Lista startowa IV Szczecinecki Weekend Biegowy - Maraton

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Rozmiar koszulki Wpłata
1 Makselon Maciej Szczecinek Torpedo Szczecinek 1981 M M
2 Żyjewski Piotr Szczecinek 1967 M L
3 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek Parkrun Szczecinek 1977 M XL Tak
4 Polguj Piotr Szczecinek Parkrun Szczecinek 1947 M M
5 Kumorowski Jerzy Szczecinek 1958 M M
6 Romanowski Przemysław Szczecinek Biegowy Szczecienk 1984 M L
7 Pawelec Jacek Piła 12bbsp Mirowławie 1974 M L
8 Moździerz Jerzy Złocieniec 12bbsp Mirowławiec 1975 M L
9 Ziojła David Poznań Biegam bo lubię :) 1990 M M
10 Eckert Zbigniew Szczecinek Team Biegowy 1969 M M
11 Matysiak Katarzyna Szczecinek 1993 K S
12 Nowak-Ignacak Monika Białogard 1974 K L
13 Kowalski Mirosław Szczecinek Team biegowy Szczecinek 1964 M M Tak
14 Haratym Krzysztof Barwice 1960 M M
15 Samek Wojtek Szczecinek 1976 M XL
16 Wilkowski Krzysztof Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN 1979 M M Tak
17 Pieczek Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 K L Tak
18 Walkowiak Artur Zawadzkie Mafia Team Lubliniec 1972 M M
19 Marciniak Tomasz Czerwonak 1968 M L Tak
20 Niemczewska Angelika Łobżenica LZS "JEDNOŚĆ" Łobżenica 1977 K M
21 Artur Karcz MRZEŻYNO RWT KOŁOBRZEG 1979 M M
22 Błach Piotr Sławoborze 1979 M M
23 Janiak Grzegorz Swarzędz 1987 M L Tak
24 Kowalczyk Seweryn Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1993 M L
25 RYGIELSKI Arkadiusz Sławno MKS ŚWIĘC SŁAWNO 1988 M M
26 Kucharski Jakub Gruszczyn jku1979 1979 M XL Tak
27 Pfajfer Marek Legbąd Spójnia Białe Błota 1984 M M Tak
28 Śliwka Szymon Szczecinek 1983 M M Tak
29 Kita Leszek Goleniów ProGDar Marathon Team 1972 M XL
30 Maciej Wiórek Szczecinek RDLP w Szczecinku 1983 M M
31 Zienowicz Michał Koszalin 1998 M M
32 Karalus Sebastian Krosinko 1979 M M
33 Radtke Robert Nowiny 1969 M L
34 Radtke Arkadiusz Nowiny 1996 M M
35 Rożko Sebastian Gryfino Gryf-InO Team 1983 M L
36 Głupczyk Tadeusz Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1967 M XL
37 Milachowski Sebastian Nowiny 1984 M L
38 Rudziński Jacek Gryfino KW PSP Szczecin/KB HERMES Gryfino 1969 M M
39 MARKOWSKI PRZEMYSŁAW Bytom BTM Runners 1991 M M
40 Kumorowski Jerzy Szczecinek parkrun Szczecinek 1958 M M