Lista startowa IV Szczecinecki Weekend Biegowy - 15km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Rozmiar koszulki Wpłata
1 Przednówek Mariola Czarne 1989 K M Tak
2 Marczyńska Paula Szczecinek MKL Szczecinek 1984 K M
3 Wójcik Rafał Szczecinek 1983 M XL
4 Kokolska Sandra Szczecinek 1986 K M Tak
5 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M L Tak
6 Ryndak Mariusz Szczecinek 1961 M M Tak
7 Schienbein Jacek Szczecienk Parkrun Szczecinek 1958 M L Tak
8 Dymecka Joanna Szczecinek Parkrun Szczecinek 1983 K S
9 Wejner-Polasik Ewelina Szczecinek team biegowy szczecinek 1985 K S Tak
10 Żebrowski Andrzej Szczecinek 1984 M L
11 Polasik Paweł Szczecinek 1983 M M
12 Kowalski Paweł Szczecinek 1990 M L
13 Grzystek Katarzyna Szczecinek Husaria Race Team 1976 K M Tak
14 Kubiś Paweł Szczecinek Aptekarze 1988 M L Tak
15 Pindral Piotr Szczecienk 1973 M M Tak
16 Bednarski Piotr Szczecinek 1988 M M
17 Nowak Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K M Tak
18 Hardie-Douglas Joanna Szczecinek 1987 K S Tak
19 Drzazga Zbigniew Szczecinek parkrun szczecinek 1968 M M Tak
20 Brzeziński Kamil Szczecinek 1986 M M Tak
21 Tetwejer Maciej Warszawa 1993 M M
22 Staszyńska Marianna Białogard btc orzeł Białogard 1956 K M
23 Dudkiewicz Leszek Koszary tkkf Koszalin 1950 M M
24 Ostrowski Marian Złocieniec Senior złocieniec 1954 M M
25 Piekarzewicz Tomasz Bobolice Klub bobolice 1969 M L Tak
26 Kokot Edward Borne Sulinowo Orły Bornego 1983 M L
27 Florczak Artur Kołbacz Kołbacz 1978 M M
28 Wdowiak Kasia Szczecinek Wkurw_Team 1986 K M Tak
29 Pawluś Kamilla Szczecinek 1976 K M Tak
30 SZUSTAKIEWICZ ALEKSANDRA Szczecinek Lubię biegać 1992 K S
31 Gnaś Wioleta Szczecinek Lubię biegać 1991 K M
32 Wajda Waldemar Borne Sulinowo Borne biega 1977 M XL Tak
33 Piskorz Małgorzata Pruszków 1987 K L
34 Kowalczyk Piotr Koszalin 1983 M XL Tak
35 Sobioń Tomasz Ujście Tęcza Ujście 1975 M L Tak
36 Murawski Marcin Szczecinek 1985 M XL
37 Wróblewski Jerzy Stanisław Szczecinek parkrun 1956 M L Tak
38 Marczykowski Kamil Złotów 1988 M L
39 Lewandowski Remigiusz Złotów TSK Orzeł Osiek 1959 M M
40 Mrotek Maciej Łobżenica LZS ''Jedność'' Łobżenica 1994 M M Tak
41 Szyszłowski Waldemar Piła 1985 M L Tak
42 Zdziabek-Szyszłowska Agnieszka Piła 1991 K M Tak
43 MALINOWSKA-BURDA ALEKSANDRA KOSZALIN 1989 K L Tak
44 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M L Tak
45 Muraszow Daniel Wrzosowo Klub Biegacza Kamień Pomorski 1986 M L Tak
46 Stawicki Marek Smołdzino OSP Smołdzino 1970 M M Tak
47 Boruch Edward Wałcz 1965 M M Tak
48 Piątek Marcin Szczecinek 1971 M XL Tak
49 ZADROŻNY Szymon Wałcz Wataha Wałcz 1978 M XL Tak
50 Fijałkowska Małgorzata Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1981 K M Tak
51 Krawczuk-Kiełb Anna Wiekowo 1974 K XXL
52 Rutkowska Ania Wałcz Wataha Wałcz 1969 K M Tak
53 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M XL Tak
54 Kozłowiecki Waldemar Koszalin TKKF Koszalin 1951 M S Tak
55 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M S
56 Bielecki Sławomir Częstochowa Leśne Ludki Żarki Letnisko 1972 M S Tak
57 Stęplowski Zbigniew Złoty Potok 1966 M L Tak
