Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec Gminy Wyrzysk Rozmiar koszulki Wpłatasortuj rosnąco
1 haus katarzyna szubin BBL Szubin 1976 K Nie XL Tak
2 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1980 K Nie M Tak
3 Drożdż Piotr Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M Nie L Tak
4 Kozłowski Antoni Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1963 M Nie L Tak
5 Joszko Krystian Wyrzysk 1989 M Tak M Tak
6 Wagner Marcin Stołężyn - 1971 M Nie L Tak
7 Szymańska Hanna Skórka 1974 K Nie M Tak
8 Kretkowski Piotr Aleksandrów Kujawski 1991 M Nie XL Tak
9 Gierlotka Maciej Katowice 1976 M Nie M Tak
10 Gierok Artur KATOWICE 1976 M Nie L Tak
11 Deka Ireneusz Samostrzel body joy fitness club 1986 M Nie L Tak
12 Wachowiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 2002 M Tak M Tak
13 Błaszak Krzysztof Polichno 1980 M Nie XL Tak
14 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M Tak L Tak
15 Mruk-Horodecka Kornelia Olszewka 1977 K Nie M Tak
16 Jurek Piotr Szubin BBL Szubin 1967 M Nie XL Tak
17 Kozłowska Danuta Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1967 K Nie XL Tak
18 Sikora Antoni Gąsawa Żniński Klub Biegacza 1992 1949 M Nie M Tak
19 Szopiera Aleksandra Wyrzysk TKS Osiek 1967 K Tak S Tak
20 Francikowska Dorota Dąbki MTS Druzyna Szpiku KGHM 1966 K Tak M Tak
21 Szroeder Jakub Osiek nad Notecią 1997 M Tak M Tak
22 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M Tak M Tak
23 Maćkowski Maciej Żnin Brico Marche Żnin 1988 M Nie L Tak
24 Michalak Jacek Szczecin 1963 M Nie M Tak
25 Osiecki Grzegorz Kisielice 1951 M Nie M Tak
26 Szpojda Grzegorz Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M Tak XL Tak
27 Jagieła Jarosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1972 M Nie XL Tak
28 Dacio Darek Szubin 1990 M Nie XL Tak
29 Rybski Mariusz Szczecin 1979 M Nie L Tak
30 Muzolf Sebastian Nakło nad Notecią 1999 M Nie M Tak
31 Spałek Mateusz Osiek nad Notecią 1998 M Tak L Tak
32 Bąk Artur Osiek nad Notecią 1991 1991 M Tak M Tak
33 Szopiera Piotr Wyrzysk TKS Osiek 1964 M Tak L Tak
34 Engler Krzysztof Wyrzysk TSK-Orzeł Osiek 1962 M Tak L Tak
35 Jerzak Slawomir Skórka DPD Pila 1978 M Nie L Tak
36 RUDZIŃSKI TOMASZ Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak XL Tak
37 Adamczyk Agnieszka Nakło nad Notecią 1982 K Nie S Tak
38 Nowak Wiesław Szczecin 1949 M Nie L Tak
39 Chojnacki Krzysztof Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M Nie M Tak
40 Kowalikowski Daniel Chojnice 1990 M Nie L Tak
41 Krzywdziński Dominik Szubin UKB Szubin 2002 M Nie L Tak
42 Jagieła Bartosz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1983 M Nie M Tak
43 Dąbrowska Karolina Szczecin 1986 K Nie S Tak
44 Małkiński Józef Bydgoszcz 1957 M Nie S Tak
45 Wnuk Kacper Osiek nad Notecią 1995 M Tak M Tak
46 Palicki Marcin Rudma 1992 M Nie M Tak
47 WOCHAL RADOSŁAW CZESZEWO 1998 M Nie S Tak
48 Klinowski Jan Osiek nad Notecią Klub Biegowy Osiek nad Notecią 1977 M Tak L Tak
49 Gajc Kacper Zacharzyn Zacharzyn 2000 M Nie M Tak
50 Bąk Dariusz Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1976 M Tak M Tak
51 Borowski Krzysztof Wapno 1988 M Nie L Tak
52 Leśniewski Tomasz Poznań 1962 M Nie M Tak
