Lista startowa IV Bieg Króla Eryka - Darłowo - 10 km

Wpłata: Tak
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Wpłata
1 Mierzwa Witold Darłowo 1974 M Tak
2 Gawęda Emil Stary Jarosław Darłowskie Charty 1987 M Tak
3 Wierzbicki Sylwester Domasławice Darłowskie Charty 1984 M Tak
4 Sajko Bartosz Darłowo Darłowskie Charty 1985 M Tak
5 Rudnikowski Maciej Darłowo Darłowskie Charty 1974 K Tak
6 Siemiątkowski Robert Darłowo DARŁOWSKIE CHARTY 1978 M Tak
7 Raszpla Ilona Koszalin Córeczki.pl 1972 K Tak
8 Wilkowski Krzysztof Koszalin 1979 M Tak
9 Raszpla Radosław Koszalin 1973 M Tak
11 Kamelski Piotr Sławno Olszewski I Synowie 1973 M Tak
12 Pękała Piotr Koszalin Rozbiegany Koszalin 1971 M Tak
14 Breszka Paweł Darłowo Darłowskie Charty 1971 M Tak
15 Płoski Krzysztof Bobolin 1RBLog/Skład Darłowo 1977 M Tak
16 Kurcz Barbara Koszalin Babeczki Koszalin 1971 K Tak
19 Breszka Monika Darłowo Darłowskie Charty 1979 K Tak
20 Kowalewski Piotr Darłowo 1978 M Tak
22 Demidok Mariusz Sławno jw1223 1972 M Tak
23 Balcerzak Bogdan Darłowo ZSM Darłowo 1967 M Tak
24 Lupke Marcin Rusko Darłowskie Charty 1990 M Tak
25 Wiernicki Łukasz Darłowo 1984 M Tak
26 Wiernicka Natalia Darłowo 1988 K Tak
27 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M Tak
28 Woźniak Dariusz Sławno www.limo300c.com 1970 M Tak
29 Turczyn Tomasz Sławno Dziennik Sławieński 1977 M Tak
30 Breszka Michał Darłowo Darłowskie Charty 2001 M Tak
31 Lichacy Marcel Darłowo Darłowskie Charty 1979 M Tak
32 Twitchett Iain Slupsk Lone badger 1971 M Tak
33 Skomorowski Michał Ustka 1985 M Tak
34 Bożek Łukasz Słupsk 1983 M Tak
35 Dyśko Wojciech Słupsk 1984 M Tak
36 Pasieka Agnieszka Świdwin K.B. Sprint Świdwin 1988 K Tak
37 Protasewicz Andrzej Sławno Sławno 1977 M Tak
40 Struś Artur Wrześnica KB ,,Bryza" Postomino 1964 M Tak
41 Wachholz Beata SŁAWNO BRYZA POSTOMINO 1970 K Tak
42 Kowalczyk Piotr Koszalin 1983 M Tak
44 Kubiak Marcin Gdynia WZMiO COM-DKM 1980 M Tak
45 Brudz Mateusz Landskrona 1985 M Tak
46 Staszewski Jan Darłowo 1961 M Tak
52 KRASIŃSKI Witold KOSZALIN JW 1223 1973 M Tak
53 Krukowski Błażej SŁAWNO 1979 M Tak
54 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M Tak
55 Weiss-Szulc Barbara Koszalin Wataha 1972 K Tak
57 Wójcik Damian Darłowo Runnerswalde Darłowo 1970 M Tak
58 Kachlicki Kamil Koszalin 1976 M Tak
59 Szkatulska Karolina Darłowo Darłowskie Charty 1991 K Tak
60 Hałka Justyna ŁOBEZ TRUCHT ŁOBEZ 1980 K Tak
61 Hałka Arkadiusz ŁOBEZ TRUCHT ŁOBEZ 1976 M Tak
62 Jaworski Robert PIESZCZ BRYZA POSTOMINO 1976 M Tak
63 Kulczyk Katarzyna SŁAWSKO KB BRYZA POSTOMINO 1982 K Tak
64 Langner-Kapczyńska Edyta Maszewo Lęborskie Byle nie ostatni 1988 K Tak
65 Kapczyński Damian Maszewo Lęborskie byle nie ostatni 1986 M Tak
66 Janczyszyn Dorota Koszalin WATAHA 1983 K Tak
