Lista startowa Kołobrzeski Bieg Niepodległości

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok urodzenia Płeć Wpłata
1 Szewczykowski Grzegorz Bydgoszcz / Kołobrzeg Bydgoskie Żółwie 1981 M Tak
2 Waszek Marzena Świdwin 1978 K Tak
3 Czyżewska Beata Kołobrzeg Kołobrzeg Biega Maraton Team 1968 K Tak
4 Kiciak Edyta Kołobrzeg 1990 K Tak
5 Guzy Krzysztof Kołobrzeg 1986 M Tak
6 Zawadzki Damian Zieleniewo KB Wygan 1982 M Tak
7 Sobala Anna Koszalin 1987 K Tak
8 Domański Dominik Warszawa 1979 M Tak
9 Trzeciak Anna Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1971 K Tak
10 Trzeciak Jakub Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1998 M Tak
11 Korczyk Joanna Kołobrzeg Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów 1985 K Tak
12 Wolański Mariusz Kołobrzeg 1965 M Tak
13 Pasternak Magdalena Kołobrzeg 1980 K Tak
14 Uznański Ryszard Kołobrzeg 1971 M Tak
15 Uznańska Agata Kołobrzeg 1964 K Tak
16 Majewski Borys Kołobrzeg 1979 M Tak
17 Jankowski Remigiusz Kołobrzeg 1982 M Tak
18 Jasińska Anna Sławoborze 1971 K Tak
19 Romański Maciej Kołobrzeg 1985 M Tak
20 Hoc Dariusz Kołobrzeg 1973 M Tak
21 Kluj Artur Gryfice 1977 M Tak
22 Kisiel Mariusz Miechęcino 1986 M Tak
23 Chybowski Mariusz Szczecin 1979 M Tak
24 Domańska Katarzyna Kołobrzeg 1977 K Tak
25 Kisiel Rafał Kołobrzeg Niezrzeszony 1988 M Tak
26 Sobczyk Łukasz Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1975 M Tak
27 Burda Aleksandra Kołobrzeg 1988 K Tak
28 Śliwińska Marcysia Kołobrzeg 1987 K Tak
29 Puchalski Marcin Kołobrzeg 1980 M Tak
30 Żmuda Tomasz Kołobrzeg/Sarbia CW FANZA Kołobrzeg 1976 M Tak
31 Maksymowicz Kornelia Kołobrzeg 1983 K Tak
32 Maciążek Jarosław Kołobrzeg 1978 M Tak
33 Dassow Dorota Dygowo 1977 K Tak
34 Szarłata Piotr Kołobrzeg niezrzeszony 1986 M Tak
35 Buczkowski Jacek Kołobrzeg 8 brem 1973 M Tak
36 Ogrodowczyk Jagoda Kołobrzeg 1984 K Tak
37 Biernacka Beata Kołobrzeg 1981 K Tak
38 Pawliutkin Oleksandr Zieleniewo 1977 M Tak
39 Opaliński Stanisław Kołobrzeg Kołobrzeg biega 1956 M Tak
40 Rembarz Piotr Kołobrzeg 1985 M Tak
41 Czekierda Bartosz Łykowo OSP Rusowo i Gmina Dygowo 1995 M Tak
42 Wiliński Marek ŚWIDWIN K.B SPRINIT 1961 M Tak
43 Goliński Łukasz ŚWIDWIN K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1979 M Tak
44 Greczyńska Justyna Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1984 K Tak
45 Janus Grzegorz Kołobrzeg Rams Training House 1986 M Tak
46 Pełechata Julita Kołobrzeg 1991 K Tak
47 Zatorski Zbigniew Grzybowo Kołobrzeg Biega 1982 M Tak
48 Rutkiewicz Marek Niedźwiedź Stargardzki Klub Morsów Miedwianie 1966 M Tak
49 Szczygielska Aleksandra Kołobrzeg 1981 K Tak
50 Piecyk Robert Kołobrzeg BT Kołobrzeg 1975 M Tak
51 Smagowski Wojtek RĄBINO K.B.Sprint Świdwin 1978 M Tak
52 Stępniak Grzegorz Trzebieszewo KlubBiegacza Kamien Pomorski 1972 M Tak
53 Duda Andrzej Kołobrzeg - 1966 M Tak
54 Bartoszuk Adam Kołobrzeg BT Barczewski Team 1976 M Tak