53 Sawicki Eligiusz Złotów 1963 M Nie M Tak
54 Węgrzyn Wojciech Osiek nad Notecią 1999 M Tak M Tak
55 Winkowski Michał Szubin UKB Szubin 2002 M Nie M Tak
56 Drożdż Szymon Piła Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo / Nieruchomości Gajewska 1993 M Nie S Tak
57 BOROWIEC WIOLETA SZUBIN BBL Szubin 1985 K Nie S Tak
58 Blajchert Adam Piła 1976 M Nie S Tak
59 MIĘTKIEWICZ Rafał Białośliwie Spójnia Białe Błota 1992 M Nie L Tak
60 Joszko Mateusz Wyrzysk - 1986 M Tak M Tak
61 ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1951 M Nie L Tak
62 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K Tak M Tak
63 GRYMUZA ANTONI Bydgoszcz TKKF Instalator-Pelikan Szubin 1954 M Nie M Tak
64 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M Nie L Tak
65 Jankowska Agnieszka Wyrzysk Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K Tak S Tak
66 Kucharski Jacek Chodzież 1961 M Nie M Tak
67 Olszewski Bartosz Osiek nad Notecią 2002 M Tak M Tak
68 Gajc Artur Zacharzyn 1976 M Nie M Tak
69 Działoszyński Grzegorz Kraczki Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1974 M Nie M Tak
70 Nowak Alina Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1969 K Tak S Tak
71 Polcyn Jan Osiek nad Notecia PWSZ Piła 1964 M Tak XL Tak
72 ZDANOWSKI MARIAN Poznań 1956 M Nie XL Tak
73 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M Nie M Tak
74 Borecki Stanisław Piła 1954 M Nie S Tak
75 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka 1985 M Nie L Tak
76 KWIDZINSKA ANNA OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 1979 K Tak M Tak
77 Głyżewski Radosław Złotów 1996 M Nie M Tak
78 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M Nie XXL Tak
79 Kubarski Julian Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1971 M Nie L Tak
80 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M Nie XL Tak
81 Sznajderowski Jarosław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1986 M Tak S Tak
82 Grota Artur Solec Kujawski ----- 1977 M Nie L Tak
83 Napierała Andrzej Gostyń MTS Druzyna Szpiku KGHM 1958 M Nie M Tak
84 Ciszewski Paweł Brzostowo 1988 M Nie XL Tak
85 SIWIAK BARTŁOMIEJ WYRZYSK Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak M Tak
86 Nowak Mikołaj Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1998 M Tak M Tak
87 Kowal Michał Nakło nad Notecią 1978 M Nie L Tak
88 Konecko Izabela Sopot 1967 K Nie S Tak
89 Burda Cezary Piła 1977 M Nie M Tak
90 KWIDZINSKI PAWEL OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 2001 M Tak L Tak
91 Bernacki Piotr Gleszczonek 1978 M Tak M Tak
92 WOLNY PIOTR Bydgoszcz Brzoza Biega 1964 M Nie M
93 Strychalska rysz danuta gołańcz team run gołańcz 1989 K Nie M
94 Krysztofiak Sławomir Bydgoszcz 1965 M Nie L
95 Lutowski Wojciech Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M Nie M
96 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk TSK Orzeł Osiek 1996 M Tak M
97 Łuc Bożena Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1983 K Nie S
98 Permus Krzysztof Wysoka Aktywni Wysoka 1962 M Nie L
99 Bąk Oskar Mąkowarsko 1983 K Nie M
100 Rogoża Bartosz Osiek brak 1999 M Tak M
101 Jarosz Roman Wałcz 1962 M Nie M
102 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M Nie S