Lista startowa IV Szczecinecki Weekend Biegowy - Maraton

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwiskosortuj malejąco Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Rozmiar koszulki Wpłata
1 Bagiński Bogusz Szczecin 1989 M L Tak
2 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek Parkrun Szczecinek 1977 M XL Tak
3 Bednarz Michał Miastko Mts Hamer 1996 M L
4 BROWARSKI MARIUSZ POZNAŃ RUNMAN 1974 M XXL Tak
5 Błach Piotr Sławoborze 1979 M M
6 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M M Tak
7 Czubakowski Sławomir Warszawa niezrzeszony 1964 M L
8 Dąbrowski Bartosz Wałcz 1983 M M Tak
9 Dajnowski Mateusz Angowice Chłopak ze wsi 1994 M M Tak
10 Domke Agnieszka Szczecinek 1995 K M Tak
11 dudziak piotr koszalin for-rest-run koszalin 1975 M M
12 Eckert Zbigniew Szczecinek Team Biegowy 1969 M M Tak
13 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA BHMW_GDYNIA 1976 M M Tak
14 Fąferek Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 M L Tak
15 Gotowiec Tomasz Szczecinek 1966 M M Tak
16 Grecki Paweł Wrocław RST 1979 M S Tak
17 Grzybała Andrzej Łomża KR-B ''Eko'' Łomża 1953 M L Tak
18 Gwóźdź Kamil Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA 1989 M M
19 Głów Tomasz Szamotuły Kreisel Running Team 1970 M M Tak
20 Głupczyk Tadeusz Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1967 M XL Tak
21 Haratym Krzysztof Barwice 1960 M M
22 Janiak Grzegorz Swarzędz 1987 M L Tak
23 Jankowska Barbara Poznań 1975 K L Tak
24 Jaroszewski Piotr Złotów 1989 M M Tak
25 Jaroszyński Maciej Szczecinek 1990 M L Tak
26 Karalus Sebastian Krosinko 1979 M M Tak
27 Karcz Artur MRZEŻYNO RWT KOŁOBRZEG 1979 M M
28 Karwat Stanisław Szczecinek ParkRun 1959 M M Tak
29 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M L Tak
30 Kita Leszek Goleniów ProGDar Marathon Team 1972 M XL Tak
31 Kończak Magdalena Szczecinek 1986 K L Tak
32 Kopacz Mirosław Poznan 1955 M M Tak
33 Kowalczyk Seweryn Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1993 M L Tak
34 Kowalski Mirosław Szczecinek Team biegowy Szczecinek 1964 M M Tak
35 KOŁODZIEJCZAK Grzegorz Turowo Parkrun Szczecinek 1974 M XL Tak
36 Kucharski Jakub Gruszczyn jku1979 1979 M XL Tak
37 Kulesza Grzegorz Gulczewko Night Runners Września 1967 M XL Tak
38 Kumorowski Jerzy Szczecinek parkrun Szczecinek 1958 M M Tak
39 Kurlej Mariusz Gryfino KB Hermes Gryfino 1968 M M Tak
40 Lasota Mirosław Wałcz 1953 M S Tak
41 Lasota Irena Wałcz 1951 K S Tak
42 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M L Tak
43 Majłowski Aleksander Gorzów wlkp KS.TEAM.Baryła Gorzow wlkp 1950 M M Tak
44 Makselon Anna Szczecinek 1980 K S Tak
45 Makselon Maciej Szczecinek Torpedo Szczecinek 1981 M M Tak
46 Maksymowicz Kornelia KOŁOBRZEG 1983 K M Tak
47 Mańkowski Dariusz Jastrowie Jastrowie 1966 M M
48 Marciniak Tomasz Czerwonak 1968 M L Tak
49 MARKOWSKI PRZEMYSŁAW Bytom BTM Runners 1991 M M Tak
50 Matysiak Katarzyna Szczecinek 1993 K S
51 Mazur Emiliusz Darłowo Żyj z Energią 1976 M M Tak