58 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka 1985 M L
59 Fiłonowicz Monika Szczecinek 1978 K M Tak
60 Jarzyna Roman Stargard SZWLA Stargard 1970 M L Tak
61 Mikietyński Michał Okonek Zabiegani nocą Okonek 1985 M L Tak
62 Sierzputowska - Mantur Joanna Dobra 1969 K M Tak
63 Kopczak Grzegorz Zalesie JW 4580 Czarne 1979 M XL Tak
64 Raczyńska Dorota Biedrusko 1976 K S
65 Szymański Tomasz Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1968 M L Tak
66 Stróżyńska-Zdziabek Magdalena Piła 1966 K M Tak
67 Zdziabek Jarosław Piła 1966 M L Tak
68 Wilk Klaudia Czaplinek Rundorfina 1988 K M Tak
69 Waśniewski Arek Barwice Rundorfina Czaplinek 1967 M L Tak
70 Waśniewska Ewa Barwice Rundorfina Czaplinek 1973 K L Tak
71 Leśniewska Kinga Poznań 1995 K L
72 Szypcio Piotr Szczecinek 1989 M M
73 Stępień Ewelina Szczecinek 1985 K M
74 Werner Kamila Szczecinek Werner & Werner 1984 K L Tak
75 szwajkowska ewa Czaplinek Głęboczek 1976 K M Tak
76 Dąbrowska Alicja Sianów TKKF Koszalin 1966 K S Tak
77 Moszyński Jacek Koszalin TKKF Koszalin 1964 M M Tak
78 Koclejda Grzegorz Czaplinek Rundorfina 1978 M M Tak
79 Łabędzki Mariusz Stargard Stargard Ja się nie ścigam 1979 M M Tak
80 Teodorczuk Anna GŁĘBOCZEK GŁĘBOCZEK 1989 K L Tak
81 Jankowska Monika Szczecinek 1990 K S Tak
82 Grabowska Elżbieta Złotów 1965 1965 K M Tak
83 MAJEWSKI MACIEJ POZNAŃ ŁAZARZ POZNAŃ 1966 M M Tak
84 Romecz-Kazik Gabriela Złotów 1979 K L Tak
85 Krukowski Adam Drzonowo Biegam bo lubię;) 1985 M L Tak
86 WACHOWICZ KRZYSZTOF SZCZECINEK JW 4580 1982 M XL Tak
87 PIEKARSKI GRZEGORZ SZCZECINEK 1981 M L Tak
88 Jankiewicz Tomasz Miastko MTS HAMER MIASTKO 1975 M S Tak
89 Remplakowski Krzysztof Rosnowo we run 1974 M L Tak
90 Remplakowska Małgorzata Rosnowo we run 1978 K S Tak
91 Biedrzycki Krzysztof Kołobrzeg CW Fanza 1971 M L Tak
92 Jankiewicz Helena Miastko MTS HAMER 1979 K L Tak
93 Merda Katarzyna Miastko MTS Hamer 1982 K M Tak
94 Torłop Małgorzata Gdańsk Grupa Trójmiasta 1962 K L Tak
95 Tylman Piotr Czaplinek Rundorfina 1982 M L Tak
96 Michałowski Dariusz Czarne 1974 M M
97 Lecki Seweryn Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1985 M L Tak
98 Siekierski Marek Poznań 1953 M L Tak
99 Anioła Dominik Szczecin 1979 M XL Tak
100 Karabasz Sylwia Złotów 1977 K S Tak
101 Karabasz Krzysztof Złotów 1976 M XL Tak
102 Dembowska-Wosik Iwona Łódź 1984 K M Tak
103 Wosik Jakub Łódź 1984 M M Tak
104 Lecki Mateusz Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1986 M M Tak
105 Winiarski Rafał Dobrowo 1965 M XXL Tak
106 Parwanicki Wiktor Wlynkowko "Tupot" Ustka 1944 M S Tak
107 WILKLISZ WOJCIECH SZCZECIN 1970 M L Tak
108 Cudek Roman Świdwin 1974 M L Tak
109 Wicher Krzysztof Koszalin Adwokatura 1981 M S Tak
110 CHUPTYŚ ADRIAN CZAPLINEK RUNDIRFINA 1982 M L Tak
111 Dębowczyk Łukasz Piła 1982 M M Tak
112 Brysiak Ziemowit Wrocław TMTeam 1973 M L Tak
113 Słota Małgorzata Dąbrówka TMTeam 1979 K M Tak
114 Pydyn Regina Złotów 1962 K S Tak
115 Bachanek Paweł Tarmno 1988 M XL
116 Kłos Tomasz Kalisz Pomorski 1979 M M Tak
117 Mastyła Radosław Szczecinek Plastrol 1984 M L Tak