67 Krawczuk Szymon Gleźnowo Darłowskie Charty 1980 M Tak
68 Durman Dawid Darłowo 1996 M Tak
69 Czech Roman SŁUPSK GOCH BYTÓW 1949 M Tak
71 Gierlach Jacek Słupsk Stopa Słupsk 1989 M Tak
72 Płaza Ryszard Darłowo Darłowo 1970 M Tak
73 Szkatulski Tomasz Darłowo Darłowskie Charty 1988 M Tak
76 Szopiński Tomasz Darłowo KB Bryza Postomino 1983 M Tak
77 KILAR Tomasz Koszalin Bike & Run & Koszalin 1974 M Tak
78 Kurek Aneta Darłowo 1976 K Tak
79 Krakowiak Paweł Darłowo Laboratorium VITA 1968 M Tak
80 Sominka Andrzej Darłowo SBB(SOBIESAMBIEGAM) 1967 M Tak
82 Pełka Iwona KOSZALIN 1968 K Tak
84 Konkel Agnieszka Koszalin 1984 K Tak
85 Konkel Łukasz Koszalin 1979 M Tak
86 Łagutko Kamila Darłowo Żyj z Energią 1978 K Tak
87 Mazur Emiliusz Domasławice Żyj z Energią 1976 M Tak
88 Harbutiak Monika Cisowo 1992 K Tak
92 Hryniewicz Jola Koszalin Nietoperze Koszalin 1983 K Tak
94 Kaleta Adam Kowalewice 1990 M Tak
95 Wielgat Łukasz Pieńkowo KB Bryza Postomino 1986 M Tak
96 Ordak Sławomir STARY JAROSŁAW SAMSOBIE 1978 M Tak
97 Ordak Iwona STARY JAROSŁAW SAMSOBIE 1979 K Tak
98 Czerwiński Szczęsny Białogard 1976 M Tak
100 Stec Edyta Koszalin Babeczki Koszalin 1979 K Tak
103 Grzymala Angelika Koszalin Babeczki 1973 K Tak
104 Waluch Konrad Szczecin 1989 M Tak
106 Korol Elżbieta Koszalin Babeczki Koszalin 1971 K Tak
107 Klekociuk Maksymilian Darłowo Darłowskie Charty 1985 M Tak
108 Osobniak Ryszard KOSZALIN 1956 M Tak
110 Rybarczyk Jan Darłowo 1967 M Tak
111 Orłowski Maciej Darłowo Darłowskie Charty 1985 M Tak
114 Antas Gerard Darłowo 1958 M Tak
115 Plath Koperska Krystyna Sławno 1960 K Tak
116 Koperski Jan Sławno 1958 M Tak
118 Kasprzyk Bogdan Mścice JRG 2 Koszalin 1973 M Tak
119 Kwidziński Michał Białogard 1988 M Tak
120 Sobko Krzysztof Mielno FSE Logistic 1971 M Tak
121 Szyszkowski Tomasz Koszalin Rozbiegany Koszalin 1981 M Tak
122 Butryn Nikodem Bydgoszcz 1969 M Tak
123 Szadkowska Dorota Darłowo 1987 K Tak
124 Janik Justyna Poznań 1990 K Tak
125 Targoszyńska Patrycja Poznań 1977 K Tak
126 Rogoża Ireneusz Koszalin 1972 M Tak
127 Mieczkowska Małgorzata Darłowo Darłowskie Charty 1978 K Tak
128 Bąk Zbigniew Darłowo Runnerswalde Darłowo 1979 M Tak
129 Olszar Grzegorz Darłowo 1981 M Tak
130 Bakalarz Adam Darłowo 1984 M Tak
131 Słomski Zenon Korzybie Korzybskie Rekiny 1946 M Tak
133 Adryan Adam WIELICHOWO CENTRUM KETLLEBELL SŁUPSK 1975 M Tak
134 Bielewicz Anna LUBUŃ STOPA SŁUPSK 1977 K Tak
135 Skrzyński Mirosław Sucha Koszalińska 1982 M Tak
136 Drzewiecka Justyna Darłowo 1988 K Tak
140 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M Tak
141 Bonisławski Jarosław Sławno Mam śwIRA 1980 M Tak
145 Kobiela Iwona Darłowo 1990 K Tak
146 Mikinka Magdalena Sławno Sławno 1984 K Tak
147 Laska Agnieszka Sławno Sławno 1974 K Tak
