Komunikat o błędzie

Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, null given w include() (linia 210 z /home/inetsport/domains/inetsport.pl/public_html/sites/all/modules/views/theme/views-view-table.tpl.php).

Lista startowa IV Szczecinecki Weekend Biegowy - Maraton

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Rozmiar koszulki Wpłata
1 Makselon Maciej Szczecinek Torpedo Szczecinek 1981 M M
2 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek Parkrun Szczecinek 1977 M XL Tak
3 Polguj Piotr Szczecinek Parkrun Szczecinek 1947 M M Tak
4 Romanowski Przemysław Szczecinek Biegowy Szczecienk 1984 M L Tak
5 Pawelec Jacek Piła 12bbsp Mirowławie 1974 M L
6 Moździerz Jerzy Złocieniec 12bbsp Mirowławiec 1975 M L
7 Ziojła David Poznań Biegam bo lubię :) 1990 M M Tak
8 Eckert Zbigniew Szczecinek Team Biegowy 1969 M M Tak
9 Matysiak Katarzyna Szczecinek 1993 K S
10 Nowak-Ignacak Monika Białogard 1974 K L Tak
11 Kowalski Mirosław Szczecinek Team biegowy Szczecinek 1964 M M Tak
12 Haratym Krzysztof Barwice 1960 M M
13 Samek Wojtek Szczecinek 1976 M XL
14 Wilkowski Krzysztof Koszalin ROZBIEGANY KOSZALIN 1979 M M Tak
15 Pieczek Aleksandra Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1980 K L Tak
16 Walkowiak Artur Zawadzkie Mafia Team Lubliniec 1972 M M Tak
17 Marciniak Tomasz Czerwonak 1968 M L Tak
18 Niemczewska Angelika Łobżenica LZS "JEDNOŚĆ" Łobżenica 1977 K M Tak
19 Karcz Artur MRZEŻYNO RWT KOŁOBRZEG 1979 M M
20 Błach Piotr Sławoborze 1979 M M
21 Janiak Grzegorz Swarzędz 1987 M L Tak
22 Kowalczyk Seweryn Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1993 M L
23 RYGIELSKI Arkadiusz Sławno MKS ŚWIĘC SŁAWNO 1988 M M
24 Kucharski Jakub Gruszczyn jku1979 1979 M XL Tak
25 Pfajfer Marek Legbąd Spójnia Białe Błota 1984 M M Tak
26 Śliwka Szymon Szczecinek 1983 M M Tak
27 Kita Leszek Goleniów ProGDar Marathon Team 1972 M XL Tak
28 Wiórek Maciej Szczecinek RDLP w Szczecinku 1983 M M Tak
29 Zienowicz Michał Koszalin 1998 M M Tak
30 Karalus Sebastian Krosinko 1979 M M Tak
31 Radtke Robert Nowiny 1969 M L Tak
32 Radtke Arkadiusz Nowiny 1996 M M Tak
33 Rożko Sebastian Gryfino Gryf-InO Team 1983 M L Tak
34 Głupczyk Tadeusz Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1967 M XL Tak
35 Rudziński Jacek Gryfino KW PSP Szczecin/KB HERMES Gryfino 1969 M M
36 Kumorowski Jerzy Szczecinek parkrun Szczecinek 1958 M M Tak
37 Kurlej Mariusz Gryfino KB Hermes Gryfino 1968 M M
38 Domke Agnieszka Szczecinek 1995 K M Tak
39 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M L Tak
40 BROWARSKI MARIUSZ POZNAŃ RUNMAN 1974 M XXL Tak
41 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M L Tak
42 Radtka Artur Wyrzysk LZS"Jedność" Łobżenica 1976 M M Tak
43 Radtka Tomasz Łobżenica LZS "Jedność" Łobżenica 1974 M M Tak
44 Milachowski Sebastian Nowiny 1984 M L Tak
45 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M L Tak
46 Torłop Przemysław Gdańsk Grupa Trójmiasta/Solidarność Port Gdańsk 1966 M L Tak
47 Szczerba Andrzej Sosnowiec Kaziki Kazimierz Górniczy 1972 M L Tak
48 Fąferek Piotr Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1987 M L Tak
49 Mańkowski Dariusz Jastrowie Jastrowie 1966 M M
50 niemczyk paweł K-J 1974 M XL
51 Dajnowski Mateusz Angowice Chłopak ze wsi 1994 M M
52 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M L
53 Czubakowski Sławomir Warszawa niezrzeszony 1964 M L
54 dudziak piotr koszalin for-rest-run koszalin 1975 M M
55 Jankowska Barbara Poznań 1975 K L Tak
56 Pudelko Roman Chróścina 1988 M M
57 Sadek Jarosław Piła KB Maniac Poznań 1966 M L
58 Jaroszewski Piotr Złotów 1989 M M
59 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M M
60 Grecki Paweł Wrocław RST 1979 M S
61 Gwóźdź Kamil Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA 1989 M M
62 Dąbrowski Bartosz Wałcz 1983 M M
63 Szewczyk Artur Stary Ciepielów 58 Dokąd tak ciągle biegnę ? 1972 M L
64 PIŁCZYŃSKI ZBIGNIEW Słupsk 1963 M XL
65 Myszkowski Jan Wałcz 1958 M S
66 KOŁODZIEJCZAK Grzegorz Turowo Parkrun Szczecinek 1974 M XL
67 Pędziwiatr Paweł Żółwia ProGDar Marathon Team 1976 M M
68 Majłowski Aleksander Gorzów wlkp KS.TEAM.Baryła Gorzow wlkp 1950 M M
69 Sielutin wadim Legnica KB Lew Legnica 2000 1956 M L
70 Maksymowicz Kornelia KOŁOBRZEG 1983 K M
71 ROKOSZ RADOSŁAW KOSZALIN JW 1223 KOSZALIN 1986 M L
72 Pągowski Andrzej Wrocław 1973 M L
73 Jaroszyński Maciej Szczecinek 1990 M L
74 WASNER GRZEGORZ SZCZECIN WIECZORNE BIEGANIE SZCZECIN 1983 M L
75 Rokuszewski Paweł Miastko JRG Miastko 1989 M XL
76 Bednarz Michał Miastko Mts Hamer 1996 M L
77 Jarosław Szabuńko Trzechel 1975 M L
78 Lasota Mirosław Wałcz 1953 M S
79 Lasota Irena Wałcz 1951 K S
80 SZEWCZYK MAREK POZNAŃ CYBINA TEAM 1955 M M
81 Kopacz Mirosław Poznan 1955 M M
82 Wodejko Artur Solec Kujawski TBKM WILK Solec Kujawski 1976 M M
83 Grzybała Andrzej Łomża KR-B ''Eko'' Łomża 1953 M L
84 MARKOWSKI PRZEMYSŁAW Bytom BTM Runners 1991 M M
85 SADZIK KAROL SZCZECINEK MIEJSKI KLUB PIŁKARSKI SZCZECINEK 1986 M M
86 Pazda-Pozorska MAŁGORZATA Kobylnica Poltarex Nr AML 1982 K S
87 Dajnowski Mateusz Angowice Chłopak ze wsi 1994 M M
88 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA BHMW_GDYNIA 1976 M M
89 Rusielik Robert Szczecinek 1963 M L
90 Wujtiuk Piotr Szczecinek Basket Szczecinek 1975 M L
91 Bagiński Bogusz Szczecin 1989 M L
92 Gotowiec Tomasz Szczecinek 1966 M M