Lista startowa IV Szczecinecki Weekend Biegowy - Maraton

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Rozmiar koszulkisortuj malejąco Wpłata
1 ROKOSZ RADOSŁAW KOSZALIN JW 1223 KOSZALIN 1986 M L Tak
2 Pawelec Jacek Piła 12bbsp Mirowławie 1974 M L
3 Szymańska Katarzyna Szczecin 1982 K L
4 Jaroszyński Maciej Szczecinek 1990 M L Tak
5 Moździerz Jerzy Złocieniec 12bbsp Mirowławiec 1975 M L
6 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M L Tak
7 WASNER GRZEGORZ SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN 1983 M L Tak
8 Łopuszyński Marcin Białogard Karlino Biegaj! 1986 M L
9 Kończak Magdalena Szczecinek 1986 K L Tak
10 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M L Tak
11 Bednarz Michał Miastko Mts Hamer 1996 M L
12 Szabuńko Jarosław Trzechel 1975 M L Tak
13 Nowak-Ignacak Monika Białogard 1974 K L Tak
14 Milachowski Sebastian Nowiny 1984 M L Tak
15 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M L Tak
16 Torłop Przemysław Gdańsk Grupa Trójmiasta/Solidarność Port Gdańsk 1966 M L Tak
17 Szczerba Andrzej Sosnowiec Kaziki Kazimierz Górniczy 1972 M L Tak
18 Pieczek Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 K L Tak
19 Fąferek Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 M L Tak
20 Grzybała Andrzej Łomża KR-B ''Eko'' Łomża 1953 M L Tak
21 Marciniak Tomasz Czerwonak 1968 M L Tak
22 Czubakowski Sławomir Warszawa niezrzeszony 1964 M L
23 Janiak Grzegorz Swarzędz 1987 M L Tak
24 Jankowska Barbara Poznań 1975 K L Tak
25 Kowalczyk Seweryn Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1993 M L Tak
26 Rusielik Robert Szczecinek 1963 M L Tak
27 Sadek Jarosław Piła KB Maniac Poznań 1966 M L
28 Wujtiuk Piotr Szczecinek Basket Szczecinek 1975 M L Tak
29 Bagiński Bogusz Szczecin 1989 M L Tak
30 Szewczyk Artur Stary Ciepielów 58 Dokąd tak ciągle biegnę ? 1972 M L
31 Żyjewski Piotr Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1967 M L Tak
32 Radtke Robert Nowiny 1969 M L Tak
33 Pągowski Andrzej Wrocław 1973 M L Tak
34 Rożko Sebastian Gryfino Gryf-InO Team 1983 M L Tak
35 Sielutin wadim Legnica KB Lew Legnica 2000 1956 M L
36 Romanowski Przemysław Szczecinek Biegowy Szczecienk 1984 M L Tak
37 Kurlej Mariusz Gryfino KB Hermes Gryfino 1968 M M Tak
38 Domke Agnieszka Szczecinek 1995 K M Tak
39 Karwat Stanisław Szczecinek ParkRun 1959 M M Tak
40 Ziojła David Poznań Biegam bo lubię :) 1990 M M Tak
41 Eckert Zbigniew Szczecinek Team Biegowy 1969 M M Tak
42 Radtka Artur Wyrzysk LZS"Jedność" Łobżenica 1976 M M Tak
43 Radtka Tomasz Łobżenica LZS "Jedność" Łobżenica 1974 M M Tak
44 Kowalski Mirosław Szczecinek Team biegowy Szczecinek 1964 M M Tak
45 Haratym Krzysztof Barwice 1960 M M
46 SZEWCZYK MAREK POZNAŃ CYBINA TEAM 1955 M M
47 Kopacz Mirosław Poznan 1955 M M Tak
48 Wilkowski Krzysztof Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN 1979 M M Tak
49 Wodejko Artur Solec Kujawski TBKM WILK Solec Kujawski 1976 M M
50 Walkowiak Artur Zawadzkie Mafia Team Lubliniec 1972 M M Tak