118 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K M Tak
119 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M L Tak
120 Rozwałka-Paizert Renata Szczecin Iron Insane 1973 K M Tak
121 Świetlik Tomasz Koszalin LEO TEAM 1960 M S Tak
122 Deptuła Tobiasz Śmiadowo/Świnoujście 1986 M XL Tak
123 Paizert Krzysztof Szczecin Iron Insane 1976 M XL Tak
124 Hawkins Joanna Axminster 1980 K S
125 Hawkins Simon Axminster Wellington wheelers 1969 M M
126 ZABROCKI KAROL ŚWINOUJŚCIE 1980 M L Tak
127 Jabłoński Andrzej Czarne 1971 M M
128 Gałecki Jacek Karlino Karlino biegaj 1968 M XL
129 Milata-Troinski Radosław Szczecinek Vege Runners 1974 M S Tak
130 Milata-Troinska Agata Szczecinek Vege Runners 1981 K S Tak
131 Mrozik Daniel Górzna 1982 M L
132 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M L Tak
133 Chomont Rafał Goleniów No Gravity 1978 M L
134 Fijalkowski Piotr Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1979 M L
135 Tarnopolska Agnieszka Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1986 K S Tak
136 Zygmunt Krzysztof Kavlinge VIKING RUN 1980 M L Tak
137 Wojtalik Łukasz Połczyn zdrój Połczyn biega 1983 M L Tak
138 KUTROWSKI KRZYSZTOF SZCZECINEK 1991 M M
139 Alabrudzińska Agnieszka Stargard SZWLA 1985 K M Tak
140 Trybuła Magdalena Szczecinek Parkrun Szczecinek 1977 K S Tak
141 Rogala Krystian Miastko Mts Hamer 1981 M M Tak
142 Dąbrowski Grzegorz Koszalin 1973 M M Tak
143 Ćwiklińska Anna Poznań 1977 K L Tak
144 JUSTA Dariusz piła Amator 1RBLog 1968 M M
145 Galicki Robert Bobolice 1976 M L Tak
146 RASZPLA ILONA KOSZALIN CIOTECZKI.PL 1972 K M Tak
147 RASZPLA RADOSŁAW KOSZALIN BBL 1973 M XL Tak
148 Łuczejko Sławomir Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1965 M L Tak
149 Wardęga Mateusz Lubostronie ULKS BARWICE 1999 M M Tak
150 Hubert Łukasz Koszalin TKKF Koszalin 1982 M M Tak
151 Gawin Andrzej Kawcze 1985 M XXL Tak
152 Grabowski Marek Złotów 1966 M L Tak
153 Kasielski Rafał Wałcz Petarda Golce 2000 M M
154 Orzechowski Kamil Koszalin TKKF KOSZALIN 1988 M S Tak
155 Zygmunt Tomasz Szczecin Żandarmeria Wojskowa Szczecin 1978 M XL Tak
156 Gaweł Ireneusz Połczyn-Zdrój 1975 M M Tak
157 FIRLEJ AGNIESZKA CZAPLINEK RUNDORFINA 1974 K L Tak
158 KUBIAK DANUTA CZARNE WK PTTK HUSARIA CZARNE 1957 K M Tak
159 Wojtas Stefan CZŁUCHÓW Tripaka Przechlewo 1979 M M
160 Lasota Jacek SZCZECIN ANIMEX TRIATHLON TEAM 1967 M XXL Tak
161 Szymańska Alicja Kiełczów RM TEAM 1977 K S
162 Zakościelny Krzysztof Więcbork Tkkf wodnik więcbork 1965 M XXL
163 Wyganowski Andrzej Kołobrzeg K.B."Wygan" 1945 M L
164 Kroczek Janusz Wodzisław śląski FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI 1962 M L Tak
165 Rudnicka Mariola Szczecinek 1975 K M Tak
166 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M XL Tak
167 Kieszkowski Adam Żółtnica Tri Rzeźnia 1985 M S Tak
168 JASZCZUK PIOTR SZCZECINEK PADI 1995 M XL Tak
169 Jaszczuk Mateusz Gdańsk PADI 1991 M XL Tak
170 Cygan Małgorzata Szczecinek Borne biega 1985 K S Tak
171 Węgierska-Kotynia Estera Szczecinek 1990 K S
172 Drożdż Piotr Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M L Tak
