Lista startowa: III Szczecinecki Weekend Biegowy - 15 km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok urodzenia Płeć Rozmiar koszulki Wpłata
1 Emilit Grzegorz Karlino Dziesiątka Białogard 1984 M M Tak
2 Marczyńska Paula SZCZECINEK MKL SZCZECINEK 1984 K M Tak
3 Marczak Małgorzata Żelkowo 1960 K M
4 Marczak Andrzej Żelkowo 1958 M L
5 Leśniewska Kinga SZCZECINEK 1995 K XL
6 Grzystek Katarzyna Sitno Parkrun Szczecinek 1976 K S Tak
7 Zadrożny Szymon Wałcz Wałecka Ściema 1978 M XL Tak
8 Rutkowska Anna Wałcz Wałecka Ściema 1969 K M Tak
9 Drzaga Zbigniew Szczecinek Parkrun Szczecinek 1968 M M Tak
10 Gałan Jacek Człuchów Morskie Człuchów 1983 M M
11 Lewandowski Remigiusz Złotów Złotów 1959 M M
12 Murawski Mariusz Mińsk Mazowiecki KS Zielono-Czani Mińsk Mazowiecki 1980 M M Tak
13 Kokolska Sandra Szczecinek 1986 K M Tak
14 Drab Beata szczecinek 1969 K M Tak
15 Grzystek Adam Kowale Parkrun Gdańsk Południe 1988 M M Tak
16 Fijałkowski Piotr Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1979 M L
17 Werner Kamila Szczecinek 1984 K S
18 Pawluś Kamilla SZCZECINEK 1976 K S Tak
19 Nadziejko Paulina Agata Szczecinek 1986 K S Tak
20 Bocheńska Marta Szczecinek parkrun Szczecinek 1994 K S
21 Krawczuk-KIełb Anna Wiekowo Żyj z energią 1974 K XXL
22 Dymecka Joanna Szczecinek parkrun Szczecinek 1983 K S Tak
23 Kowalczyk Bernard SZCZECINEK parkrun Szczecinek 1962 M L Tak
24 Pawlak Mariusz Okonek 1997 M M
25 Chrzanowski Piotr Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1984 M L Tak
26 Nowak Sebastian Szczecinek 1975 M XL
27 Nowak Magdalena Szczecinek 1980 K L
28 Polasik Paweł Szczecinek 1983 M L
29 Pindral Piotr Szczecinek 1973 M M Tak
30 Bukowicz Adam Szczecinek 1961 M L
31 Wejner-Polasik Ewelina Szczecinek 1985 K S
32 Górzynska justyna Szczecinek 1972 K M
33 Czaja Piotr Szczecinek 1974 M L Tak
34 Rodzik Grzegoz Szczecinek 1970 M L
35 Szmigiel Julianna Szczecinek 1999 K L
36 Kowalski Mirosław Szczecinek 1964 M M
37 Ostrowski Marian Złocieniec Senior 54 1954 M L
38 Nowak Wiesław Szczecin Rorwery turowski 1949 M L
39 Grabusiński Adam Ostropole 1980 M XL Tak
40 Szczeblewski Józef Manowo 1955 M L Tak
41 Rutkowski Artur Koszalin Rutkowski Team 1990 M L
42 Bracki Paweł Szczecinek kominiarze-szczecinek.pl 1984 M L
43 Bracka Beata Szczecinek 1985 K L
44 Piątek Marcin Szczecinek 1971 M L Tak
45 RYNDAK MARIUSZ SZCZECINEK SZCZECINEK 1961 M M Tak
46 WILKLISZ WOJCIECH SZCZECIN SZCZECIN BIEGA 1970 M XL
47 Wróblewski Jerzy Szczecinek ParkRun 1956 M L Tak
48 Chabros Anna Szczecinek 1975 K S
49 Lis Zuzanna Szczecinek 1983 K L
50 Lewandowski Rafał Szczecinek 1974 M L Tak
51 Kowalczyk Piotr Koszalin 1983 M L Tak
52 Kasperowicz Jacek Bydgoszcz JW 1515 Bydgoszcz 1977 M M Tak
53 Błach Piotr Sławoborze Sławoborze 1979 M M
54 Marcinkiewicz Paweł Szczecinek Team biegowy Szczecinek 1987 M L Tak
55 RASZPLA ILONA KOSZALIN CIOTECZKI.PL 1972 K M
