Lista startowa: Bobolicki Bieg Niepodległości - 10km

Lp. Nazwisko Imię Rok Urodzenia Płeć Miejscowość Klub Rozmiar koszulki Wpłata
1 Urbański Tomasz 1972 M Białogard Karlino Biegaj L Tak
2 Piekarzewicz tomasz 1969 M Bobolice Bobolice L Tak
3 Piekarzewicz Sylwia 1969 K Bobolice Bobolice M Tak
4 Sikorski Witold 1961 M Rosnowo KB RUN 42 M
5 Adamus Piotr 1982 M Bobolice Bobolice L Tak
6 GRZELAK Katarzyna 1987 K BOBOLICE M Tak
7 GRZELAK MARIUSZ 1985 M BOBOLICE M Tak
8 Piekarzewicz Zdzisław 1957 M Bobolice XXL Tak
9 Piekarzewicz Barbara 1959 K Bobolice XL Tak
10 Okupska Grażyna 1964 K Bobolice L Tak
11 Galicki Robert 1976 M BOBOLICE L Tak
12 Micerski Tomasz 1976 M Koszalin TKKF Koszalin S
13 Pękała Piotr 1971 M Koszalin Rozbiegany Koszalin L Tak
14 Stebelski Jasiek 1988 M Koszalin L
15 Szyszkowski Tomasz 1981 M Koszalin Rozbiegany Koszalin M Tak
16 Olejarz Jacek 1978 M Koszalin XL Tak
17 Gałecki Jacek 1968 M Karlino Karlino Biegaj ! XL
18 Suproń Izabela 1981 K Biały Bór S Tak
19 Adamczyk Henryk 1957 M Bobolice Bobolice L Tak
20 SKOWYRSKI Janusz 1962 M Biesiekierz TKKF KOSZALIN/ ALUPROFIL M Tak
21 Łukasiewicz Danuta 1992 K Bobolice S
22 Kruczkowski Damian 1986 M Złocieniec 2 Brygada Zmechanizowana M Tak
23 Wieczorek Wojciech 1968 M Bydgoszcz Bydgoszcz L Tak
24 Mazur Maciej 1987 M Polanów M Tak
25 Puścian Krzysztof 1974 M Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie L Tak
26 Andruszkiewicz Grzegorz 1977 M Szczecinek Parkrun Szczecinek XL Tak
27 Pogorzelski Daniel 1979 M Szczecin PGB Sportowa Paczka M Tak
28 DOMAŃSKI ANDRZEJ 1974 M BIAŁY BÓR M Tak
29 Sokołowska Anna 1983 K Szczecinek M Tak
30 Walęcka Katarzyna 1979 K Szczecinek M Tak
31 Olender Jacek 1973 M Bobolice L Tak
32 Brzoza Mieczysława 1963 K Bobolice M Tak
33 KORDZIŃSKI KAZIMIERZ 1958 M LUBLINIEC Mafia Team Lubliniec M
34 Moszczyński Jarosław 1978 M Bobolice L Tak
35 Świetlik Tomasz 1960 M Koszalin Leo Team S Tak
36 Szczęśniak Katarzyna 1986 K Bobolice M Tak
37 Szulc Filip 1980 M Bobolice XL Tak
38 Konkel Agnieszka 1984 K Koszalin M
39 Konkel Łukasz 1979 M Koszalin L
40 Wróblewski Bartosz 1988 M Bobolice S Tak
41 Pindral Piotr 1973 M Szczecinek M
42 WEJNER-POLASIK EWELINA 1985 K Szczecinek Team Biegowy Szczecinek S
43 DUDZIAK PIOTR 1975 M KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN M Tak
44 Otto Michał 1986 M Bonin L
45 Grzystek Katarzyna 1976 K Szczecinek Husaria Race Team M
46 PAWLUŚ KAMILLA 1976 K SZCZECINEK M
47 Sieklicka Marzena 1986 K Ujazd M
48 Staluszka Dariusz 1973 M Świdwin Parkrun Świdwin L
49 Kamila Werner 1984 K Szczecinek L
50 Sikorska Grażyna 1961 K Słupsk M
51 Chorąży Karolina 1989 K Boboliczki LEO-TEAM M Tak
52 Starszak Kamil 2002 M Osiek Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek L
53 Burdziński Tomasz 1980 M Koszalin L Tak
54 Burdzińska Katarzyna 1980 K Koszalin M Tak
55 Jankowska Monika 1990 K Szczecinek S
56 Kowalski Mirosław 1964 M Szczecinek Team Biegowy Szczecinek L Tak
57 Nowak Adam 1961 M Szczecinek Team Biegowy Szczecinek XL Tak
58 Sarzynski Damian 1982 M Bobolie S Tak
59 Szymczak Michał 1982 M Szczecin S Tak
60 Niedbała Konrad 1969 M Koszalin L
61 Kłyk Bartłomiej 2000 M Głodowa - L
62 Pogorzelska Sylwia 1981 K Szczecin M Tak
63 KĘDZIERSKI ANDRZEJ 1980 M SZCZECINEK L Tak
