Lista startowa IV Szczecinecki Weekend Biegowy - Maraton

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwiskosortuj rosnąco Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Rozmiar koszulki Wpłata
1 Łopuszyński Marcin Białogard Karlino Biegaj! 1986 M L
2 Żyjewski Piotr Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1967 M L Tak
3 Ziojła David Poznań Biegam bo lubię :) 1990 M M Tak
4 Zienowicz Michał Koszalin 1998 M M Tak
5 Wujtiuk Piotr Szczecinek Basket Szczecinek 1975 M L Tak
6 Wodejko Artur Solec Kujawski TBKM WILK Solec Kujawski 1976 M M
7 Wiórek Maciej Szczecinek RDLP w Szczecinku 1983 M M Tak
8 Wilkowski Krzysztof Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN 1979 M M Tak
9 WASNER GRZEGORZ SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN 1983 M L Tak
10 Walkowiak Artur Zawadzkie Mafia Team Lubliniec 1972 M M Tak
11 TRELA ALINA Szczecinek PRCI 1983 K M Tak
12 Towstokory Marek Złotów Toffik 1976 M S Tak
13 Torłop Przemysław Gdańsk Grupa Trójmiasta/Solidarność Port Gdańsk 1966 M L Tak
14 Szymański Sylwester Szczecinek MKL Szczecinek 1973 M M Tak
15 Szymańska Katarzyna Szczecin 1982 K L
16 SZEWCZYK MAREK POZNAŃ CYBINA TEAM 1955 M M
17 Szewczyk Artur Stary Ciepielów 58 Dokąd tak ciągle biegnę ? 1972 M L
18 Szczerba Andrzej Sosnowiec Kaziki Kazimierz Górniczy 1972 M L Tak
19 Szabuńko Jarosław Trzechel 1975 M L Tak
20 Smorawski Ireneusz Września Active Nekla 1981 M M Tak
21 Śliwka Szymon Szczecinek 1983 M M Tak
22 Sielutin wadim Legnica KB Lew Legnica 2000 1956 M L
23 Samek Wojtek Szczecinek 1976 M XL
24 SADZIK KAROL SZCZECINEK MIEJSKI KLUB PIŁKARSKI SZCZECINEK 1986 M M Tak
25 Sadek Jarosław Piła KB Maniac Poznań 1966 M L
26 RYGIELSKI Arkadiusz Sławno MKS ŚWIĘC SŁAWNO 1988 M M
27 Rusielik Robert Szczecinek 1963 M L Tak
28 Rudziński Jacek Gryfino KW PSP Szczecin/KB HERMES Gryfino 1969 M M
29 Rożko Sebastian Gryfino Gryf-InO Team 1983 M L Tak
30 Romanowski Przemysław Szczecinek Biegowy Szczecienk 1984 M L Tak
31 Rokuszewski Paweł Miastko JRG Miastko 1989 M XL Tak
32 ROKOSZ RADOSŁAW KOSZALIN JW 1223 KOSZALIN 1986 M L Tak
33 Radtke Robert Nowiny 1969 M L Tak
34 Radtke Arkadiusz Nowiny 1996 M M Tak
35 Radtka Artur Wyrzysk LZS"Jedność" Łobżenica 1976 M M Tak
36 Radtka Tomasz Łobżenica LZS "Jedność" Łobżenica 1974 M M Tak
37 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M L Tak
38 Pudelko Roman Chróścina 1988 M M
39 Polguj Piotr Szczecinek Parkrun Szczecinek 1947 M M Tak
40 PIŁCZYŃSKI ZBIGNIEW Słupsk 1963 M XL Tak
41 Pieczek Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 K L Tak
42 Pfajfer Marek Legbąd Spójnia Białe Błota 1984 M M Tak
43 Pędziwiatr Paweł Żółwia ProGDar Marathon Team 1976 M M Tak
44 Pazda-Pozorska MAŁGORZATA Kobylnica Poltarex Nr AML 1982 K S Tak
45 Pawelec Jacek Piła 12bbsp Mirowławie 1974 M L
46 Pągowski Andrzej Wrocław 1973 M L Tak
47 Nowak-Ignacak Monika Białogard 1974 K L Tak
48 niemczyk paweł K-J 1974 M XL
49 Niemczewska Angelika Łobżenica LZS "JEDNOŚĆ" Łobżenica 1977 K M Tak