55 Kazimierski Marek Grzybowo 1987 M Tak
56 Bednarczyk Piotr Zieleniewo 1971 M Tak
57 Wąsowicz Anna stramnica 1981 K Tak
58 Emilit Grzegorz Karlino Dziesiątka Białogard 1984 M Tak
59 Stróżak Jan Korzystno 1957 M Tak
60 Kroczyński Sławomir Kołobrzeg 1961 M Tak
61 Pasieka Agnieszka Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1988 K Tak
62 Semenowicz Zbigniew KOŁOBRZEG KOŁOBRZESKI KLUB MORSÓW 1976 M Tak
63 Pydynowska Elżbieta Kołobrzeg 1961 K Tak
64 Wereszczyński Grzegorz Kołobrzeg 1970 M Tak
65 Gozdek Andrzej Trzebinia MKSW TRZEBINIA 1974 M Tak
66 Orzeł Jacek DYGOWO OSOBA PRYWATNA 1972 M Tak
67 Grabowska-Lesisz Aneta Koszalin 1978 K Tak
68 Zaremba Maciej Kołobrzeg 1977 M Tak
69 Cwynar Przemysław Kołobrzeg 1990 M Tak
70 Frączak Jakub Kołobrzeg 1980 M Tak
71 Janowicz Joanna Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski 1963 K Tak
72 Biedrzycki Krzysztof Kołobrzeg CW FANZA Kołobrzeg 1971 M Tak
73 Jurkiewicz Przemysław Kołobrzeg 1980 M Tak
74 Rama Janusz Kołobrzeg 1973 M Tak
75 Rama Ewa Kołobrzeg 1964 K Tak
76 Przychódzko Sebastian Kołobrzeg 1999 M Tak
77 Jończyk Tadeusz Kołobrzeg ŚDM 1969 M Tak
78 Szubert Agnieszka Ustronie morskie Kołobrzeg biega 1979 K Tak
79 Mieczkowski Michał Kołobrzeg KTC Kołobrzeg 1959 M Tak
80 Korniowska Ewelina Kołobrzeg Kołobrzeg Biega 1977 K Tak
81 Didłuch Jacek Kołobrzeg Kołobrzeg Biega Maraton Team 1977 M Tak
82 Szubert Julia USTRONIE MORSKIE KOŁOBRZEG BIEGA 2000 K Tak
83 Grochowalski Rafał Świdwin K.B SPRINT ŚWIDWIN 1978 M Tak
84 Ziomko Rafał Kołobrzeg 1972 M Tak
85 Felkowska Tomasz Koszalin 1980 M Tak
86 Plata Katarzyna Koszalin 1976 K Tak
87 Maląg-Baik Anna Koszalin 1990 K Tak
88 Bełej Konrad Darłowo 1985 M Tak
89 Pałaszewska Karolina Gościno 1990 K Tak
90 Trocki Robert Kołobrzeg 1974 M Tak
91 Sidorkiewicz Anna Międzywodzie Klub Biegacza Kamień Pomorski 1971 K Tak
92 Firlik Mirosław Międzywodzie Klub Biegacza 1966 M Tak
93 Korzystko Bartosz Świdwin JW3294 1982 M Tak
94 Kosecka Katarzyna Kołobrzeg KB Wygan 1983 K Tak
95 Młodziejewski Krzysztof Drzonowo Niezrzeszony 1970 M Tak
96 Młodziejewska Iwona Drzonowo Niezrzeszona 1973 K Tak
97 Koralewski Dariusz Oborniki 1985 M Tak
98 Fido Adam KOŁOBRZEG JW 3937 1977 M Tak
99 Kołecki Tomasz Poznań ParkRun Poznań 1980 M Tak
100 Jankowiak Marek Kołobrzeg 1980 M Tak
101 Żywot Norbert Kołobrzeg 1975 M Tak
102 Trott Daniel Kołobrzeg 1974 M Tak
103 Kolasa Tomasz Kołobrzeg Kąpiele na Spontanie 1970 M Tak
104 Bukowiecka-Andrysiak Małgorzata Kołobrzeg 1973 K Tak
105 Mazur Małgorzata Zieleniewo niezrzeszony 1974 K Tak
106 Nawodziński Grzegorz Świdwin 1976 M Tak
107 Daśko Marek Kołobrzeg 1960 M Tak
108 Ukraiński Sławomir KOŁOBRZEG KOŁOBRZEG BIEGA_TIM J.K. 1968 M Tak
109 Kobus Maciej koszalin 1986 M Tak
110 Kazimierski Tomasz Grzybowo 1999 M Tak
111 Krasiński Witold Koszalin 3.dplot-JW1223 1973 M Tak
112 Hrycaj Tomasz Kołobrzeg 1984 M Tak
113 Binkiewicz Marcin Szczecinek 1983 M Tak
