Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - NW - 5 km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec Gminy Wyrzysk Rozmiar koszulki Wpłata
1 Starszak Monika Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 K Tak L Tak
2 Bogdańska Danuta Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1968 K Tak M Tak
3 Wyrobek Katarzyna Osiek nad Notecią 1970 K Tak L Tak
4 Wyrobek Ryszard Osiek nad Notecią 1970 M Tak XL Tak
5 Stanisławski Jan Poznan marsz po zdrowie 1958 M Nie XL Tak
6 Łapacz Hanna Osiek nad Notecią 1969 K Tak M Tak
7 Koniszewska Bernadeta Jeziorki Kosztowskie 1973 K Nie L Tak
8 Megger Aleksandra Osiek nad Notecią 1977 K Tak L
9 Zapiec Marzena Wyrzysk 1982 K Tak L
10 Nowicka Renata Osiek nad Notecią 1969 K Tak M Tak
11 Turbiak Lidia Osiek nad Notecią 1980 K Tak L Tak
12 Motoczyński Krzysztof Bydgoszcz Gosir Osielsko 1955 M Nie XL Tak
13 Motoczyńska Aleksandra Bydgoszcz Gosir Osielsko 1959 K Nie L Tak
14 Piwowarczyk Edyta Falmierowo 1980 K Tak M
15 Bednarek Renata Falmierowo 1970 K Tak M
16 Bury Iwona Osiek nad Notecią 1970 K Tak L
17 Buczkowski Jerzy Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA 1950 M Nie M Tak
18 SKIERŚ ALBERT SULECHÓW ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY OSIEM 1970 M Nie XXL
19 KOZIEJA DOROTA Falmierowo 1967 K Tak L Tak
20 ZIÓŁKOWSKA ANETA Falmierowo 1980 K Tak XL Tak
21 TOPCZEWSKA ADRIANA Falmierowo 1992 K Tak M Tak
22 KOWALSKA KATARZYNA Falmierowo 1973 K Tak L Tak
23 Rola Weronika Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1989 K Tak M Tak
24 Sadziak Adam Osiek nad Notecią 1951 M Tak XXL Tak
25 Pikulik Jarosław Trzeboń LZS Jedność Łobżenica 1987 M Nie L Tak
26 Chachula Sylwia Dolice Dolice 1983 K Nie XL Tak
27 Ratka Michał Piła e-fizjo team 1980 M Nie XXL Tak
28 Wajer Michał Osiek nad/Notecia Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1985 M Tak L Tak
29 Jurek Kamila Białośliwie 1983 K Nie L Tak
30 Łukowska Jolanta Osiek nad Notecią 1960 K Tak XL Tak
31 Adamski Robert Luboń Druzyna Szpiku 1967 M Nie L
32 Łopiński Aleksy Piła 4Run Team Piła 1948 M Nie XL
33 Skowrońska Łopińska Genowefa Piła 4Run Team Piła 1952 K Nie L
34 Bąk Alicja Osiek nad Notecią 1959 K Tak XL Tak
35 Bąk Joanna Osiek nad Notecią 1993 K Tak M Tak
36 Newska Edyta Gołańcz Team Run Golańcz 1972 K Nie M Tak
37 Wójtych Anna Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ 1976 K Nie M Tak
38 ZWOLENKIEWICZ JOANNA GODAWY 30 KS Sokół Gąsawa 1972 K Nie L Tak
39 Szymański Jacek Skórka 1967 M Nie L Tak