Lista startowa IV Szczecinecki Weekend Biegowy - 15km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Rozmiar koszulki Wpłata
1 Przednówek Mariola Czarne 1989 K M Tak
2 Marczyńska Paula Szczecinek MKL Szczecinek 1984 K M
3 Wójcik Rafał Szczecinek 1983 M XL
4 Kokolska Sandra Szczecinek 1986 K M
5 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M L
6 Ryndak Mariusz Szczecinek 1961 M M Tak
7 Schienbein Jacek Szczecienk Parkrun Szczecinek 1958 M L
8 Dymecka Joanna Szczecinek Parkrun Szczecinek 1983 K S
9 Wejner-Polasik Ewelina Szczecinek team biegowy szczecinek 1985 K S
10 Żebrowski Andrzej Szczecinek 1984 M L
11 Polasik Paweł Szczecinek 1983 M M
12 Kowalski Paweł Szczecinek 1990 M L
13 Grzystek Katarzyna Szczecinek Husaria Race Team 1976 K M
14 Kubiś Paweł Szczecinek Aptekarze 1988 M L
15 Pindral Piotr Szczecienk 1973 M M
16 Bednarski Piotr Szczecinek 1988 M M
17 Nowak Anna Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1992 K M
18 Hardie-Douglas Joanna Szczecinek 1987 K S
19 Drzazga Zbigniew Szczecinek parkrun szczecinek 1968 M M
20 brzenski Kamil Szczecinek 1986 M M
21 Tetwejer Maciej Warszawa 1993 M M
22 Staszyńska Marianna Białogard btc orzeł Białogard 1956 K M
23 Dudkiewicz Leszek Koszary tkkf Koszalin 1950 M M
24 Ostrowski Marian Złocieniec Senior złocieniec 1954 M M
25 Piekarzewicz Tomasz Bobolice Klub bobolice 1969 M L
26 Kokot Edward Borne Sulinowo Orły Bornego 1983 M L
27 KOZŁOWSKA ANNA SZCZECINEK 1977 K XL
28 Kopczak Grzegorz Zalesie JW 4580 Czarne 1979 M XL
29 Florczak Artur Kołbacz Kołbacz 1978 M M
30 Wdowiak Kasia Szczecinek Wkurw_Team 1986 K M
31 Pawluś Kamilla Szczecinek 1976 K M
32 SZUSTAKIEWICZ ALEKSANDRA Szczecinek Lubię biegać 1992 K S
33 Gnaś Wioleta Szczecinek Lubię biegać 1991 K M
34 Wajda Waldemar Borne Sulinowo Borne biega 1977 M XL
35 Piskorz Małgorzata Pruszków 1987 K L
36 Kowalczyk Piotr Koszalin 1983 M XL
37 Sobioń Tomasz Ujście Tęcza Ujście 1975 M L Tak
38 Murawski Marcin Szczecinek 1985 M XL
39 Wróblewski Jerzy Stanisław Szczecinek parkrun 1956 M L Tak
40 Marczykowski Kamil Złotów 1988 M L
41 Lewandowski Remigiusz Złotów TSK Orzeł Osiek 1959 M M
42 Mrotek Maciej Łobżenica LZS ''Jedność'' Łobżenica 1994 M M Tak
43 Szyszłowski Waldemar Piła 1985 M L Tak
44 Zdziabek-Szyszłowska Agnieszka Piła 1991 K M Tak
45 MALINOWSKA-BURDA ALEKSANDRA KOSZALIN 1989 K L
46 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M L Tak
47 Muraszow Daniel Wrzosowo 1986 M L Tak
48 Fischer Łukasz Szczecinek 1988 M L
49 Stawicki Marek Smołdzino OSP Smołdzino 1970 M M
50 Boruch Edward Wałcz 1965 M M
51 Piątek Marcin Szczecinek 1971 M XL
52 ZADROŻNY Szymon Wałcz Wataha Wałcz 1978 M XL
53 Marczewska Małgorzata Człuchów JW 3775 Chojnice 1978 K M
54 Fijałkowska Małgorzata Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1981 K M
55 dmitruk andrzej wałcz enea biegam-zbieram-pomagam 1965 M XXL
56 Krawczuk-Kiełb Anna Wiekowo 1974 K XXL
57 Rutkowska Ania Wałcz Wataha Wałcz 1969 K M
58 CHUPTYŚ ADRIAN CZAPLINEK RUNDIRFINA 1982 M L
59 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M XL
60 Kozłowiecki Waldemar Koszalin TKKF Koszalin 1951 M S
61 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M S
62 Bielecki Sławomir Częstochowa Leśne Ludki Żarki Letnisko 1972 M S
63 Stęplowski Zbigniew Złoty Potok 1966 M L
64 SCHIENBEIN JACEK SZCZECINEK PARKRUN SZCZECINEK 1958 M L
65 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka 1985 M L
66 Fiłonowicz Monika Szczecinek 1978 K M
67 Jarzyna Roman Stargard SZWLA Stargard 1970 M L