150 Wilusz Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1981 M Tak
151 Konkel Joanna Sławno MKS "Święc" Sławno 1966 K Tak
152 Kroczyński Sławomir Kołobrzeg KB Wygan 1961 M Tak
153 Gaweł Zbigniew Słupsk 1956 M Tak
155 Walczak Rafał Koszalin 1976 M Tak
157 Czaplicka-Bednarz Irena Kościno 1958 K Tak
158 Wójcicki Grzegorz Sławno Sławno 1983 M Tak
159 Kościelniak Robert Koszalin TKKF Koszalin 1964 M Tak
160 Kotas Marcin Darłowo Polemony 1990 M Tak
161 KOLANEK Tomasz Darłowo Emeryci Biegają 1975 M Tak
163 Litzbarski Marek Puck 1968 M Tak
165 Zwoliński Jan Wierciszewo TKKF Koszalin 1968 M Tak
166 Kańduła Mariusz Nowy Tomyśl 1975 M Tak
167 Chorąży Karolina Koszalin LEO-TEAM 1989 K Tak
168 Storczyk-Rak Agnieszka Szczecinek 1985 K Tak
169 Mordacz Tomasz Porzecze Porzecze BIEGA ;) 1987 M Tak
170 Frąckowiak Iwona Koszalin Zosia Samosia :) 1977 K Tak
171 Chołuj Jarosław Koszalin Rozbiegany Koszalin 1975 M Tak
172 Hejna Artur SŁUPSK 1987 M Tak
175 von Bardeleben Agnieszka Koszalin Babeczki Koszalin 1971 K Tak
176 Jędraszczyk Marek Słupsk 1971 M Tak
177 Zienowicz Michał Koszalin 1998 M Tak
178 Michalczyk Mariusz Koszalin JW 1223 1973 M Tak
179 Pancewicz Piotr Darłowo F O R M A Siłownia - Fitness Darłowo 1978 M Tak
180 Małyszewicz Andrzej Biały Bór 1965 M Tak
181 Małyszewicz Teresa Biały Bór 1967 K Tak
183 Dąbrowski Grzegorz Koszalin 1973 M Tak
184 Kazimierowicz Radosław KOSZALIN VTT KOSZALIN 1980 M Tak
185 Kuchenbekier Arkadiusz MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1976 M Tak
186 Kuchenbekier Ilona MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1979 K Tak
187 Kruhlenia Aliaksandr Belarus Amatar/BeRunner 1983 M Tak
188 Stojewski Jarosław Sławno ByliOtyli 1984 M Tak
189 Emilit Grzegorz Karlino 10 Białogard 1984 M Tak
190 Emilit Sylwia Karlino 10 Białogard 1982 K Tak
191 Burszta Elżbieta Karlino 10 Białogard 1983 K Tak
192 Siadak Arkadiusz Koszalin 1980 M Tak
193 Gałkowska Patrycja Sławsko Bryza Postomino 2001 K Tak
194 Woszczyk Krzysztof darłowo 1999 M Tak
195 ADAMELAK Krzysztof Darłowo Grupa Lotnicza Darłowo 1975 M Tak
196 Gostomczyk Krzysztof Sławno 1979 M Tak
197 Telesiewicz Henryk Slawno 1947 M Tak
198 Prędki Grzegorz Darłowo KB Bryza Postomino 1985 M Tak
199 Sobstel Krystian Koszalin nn 1983 M Tak
200 Walkowiak Darek Krokowo 1976 M Tak
201 Draczyński Zygmunt Łobez Trucht 1948 M Tak
205 Wieczorek Daniel Szczecinek 1972 M Tak
206 Karwasz Krzysztof Kwakowo 1974 K Tak
207 Madejczyk Marlena Cisowo 27 1989 K Tak
208 Madejczyk Marta Cisowo 27 1968 K Tak
213 Piekarska Aneta Kwakowo 1984 K Tak
214 Antosik Grażyna Sławsko KS Olszewski i Synowie 1981 K Tak
215 Antosik Grzegorz Masłowice KB Bryza Postomino, JW 1223 1977 M Tak
216 Pasek Paula Dunowo Klub Biegowy Jantar Świeszyno 1955 K Tak