51 Mańkowski Dariusz Jastrowie Jastrowie 1966 M M
52 MARKOWSKI PRZEMYSŁAW Bytom BTM Runners 1991 M M Tak
53 SADZIK KAROL SZCZECINEK MIEJSKI KLUB PIŁKARSKI SZCZECINEK 1986 M M Tak
54 Niemczewska Angelika Łobżenica LZS "JEDNOŚĆ" Łobżenica 1977 K M Tak
55 Karcz Artur MRZEŻYNO RWT KOŁOBRZEG 1979 M M
56 Błach Piotr Sławoborze 1979 M M
57 dudziak piotr koszalin for-rest-run koszalin 1975 M M
58 Dajnowski Mateusz Angowice Chłopak ze wsi 1994 M M Tak
59 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA BHMW_GDYNIA 1976 M M Tak
60 Pudelko Roman Chróścina 1988 M M
61 RYGIELSKI Arkadiusz Sławno MKS ŚWIĘC SŁAWNO 1988 M M
62 Jaroszewski Piotr Złotów 1989 M M Tak
63 Pfajfer Marek Legbąd Spójnia Białe Błota 1984 M M Tak
64 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M M Tak
65 Gotowiec Tomasz Szczecinek 1966 M M Tak
66 Śliwka Szymon Szczecinek 1983 M M Tak
67 Mazur Emiliusz Darłowo Żyj z Energią 1976 M M Tak
68 Gwóźdź Kamil Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA 1989 M M
69 Wiórek Maciej Szczecinek RDLP w Szczecinku 1983 M M Tak
70 Dąbrowski Bartosz Wałcz 1983 M M Tak
71 Mickiewicz Wojciech Międzyzdroje Hotel Trofana 1961 M M Tak
72 Zienowicz Michał Koszalin 1998 M M Tak
73 Karalus Sebastian Krosinko 1979 M M Tak
74 Głów Tomasz Szamotuły Kreisel Running Team 1970 M M Tak
75 Radtke Arkadiusz Nowiny 1996 M M Tak
76 Pędziwiatr Paweł Żółwia ProGDar Marathon Team 1976 M M Tak
77 Makselon Maciej Szczecinek Torpedo Szczecinek 1981 M M Tak
78 Szymański Sylwester Szczecinek MKL Szczecinek 1973 M M Tak
79 Majłowski Aleksander Gorzów wlkp KS.TEAM.Baryła Gorzow wlkp 1950 M M Tak
80 Smorawski Ireneusz Września Active Nekla 1981 M M Tak
81 Rudziński Jacek Gryfino KW PSP Szczecin/KB HERMES Gryfino 1969 M M
82 Polguj Piotr Szczecinek Parkrun Szczecinek 1947 M M Tak
83 TRELA ALINA Szczecinek PRCI 1983 K M Tak
84 Kumorowski Jerzy Szczecinek parkrun Szczecinek 1958 M M Tak
85 Maksymowicz Kornelia KOŁOBRZEG 1983 K M Tak
86 Matysiak Katarzyna Szczecinek 1993 K S
87 Lasota Mirosław Wałcz 1953 M S Tak
88 Lasota Irena Wałcz 1951 K S Tak
89 Pazda-Pozorska MAŁGORZATA Kobylnica Poltarex Nr AML 1982 K S Tak
90 Grecki Paweł Wrocław RST 1979 M S Tak
91 Towstokory Marek Złotów Toffik 1976 M S Tak
92 Myszkowski Jan Wałcz 1958 M S Tak
93 Makselon Anna Szczecinek 1980 K S Tak
94 Rokuszewski Paweł Miastko JRG Miastko 1989 M XL Tak
95 Samek Wojtek Szczecinek 1976 M XL
96 niemczyk paweł K-J 1974 M XL
97 Kucharski Jakub Gruszczyn jku1979 1979 M XL Tak
98 Kita Leszek Goleniów ProGDar Marathon Team 1972 M XL Tak
99 PIŁCZYŃSKI ZBIGNIEW Słupsk 1963 M XL Tak
100 KOŁODZIEJCZAK Grzegorz Turowo Parkrun Szczecinek 1974 M XL Tak
101 Głupczyk Tadeusz Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1967 M XL Tak
102 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek Parkrun Szczecinek 1977 M XL Tak
103 Kulesza Grzegorz Gulczewko Night Runners Września 1967 M XL Tak
104 BROWARSKI MARIUSZ POZNAŃ RUNMAN 1974 M XXL Tak