114 Kabata Jacek Mrzeżyno JW 3937 Mrzeżyno 1972 M Tak
115 Jurkiewicz Andrzej Koszalin JW 1223 1982 M Tak
116 Grzesik Eugeniusz Koszalin LONEWOLF 1966 M Tak
117 Najmrodzka Sandra Myślibórz SN SPORT Motivation 1991 K Tak
118 Krysa Krzysztof Kołobrzeg 1972 M Tak
119 Krysa Krystian Kołobrzeg 1999 M Tak
120 Strychalska Dominika Barlinek SN SPORT Motivation 1985 K Tak
121 Szcześniak Jakub Gościno 1989 M Tak
122 Prządka Wojciech Świdwin 1984 M Tak
123 Prodanowska Kamila Barlinek SN Sport Motivation 1985 K Tak
124 Robak Ewelina Moczkowo SN sports 1986 K Tak
125 Kolańczyk Paulina Barlinek SN SPORT 1984 K Tak
126 Gawrysiak Przemysław Włodarka 1977 M Tak
127 Gęsiarz Marcin Kołobrzeg 1987 M Tak
128 Bryndza Piotr KOŁOBRZEG 1976 M Tak
129 Wierzbicki Kacper Koszalin 1989 M Tak
130 Wierzbicki Jakub Świdwin 12BZ 1985 M Tak
131 Heller Zdzisław Koszalin niezrzeszony 1956 M Tak
132 Hryciów Paweł Białogard Białogard 1984 M Tak
133 Basiak Krystian Koszalina Koszalina 1985 M Tak
134 Staszek Mariola Koszalin niezrzeszona 1966 K Tak
135 Lubinski Paweł Kolobrzeg Koralen Team 1977 M Tak
136 Gocek Krzysztof Kołobrzeg 1986 M Tak
137 Szymański Piotr Rosnowo Rosnowo 1973 M Tak
138 Paszkowski Emil Kołobrzeg 1980 M Tak
139 Mieczkowska Anna Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton TEAM 1967 K Tak
140 Sajnóg Joanna Kołobrzeg 1985 K Tak
141 Tworogal Robert Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton TEAM 1978 M Tak
142 Wachowiak Bogdan ŚWIDWIN 1967 M Tak
143 Łazarczyk Wacław Bogdan Kołobrzeg 1953 M Tak
144 Kazimierski Piotr Kołobrzeg 1984 M Tak
145 Dąbrowski Grzegorz Koszalin 1973 M Tak
146 Pocheć Marek Mrzeżyno JW 3937 1975 M Tak
147 Szulc Arek Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN 1977 M Tak
148 Chołuj Jarek Koszalin Rozbiegany Koszalin 1975 M Tak
149 Kuczyńska Joanna Lipiany SN SPORT MOTIVATION 1981 K Tak
150 Sioła Danuta Gryfice Gra Runners 1973 K Tak
151 Klimowicz Weronika Kołobrzeg 1985 K Tak
152 Paczkowski Andrzej sierpc tkkf kubus 1943 M Tak
153 Woźniak Stanisław Kołobrzeg 1949 M Tak
154 Morawska Monika Kolobrzeg 1977 K Tak
155 Gzela Olga Koszalin biegnijmy.pl 1979 K Tak
156 Wolf Beata Koszalin BigYellowFoot Adventure Team 1978 K Tak
157 Moszyński Jacek Koszalin TKKF Koszalin 1964 M Tak
158 Krzanowski Marcin Białogard SkechersPerformanceTeam 1980 M Tak
159 Stachowiak Adrian Kołobrzeg 1987 M Tak
160 Woźniak Piotr Kolobrzeg 1962 M Tak
161 Biedrzycki Adam Stary Borek CW Fanza Kołobrzeg 1984 M Tak
162 Nowak Dariusz Darłowo 1976 M Tak
163 Kowalczyk Piotr Koszalin 1983 K Tak
164 Janowicz Andrzej Kamień Pomorski KB Kamień Pomorski 1958 M Tak
165 Krzewińska Małgorzata Koszalin TKKF Koszalin 1959 K Tak
166 Litwińczuk Robert Borne Sulinowo 1969 M Tak
167 Tuchorska Julita Zlocieniec 1983 K Tak
168 Paluch Łukasz Koszalin 1985 M Tak
169 Gasek Wiesław Świdwin K.B. Sprint Świdwin 1960 M Tak
170 Hoc Marek Bydgoszcz Lege artis 1978 M Tak
171 Bednarz Katarzyna Kolobrzeg 1974 K Tak