56 RASZPLA RADOSŁAW KOSZALIN BBL 1973 M XL
57 WIKTOROWICZ MALGORZTA KOSZALIN BBL 1975 M M
58 WIKTOROWICZ SŁAWOMIR KOSZALIN JW 1223 1976 M M
59 Hardie-Douglas Joanna Szczecinek MKL Szczecinek 1987 K S Tak
60 Haratym Krzysztof Parsęcko 1960 M L
61 Kwiatkowski Marek Parsęcko 1982 M L
62 Mech Wiesiek Szczecinek TEAM BIEGOWY SZCZECNEK 1967 M L
63 Borkowska-Kowalczyk DARIA Koszalin Womens ns Fight Club Koszalin Rozbiegany Koszalin 1981 K M
64 Kowalczyk Mariusz Koszalin Rozbiegany Koszalin 1976 M XL
65 Marczykowski Kamil Złotów MKM Runners 1988 M L Tak
66 Świetlik Tomasz Koszalin 1960 M M Tak
67 Chwiałkowska Ewa Toruń 1963 K M Tak
68 Goliński Łukasz Świdwin K.B. Sprint Świdwin 1979 M L
69 Tatarynowicz Marian ZIELONA GÓRA NIEZRZESZONY 1948 M M Tak
70 Trawnicki Leszek Plewiska 1950 M L Tak
71 Bagińska Agnieszka Koszalin Bajaderki Koszalin 1986 K M Tak
72 Kurowska Izabela Berkanowo FitOska 1978 K M
73 Arcab Donata Białogard 1994 K M Tak
74 GROCHOWALSKI RAFAŁ ŚWIDWIN K.B.SPRINT ŚWIDWIN / 21 BLT 1978 M M
75 Fiłonowicz Monika Szczecinek 1978 K M Tak
76 Siekierski Marek Poznań 1953 M L Tak
77 Wdowiak Katarzyna Szczecinek 1986 K M Tak
78 Wojciechowski Jarosław Świnoujście BIEGACZ Z JAROSŁAWCA 1979 M M Tak
79 Klimkowicz Piotr CHODZIEŻ 1975 M M Tak
80 Nochowicz Łukasz CHODZIEŻ 1983 M M Tak
81 Szostak Marcin Szczecin OSOM RUNNERS 1988 M M Tak
82 Polguj Piotr-Roman Szczecinek MKL-parkrun Szczecinek 1947 M M Tak
83 MARSZAŁKOWSKI RADOSŁAW Przybrda lub wybierz z listy 1998 M XL
84 MALINOWSKA AGNIESZKA KOSZALIN CIOTECZKI.PL 1978 K M
85 KULCZYK JERZY TYCHOWO 1962 M M
86 Kowalczyk Karolina Koszalin 1978 K M Tak
87 Połomka Artur Leszno 1964 M XXL Tak
88 Słota Małgorzata Dąbrówka 1979 K M Tak
89 Brysiak Ziemowit Wrocław MZ Running Team 1973 M L Tak
90 Wójcik Rafał Szczecinek 1983 M L
91 Łukasik Ewa Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1971 K S Tak
92 Wojtalik Łukasz Połczyn Zdrój kb zdrój 1983 M M Tak
93 Kubiś Paweł Szczecinek 1988 M L Tak
94 Lecki Mateusz Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1986 M M Tak
95 Fischer Łukasz Szczecinek 1988 M L
96 Ogonowski Tomasz Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1984 M L Tak
97 POPIEL Dariusz Wałcz 100 batalion łączności 1975 M S Tak
98 Szyszkowski Tomasz Koszalin Rozbiegany Koszalin 1981 M XL Tak
99 Duk Magdalena Koszalin 1975 K S
100 Grzystek Madzia Sitno 1983 K S Tak
101 Grzystek Marcin Sitno 1981 M M Tak
102 Jankiewicz Tomasz Miastko MTS HAMER 1975 M S Tak
103 Szynkaruk Marek Borne Sulinowo Team Biegowy Szczecinek 1982 M L Tak
104 Grabowska Elżbieta ZŁOTÓW 1965 K L Tak
105 Grabowski Marek ZŁOTÓW 1966 M XL Tak
106 Grabowska Marta ZŁOTÓW 1993 K L Tak
107 Stasiak Joanna Głęboczek Głęboczek 1965 K M Tak
108 Merda Piotr Miastko MTS Hamer 1979 M L Tak
109 Merda Katarzyna Miastko MTS Hamer 1982 K M Tak