173 Rudziński Józef Złocieniec 1962 M M Tak
174 KOZIARZ ANNA KOŁOBRZEG 1983 K M Tak
175 Ziółkowski Włodek Bydgoszcz Drobex Bydgoszcz 1984 M M Tak
176 Ziółkowska Gosia Bydgoszcz Drobex Bydgoszcz 1985 K S Tak
177 Jarosz Przemysław Wyczechy JW1223/blog 1996 M L Tak
178 Farrar Aleksandra Greystones 1982 K M Tak
179 Kostrzewa Łukasz Chwiram - 1982 M M Tak
180 Vanderferes Eva Szczecinek 1972 K M Tak
181 Staw Jakub Białośliwie OSL 1997 M M
182 Wysocki Jan Szczecinek 104 blog. Wałcz/ Szczecinek 1970 M M Tak
183 Słapczyńska Marta Kalisz Pomorski 1992 K S Tak
184 Kostrzewa Mariusz Chwiram - 1976 M L Tak
185 Drewniak Maciej Poznań CSWLąd Poznań 1981 M L Tak
186 Wiktorowicz Sławomir Koszalin JW 1223/blog 1976 M L Tak
187 Wiktorowicz Małgorzata Koszalin Cioteczki. Pl 1975 K M Tak
188 Marzec Łukasz Koszalin 1982 M L Tak
189 Rusinek Artur Koszalin Gabinet Rehabilitacji Aktywnej Koszalin 1979 M S Tak
190 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa Klub Biegacza GOCH 1947 M M Tak
191 Biedrzycki Andrzej Stary Borek OSP Staru Borek 1957 M L Tak
192 Rak Adam Barwice 1977 M M Tak
193 Rak Anna Barwice 1978 K S Tak
194 Kaźmierczak Robert Kołobrzeg Niekanin KB Wygan 1971 M L Tak
195 Burghardt Sebastian Szczecinek 1975 M L Tak
196 Fortuna Damian Jastrowie 1981 M XL
197 Kozłowska Anna Szczecinek 1977 K XL Tak
198 Majłowska Irena Gorzów wlkp KS.TEAM.Baryła Gorzow wlkp 1953 K S Tak
199 Kubarko Robert Słupsk Stolko 1968 M L Tak
200 Hoffman Aleksander Jastrowie PRECON POLSKA 1972 M M
201 Filuś Stanisław Mysłowice KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza 1965 M M Tak
202 Czarnecka Małgorzata Złotów 1968 K M Tak
203 Czarnecki Mirosław Złotów 1962 M S Tak
204 Nantka Witek Rybnik Inżynieria Biegania 1979 M S Tak
205 Borawska Anna Płock Mała Lady Pank Biegam dla Siebie 1977 K M Tak
206 Drab Beata Szczecinek 1969 K M Tak
207 Stępień Dariusz Szczecin 1988 M L Tak
208 ZIELIŃSKA ANNA Łobez Trucht Łobez 1972 K S Tak
209 Trusiak Agnieszka Słupsk Night Runners Słupsk 1979 K M Tak
210 Trusiak Miłosz Słupsk 1978 M M Tak
211 Szumska Monika Słupsk SALUS 1980 K S Tak
212 Michalski Rafał Szczecinek PADI 1989 M M Tak
213 Mazur Tomasz Szczecinek I LO 1977 M M Tak
214 Więzik Henryk Wałcz 1945 M M Tak
215 Słomski Zenon Korzybie Korzybskie Rekiny 1946 M M Tak
216 Fischer Łukasz Szczecinek 1988 M L
217 Góra Sylwester Okonek #ZabieganiNocą 1974 M M Tak
218 Góra Agnieszka Okonek #ZabieganiNocą 1977 K S Tak
219 Wojnarowska Weronika Gdynia 1985 K S Tak
220 Podolski Marek Gdynia biegamyrazem.pl 1984 M M Tak
221 Grzystek Magdalena Szczecinek 1983 K M Tak
222 Felska Anna Miastko MŻS Wołcza Mała 1968 K S Tak
223 Felski Mariusz Miastko MŻS Wołcza Mała 1967 M XL Tak
224 Trębski Krzysztof Okonek #ZabieganiNocą 1975 M M Tak
225 Wrona Józef Bieleń Muszkiet Bieleń 1938 M M
226 Miette Freddy Noyelles sous Lens Running Club Noyellois 1970 M L Tak
227 Copain Sébastien Noyelles sous Lens Running Club Noyellois 1978 M XXL Tak
228 Diette Sébastien Noyelles sous Lens Running Club Noyellois 1982 M L Tak
229 Toboła Witold Gdańsk 1980 M L Tak
230 PIETRZYK RAFAŁ KALISZ POMORSKI 1988 M XXL Tak
