Lista startowa IV Szczecinecki Weekend Biegowy - Maraton

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Rozmiar koszulki Wpłata
1 Makselon Maciej Szczecinek Torpedo Szczecinek 1981 M M Tak
2 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek Parkrun Szczecinek 1977 M XL Tak
3 Polguj Piotr Szczecinek Parkrun Szczecinek 1947 M M Tak
4 Romanowski Przemysław Szczecinek Biegowy Szczecienk 1984 M L Tak
5 Pawelec Jacek Piła 12bbsp Mirowławie 1974 M L
6 Moździerz Jerzy Złocieniec 12bbsp Mirowławiec 1975 M L
7 Ziojła David Poznań Biegam bo lubię :) 1990 M M Tak
8 Eckert Zbigniew Szczecinek Team Biegowy 1969 M M Tak
9 Matysiak Katarzyna Szczecinek 1993 K S
10 Nowak-Ignacak Monika Białogard 1974 K L Tak
11 Kowalski Mirosław Szczecinek Team biegowy Szczecinek 1964 M M Tak
12 Haratym Krzysztof Barwice 1960 M M
13 Samek Wojtek Szczecinek 1976 M XL
14 Wilkowski Krzysztof Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN 1979 M M Tak
15 Pieczek Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 K L Tak
16 Walkowiak Artur Zawadzkie Mafia Team Lubliniec 1972 M M Tak
17 Marciniak Tomasz Czerwonak 1968 M L Tak
18 Niemczewska Angelika Łobżenica LZS "JEDNOŚĆ" Łobżenica 1977 K M Tak
19 Karcz Artur MRZEŻYNO RWT KOŁOBRZEG 1979 M M
20 Błach Piotr Sławoborze 1979 M M
21 Janiak Grzegorz Swarzędz 1987 M L Tak
22 Kowalczyk Seweryn Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1993 M L Tak
23 RYGIELSKI Arkadiusz Sławno MKS ŚWIĘC SŁAWNO 1988 M M
24 Kucharski Jakub Gruszczyn jku1979 1979 M XL Tak
25 Pfajfer Marek Legbąd Spójnia Białe Błota 1984 M M Tak
26 Śliwka Szymon Szczecinek 1983 M M Tak
27 Kita Leszek Goleniów ProGDar Marathon Team 1972 M XL Tak
28 Wiórek Maciej Szczecinek RDLP w Szczecinku 1983 M M Tak
29 Zienowicz Michał Koszalin 1998 M M Tak
30 Karalus Sebastian Krosinko 1979 M M Tak
31 Radtke Robert Nowiny 1969 M L Tak
32 Radtke Arkadiusz Nowiny 1996 M M Tak
33 Rożko Sebastian Gryfino Gryf-InO Team 1983 M L Tak
34 Głupczyk Tadeusz Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1967 M XL Tak
35 Rudziński Jacek Gryfino KW PSP Szczecin/KB HERMES Gryfino 1969 M M
36 Kumorowski Jerzy Szczecinek parkrun Szczecinek 1958 M M Tak
37 Kurlej Mariusz Gryfino KB Hermes Gryfino 1968 M M Tak
38 Domke Agnieszka Szczecinek 1995 K M Tak
39 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M L Tak
40 BROWARSKI MARIUSZ POZNAŃ RUNMAN 1974 M XXL Tak
41 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M L Tak
42 Radtka Artur Wyrzysk LZS"Jedność" Łobżenica 1976 M M Tak
43 Radtka Tomasz Łobżenica LZS "Jedność" Łobżenica 1974 M M Tak
44 Milachowski Sebastian Nowiny 1984 M L Tak
45 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M L Tak
46 Torłop Przemysław Gdańsk Grupa Trójmiasta/Solidarność Port Gdańsk 1966 M L Tak
47 Szczerba Andrzej Sosnowiec Kaziki Kazimierz Górniczy 1972 M L Tak
48 Fąferek Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 M L Tak
49 Mańkowski Dariusz Jastrowie Jastrowie 1966 M M