172 Gawlik Artur Koszalin biegnijmy.pl 1980 M Tak
173 Borowiec Mariusz Kołobrzeg 1972 M Tak
174 Stępniewska Justyna Kołobrzeg 1989 K Tak
175 Remplakowski Krzysztof Rosnowo ROSNOWO 1974 M Tak
176 Remplakowska Małgorzata Rosnowo ROSNOWO 1978 K Tak
177 Hływa Beata Kołobrzeg KBWYGAN 1973 K Tak
178 Biedrzycka Anna Stary Borek 1982 K Tak
179 Kozłowiecki Waldemar Koszalin TKKF Koszalin 1951 M Tak
180 Czepukojć Wojciech Ustronie Morskie 1988 M Tak
181 Materka Jolanta Jarszewo KLB Kamien Pomorski 1963 K Tak
182 Materka Grzegorz Jarszewo KLB Kamien Pomorski 1965 M Tak
183 Kurowska Izabela BERKANOWO 1978 K Tak
184 Cieślicki Marcin Kołobrzeg Kołobrzeg Maraton TEAM 1976 M Tak
185 Pióro Ewa Kołobrzeg Colberg Team 1976 K Tak
186 Paluch Mirosław oborniki budchem 1964 M Tak
187 Kubisz Mateusz Kołobrzeg Kołobrzeski Klub Morsów 1988 M Tak
188 Staszyńska Marianna Białogard BTC"ORZEŁ"bIAŁOGARD 1956 K Tak
189 Malinowska Małgorzata Świdwin STR- Świdiwn 1961 K Tak
190 Kamiński Tomasz Koszalin JW 1223 1978 M Tak
191 Świetlik Tomasz Koszalin 1960 M Tak
192 Chorąży Karolina Koszalin Fado Moda 1989 K Tak
193 Majorczyk Dariusz Gniezno altom 1977 M Tak
194 Koiszewski Krzysztof Lębork 1972 M Tak
195 Koiszewska Izabela Lębork 1975 K Tak
196 Hoc Agnieszka Kołobrzeg 1981 K Tak
197 Ratajewska Agnieszka Świdwin 1981 K Tak
198 Ratajewski Arkadiusz Świdwin 1980 M Tak
199 Puścian Krzysztof Manowo Gimnazjum w Manowie 1974 M Tak
200 Kondraciuk Piotr Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN - SZPIK 1973 M Tak
201 Tomczak Marek Koszalin 1978 M Tak
202 Osobniak Ryszard Koszalin Rozbiegany Koszalin 1956 M Tak
203 Tchórzewski Marek Koszalin 1968 M Tak
204 Szadkowska Anna Inowrocław BBL Inowrocław 1957 K Tak
205 Raczyński Kazimierz Koszalin pasiekazpasja.pl 1976 M Tak
206 Centkowski Jacek Warzymice Mr. 1977 M Tak
207 Centkowska Katarzyna Warzymice 1981 K Tak
208 Kuras Mariusz Ostróda/Kołobrzeg 1975 M Tak
209 Kuras Piotr Sarbia/Kołobrzeg 1952 M Tak
210 Pendrak Kamil Kołobrzeg 1988 M Tak
211 Pendrak Piotr Kołobrzeg 1954 M Tak
212 Magdziak Zbigniew Oborniki Bautechnik Zbigniew Magdziak 1969 M Tak
213 Gałka Marcin Trzebiatów JW 3937 1978 M Tak
214 Kitowski Jerzy Gościno 1965 M Tak
215 Zwoliński Jan Wierciszewo TKKF Koszalin 1968 M Tak
216 Mejgier Paweł Sypniewo TKKF Wodnik Więcbork 1970 M Tak
217 Florys Przemysław Kołobrzeg HAVET Team 1979 M Tak
218 Maszner Agnieszka Grzybowo HAVET Team 1977 K Tak
219 Dmyterko Karina Kołobrzeg HAVET Team 1979 K Tak
220 Bagiński Dariusz Kołobrzeg HAVET Team 1981 M Tak
221 Hopp Bronislaw Czaplice Jw3937 1982 M Tak
222 Torcz Karol Kołobrzeg Szkółka Pływacka DEPKA 1982 M Tak
223 Wojciechowska Katarzyna Kołobrzeg HAVET Team 1991 K Tak
224 Kulling Elżbieta Rogowo HAVET Team 1976 K Tak
225 Szuta Tomasz Rumia Gama s.c 1976 M Tak
226 Kwiatkowski Radosław Kołobrzeg 1980 M Tak
227 Kalociński Krzysztof Koszalin Rozbiegany Koszalin 1992 M Tak