231 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M L Tak
232 PRZYBYSZ ŁUKASZ Okonek #ZabieganiNocą 1989 M L Tak
233 Lechman Bożena Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1971 K S Tak
234 Metkowska Beata Szczecinek Husaria Race Team 1965 K M Tak
235 Radke Karolina Połczyn Zdrój 1981 K S Tak
236 Dmitruk Andrzej Wałcz Enea biegam zbieram pomagam 1965 M XXL
237 Jaskółka-Stanisz Paweł Lotyń OSP Lotyń 1994 M L Tak
238 Kopkiewicz Konrad Lotyń OSP Lotyń 1981 M XL Tak
239 Rzadkiewicz Łukasz Lotyń OSP Lotyń 1989 M L Tak
240 Michalski Piotr Bydgoszcz MWiK Bydgoszcz 1953 M L Tak
241 Szyło Michał Szczecinek 1983 M M Tak
242 Rudnik Janina Ewa Krępa Słupska SP 8 Słupsk 1977 K L Tak
243 Grzystek Marcin Szczecinek 1981 M M Tak
244 BUCHOWSKI MAREK SZCZECINEK PARKRUN 1951 M L
245 Miłaszewski Przemek Koszalin Team Holiday Sport 1983 M M Tak
246 SADOWSKA MARIA ZŁOTÓW Niezrzeszona 1969 K L Tak
247 Rudnik Tomasz Miastko 1983 M L Tak
248 Piaskowiak Artur Borne Sulinowo Borne Biega 1983 M L Tak
249 Szeligowski Tomasz Gorzów Wlkp. 1979 M M Tak
250 Rudnik Krzysztof Krępa Słupska 1980 M L Tak
251 Dyjas Marta Słupsk SP 8 Słupsk 1978 K M Tak
252 MODRZEJEWSKI WOJCIECH CHOJNICE / LICHNOWY 34.brt 1975 M XL Tak
253 Buzała Walenty Szczecinek Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1961 M M
254 Duchnowska Kamila Szczecinek 1984 K XL
255 Lasak Konrad Szczecinek 1995 M M Tak
256 MARCZEWSKA Małgorzata Człuchów JW 3775 CHOJNICE 1978 K M Tak
257 Marciniak Tomasz Szczecinek I LO 1999 M L Tak
258 Błaszczyk Zbigniew Szczecinek Team biegowy Szczecinek 1977 M M
259 Kaczmarek Krzysztof Kaźmierz Connector Team 1996 M XL
260 Jęczeń kornela okonek zabiegani nocą 1999 K S Tak
261 Szabałowska Małgorzata Szczecinek MKL Szczecinek 1998 K M Tak
262 Szabałowska Adrianna Szczecinek 1995 K M Tak
263 Janik Adrian Piła GRO 1977 M M
264 Szymańska Ewa Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1970 K M Tak
265 Szymański Jarosław Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1969 M XL Tak
266 Ponicka Izabela Ujście Ujście 1974 K M Tak
267 Ponicki Tomasz Ujście Ujście 1971 M M Tak
268 Lewandowski Jacek Kołobrzeg / Stary Borek 1976 M L Tak
269 GAJEK ARTUR KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1976 M XXL Tak
270 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE KORZYBSKIE REKINY 1956 M L Tak
271 Pluta Katarzyna Okonek ZabieganiNocą Okonek 1991 K S Tak
272 Łoboda Piotr Wałcz 1977 M XXL Tak
273 Tyluś Sylwia Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1979 K L Tak
274 Kozibroda Marcin Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1976 M L Tak
275 Jabłońska Renata Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1981 K L Tak
276 Jurkowski Łukasz Kalisz Pomorski 1986 M L Tak
277 Zając Andrzej Człuchów Drużyna Szpiku 1981 M XL Tak
278 Początek Błażej Dąbrówka Power Doppler Team 1982 M XL Tak
279 Czapiewski Łukasz Chojnice 1980 M XL Tak
280 Pozorski Krzysztof Kobylnica Markos Running Team 1981 M M Tak
281 Mrozik Mariusz Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1978 M M Tak