50 niemczyk paweł K-J 1974 M XL
51 Czubakowski Sławomir Warszawa niezrzeszony 1964 M L
52 dudziak piotr koszalin for-rest-run koszalin 1975 M M
53 Jankowska Barbara Poznań 1975 K L Tak
54 Pudelko Roman Chróścina 1988 M M
55 Sadek Jarosław Piła KB Maniac Poznań 1966 M L
56 Jaroszewski Piotr Złotów 1989 M M Tak
57 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M M Tak
58 Grecki Paweł Wrocław RST 1979 M S Tak
59 Gwóźdź Kamil Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA 1989 M M
60 Dąbrowski Bartosz Wałcz 1983 M M Tak
61 Szewczyk Artur Stary Ciepielów 58 Dokąd tak ciągle biegnę ? 1972 M L
62 PIŁCZYŃSKI ZBIGNIEW Słupsk 1963 M XL Tak
63 Myszkowski Jan Wałcz 1958 M S Tak
64 KOŁODZIEJCZAK Grzegorz Turowo Parkrun Szczecinek 1974 M XL Tak
65 Pędziwiatr Paweł Żółwia ProGDar Marathon Team 1976 M M Tak
66 Majłowski Aleksander Gorzów wlkp KS.TEAM.Baryła Gorzow wlkp 1950 M M Tak
67 Sielutin wadim Legnica KB Lew Legnica 2000 1956 M L
68 Maksymowicz Kornelia KOŁOBRZEG 1983 K M Tak
69 ROKOSZ RADOSŁAW KOSZALIN JW 1223 KOSZALIN 1986 M L Tak
70 Jaroszyński Maciej Szczecinek 1990 M L Tak
71 WASNER GRZEGORZ SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN 1983 M L Tak
72 Rokuszewski Paweł Miastko JRG Miastko 1989 M XL Tak
73 Bednarz Michał Miastko Mts Hamer 1996 M L
74 Szabuńko Jarosław Trzechel 1975 M L Tak
75 Lasota Mirosław Wałcz 1953 M S Tak
76 Lasota Irena Wałcz 1951 K S Tak
77 SZEWCZYK MAREK POZNAŃ CYBINA TEAM 1955 M M
78 Kopacz Mirosław Poznan 1955 M M Tak
79 Wodejko Artur Solec Kujawski TBKM WILK Solec Kujawski 1976 M M
80 Grzybała Andrzej Łomża KR-B ''Eko'' Łomża 1953 M L Tak
81 MARKOWSKI PRZEMYSŁAW Bytom BTM Runners 1991 M M Tak
82 SADZIK KAROL SZCZECINEK MIEJSKI KLUB PIŁKARSKI SZCZECINEK 1986 M M Tak
83 Pazda-Pozorska MAŁGORZATA Kobylnica Poltarex Nr AML 1982 K S Tak
84 Dajnowski Mateusz Angowice Chłopak ze wsi 1994 M M Tak
85 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA BHMW_GDYNIA 1976 M M Tak
86 Rusielik Robert Szczecinek 1963 M L Tak
87 Wujtiuk Piotr Szczecinek Basket Szczecinek 1975 M L Tak
88 Bagiński Bogusz Szczecin 1989 M L Tak
89 Gotowiec Tomasz Szczecinek 1966 M M Tak
90 Mazur Emiliusz Darłowo Żyj z Energią 1976 M M Tak
91 Towstokory Marek Złotów Toffik 1976 M S Tak
92 Mickiewicz Wojciech Międzyzdroje Hotel Trofana 1961 M M Tak
93 Żyjewski Piotr Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1967 M L Tak
94 Głów Tomasz Szamotuły Kreisel Running Team 1970 M M Tak
95 Makselon Anna Szczecinek 1980 K S Tak
96 Pągowski Andrzej Wrocław 1973 M L Tak
97 Szymański Sylwester Szczecinek MKL Szczecinek 1973 M M Tak
98 Smorawski Ireneusz Września Active Nekla 1981 M M Tak
99 TRELA ALINA Szczecinek PRCI 1983 K M Tak
100 Kulesza Grzegorz Gulczewko Night Runners Września 1967 M XL Tak
101 Szymańska Katarzyna Szczecin 1982 K L
102 Karwat Stanisław Szczecinek ParkRun 1959 M M Tak
103 Łopuszyński Marcin Białogard Karlino Biegaj! 1986 M L
104 Kończak Magdalena Szczecinek 1986 K L Tak