Lista startowa IV BIEG BORKÓW W POŁCZYNIE – ZDROJU - 10,55 km

Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Wpłata
1 Jarosz Roman Wałcz 1962 M
2 Gaweł Ireneusz Połczyn-Zdrój 1975 M
3 Kubler Andrzej Szczecin RDLP w Szczecinie 1982 M Tak
4 Wasilewski Andrzej Redło 1989 M
5 Gałecki Jacek Karlino Karlinobiegaj 1968 M
6 Burda Robert Koszalin KOSPEL 1974 M
7 Banaczyk Sabina Gdynia 1979 K
8 Kuśmider Katarzyna Czaplinek Rundorfina 1986 K
9 Halec Paulina Połczyn Zdrój 1988 K Tak
10 PYREK Krzysztof Wałcz 1 RBLog 1980 M Tak
11 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M
12 Bartkowiak Janusz Połczyn Zdrój K.B. MENTOR 1993 M
13 Filipowski Dariusz Szczecin Świat Biegacza Fehlau Run Team 1972 M Tak
14 Kurowska Izabela Świdwin FitOski Team 1978 K Tak
15 Kaźmierczak Agnieszka Świdwin 1977 K
16 PYREK Iwona Wałcz 1981 K Tak
17 Zagalska Paulina Połczyn-Zdrój 1983 K
18 Osobniak Ryszard KOSZALIN 1956 M Tak
19 Orszulak Łukasz Szczecin TOUCAN TEAM 1984 M Tak
20 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M
21 Raniszewski Adam Połczyn zdrój Połczyn zdrój biega 1988 M
22 Kępa Marta Rusinowo FitOski Team 1991 K
23 Ciurzyński Adam Bezrzecze mojeBezrzecze.pl 1978 M Tak
24 PASTERNAK MAGDALENA KOŁOBRZEG 1980 K
25 Tołkin Dariusz Połczyn Zdrój Połczyn Biega 1971 M
26 Przykłota Ewa Gdańsk Grupa Biegowa 65 1977 K
27 Wojtalik Łukasz Połczyn zdrój Połczyn biega 1983 M
28 Szyposzyński Kamil Świdwin MECENAS i przyjaciele 1978 M Tak
29 Stańczyk Sławomir Stargard Stargard. Ja się nie ścigam 1988 M Tak
30 Kwidziński Michał Białogard 1988 M Tak
31 Wilk Klaudia Czaplinek Rundorfina 1988 K Tak
32 Rak Adam Barwice 1977 M Tak
33 Rak Anna Barwice 1978 K Tak
34 Polguj Piotr Roman Szczecinek MKL- parkrun Szczecinek 1947 M Tak
35 Afeltowicz Adrian Połczyn Zdrój 1994 M
36 Żygieło Monika Choszczno Choszczeńsla 10 1976 K Tak
37 Drobczyński Bartosz Szczecin Puszczyk Bukowy 1982 M Tak
38 Skałecki Robert Świdwin FitOski Team 1969 M Tak
39 GOLIŃSKI ŁUKASZ ŚWIDWIN K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1979 M
40 Trzebiatowski Artur Ogartowo 1996 M
41 Staszyńska Marianna Białogard BTC,,ORZEŁ'',BIAŁOGARD 1956 K
42 Gola Dariusz Wałcz 1964 M Tak
43 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M Tak
44 Banaszkiewicz Katarzyna Kaczory 1968 K Tak
45 Błażejczak Waldemar Stare Czarnowo 1964 M Tak
46 Potasznik Krzysztof Świdwin niezrzeszony 1975 M
47 Domagała Sławek BRZEŻNO KORYUKAN ŚWIDWIN 1978 M Tak
48 Pękała Piotr Koszalin Rozbiegany Koszalin 1971 M Tak
49 Dereń Grzegorz ŚWIDWIN K.B.SPRINT ŚWIDWIN 1976 M Tak
50 Zieliński Jarosław Białogard Amator 1977 M Tak