228 Szczygielski Radek Kołobrzeg 1985 M Tak
229 Iwanowski Rafał trzebiatow AT Aktywny Trzebiatów 1979 M Tak
230 Gapa Wiesław Sypniewo TKKF WODNIK Więcbork 1971 M Tak
231 Żaroń Sławomir Bydgoszcz EBUD-Przemysłówka 1961 M Tak
232 Kierznowski Andrzej Kołobrzeg KB Wygan Kołobrzeg 1958 M Tak
233 Bednarczyk Bartłomiej Trzebusz HAVET Team 1988 M Tak
234 Karcz Artur Mrzeżyno Pan 1979 M Tak
235 Tunkel Paweł Kołobrzeg WT Kołobrzeg 1975 M Tak
236 Wyganowski Andrzej Kołobrzeg 1945 M Tak
237 Woźniak Jacek Kołobrzeg 1973 M Tak
238 Banasiak Jacek Kołobrzeg 1961 M Tak
239 Bajgert Robert Kołobrzeg VELUX PL?KB Wygan 1970 M Tak
240 Boratyn Bartłomiej Wrocław B2 Architekci 1979 M Tak
241 Bogusławska Klaudia Kołobrzeg 1994 K Tak
242 Czerwiński Mirosław Trzebiatów 2 RWT SP/AT Trzebiatów 1972 M Tak
243 Dąbrowski Robert Zieleniewo jw 2117 1978 M Tak
244 Dudziak Piotr Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN 1975 M Tak
245 Dworkiewicz Dariusz Kołobrzeg Haveteam 1961 M Tak
246 Jagła Łukasz Kołobrzeg 1979 M Tak
247 Januszkiewicz Łukasz Kołobrzeg 1987 M Tak
248 Karnicki Zygmunt Koszalin TKKF Koszalin 1955 M Tak
249 Kazimierczak Robert Kołobrzeg Niekanin 1971 M Tak
250 Koziej Marcin Wałcz UKS Liderek Chwiram 1976 M Tak
251 Litwinowicz Renata Kołobrzeg KB Wygan 1976 K Tak
252 Łopiński Sebastian Dygowo OSP DYGOWO 1977 M Tak
253 Macioszek Agnieszka Karlino 1975 K Tak
254 Modzelewska Daria Kołobrzeg 1991 K Tak
255 Ostrowski Marian Złocieniec Senior 1954 M Tak
256 Potocka Agnieszka Lipiany Sn-sport motivation 1979 K Tak
257 Potyra Justyna Barlinek SN SPORT Motivation 1979 K Tak
258 Rybka Anna Barlinek SN SPORT Motivation 1987 K Tak
259 Skowyrski Janusz Biesiekierz TKKF Koszalin 1962 M Tak
260 Soczewińska Agnieszka Radom 1979 K Tak
261 Surdyk Piotr Kołobrzeg 1951 M Tak
262 Tekiel Marcin Dygowo OSP DYGOWO 1980 M Tak
263 Kaczmarek Zenon Kołobrzeg 1948 M Tak
264 Kowalczyk Stanisław Świdwin KB SPRINT Świdwin 1956 M Tak
265 Guzowski Dariusz Trzebielino ULKS TALEX - BORYSŁAW BORZYTUCHOM 1969 M Tak
266 Gryczka Andrzej Kołobrzeg KB Wygan 1965 M Tak
267 Wojciechowska-Hrycyk Agata Kołobrzeg 1968 K Tak
268 Kozioł Bogusław Dobra 1970 M Tak
269 Gorszka Damian Szczecin Szczecin Biega 1997 M Tak
270 Bemowicz Tomasz Kołobrzeg KB Wygan 1970 M Tak
271 Dudek Mateusz Kołobrzeg 1995 M Tak
272 Hołub Kamil Trzebiatów MLUKS Trzebiatów 1980 M Tak
273 Zaremba Katarzyna Niechorze AT-Aktywny 1984 K Tak
274 Budzich Marcin Kołobrzeg 1985 M Tak
275 Kabaciński Dawid Kołobrzeg 1976 M Tak
276 Dawidowska Magdalena Warszawa 1991 K Tak
277 Chojnacka Joanna Maria Warszawa 1981 K Tak
278 Gruszczyńska Anna Kołobrzeg 1978 K Tak
279 Bakalarek Tadeusz Kołobrzeg 1953 M Tak
280 Nowak-Ignacak Monika Białogard 1974 K Tak
281 Małetka Piotr Kołobrzeg 1976 M Tak
282 Bonew Marcin Kołobrzeg 1977 M Tak
283 Łobuziński Tomasz Oborniki 1979 M Tak
284 Szymański Sylwester Szczecinek 1973 M Tak
285 Szymański Krzysztof Kołobrzeg 1971 M Tak