Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - NW - 5 km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec Gminy Wyrzysk Rozmiar koszulkisortuj malejąco Wpłata
1 Skowrońska Łopińska Genowefa Piła 4Run Team Piła 1952 K Nie L
2 Starszak Monika Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 K Tak L Tak
3 Wyrobek Katarzyna Osiek nad Notecią 1970 K Tak L Tak
4 ZWOLENKIEWICZ JOANNA GODAWY 30 KS Sokół Gąsawa 1972 K Nie L Tak
5 Szymański Jacek Skórka 1967 M Nie L Tak
6 Koniszewska Bernadeta Jeziorki Kosztowskie 1973 K Nie L Tak
7 Megger Aleksandra Osiek nad Notecią 1977 K Tak L
8 Zapiec Marzena Wyrzysk 1982 K Tak L
9 Turbiak Lidia Osiek nad Notecią 1980 K Tak L Tak
10 Motoczyńska Aleksandra Bydgoszcz Gosir Osielsko 1959 K Nie L Tak
11 Bury Iwona Osiek nad Notecią 1970 K Tak L
12 KOZIEJA DOROTA Falmierowo 1967 K Tak L Tak
13 KOWALSKA KATARZYNA Falmierowo 1973 K Tak L Tak
14 Pikulik Jarosław Trzeboń LZS Jedność Łobżenica 1987 M Nie L Tak
15 Wajer Michał Osiek nad/Notecia Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1985 M Tak L Tak
16 Jurek Kamila Białośliwie 1983 K Nie L Tak
17 Adamski Robert Luboń Druzyna Szpiku 1967 M Nie L
18 Bogdańska Danuta Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1968 K Tak M Tak
19 Bąk Joanna Osiek nad Notecią 1993 K Tak M Tak
20 Newska Edyta Gołańcz Team Run Golańcz 1972 K Nie M Tak
21 Wójtych Anna Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 1976 K Nie M Tak
22 Łapacz Hanna Osiek nad Notecią 1969 K Tak M Tak
23 Nowicka Renata Osiek nad Notecią 1969 K Tak M Tak
24 Piwowarczyk Edyta Falmierowo 1980 K Tak M
25 Bednarek Renata Falmierowo 1970 K Tak M
26 Buczkowski Jerzy Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA 1950 M Nie M Tak
27 TOPCZEWSKA ADRIANA Falmierowo 1992 K Tak M Tak
28 Rola Weronika Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1989 K Tak M Tak
29 Bąk Alicja Osiek nad Notecią 1959 K Tak XL Tak
30 Wyrobek Ryszard Osiek nad Notecią 1970 M Tak XL Tak
31 Stanisławski Jan Poznan marsz po zdrowie 1958 M Nie XL Tak
32 Motoczyński Krzysztof Bydgoszcz Gosir Osielsko 1955 M Nie XL Tak
33 ZIÓŁKOWSKA ANETA Falmierowo 1980 K Tak XL Tak
34 Chachula Sylwia Dolice Dolice 1983 K Nie XL Tak
35 Łukowska Jolanta Osiek nad Notecią 1960 K Tak XL Tak
36 Łopiński Aleksy Piła 4Run Team Piła 1948 M Nie XL
37 SKIERŚ ALBERT SULECHÓW ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY OSIEM 1970 M Nie XXL
38 Sadziak Adam Osiek nad Notecią 1951 M Tak XXL Tak
39 Ratka Michał Piła e-fizjo team 1980 M Nie XXL Tak