51 Błaszczyk Zbigniew Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1977 M
52 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M Tak
53 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K Tak
54 Smagowski Wojciech Rąbino K.B.SPRINT ŚWIDWIN 1978 M Tak
55 Rak Kinga Barwice 2002 K
56 Szwajkowska Ewa Głęboczek Głęboczek 1976 K Tak
57 Wajda Waldemar Borne Sulinowo 1977 M Tak
58 Klaudia Wilk Czaplinek Rundorfina 1988 K
59 Wróbel Jolanta Gdansk Jeppesen Running Team 1977 K Tak
60 Boruch Edward Wałcz Wałecka Ściema 1965 M Tak
61 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M Tak
62 ZADROŻNY Szymon Wałcz Wataha Wałcz 1978 M
63 Rutkowska Anna Wałcz Wataha Wałcz 1969 K
64 Iwaniec Dariusz SIERAKOWO SŁAWIEŃSKIE TKKF KOSZALIN 1975 M Tak
65 Cincio Robert KOSZALIN TKKF TRIATHLON KOSZALIN 1977 M Tak
66 Gałan Leszek Złocieniec 1963 M Tak
67 Gałan Joanna Złocieniec 1966 K
68 Szubert Marcin Ustronie Morskie kołobrzeg biega 1977 M Tak
69 Szubert Agnieszka Ustronie Morskie kołobrzeg biega 1979 K Tak
70 Łuczejko Sławomir Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1965 M Tak
71 Sobieraj Magdalena Świdwin K.B. SPRINT ŚWIDWIN 1981 K
72 Potasznik Artur Szczecin Maratończyk Team Szczecin 1972 M Tak
73 Król Dariusz Połczyn-Zdrój K.B Zdrój 1963 M Tak
74 Król Joanna Połczyn-Zdrój K.B Zdrój 1964 K Tak
75 Żyłka Michał Połczyn-Zdrój OSP Połczyn Zdrój 1991 M
76 Nalewaj Robert Szczecin TOUCAN TEAM 1984 M Tak
77 Lubawiński Jerzy Bernard Świdwin Face Nordic Walking Team 1956 M Tak
78 Mizuła Jakub Połczyn Zdrój 1984 M Tak
79 Mizuła Artur Połczyn Zdrój 2002 M Tak
80 Ariel Kozak Połczyn-Zdrój 2002 M
81 SOWINSKI Saturnin 78-300 1.SLT 1964 M
82 Widerski Bartłomiej Połczyn-Zdrój 2000 M Tak
83 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K
84 Wirkus Łukasz Szczecinek Talex borzytuchom 1988 M
85 Orszulak Patrycja Szczecin 1986 K Tak
86 Kuśmider Andrzej Czaplinek Rundorfina 1983 M
87 Wiśniewska Magdalena DRAWSKO POMORSKIE ZDRUN EXTREME 1983 K
88 Nurzyński Jan Połczyn Zdrój 2002 M Tak
89 Świetlik Tomasz Koszalin Leo Team 1960 M Tak
90 Kozak Marta DRAWSKO POMORSKIE ZDRUN EXTREME 1982 K Tak
91 Kokot Edward Borne Sulinowo Orły Bornego 1983 M Tak
92 Walczak Magdalena Barwice 1972 K Tak
93 Danieluk Paulina Szczecinek 1989 K
94 Grzystek Marcin Sitno 1981 M Tak
95 Hałka Justyna ŁOBEZ TRUCHT ŁOBEZ 1980 K Tak
96 Marczak Małgorzata Żelkowo 5 1984 K
97 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M Tak
98 SKOWYRSKI Janusz Biesiekierz TKKF Koszalin 1962 M Tak
99 Brzeziński Jan Białogard Amator 1967 M Tak
100 Brzeziński Krzysztof Białogard Amator 1991 M Tak
