Lista startowa: Brzuze, Triathlon Brzuze 2017, /750m pływanie, 20km rower, 5km bieg/

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok urodzenia Płeć Mieszkaniec powiatu rypińskiego Wpłata
1 Strzelecka Joanna Warszawa 1971 K Nie
2 Strzelecki Olgierd Warszawa 1970 M Nie
3 DEUTER Dariusz Zawada 1972 M Nie Tak
4 Steckiewicz Edmund Rypin KB Lech Rypin 1973 M Tak
5 Zurel Michał Rypin Cykliści rypin 1979 M Tak
6 Rzymski Jakub Lipno 1995 M Nie
7 Turalska Aneta Sierpc Biegaj z Dymkiem 1991 K Nie Tak
8 Wiśniewski Włodzimierz Toruń SPC 1961 M Nie Tak
9 Podgórski Adam Rypin Cyklisci Rypin 1977 M Tak
10 Kutowski Przemysław Pruszcz Niki Lauda 1977 M Nie Tak
11 Kochański Dariusz Bukowiec 1966 M Nie Tak
12 Kaczerzewski Sebastian Wąbrzeźno 1983 M Nie Tak
13 Balinowski Marcin Golub-Dobrzyn Juniperus Ogrody 1978 M Nie
14 Kuchnicka Katarzyna Rypin KB Lech Rypin 1984 K Tak Tak
15 Zielińska Joanna Rypin KB Lech Rypin 1975 K Tak Tak
16 Białobłocki Jacek Rypin KB Lech Rypin 1961 M Tak
17 Czajkowski Paweł Gdynia BCT TEAM GDYNIA 1981 M Nie Tak
18 Czajkowska Magdalena Gdynia BCT TEAM GDYNIA 1982 K Nie Tak
19 Kruziński Stefan Pręczki 1998 M Tak
20 Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie 1982 M Nie
21 Tuchalski Marek Rusinowo 102 KB Lech Rypin 1955 M Tak
22 Olkowski Damian Lipienica Big Bulls 1995 M Nie
23 Tuchalska Małgorzata Rypin 1982 K Tak
24 JARZĘBOWSKI MACIEJ RYPIN AGROLOK Sport Team 1974 M Tak
25 Sosnowski Jarosław Płock PTT Delta 1980 M Nie
26 Gniot Jacek Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. 1971 M Nie
27 Lampkowski Krzysztof Koszalin 1966 M Nie
28 Czarnecki Karol Warszawa Coca-Cola Team 1983 M Nie
29 Brokos Piotr Barcin Ślimaki Barcin 1980 M Nie
30 Chmielewski Bartosz Rypin Liwka Team 1989 M Tak
31 Grzybowski Maciej Rypin Team Rypin 1979 M Tak
32 Berebecki Roman Rypin KB Lech Rypin 1951 M Tak
33 Zabłocki Mieczyslaw Żałe 1960 M Tak
34 Mzyk Elżbieta Warszawa Kamyk Radzymin MTB TEAM 1974 K Nie
35 Szumski Sławomir Toruń K.M. truchcik Łubianka 1974 M Nie
36 Rzymski Jakub Lipno 1995 M Nie
37 Zgliński Sławomir Jan Piła Remonciak 1968 M Nie
38 KAŁASKA KRZYSZTOF CHEŁMŻA CHETOR TEAM 1979 M Nie
39 Tyraj Danuta Żałe KWW Polskie Stronnictwo Ludowe 1924 K Tak
40 Kluszczyński Mariusz Toruń Toruń Multisport Team 1981 M Nie
41 Piotrowski Piotr Łączonek GKS Pojezierze Brzuze 1958 M Tak
42 Bunk Daria Grudziądz 1979 K Nie
43 Kujawa EWA Grudziądz 1977 K Nie
44 Strzelecki Tadeusz Warszawa 1999 M Nie
45 Grabara Jakub Smolniki RDLP OLSZTYN MTB TEAM 1987 M Nie
46 Kaliski Kamil Golub-Dobrzyn Agrolok Sport Team 1983 M Nie