52 Mickiewicz Wojciech Międzyzdroje Hotel Trofana 1961 M M Tak
53 Milachowski Sebastian Nowiny 1984 M L Tak
54 Moździerz Jerzy Złocieniec 12bbsp Mirowławiec 1975 M L
55 Myszkowski Jan Wałcz 1958 M S Tak
56 Niemczewska Angelika Łobżenica LZS "JEDNOŚĆ" Łobżenica 1977 K M Tak
57 niemczyk paweł K-J 1974 M XL
58 Nowak-Ignacak Monika Białogard 1974 K L Tak
59 Pągowski Andrzej Wrocław 1973 M L Tak
60 Pawelec Jacek Piła 12bbsp Mirowławie 1974 M L
61 Pazda-Pozorska MAŁGORZATA Kobylnica Poltarex Nr AML 1982 K S Tak
62 Pędziwiatr Paweł Żółwia ProGDar Marathon Team 1976 M M Tak
63 Pfajfer Marek Legbąd Spójnia Białe Błota 1984 M M Tak
64 Pieczek Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 K L Tak
65 PIŁCZYŃSKI ZBIGNIEW Słupsk 1963 M XL Tak
66 Polguj Piotr Szczecinek Parkrun Szczecinek 1947 M M Tak
67 Pudelko Roman Chróścina 1988 M M
68 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M L Tak
69 Radtka Artur Wyrzysk LZS"Jedność" Łobżenica 1976 M M Tak
70 Radtka Tomasz Łobżenica LZS "Jedność" Łobżenica 1974 M M Tak
71 Radtke Robert Nowiny 1969 M L Tak
72 Radtke Arkadiusz Nowiny 1996 M M Tak
73 ROKOSZ RADOSŁAW KOSZALIN JW 1223 KOSZALIN 1986 M L Tak
74 Rokuszewski Paweł Miastko JRG Miastko 1989 M XL Tak
75 Romanowski Przemysław Szczecinek Biegowy Szczecienk 1984 M L Tak
76 Rożko Sebastian Gryfino Gryf-InO Team 1983 M L Tak
77 Rudziński Jacek Gryfino KW PSP Szczecin/KB HERMES Gryfino 1969 M M
78 Rusielik Robert Szczecinek 1963 M L Tak
79 RYGIELSKI Arkadiusz Sławno MKS ŚWIĘC SŁAWNO 1988 M M
80 Sadek Jarosław Piła KB Maniac Poznań 1966 M L
81 SADZIK KAROL SZCZECINEK MIEJSKI KLUB PIŁKARSKI SZCZECINEK 1986 M M Tak
82 Samek Wojtek Szczecinek 1976 M XL
83 Sielutin wadim Legnica KB Lew Legnica 2000 1956 M L
84 Śliwka Szymon Szczecinek 1983 M M Tak
85 Smorawski Ireneusz Września Active Nekla 1981 M M Tak
86 Szabuńko Jarosław Trzechel 1975 M L Tak
87 Szczerba Andrzej Sosnowiec Kaziki Kazimierz Górniczy 1972 M L Tak
88 Szewczyk Artur Stary Ciepielów 58 Dokąd tak ciągle biegnę ? 1972 M L
89 SZEWCZYK MAREK POZNAŃ CYBINA TEAM 1955 M M
90 Szymańska Katarzyna Szczecin 1982 K L
91 Szymański Sylwester Szczecinek MKL Szczecinek 1973 M M Tak
92 Torłop Przemysław Gdańsk Grupa Trójmiasta/Solidarność Port Gdańsk 1966 M L Tak
93 Towstokory Marek Złotów Toffik 1976 M S Tak
94 TRELA ALINA Szczecinek PRCI 1983 K M Tak
95 Walkowiak Artur Zawadzkie Mafia Team Lubliniec 1972 M M Tak
96 WASNER GRZEGORZ SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN 1983 M L Tak
97 Wilkowski Krzysztof Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN 1979 M M Tak
98 Wiórek Maciej Szczecinek RDLP w Szczecinku 1983 M M Tak
99 Wodejko Artur Solec Kujawski TBKM WILK Solec Kujawski 1976 M M
100 Wujtiuk Piotr Szczecinek Basket Szczecinek 1975 M L Tak
101 Zienowicz Michał Koszalin 1998 M M Tak
102 Ziojła David Poznań Biegam bo lubię :) 1990 M M Tak
103 Żyjewski Piotr Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1967 M L Tak
104 Łopuszyński Marcin Białogard Karlino Biegaj! 1986 M L