101 Piotrowski Arkadiusz Świdwin Swidwin 1985 M Tak
102 Rudziński Józef Złocieniec 1962 M Tak
103 Niemyński Mateusz koszalin 1996 M
104 Prendecki Rafał Wałcz 1980 M Tak
105 Prendecka Sylwia Wałcz 1984 K Tak
106 Markowska Iwona Klępino Białogardzkie 4 Fit Cross Białogard 1975 K
107 POCZĄTEK Michał Piła Niezrzeszony 1955 M Tak
108 POCZĄTEK Anna Piła Niezrzeszona 1958 K Tak
109 Grzystek Kasia Sitno Husaria Race Team 1976 K
110 Lajter Jerzy Piła 4 RUN TEAM PIŁA 1950 M Tak
111 Emilit Grzegorz Karlino 10 Białogard 1984 M
112 Emilit Sylwia Karlino 10 Białogard 1982 K
113 Burszta Elżbieta Karlino 10 Białogard 1983 K
114 Ratajewska Agnieszka Świdwin FitOski Team 1981 K Tak
115 PAWLUŚ KAMILLA SZCZECINEK 1976 K
116 Gawin Rafał kościerzyna 1974 1974 M
117 SIÓDMIAK IGOR Szczecinek MKP SZCZECINEK/ triathlon 1998 M
118 Pietryka Artur Karlino Karlino Biegaj 1976 M
119 Galicki Robert BOBOLICE 1976 M
120 Wieromiej Grzegorz Połczyn Zdrój Mentor-team 1984 M
121 Murawska Wioletta Szczecin 1969 K Tak
122 Dobrowolski Zbigniew Oświęcim kb zadyszka 1962 M
123 Krukowska Magdalena Drzonowo 12BZ 1987 K Tak
124 Wiliński Marek Świdwin K.B SPRINT ŚWIDWIN 1961 M
125 Kołodziejczak Grzegorz Turowo 1974 M Tak
126 Wardęga Mateusz Lubostronie ULKS Barwice 1999 M Tak
127 Wardęga Angelika Lubostronie ULKS Barwice 2001 K Tak
128 Karabasz Jacek WAŁCZ WATAHA WAŁCZ 1972 M Tak
129 Maciejewski Andrzej DRAWSKO POMORSKIE 1966 M Tak
130 Maciejewska Lucyna DRAWSKO POMORSKIE 1966 K Tak
131 Maciejewska Katarzyna DRAWSKO POMORSKIE 1999 K Tak
132 Krukowski Adam Drzonowo Biegam bo lubię;) 1985 M Tak
133 Żebrowski Mariusz Brzeźno Karlino biegaj 1975 M
134 Garbicz Paweł Police BON DŻOWI SQUAD 1994 M
135 Rycak Bartosz Police BON DŻOWI SQUAD 1993 M
136 Schwarz Ludwik Koszalin 1965 M
137 Witkiewicz Eryk Białogard Bialogard 1976 M Tak
138 Koziarz Anna Kołobrzeg 1983 K
139 Urbański Arkadiusz Białogard Karlino biegaj 1976 M
140 Barszczewski Sebastian Mielenko Błękitny Patrol WWF 1974 M Tak
141 Banach Andrzej Gryfice RunGryf Gryfice 1968 M
142 Zielińska Anna Łobez 1972 K Tak
143 Bieniek Kamil Police Przeciw myśliwym 1984 M
144 Bątkiewicz Bogusław Płoty 1965 M Tak
145 Błach Piotr Sławoborze FIORI TEAM 1979 M
146 KEDZIORA SARA KOŁOBRZEG RAMS 1988 K
147 Zajac Klaudia Gdansk 1996 K
148 Rybicka Marcelina Połczyn Zdrój - 1997 K Tak
149 Starczewski Kamil Koszalin 1984 M
150 Baliński Karol Drawsko Pomorskie ZDRUN EXTREME 1988 M
151 Maciuk Przemysław Białogard Aks białogard 1991 M
152 Rosiak Blanka Białogard 1990 K
153 Mielniczek Darek Szczecin 1983 M
154 Bujnicki Adam Połczyn-Zdrój 1966 M
155 Marczak Małgorzata Żelkowo amator 1960 K