64 Knitter Monika 1986 K Polanów M Tak
65 KRASIŃSKI Witold 1973 M KOSZALIN XL Tak
66 Kocieniewski Rafał 1978 M Koszalin XL Tak
67 Kocieniewska Beata 1976 K Koszalin S Tak
68 ZIOJŁA ZBIGNIEW 1967 M SZCZECINEK BIEGAM, BO LUBIĘ S
69 ZIOJŁA VIOLETTA 1971 K SZCZECINEK BIEGAM, BO LUBIĘ S
70 BAWOŁ ANDRZEJ 1971 M KRĘPA 4/1, 76-020 BOBOLICE XL Tak
71 BAWOŁ WIOLETA 1973 K KRĘPA 4/1, 76-020 BOBOLICE L Tak
72 Malczewski Dariusz 1962 M Bobolice L Tak
73 Rewkowski Jan 1966 M Bobolice XL Tak
74 Zienowicz Michał 1998 M Koszalin Karlinobiegaj M Tak
75 Rubaszniak Radosław 1987 M KOSZALIN 1987 L Tak
76 Balcer Dominik 1989 M Hamburg L Tak
77 Wiśniewski Daniel 1958 M Dzierzążenko XL Tak
78 Lisiecki Ernest 1982 M Stargard 102 FP XL Tak
79 Klein Rafał 1975 M Grzybnica SBKlein L Tak
80 Radke Karolina 1981 K Połczyn Zdrój S Tak
81 ŁOPIŃSKI PIOTR 1980 M DREZDENKO FSD S Tak
82 Marczak Małgorzata 1960 K Żelkowo - M
83 Babec Robert 1976 M Bobolice Robert Babec L Tak
84 Sempołowicz Beata 1974 K Bobolice S Tak
85 Kurpiewska Agnieszka 1977 K Bobolice L Tak
86 OKUPSKI ROMAN 1962 M BOBOLICE XXL Tak
87 Dziadul Piotr 1967 M Koszalin M Tak
88 Kospert Ewa 1980 K Bobolice M Tak
89 Kmieć Rafał 1978 M Torun XXL Tak
90 Cygan Małgorzata 1985 K Szczecinek Borne biega S
91 Piekarski Dariusz 1986 M Bobolice M Tak
92 Łuczejko Sławomir 1965 M Szczecinek Team Biegowy Szczecinek L Tak
93 GOŁĘBIOWSKA KATARZYNA 1980 K BUSZYNKO DRUGIE M Tak
94 Węgierska-Kotynia Estera 1990 K Szczecinek S
95 Olearczyk Karolina 1981 K Bobolice S Tak
96 KUPCZAK HUBERT 1996 M CHOCIWLE M Tak
97 Ziętek Dominik 1995 M Białystok Paletkarze M
98 Janowska Karolina 1996 K Białystok Paletkarze M
99 Filowiat Justyna 1985 K Borne Sulinowo ULKST M
100 Zawół Adam 1996 M Bobolice MLKS Mechanik Bobolice L Tak
101 Wolszczak Konrad 1985 M Lubin Biegająca Kasta Miedziowego Miasta L
102 Michał Radtke 2001 M Kurowo L
103 Miłaszewski Przemek 1983 M Koszalin Team Holiday Sport M Tak
104 Marszałkowski Radosław 1988 M Przybrda XL Tak
105 Butowicz Adam 1961 M Szczecinek L Tak
106 Gliszczyński Łukasz 1999 M Bytów Świat Płytek u Kryspina L
107 Walkowiak Darek 1976 M Krokowo L Tak
108 Grzesik Eugeniusz 1966 M Koszalin strażak sam L
109 Marschałkowska Dorota 1964 K Koszalin TKKF Koszalin M
110 Prędki Grzegorz 1985 M Darlowo KB Bryza Postomino M
111 Adaszynki Wiesław 1968 M Bobolice XL Tak
112 Krukowski Adam 1985 M Drzonowo Biegam bo lubię;) L Tak
113 Prządo Monika 1987 K Olkusz Bez Granic S
114 Kokot Edward 1983 M Borne Sulinowo Orły Bornego L
115 Wierzba Wojciech 1968 M Młyniec Piewrszy L Tak
116 Pawlik Piotr 1978 M Tychy SAINT-GOBAIN SQUAD L Tak
117 Serowski Łukasz 1983 M Drzewiany L Tak
118 Ramiączek Jacek 1965 M Świelino Świelino L Tak
119 Pietruszka Mikolaj 1970 M Koszalin Tęcza Run M Tak
120 Gaweł Zbigniew 1956 M Słupsk miasto Słupsk XL
121 Palczewski Przemek 1975 M Mysłowice L
122 Jarzyński Marcin 1978 M Chociwel 1A XL Tak
123 JANKOWSKI MARIUSZ 1977 M SZCZECINEK L Tak
124 WOSK MATEUSZ 1987 M MYSŁOWICE L
125 Oleksy Natalia 1988 K Bobolice XL Tak
126 Sieg Żaneta 1990 K Strzeczona Tripaka Przechlewo S
127 Bednarz Katarzyna 1974 K Kołobrzeg S
128 Werner Kamila 1984 K Szczecinek S
129 Głowacki Włodzimierz 1938 M Koszalin S Tak
130 Remplakowski Krzysztof 1974 M Rosnowo we run L Tak