110 Serwatka Krzysztof borne sulinowo borne biega 1975 M M Tak
111 Draczyński Zygmunt Łobez LŁKB Trucht Łobez 1948 M M Tak
112 Cygan Małgorzata Szczecinek 1985 K S Tak
113 Hałka Justyna Łobez 1980 K M Tak
114 Hałka Arkadiusz Łobez 1976 M L Tak
115 Lampkowski Krzysztof Koszalin 1965 M S
116 KUROWSKA IZABELA BERKANOWO FitOska 1978 K M
117 WAJDA Waldemar Borne Sulinow 1977 M XL Tak
118 KORDULA GRZEGORZ MIASTKO MIASTKO 1974 K M
119 Szwajkowska Ewa Głęboczek G lęboczek 1976 K M Tak
120 Dzimiński Tomasz Szczecinek Sportowy Szczecinek 1992 M L Tak
121 KRUBER Karolina Bydgoszcz 1990 K S
122 Stippa Adam Złotów OSM Poland 1981 M S
123 Ćwiklińska Anna Brodnica 1977 K M Tak
124 Karwat Danuta Szczecinek Parkrun Szczecinek 1960 K M
125 Majewski Robert Złotów 1979 M L
126 Studnik Jarosław Ruda Śląska 1971 M L Tak
127 Kieling Mariusz Barwice GULKS Barwice 1961 M L
128 Hałas Renata Szczecin Szybciej nie mogę 1969 K M
129 Staszyńska Marianna Białogard BTC"ORZEŁ"bIAŁOGARD 1956 K S
130 Raczyńska Dorota Poznań 1976 K S Tak
131 Torłop Małgorzata Gdańsk Grupa Trójmiasta 1962 K L
132 Klim Piotr Poznań CSWL POZNAÑ 1974 M L Tak
133 Niemczewska Angelika Łobżenica LZS "JEDNOŚĆ" Łobżenica 1977 K M Tak
134 Massel Magdalena Czaplinek 1992 K S
135 Mrozik Mariusz Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1978 M M
136 Goska Mirosław Dalęcino 1965 M XXL Tak
137 Dzioch Maciej Wałcz 1986 M L
138 Chudzik Piotr Łobżenica LZS "JEDNOŚĆ" Łobżenica 1968 M L
139 Kokot Edward Borne Sulinowo 1983 M L
140 Góra Agnieszka Okonek ZabieganiNocą 1977 K S
141 Góra Sylwester Okonek ZabieganiNocą 1974 M M
142 Kołodziejczak Grzegorz Turowo PARKRUN Szczecinek 1974 M XL Tak
143 Murawski Marcin Szczecinek 1985 M XL
144 Urbański Tomasz Białogard 1972 M L Tak
145 Kieszkowski Adam Żółtnica 1985 M S
146 Hubert Kasia Poznań wkurw_team 1985 K M Tak
147 Fordońska Magdalena Słupsk 1977 K M
148 Harasimowicz Sławek Goleniów No Gravity 1978 M M
149 Hardie-Douglas Jakub Szczecinek MKL Szczecinek 1982 M M Tak
150 Chmurska Violetta Szczecinek Husaria Race Team 1965 K M
151 GRĘŻLIKOWSKI ADAM SZCZECINEK GRĘŻLIKOWSKI TEAM 1979 M L
152 Klęsk Przemysław Szczecinek 1979 M XL
153 KOPCZAK GRZEGORZ ZALESIE 1979 M XL Tak
154 Prokopowicz Marcin Jastrowie 3:33 Team 1979 M M Tak
155 Bujak Justyna Gdynia Run Pro Sport 1977 K M Tak
156 Szubert Agnieszka Ustronie Morskie 1979 K S
157 Szubert Marcin Ustronie Morskie Kołobrzeg Biega 1977 M S
158 MYDLO RADOSLAW ginawa 1978 M M
159 Ciupa Marcin Koszalin H2DESIGN 1977 M M
160 Dąbrowski Grzegorz Koszalin 1973 M M
161 Łuczejko Sławomir Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1965 M XL Tak
162 Maciej Kaczmarek Szczecin Bros Team 1990 M L
163 Kieling Mariusz Barwice GULKS 1961 M L Tak
164 Przednówek Mariola CZARNE 1989 K M Tak
165 Markowska Iwona Klępino Białogardzkie 1975 K M
166 Duchnowski Tomasz Poznań AZS Politechnika Poznańska sekcja Kajakowa 1988 M XL
