Lista startowa: III Szczecinecki Weekend Biegowy - Maraton

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Nieopłaceni / Opłaceni Ilość
Tak 69
63
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok urodzenia Płeć Rozmiar koszulki Wpłata
1 Różański Jacek Mrzeżyno 1969 M XL Tak
2 Bednarz Jakub Miastko MTS HAMER MIASTKO 1998 M L
3 Bednarz Michał Miastko MTS HAMER MIASTKO 1996 M L
4 Andruszkiewicz Grzegorz Szczecinek Parkrun Szczecinek 1977 M XL Tak
5 Grecki Paweł Wrocław RST 1979 M S Tak
6 Bąk Piotr oleśnica KB LUPUS Oleśnica 1978 M M
7 Gańska-Karamon Monika Warszawa Weteranka MKS "Orlę" Szczecinek 1973 K M Tak
8 Gmyz Patrycja Różewo 1991 K S
9 Makselon Maciej Szczecinek Torpedo Szczecinek 1981 M M
10 Wiórek Maciej Szczecinek RDLP w Szczecinku 1983 M M Tak
11 Ręcławowicz Artur Szczecin 1980 M M Tak
12 Stachowiak Łukasz Straszyn 1988 M M Tak
13 Głupczyk Tadeusz Warszawa Grupa Biegowa Parkrun Warszawa 1967 M XL Tak
14 Karwat Stanisław Szczecinek 1959 M M Tak
15 Sieklucki Robert Lambirk 1974 M L
16 Radtke Arkadiusz Nowiny 1996 M L Tak
17 Radtke Robert Nowiny 1969 M L Tak
18 Eckert Zbigniew Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1969 M M Tak
19 Mańkowski Dariusz Jastrowie Jastrowie 1966 M M
20 Pfajfer Marek Legbąd Spójnia Białe Błota 1984 M M Tak
21 Klimczewski Andrzej Łódź Forever Young Łódź 1962 M M Tak
22 Towstokory Marek Złotów 1976 M M Tak
23 Pocheć Marek Mrzeżyno JW 3937 Mrzeżyno 1975 M L Tak
24 Karcz Artur MRZEŻYNO Orzeł Mrzeżyno 1979 M M Tak
25 Domke Agnieszka Szczecinek 1995 K M
26 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M M
27 Szabuńko Jarosław Trzechel 1975 M L Tak
28 Chwiałkowski Wiesław Toruń 1959 M L Tak
29 Litwińczuk Robert Borne Sulinowo 1969 M XL
30 Szewczuk Pawel Rosnowo 1981 M L
31 Trejder Maria Koszalin Bajaderki Koszalin 1973 K M Tak
32 Janicka Katarzyna Koszalin Bajaderki Koszalin 1984 K M
33 Milachowski Sebastian Nowiny 1984 M L Tak
34 Gwóźdź Kamil Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA 1989 M L Tak
35 Uznański Wojciech Kołobrzeg Kołobrzeg 1989 M M
36 Tandecka Michalina Borne Sulinowo Borne Biega 1987 K S Tak
37 Pluta Dariusz Warzymice 1979 M L Tak
38 Pluta Aleksandra Warzymice 1980 K S Tak
39 Fabisiak Łukasz Szczecin 1983 M L Tak
40 Lewandowski Bartłomiej Szczecin Mmuuu 1980 M XL
41 Żyjewski Piotr Szczecinek Team Szczecinek 1967 M L Tak
42 Pietras Sylwia Zabrze Miechowicka Grupa Biegowa 1988 K M Tak
43 Linda Jan Zakrzewo Biegam bo lubię 1980 M M Tak
44 Wasielewski Sebastian WRZEŚNIA MANDELAŁAJT PAŁER TIM 1971 M L Tak
45 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa Klub Biegacza GOCH 1947 M M
46 Męczykowski Ireneusz Poznań gRUNwald team Poznań 1980 M L Tak
47 Grachel Dariusz Kępice #BIEGOHOLIZM 1990 M L
48 Nakonieczny Rafał Koszalin TKKF Koszalin 1984 M M Tak
49 Radtka Tomasz Łobżenica LZS "Jedność" Łobżenica 1974 M M Tak
50 Marczewski Sławomir Złotów Stawnica 1972 M S Tak
51 Kociszewski Marek Bydgoszcz Grupa Bankietowa 1967 M M
52 Szewczyk Artur Stary Ciepielów Dokąd tak ciągle biegnę? 1972 M L Tak
53 Wiśniewski Daniel Dzierzążenko 1958 M L
54 Charlęża Jagoda Poznań Dobki 1990 K S
55 Ziomko Rafał Kołobrzeg 1972 M M Tak
56 Mieszkowski Paweł Poznań Zmęczeni już przed biegiem 1968 M S Tak
57 Pękała Piotr Koszalin Rozbiegany Koszalin 1971 M L Tak
58 Michalski Janusz Świnoujście 1966 M M Tak
59 Michalska Agnieszka Świnoujście 1962 K L Tak
60 Kucner Monika Kąkolewo Alberts sp z o.o. 1971 K M Tak
61 Torłop Przemysław Gdańsk Grupa Trójmiasto/Solidarność Port Gdańsk 1966 M L Tak
62 Depka Prądziński Stanisław CHOJNICE bez klubu 1967 M M Tak