282 Węsierska-Mułyk Marzena Słupsk Night Runners Słupsk 1985 K S Tak
283 Kawecki Arkadiusz Szczecinek 1977 M M Tak
284 Turzyńska Agnieszka Szczecinek 1981 K S Tak
285 Michalski Jakub Koszalin Triathlon Koszalin 1975 M L
286 Głuch Katarzyna Koszalin elektronik 1982 K M Tak
287 Megier Wojciech Koszalin elektronik 1962 M M Tak
288 Świercz DARIUSZ WAŁCZ Wałecka Ściema 1966 M M
289 Szabałowski Marek Szczecinek 1967 M L
290 Budner Robert Łódź EVERRUN 1976 M L
291 Kaczmarek Maciej Szczecin Bros Team 1990 M M Tak
292 Nowicki Michał Kołobrzeg KB Wygan 1984 M XXL
293 Żurawik Piotr Kępice Korzybskie Rekiny 1970 M L Tak
294 Chabowska Karolina Kołobrzeg KB Wygan 1984 K S
295 Kołodziejczak Marcin Kobylnica 1975 M XXL
296 Kaczmarek Krzysztof Szczecin Bros Team 1992 M L Tak
297 Bełzowski Jaroslaw Szczecinek Janusze Biegania 1979 M M Tak
298 Łukasik Ewa Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1971 K M Tak
299 Kowalik Mirosław Parsęcko 1968 M L
300 Dolata Andrzej Międzylesie KTB Kuny Strzeszyn 1978 M M Tak
301 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinecki 1985 K M Tak
302 Wirkus Lukasz Szczecinek Talex Borzytuchom 1985 M L Tak
303 Błach Piotr Sławoborze 1979 M M
304 Kuśmider Andrzej Czaplinek WMLKS POMORZE STARGARD 1983 M M
305 Hryciów Paweł Białogard JW1223 1984 M L Tak
306 Hofa-Łobodzińska Magdalena Piaseczno 1980 K M Tak
307 Orłowski Robert Dobrowo 1976 M XL Tak
308 Szuszkiewicz Tomasz Koszalin 1975 M M
309 Sikorski Witold Rosnowo KB RUN 42 1961 M L Tak
310 Szymański Aleksander Luboń Oleksy Biega 1972 M M Tak
311 Pych Dawid Szczecinek 1989 M L Tak
312 Mydłowski Maciej Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1986 M M
313 Brzeziński Jan Białogard Team Piotruś 1967 M XL
314 Sołtys Zbigniew Szczecinek KSW Szczecinek 1976 M M Tak
315 Seydak Maciej Debrzno Bosco Team Debrzno 1990 M XL
316 Seydak Agata Debrzno Bosco Team Debrzno 1988 K S
317 Hryniewicz Rafał Szczecinek run for fun 1979 M XL
318 Sikorski Marcin Piła 1982 1982 M M
319 Idziak Paweł Szczecinek 1981 M L Tak
320 Staniaszek Bogusław Głobino tupot ustka 1952 M XL
321 Mista Paweł Szczecinek 1994 M S
322 Chodysz Mariusz Szczecinek Brak 1988 M XL
323 Sieklucki Robert Lębork Kreativsport 1974 M L
324 Król Joanna Połczyn-Zdrój K.B Zdrój 1964 K M Tak
325 Król Dariusz Połczyn-Zdrój K.B Zdrój 1963 M L Tak
326 Łyskawa Aleksander Poznan KTB KUNY STRZESZYN 1979 M L
327 Mizuła Jakub Połczyn-Zdrój 1984 M XL Tak
328 Barton Krystyna Przechlewo Tripaka Przechlewo 1960 K S
329 Łyjak Paweł Czarne JW 4580 CZARNE 1985 M XL Tak
330 Karwat Danuta Szczecinek ParkRun 1960 K S Tak
331 Bałakari Temur Szczecinek Nauczyciele SP1 1972 M L
332 Barszczewski Sebastian Mielenko Błękitny Patrol WWF 1974 M XL
333 Śledź Magdalena Szczecinek 1981 K S Tak
334 Śledź Radosław Szczecinek 1980 M M Tak
335 Hardie-Douglas Jakub Szczecinek MKL SZCZECINEK 1982 M M Tak
336 Malicki Grzegorz Nowy Kazanów SCYZORYK 1970 M XL
337 Urbala Piotr Warszawa 1969 M M
338 Wieczorek Daniel Szczecinek 1972 M M
339 Wieczorek Daniel Szczecinek 1972 M M
340 Rucinski Piotr Szczecinek 1977 M M
341 Karcz Artur MRZEŻYNO RCI GDYNIA 1979 M M