzeg biega 2000 K
69 Opaliński Stanisław KOŁOBRZEG Kołobrzeg biega 1956 M
70 Gutowski Sebastian Świdwin GucioR-Run 1977 M
71 Bednarz Katarzyna Kołobrzeg 1974 K
72 Kaźmierczak Agnieszka Świdwin 1977 K
73 Nowak-Ignacak Monika Białogard 1974 K
74 Pekról Jarosław Szczecin 1975 M
75 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M
76 Korczyk Joanna Kołobrzeg 1985 K
77 Krasiński Witold Koszalin JW 1223 1973 M
78 Kszczanowicz Jacek Kołobrzeg 1973 M
79 Pawlutkin Aleksandr Kolobrzeg 1977 M
80 Dobrowolski Zbigniew Oświęcim kb zadyszka 1962 M
81 Korzystko Bartosz Świdwin parkrun Świdwin 1982 M
82 Kilar TOmasz Koszalin Koszalin 1974 M
83 Gawrysiak Przemysław Włodarka 1977 M
84 Hnitecki Marek Kołobrzeg 1968 M
85 GROCHOWALSKI Rafał Świdwin 21 BLT / K.B SPRINT ŚWIDWIN 1978 M
86 GOLIŃSKI ŁUKASZ Świdwin K.B. SPRINT Świdwin 1979 M
87 Buczkowski Jacek Kołobrzeg 8brem 1973 M
88 Kujawa Ewelina Nowogard 1978 K
89 Dutko Michał Ninikowo 1988 M
90 Staszyńska Marianna Białogard BTC,,ORZEŁ''-BIAŁOGARD 1956 K
91 Stróżak Jan Korzystno 1957 M
92 SATRO PIOTR KOŁOBRZEG 1982 M
93 Hoc Dariusz Kołobrzeg 1973 M
94 MEISSNER Bogusław ŚWIDWIN K.B. Sprint Świdwin 1963 M
95 Ragan Tomasz Trzebiatów 1979 M
96 Duda Andrzej Kołobrzeg 1966 M
97 Kozłowski Maciej Trzebiatów AT Aktywny Trzebiatów 1975 M
98 Smagowski Wojciech Rąbino KB Sprint Świdwin 1978 M
99 Ratajewski Arkadiusz Świdwin 1980 M
100 Zawadzki Damian Zieleniewo KB WYGAN 1982 M
101 Uznańska Agata Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team 1964 K
102 Uznański Ryszard Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team 1971 M
103 Grzesik Eugeniusz Koszalin TKKF Koszalin 1966 M
104 Koziarz Anna Kołobrzeg BWM 1983 K
105 Jankowski Jarosław Niechorze AT - Aktywny Trzebiatów 1969 M
106 Szczygielski Michał Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton Team 1983 M
107 Komoda Mariusz Koszalin Rozbiegany Koszalin 1972 M
108 ROGANOWSKA DANUTA Koszalin Rozbiegany Koszalin 1983 K
109 ROGANOWSKI RAFAŁ Koszalin Rozbiegany Koszalin 1972 M
110 Fiłonowicz Monika Szczecinek 1978 K
111 Zieliński Grzegorz Stare Bielice biegam dla przyjemności 1951 M
112 DIDŁUCH JACEK Kołobrzeg Kołobrzeg Biega Maraton Team 1977 M
113 Kaczmarek Zenon Kołobrzeg Kołobrzeski Klub Morsów 1948 M
114 kaczmarek zenon 78-100 Kołobrzeg Kołobrzeski Klub Morsów 1948 M
115 Rak Anna Barwice 1978 K
116 Rak Adam Barwice 1977 M
117 Grzyb Kamil Kikowo 2000 M
118 Markowska Iwona Białogard 1975 K
119 Hrycaj Tomasz Kołobrzeg 1984 M
120 Sobala Anna Koszalin 1987 K
121 GASEK Wiesław Świdwin parkrun Świdwin 1960 M
122 Paradowska Ewelina Nowogard Za - Biegane Babeczki. Nowogard 1984 K
123 Domański Adam Kołobrzeg 1974 M
124 Ragan Magdalena Trzebiatów 1979 K
125 Łangowska Iwona Kolobrzeg KOŁOBRZEG BIEGA 1966 K
126 Dlugosz Karolina Gaj 1976 K
127 Plata Katarzyna Koszalin 1976 K
128 felkowska karolina koszalin 1982 K
129 felkowski tomasz koszalin 1980 M
130 Mackojć Krzysztof Kołobrzeg 1973 M
131 Głowacki Włodzimierz Koszalin Rozbiegany Koszalin 1938 M
132 Tunkel Paweł Kołobrzeg 1975 M
133 Krzanowski Marcin Białogard MarcinBiega 1980 M
134 Tekiel Marcin Dygowo OSP DYGOWO 1980 M
135 Jurkiewicz Przemysław Kołobrzeg 1980 M
136 Trzeciak Dariusz Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1969 M