63 Kraska Tomasz NOWE MIASTO NAD PILICĄ BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ 1968 M M Tak
64 Wujtiuk Piotr Szczecinek Basket Szczecinek 1975 M L Tak
65 Radtka Artur Wyrzysk Lzs"Jedność" Łobżenica 1976 M M Tak
66 Karalus Sebastian Krosinko 1979 M L Tak
67 Majewski Maciej POZNAŃ 1966 M M Tak
68 Kryczka Stanisław Miastko MTS Hamer 1969 M M Tak
69 Matysiak Katarzyna Szczecinek 1993 K S Tak
70 Wojciechowski Piotr Bydgoszcz Głęboczek 1965 M M Tak
71 Kędzierski Andrzej SZCZECINEK 1980 M L Tak
72 Sławińska Natalia Szczecinek 1984 K S Tak
73 Moczynski Leszek Bydgoszcz Biegam dla Bydgoszczy. 1951 M L Tak
74 Sakowicz Kajetan Złotów 1979 M S Tak
75 Browarski Mariusz POZNAŃ BIEGACZ POLSKI 1974 M XL Tak
76 Małkiński Józef BYDGOSZCZ RWT BYDGOSZCZ 1957 M S Tak
77 Puścian Krzysztof Manowo Gimnazjum w Manowie 1974 M L Tak
78 Chmurak Wojciech Szczecin 1986 M M
79 Śliwka Szymon Szczecinek 1983 M M Tak
80 Rola Bogusław Resko 1967 M S
81 Błaszczyk Zbigniew Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1977 M M
82 Sójka Paweł Warszawa 1958 M M Tak
83 Jankowska Barbara Poznań 1975 K M Tak
84 Zieliński Grzegorz stare czarnowo 1974 M S Tak
85 Eugeniusz Grzesik Koszalin TKKF Koszalin 1966 M L
86 Jurkiewicz Przemysław Kołobrzeg 1980 M L
87 Kolendo Arkadiusz Ryczywół Rogoziński Klub Biegacza 1979 M L
88 Wasilewski Arkadiusz SOPOT TDT 1973 M L Tak
89 Walkowiak Artur Zawadzkie Mafia Team Lubliniec 1972 M M
90 Maksymowicz Kornelia Kołobrzeg 1983 K L
91 Rudnik Jerzy Chojnice Florian Chojnice 1952 M L Tak
92 Kujatt Wojciech Gdynia 1977 M M Tak
93 KAWECKI JÓZEF WRZEŚNICA 1961 M XL
94 Krasoń Zbigniew Złocieniec 1967 M M Tak
95 Bęgowski Marek Kamień Pomorski Klub BIegacza Kamień Pomorski 1975 M XL
96 Kowalczyk Seweryn Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1993 M L
97 Burghardt Sebastian Szczecinek 1975 M L Tak
98 Gutkowski Wojciech Szczecinek 1966 M M
99 Jeszke Przemysaław Szczecinek Ggranit Marcelin 1986 M L
100 Sroka Robert Trzebiatów 1976 M L Tak
101 Borowiec Mariusz Kołobrzeg 1972 M L
102 Błach Piotr Sławoborze 1979 M M
103 Grzesik Eugeniusz Koszalin TKKF Koszalin 1966 M L
104 Romanowski Przemysław Szczecinek ProMan 1984 M L
105 Opałka Jan Płońsk KB im. Piotra Sękowskiego 1950 M XL Tak
106 Maksymowicz Kornelia Kołobrzeg 1983 K M
107 Breszka Tomek Darłowo Captain America vs The Flash 1979 M L
108 Pajura Robert Gdynia 1986 M L
109 Gałan Leszek Złocieniec 1963 M L
110 Walkowiak Artur Zawadzkie Mafia Team Lubliniec 1972 M M
111 Napierała Bogumił Karlino Kora Koszalin 1963 M L
112 Skępiec Adam Słupsk "Lecę bo chcę" 1978 M L
113 Fischer Łukasz Szczecinek 1988 M L
114 koper adam Skórka 1978 M L
115 Hurysz Dariusz Poznań n/z 1964 M M
116 Kosek Pawel Tychy www.pawelkosek.com 1991 M S
117 Makselon Anna Szczecinek 1980 K S
118 GOTOWIEC TOMASZ SZCZECINEK 1966 M M
119 Bęgowski Marek Kamień Pomorski Klub BIegacza Kamień Pomorski 1975 M XL
120 GRZYBAŁA Andrzej Łomża KR-B "Eko" Łomża 1953 M L
121 Kanigowski Grzegorz Gdańsk 1980 M XL
122 Musiałowski Kazimierz Smogorzewiec Kamus Maraton 1949 M M
123 Dąbrowski Bartosz Wałcz 1983 M M
124 Błaszczyk Zbigniew Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1977 M M
125 ROPIAK RYSZARD MYSZYNIEC KURPIE Myszyniec 1944 M M
126 Strabel Jacek Komorniki KB Intrex Poznań 1980 M M
127 koper Adam Skórka 1978 M L
128 Kowalik Mierosław Parsęcko 1968 M L
129 Słonka Sławomir Lipka MKS Debrzno 1981 M L
130 kraskiewicz tomasz szczecin bulk-cargo-port szczecin 1969 M M
131 JANISZEWSKI MIECZYSŁAW szczecin BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M M
132 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk KB Legionowo 1967 M L