50 Myszkowski Jan Wałcz 1958 M S Tak
51 Moździerz Jerzy Złocieniec 12bbsp Mirowławiec 1975 M L
52 Milachowski Sebastian Nowiny 1984 M L Tak
53 Mickiewicz Wojciech Międzyzdroje Hotel Trofana 1961 M M Tak
54 Mazur Emiliusz Darłowo Żyj z Energią 1976 M M Tak
55 Matysiak Katarzyna Szczecinek 1993 K S
56 MARKOWSKI PRZEMYSŁAW Bytom BTM Runners 1991 M M Tak
57 Marciniak Tomasz Czerwonak 1968 M L Tak
58 Mańkowski Dariusz Jastrowie Jastrowie 1966 M M
59 Maksymowicz Kornelia KOŁOBRZEG 1983 K M Tak
60 Makselon Anna Szczecinek 1980 K S Tak
61 Makselon Maciej Szczecinek Torpedo Szczecinek 1981 M M Tak
62 Majłowski Aleksander Gorzów wlkp KS.TEAM.Baryła Gorzow wlkp 1950 M M Tak
63 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M L Tak
64 Lasota Mirosław Wałcz 1953 M S Tak
65 Lasota Irena Wałcz 1951 K S Tak
66 Kurlej Mariusz Gryfino KB Hermes Gryfino 1968 M M Tak
67 Kumorowski Jerzy Szczecinek parkrun Szczecinek 1958 M M Tak
68 Kulesza Grzegorz Gulczewko Night Runners Września 1967 M XL Tak
69 Kucharski Jakub Gruszczyn jku1979 1979 M XL Tak
70 KOŁODZIEJCZAK Grzegorz Turowo Parkrun Szczecinek 1974 M XL Tak
71 Kowalski Mirosław Szczecinek Team biegowy Szczecinek 1964 M M Tak
72 Kowalczyk Seweryn Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1993 M L Tak
73 Kopacz Mirosław Poznan 1955 M M Tak
74 Kończak Magdalena Szczecinek 1986 K L Tak
75 Kita Leszek Goleniów ProGDar Marathon Team 1972 M XL Tak
76 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M L Tak
77 Karwat Stanisław Szczecinek ParkRun 1959 M M Tak
78 Karcz Artur MRZEŻYNO RWT KOŁOBRZEG 1979 M M
79 Karalus Sebastian Krosinko 1979 M M Tak
80 Jaroszyński Maciej Szczecinek 1990 M L Tak
81 Jaroszewski Piotr Złotów 1989 M M Tak
82 Jankowska Barbara Poznań 1975 K L Tak
83 Janiak Grzegorz Swarzędz 1987 M L Tak
84 Haratym Krzysztof Barwice 1960 M M
85 Głupczyk Tadeusz Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1967 M XL Tak
86 Głów Tomasz Szamotuły Kreisel Running Team 1970 M M Tak
87 Gwóźdź Kamil Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA 1989 M M
88 Grzybała Andrzej Łomża KR-B ''Eko'' Łomża 1953 M L Tak
89 Grecki Paweł Wrocław RST 1979 M S Tak
90 Gotowiec Tomasz Szczecinek 1966 M M Tak
91 Fąferek Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 M L Tak
92 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA BHMW_GDYNIA 1976 M M Tak
93 Eckert Zbigniew Szczecinek Team Biegowy 1969 M M Tak
94 dudziak piotr koszalin for-rest-run koszalin 1975 M M
95 Domke Agnieszka Szczecinek 1995 K M Tak
96 Dajnowski Mateusz Angowice Chłopak ze wsi 1994 M M Tak
97 Dąbrowski Bartosz Wałcz 1983 M M Tak
98 Czubakowski Sławomir Warszawa niezrzeszony 1964 M L
99 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M M Tak
100 Błach Piotr Sławoborze 1979 M M
101 BROWARSKI MARIUSZ POZNAŃ RUNMAN 1974 M XXL Tak
102 Bednarz Michał Miastko Mts Hamer 1996 M L
103 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek Parkrun Szczecinek 1977 M XL Tak
104 Bagiński Bogusz Szczecin 1989 M L Tak