167 Fijałkowska Małgorzata Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1981 K M
168 Gańska Monika Szczecinek 1980 K M Tak
169 Galicki Robert Bobolice 1976 M XL
170 DUDKIEWICZ LESZEK KOSZALIN TKKF KOSZALIN 1950 M M
171 Kałużny Paweł Szczecinek 1980 M M
172 Szyszłowski Waldemar Piła 1985 M M Tak
173 Harasimowicz Sławek Goleniów 1978 M M
174 Jankowska Monika Szczecinek Follow Me Szczecinek 1990 K S
175 Parwanicki Wiktor Wlynkowko "Tupot" Ustka 1944 M L
176 Breszla Monika Darłowo Drużyna Księżnej Zofii 1979 K S
177 Siegert Tomasz Szczecinek 1970 M M
178 Zawora Wiesław Wałcz Węzeł Łączności Wałcz 1969 M M Tak
179 Romecz-Kazik Gabriela Złotów 1979 K M Tak
180 Piotrowicz Ewa Gdynia SPORTEVO 1987 K M
181 PASEK PAULA Dunowo 1986 K XXL
182 PASEK JAN Dunowo 1955 M XXL
183 Gałan Joanna Złocieniec 1966 K M
184 Skoczylas Henryk Okonek Biegam Bo Lubię 1973 M XL
185 KAJKOWSKI Rafał Koszalin Centrum Szkolenia Sił Powietrznych Koszalin 1975 M L
186 LECHMAN Bożena SZCZECINEK TEAM BIEGOWY SZCZECINEK 1971 K S Tak
187 Krukowski Adam Drzonowo 1985 M XL
188 Szabałowska Adrianna Szczecinek 1995 K S
189 Boruc Barbara Szczecinek PARKRUN SZCZECINEK 1969 K S
190 Kaczmarek Maciej Szczecin Bros Team 1990 M L
191 Wirkus Łukasz Lipnica ULKS Talex Borzytuchom 1988 M L
192 Wirkus Antonina Miękowo MKL Szczecinek 1985 K M
193 Kasprzyca Grzegorz Szczecinek 1985 M M
194 Szyło Michał Szczecinek 1983 M M
195 SZABLA Ewelina koszalin 1985 K S
196 KUPREWICZ Grzegorz koszalin jw 1223 1985 M M
197 Blok Karol Chojnice ortopeda-blok.pl 1981 M M
198 Nachyła Tadeusz Człuchów 1958 M M
199 Buzala Walenty Stara Lubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydlowo 1961 M M
200 KOCLEJDA GRZEGORZ CZAPLINEK 1978 M L
201 Krzeszewski Grzegorz Elbląg ECM El Hurt Elbląg 1972 M L
202 Rakowski Paweł Szczecinek 1991 K XL
203 Kumorowski Jerzy Szczecinek 1958 M M
204 Zając Andrzej Człuchów Drużyna Szpiku 1981 M XL
205 Kisiel Michał Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1981 M L
206 Poliwka-Kisiel Małgorzata Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1983 K S
207 Boruch Edward Wałcz Wałecka Ściema 1965 M M
208 Boruch Edyta Wałcz Wałecka Ściema 1970 K S
209 Tyluś Sylwia Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1979 K L
210 Kozibroda Marcin Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1976 M L
211 Pieniążek Magdalena Nowy Jork Team Biegowy Szczecinek 1979 K M
212 Rossiello John Nowy Jork Team Biegowy Szczecinek 1979 M M
213 KACZMAREK Krzysztof Szczecin Bros Team 1992 M L
214 Kuchenbekier Arkadiusz Miastko MTS HAMER MIASTKO 1976 M M
215 Smolińska Joanna Człuchów 1977 K L
216 Łaskawiec Paweł Czarne JW 4580 1991 M M
217 Jesionowska-Łaskawiec Agnieszka Czarne 1991 K S
218 Słomski Zenon Korzybie Korzybskie Rekiny 1946 M M
219 Czapiewski Łukasz Chojnice 1980 M XL
220 Warczak Ewa Człuchów 1985 K L