217 Stopnicki Ignacy Ustka "Tupot" 1944 M Tak
218 Lizakowski Piotr Szczecin NYHA IV Szczecin 1977 M Tak
220 Machłaj Sonia Sławno 1988 K Tak
221 Barszczewski Sebastian Mielenko Błękitny Patrol WWF 1974 M Tak
223 RYGIELSKI Arkadiusz Sławno MKS ŚWIĘC SŁAWNO 1988 M Tak
224 Panek Adelina Darłowo 1992 K Tak
225 Schmid Markus Berlin SCC Berlin 1967 M Tak
227 Ostafi Joanna Redło ATF Team 1979 K Tak
228 Ostafi Robert Redło ATF Team 1978 M Tak
229 Reglińska Joanna Bytów Klub Biegacza Goch Bytów 1988 K Tak
230 Jażdżewski Sebastian Ugoszcz Klub Biegacza Goch Bytów 1981 M Tak
231 Kazusek Jan slawno bryza postomino 1950 M Tak
232 Kołodziejczyk Danuta Biesowice ProRunning Promotion 1964 K Tak
237 Kieszkowska Agnieszka Darłowo 1992 K Tak
238 Tomczak Mikołaj KĘPNO 1983 M Tak
239 Urbaniak Szymon Wrzesnica CSSP Koszalin 1990 M Tak
240 Sawicki Piotr DARŁOWO SAMSOBIE 1972 M Tak
241 Wilczewski Krzysztof Tychowo 1985 M Tak
242 Panek Urszula Darłowo 1984 K Tak
243 Brygała Magdalena Darłowo 1978 K Tak
244 Tome Del olmo Antonio Szczecin 1977 M Tak
245 Halajko Magdalena Koszalin 1982 K Tak
246 Janiszewski Radosław Bydgoszcz 1970 M Tak
251 Szczęsny Piotr Łeba LKBB PETK 1968 M Tak
252 Szałacha Norbert Darłowo 1987 M Tak
253 Czaja Andrzej Łęczyce UKS EKONOMIA MARATOŃCZYK LEBORK 1963 M Tak
254 Heyka Jarosław Lębork Morska Jednostka Rakietowa 1971 M Tak
255 Brzeziński Jan Białogard Amator 1967 M Tak
256 Brzeziński Krzysztof Białogard Amator 1991 M Tak
257 Zielińska Anna Łobez 1972 K Tak
258 Możdżyński Tomasz Darłowo :) 1987 M Tak
259 Gontarz Wojciech Darłowo Darłowskie Charty 1990 M Tak
260 Wiktorowicz Małgorzata Koszalin Cioteczki. pl 1975 K Tak
261 Wiktorowicz Sławomir Koszalin J.W 1223/blog 1976 M Tak
262 Sobczak Adrian Czaplinek 1991 M Tak
263 Sawa Mariusz Darłowo 1983 M Tak
264 Wierszel Marcin Darlowo 1980 M Tak
265 Felska Anna Wołcza Mała MŻS Wołcza Mała 1968 K Tak
266 Stojanowska Małgorzata Wołcza Mała MŻS Wołcza Mała 1966 K Tak
267 Wróbel Paweł Złocieniec ZDRun extream 1986 M Tak
268 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski 1961 M Tak
269 Sapieja Katarzyna Darłowo 1980 K Tak
270 Sapieja Dariusz Darłowo 1979 M Tak
271 Kazimierczak Leszek NIEKŁONICE WILKI KOSZALIN 1980 M Tak
272 Bednarz Katarzyna Kołobrzeg 1974 K Tak
273 Rudomina Anna Ubocze 1985 K Tak
274 Zawada Andrzej Wodnica SP Objazda 1966 M Tak
Wpłata:
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Wpłata
10 Metera Piotr Darłowo 1987 M
13 Błach Piotr Sławoborze 1979 M
17 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M
18 Trusiak Agnieszka Słupsk 1979 K
21 Miklasińska - Kamelska Monika Sławno Olszewski I Synowie 1980 K
38 Hanc Michal Sławno HaJaLe16 1985 M
39 Marczak Małgorzata Żelkowo - 1960 K
