2018.02.25 - Karliński Bieg z Morsem /Bieg charytatywny dla Wojtka - 5km - Karlino

Lp. Nazwisko Imię Rok Urodzenia Płeć Miejscowość Klub Wpłata
1 Urbański Tomasz 1972 M Białogard Karlino Biegaj
2 Witkiewicz Eryk 1976 M Białogard
3 Bednarz Katarzyna 1974 K Kolobrzeg
4 Zieliński Jarosław 1977 M Białogard Amator
5 Burszta Marta 1992 K Karlino Karlino Biegaj
6 Urbański Arkadiusz 1976 M Białogard Karlino Biegaj
7 Gałecki Jacek 1968 M Karlino Karlino Biegaj
8 Majchrzak Paweł 1975 M Karlino Karlino Biegaj
9 Danowski Maciej 1974 M Białogard Fitness Club Forma
10 Malinowska Małgorzata 1961 K Świdwin KB SPRINT ŚWIDWIN
11 KUROWSKA IZABELA 1978 K Świdwin FitOski Team
12 Towstokory Marek 1976 M Złotów
13 Banaszkiewicz Katarzyna 1968 K Kaczory
14 test test 1993 K testttt
15 Gutowski Sebastian 1977 M Świdwin K.B. SPRINT Świdwin
16 Galicki Robert 1976 M BOBOLICE
17 Heller Zdzisław 1956 M Koszalin Niezrzeszony
18 Więckowski Maciej 1983 M Karlino Karlino Biegaj!
19 Jusińska Anna 1971 K Sławoborze STR- Świdwin
20 Kwidziński Michał 1988 M Białogard
21 Hryciów Paweł 1984 M Białogard JW1223
22 Sikora Krzysztof 1963 M Świdwin STR Świdwin
23 Bachtiak Joanna 1979 K Białogard
24 Pietryka Artur 1976 M Karlino Karlino Biegaj
25 Kaźmierczak Agnieszka 1977 K Świdwin parkrun Świdwin
26 Zwiranowski Władysław 2000 M Białogard KB 10 Białogard
27 Rudziński Jacek 1976 M Tychowo Trygław Tychowo
28 Sikorski Witold 1961 M Rosnowo KB RUN 42
29 Mazurek Barbara 1979 K Koszalin Babeczki Koszalin/Biegnijmy.pl
30 Pietrzak Mariola 1966 K Koszalin babeczki koszalin
31 Piechota Mariusz 1968 M Wałcz Wataha Wałcz
32 Piechota Elżbieta 1969 K Wałcz Wataha Wałcz
33 Wierzbiński Rafał 1988 M Białogard JW2117
34 Bieńkowski Tomasz 1983 M Niekłonice
35 Rutkowski Artur 1990 M Koszalin Rutkowski Team
36 SKIBA ARTUR 1972 M ŚWIDWIN Świdwińskie Stowarzyszenie Lotnictwa Rekreacyjnego
37 Wilczyńska Agata 1968 K Wałcz
38 Mowczan Regina 1983 K Wałcz
39 Sołtysiak Mateusz 2002 M Karlino Karlino Biegaj
40 Szulc Szymon 1986 M Białogard SZULC RUNNERS TEAM
41 Szulc Marek 1962 M Białogard SZULC RUNNERS TEAM
42 Kroczyński Sławomir 1961 M Kołobrzeg KB WYGAN
43 Kroczyńska Kinga 1979 K Kołobrzeg BWM KOŁOBRZEG
44 Stachurska Agnieszka 1980 K Kołobrzeg BWM KOŁOBRZEG
45 TOTORYGO URSZULA 1957 K KARLINO
46 Motyka Natalia 1988 K Bialogard NaciaBiega
47 Michalak Grzegorz 1978 M Karlino Karlino Biegaj!
48 Catewicz Marcin 1981 M Połczyn-Zdrój Catki biegają
49 Catewicz Marta 1981 K Połczyn-Zdrój Catki biegają
50 Szyperski Adam 1983 M Białogard Białogard
51 Monastyrska Krystyna 1995 K Krukowo
52 Piekarska Monika 1986 K Białogard
53 Drożdż Irena 1990 K Krukowo
54 Wojtkiewicz Mateusz 1995 M Białogard KB 'Dziesiątka' Białogard
55 Deberny Mariusz 1975 M Policko KkM
56 Gołębiowska Danuta 1969 K Białogard Sopel Białogard