221 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M L
222 Gobis Mateusz Szczecinek 1997 M M
223 WYSOCKI ZBIGNIEW Barcin Ślimaki Barcin 1967 M S
224 Kowalczyk Bogdan Warszawa 1962 M L
225 Michałowski Dariusz Czarne 1974 M M
226 Modrzejewski Wojciech Chojnice Jw 3775 Chojnice 1975 M XL
227 Szarek Henryk Słupsk 1948 M XXL
228 Stadnik Ewelina Wałcz Wałecka Ściema 1979 K S
229 Leszczyszyn Paweł Szczecinek 1979 M M
230 Szymański Tomasz Szczecinek Team Biegowy Szczecinek 1968 M L
231 Wieromiej Grzegorz Połczyn Zdrój Połczyn Zdrój Biega 1984 M M
232 Rakowski Paweł Szczecinek 1991 M M
233 kachlicki kamil Koszalin 1976 M S
234 Karnicki Zygmunt Koszalin TKKF Koszalin 1955 M M
235 Nicpoń Sebastian Piła 1981 M L
236 Szabałowska Małgorzata Szczecinek MKL Szczecinek 1998 K M
237 Piekarski Grzegirz Szczecinek 1981 M L
238 Płatosz Marek Szczecinek 1975 M M
239 Rudnik Tomasz Miastko 1983 M L
240 Pochranowicz Janusz Biały Bór 1956 M L
241 Rak Adam Barwice 1977 M L
242 Mikłasz Dariusz Borne Sulinowo 1967 M L
243 Głuch Katarzyna Koszalin Biegnijmy.pl 1982 K S
244 Szabałowski Marek Szczecinek 1967 M L
245 OSTROWSKI ARTUR Połczyn-Zdrój 1979 M XL
246 Storczyk-Rak Agnieszka Szczecinek 1985 K S
247 SZWAJA MACIEJ Czaplinek CZAPLINEK BIEGA 1986 M XL
248 Ziojła Violetta Szczecinek Biegam Bo Lubię :-) 1971 K S
249 Ziojła Zbigniew Szczecinek Biegam Bo Lubię :-) 1967 M M
250 Ziojła David Poznań Biegam Bo Lubię :-) 1990 M L
251 SIÓDMIAK IGOR SZCZECINEK MKP SZCZECINEK / triathlon 1998 M M
252 Kołda Halina Chodzież PCH_RUN 1962 K M
253 Brzeziński Sergiusz Wrocław brak 1975 M L
254 WACHOWICZ KRZYSZTOF SZCZECINEK JW 4580 1982 M XL
255 CZERCHAWSKI JANUSZ SIEMIANICE 1969 M M
256 Czerchawska Marta Siemianice 1996 K S
257 Kawecki Arkadiusz Szczecinek 1977 M L
258 Biedrzycki Krzysztof Kołobrzeg CW FANZA 1971 M L
259 Wyganowski Andrzej Kołobrzeg KB WYgan 1945 M L
260 Grabia Jacek Poznań 1971 M L
261 Lenio Dariusz Tychowo 1982 M L
262 Piaskowski Dominik Poznań Biegająca Egzekucja 1981 M S
263 Osmyk Artur Walcz 100 batalion lacznosci 1975 M L
264 Trębski Krzysztof Okonek ZabieganiNocą 1975 M M
265 Słapczyńska Marta Kalisz Pomorski 1992 K M
266 Jurkowski Łukasz Złocieniec 1986 M L
267 Wardęga Mateusz Lubostronie ULKS Barwice 1999 M M
268 Szyja Klaudia Barwice ULKS Barwice 1998 K S
269 Rudnikowicz Aleksandra Barwice ULKS Barwice 1998 K M
270 Dolata Andrzej Silnowo KTB Kuny Strzeszyn Eneco 1978 M M
271 MARCZEWSKA Małgorzata CHOJNICE JW 3775 CHOJNICE 1978 K M
272 Sturmowski Adam Krajenka 1979 M M
273 Borowiak Maciej Kalisz Wozimysie.pl 1981 M L
274 Borowiak Hania Kalisz Wozimysie.pl 1982 K S
275 MEGIER WOJTEK KOSZALIN 1962 M L
276 Mieczkowski Marcin Nobliny Samotny wilk 1973 M M
277 Podolańczyk Magdalena Borne Sulinowo 1986 K S
278 Osmyk Artur Walcz 100 batalion lacznosci 1975 M L
279 Olkowski Krzysztof Borne Sulinowo 1990 M L