43 Pawłowski Gabriel Kowalewiczki LZS Kowalewice 1999 M
47 Makowiecka Sylwia Darłowo 1995 K
48 Rosiak Damian Sławno 1991 M
49 Bogus Michał Borzyszkowo ZSM Darłowo 2001 M
50 Leszcz Jurek Warszawa 1984 M
51 Hryciów Paweł Białogard JW1223 1984 M
56 SZEWCZUK ANDRZEJ SLUPSK STOPA Slupsk 1953 M
70 Wejnerowski Artur Darłowo 1986 M
74 Pietrzak Mariola Koszalin Babeczki koszalin 1966 K
75 Nowak Szymon Darłowo ZSM DARŁOWO 2001 M
81 GOLIŃSKI ŁUKASZ Świdwin K.B. SPRINT Świdwin 1979 M
83 Głowacki Włodzimierz Koszalin 1938 M
89 Mroziński Rafał Gdańsk #RowerowePoniedziałki 1985 M
90 Kowalski Krzysztof Słupsk STOPA - Słupsk 1957 M
91 Rutecka Sylwia Ustka Tupot Ustka 1982 K
93 Nowk Agnieszka Słupsk 7BOW 1984 K
99 Gałecki Jacek Karlino Karlinobiegaj 1968 M
101 Możejko ANNA Koszalin Babeczki Koszalin 1980 K
102 Nowicki Adam Darłowo Dziabadyga 1998 M
105 Roszkowski Tomasz Darłowo 1975 M
109 Oleszczuk Dominik Szczecin 1986 M
112 SADOWSKI Paweł Słupsk STOPA 1979 M
113 Fursewicz Bartłomiej Siemianice KS BURZA / Vacu Activ Gym 1982 M
117 Travkina Iryna Darłowo 1986 K
132 Niewolin Tomasz Szczecin 1989 M
137 Mariak Adrian Slawno 1980 M
138 Jaworski Krzysztof Słupsk 1985 M
139 Krönke Karolina Darłowo 1989 K
142 KRUSZYNSKI STANISLAW DARŁOWO UNNERSWALDE.KLUB MORSÓW DARŁOWO 1960 K
143 Kurkul Janek Pałówko KB Bryza Postomino 1999 M
144 Kurkul Przemek Pałówko KB Bryza Postomino 1995 M
148 Piestrak Szymon Darłowo ZSM Darłowo 1999 M
149 Kuzemczak Krzysztof Darłowo 1970 M
154 Jankowski Grzegorz Bytów Świat płytek u Kryspina 1975 M
156 Krzewińska Małgorzata Koszalin TKKF KOSZALIN 1959 K
162 Pakmur Michal Sławno ByliOtyli 1984 M
164 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M
173 Rutkowski Artur Koszalin Rutkowski Team 1990 M
174 Rutkowski Ryszard Sianów Rutkowski Team 1964 M
182 Moroń Jarosław Wodnica 1980 M
202 Galicki Robert BOBOLICE 1976 M
203 Krupiński Krzysztof Koszalin e-Urolog.eu 1964 M
204 Wieromiej Grzegorz Połczyn Zdrój Mentor-team 1984 M
209 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M
210 Krawczyk Katarzyna Darłowo 1988 K
211 Krawczyk Sebastian DARŁOWO 1987 M
212 BŁASZCZYK PATRYK USTKA LKS JANTAR USTKA 1996 M
219 Jakuszczonek Zbigniew Radosław niezrzeszony 1972 M
222 Lebioda Sebastian Wrzeście Klub Sportowy,, Ekoludek,, gmina Wicko 1987 M
226 Baliński Karol Drawsko Pomorskie ZDRUN EXTREME 1988 M
233 Piórek Maciej Łobez 1977 M
234 Kamińska-Piórek Anna Łobez 1979 K
235 Nowaczyk Piotr Świdwin 1978 M
236 Nowaczyk Dominika Świdwin 1979 K
247 Szabla Ewelina Koszalin TKKF KOSZALIN 1985 K
248 Kuprewicz Grzegorz Koszalin TKKF KOSZALIN 1985 M
249 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K
250 Wirkus Lukasz Lipnica Talex Borzytuchom 1988 M
275 Hołubasz Paweł Lębork 1978 M
276 Werner Kamila Szczecinek 1984 K