137 Trzeciak Anna Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1971 K
138 Zaremba Maciej Kołobrzeg POLICJA 1977 M
139 SROKA Robert Trzebiatów 1976 M
140 Wencław-Juszczak Marta Grzybowo 1976 K
141 Kopryk Jacek Grzybowo 1985 M
142 Mieczkowski Michał Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 1959 M
143 Jończyk Tadeusz Kołobrzeg Sobie Biegam 1969 M
144 Zadróżna Marzena Nowogard Za-Biegane babeczki Nowogard 1978 K
145 Łazarczyk Wacław Bogdan Kołobrzeg 1953 M
146 Wojtkowiak Renata Poznań Piątkowo na Biegowo 1974 K
147 RUMISTRZEWICZ Artur Świnoujście 1977 M
148 Kosiński Mateusz Szczecin Drużyna Szpiku 1990 M
149 Dusza Anna Szczecin 1969 K
150 Wojtkowiak Stefan Poznań Piątkowo Na Biegowo 1974 M
151 RONIJ ŁUKASZ KOŁOBRZEG ANDREW'S TEAM 1982 M
152 Oleszczuk Dominik Szczecin 1986 M
153 Dudziak Piotr Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN 1975 M
154 Lipertowicz Sebastian Police 1983 M
155 Nita Wiesław Piecewo Village punk run 1971 M
156 Nita Katarzyna Piecewo Village punk run 1972 K
157 Rama Janusz Kołobrzeg 1973 M
158 Rama Ewa Kołobrzeg 1964 K
159 Żywot Norbert Kołobrzeg 1975 M
160 Januszkiewicz Łukasz Kołobrzeg 1987 M
161 STORCZYK-RAK Agnieszka Szczecinek 1985 K
162 Romanowski Piotr Kołobrzeg 1983 M
163 Centkowska Katarzyna Warzymice 1981 K
164 Centkowski Jacek Warzymice 1977 M
165 Dobruk Agnieszka Kołobrzeg 1972 K
166 ZIOMKO Rafał Kołobrzeg 1972 M
167 Wierzbicki Jakub ŚWIDWIN 1985 M
168 Fido Adam Kołobrzeg JW 3937 1977 M
169 Hoppe Bronislaw Czaplice JW 3937 1982 M
170 Hoppe Anna Czaplice 1983 K
171 Koliński Wojciech Świnoujście 1988 M
172 Stanek-Kolińska Bożena Świnoujście 1985 K
173 Żmuda Monika Sarbia CW FANZA Kołobrzeg 1976 K
174 Żmuda Tomasz Sarbia CW FANZA Kołobrzeg 1976 M
175 Danowski Maciej Białogard Stowarzyszenie na Szczyt po Szczytny Cel 1974 M
176 Majchrzak Paweł Karlino Stowarzyszenie na Szczyt po Szczytny Cel 1975 M
177 Staszczak Sebastian Sarbia/Kołobrzeg CW FANZA Kołobrzeg 1980 M
178 Gorbacz Urszula Szczecinek 1991 K
179 Janus Grzegorz Kołobrzeg Gold Team/ Rams Training House 1986 M
180 Skałecki Robert Świdwin 1969 M
181 Sobski Tadeusz Ząbkowice Śląskie 1961 M
182 OSOBNIAK Ryszrd KOSZALIN Rozbiegany Koszalin 1956 M
183 Ratajewska Agnieszka Świdwin FitOski Team 1981 K
184 Haidner Wojtek Białogard Stowarzyszenie na szczyt po szczytny cel 1974 M
185 Romańczuk Kamil Kołobrzeg 1990 M
186 Gałecki Jacek Karlino Karlino biegaj 1968 M
187 Lubczyński Marek Łobez Trucht Łobez 1976 M
188 Klimecka Elżbieta Rewal AT AKTYWNY Trzebiatów 1985 K
189 Ogrodowczyk Jagoda Kołobrzeg 1984 K
190 Bajgert Robert Kołobrzeg VOLTAIX.PL/ KB WYGAN 1970 M
191 Klupś Monika JASTROWIE 1975 K
192 Klupś Janusz Jastrowie 1974 M
193 Wojciechowski Piotr Kołobrzeg 1975 M
194 Dziekonski Jacek Konstancin Jeziorna 1957 M
195 Kitowski Jerzy Gościno 1965 M
196 Kroczyńska Kinga Kołobrzeg 1979 K
197 Werner Kamila Szczecinek 1984 K
198 Korniowska Ewelina Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1977 K
199 Oleszczak Piotr Gryfice 1999 M
200 Oleszczak Robert Gryfice KP PSP Gryfice 1974 M
201 PRYGIEL JAROSŁAW ŚWIDWIN 21 BLT, parkrun Świdwin 1976 M
202 Brzozowski Marek Bydgoszcz Atos Bydgoszcz 1966 M
203 Kozłowiecki Waldemar Koszalin TKKF Koszalin 1951 M
204 Organek Anna Kołobrzeg 1993 K