Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - NW - 5 km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płećsortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Wyrzysk Rozmiar koszulki Wpłata
1 Starszak Monika Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 K Tak L Tak
2 Skowrońska Łopińska Genowefa Piła 4Run Team Piła 1952 K Nie L
3 Bogdańska Danuta Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1968 K Tak M Tak
4 Bąk Alicja Osiek nad Notecią 1959 K Tak XL Tak
5 Wyrobek Katarzyna Osiek nad Notecią 1970 K Tak L Tak
6 Bąk Joanna Osiek nad Notecią 1993 K Tak M Tak
7 Newska Edyta Gołańcz Team Run Golańcz 1972 K Nie M Tak
8 Wójtych Anna Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 1976 K Nie M Tak
9 Łapacz Hanna Osiek nad Notecią 1969 K Tak M Tak
10 ZWOLENKIEWICZ JOANNA GODAWY 30 KS Sokół Gąsawa 1972 K Nie L Tak
11 Koniszewska Bernadeta Jeziorki Kosztowskie 1973 K Nie L Tak
12 Megger Aleksandra Osiek nad Notecią 1977 K Tak L
13 Zapiec Marzena Wyrzysk 1982 K Tak L
14 Nowicka Renata Osiek nad Notecią 1969 K Tak M Tak
15 Turbiak Lidia Osiek nad Notecią 1980 K Tak L Tak
16 Motoczyńska Aleksandra Bydgoszcz Gosir Osielsko 1959 K Nie L Tak
17 Piwowarczyk Edyta Falmierowo 1980 K Tak M
18 Bednarek Renata Falmierowo 1970 K Tak M
19 Bury Iwona Osiek nad Notecią 1970 K Tak L
20 KOZIEJA DOROTA Falmierowo 1967 K Tak L Tak
21 ZIÓŁKOWSKA ANETA Falmierowo 1980 K Tak XL Tak
22 TOPCZEWSKA ADRIANA Falmierowo 1992 K Tak M Tak
23 KOWALSKA KATARZYNA Falmierowo 1973 K Tak L Tak
24 Rola Weronika Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1989 K Tak M Tak
25 Chachula Sylwia Dolice Dolice 1983 K Nie XL Tak
26 Jurek Kamila Białośliwie 1983 K Nie L Tak
27 Łukowska Jolanta Osiek nad Notecią 1960 K Tak XL Tak
28 Wyrobek Ryszard Osiek nad Notecią 1970 M Tak XL Tak
29 Stanisławski Jan Poznan marsz po zdrowie 1958 M Nie XL Tak
30 Szymański Jacek Skórka 1967 M Nie L Tak
31 Motoczyński Krzysztof Bydgoszcz Gosir Osielsko 1955 M Nie XL Tak
32 Buczkowski Jerzy Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA 1950 M Nie M Tak
33 SKIERŚ ALBERT SULECHÓW ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY OSIEM 1970 M Nie XXL
34 Sadziak Adam Osiek nad Notecią 1951 M Tak XXL Tak
35 Pikulik Jarosław Trzeboń LZS Jedność Łobżenica 1987 M Nie L Tak
36 Ratka Michał Piła e-fizjo team 1980 M Nie XXL Tak
37 Wajer Michał Osiek nad/Notecia Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1985 M Tak L Tak
38 Adamski Robert Luboń Druzyna Szpiku 1967 M Nie L
39 Łopiński Aleksy Piła 4Run Team Piła 1948 M Nie XL