Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec Gminy Wyrzysk Rozmiar koszulkisortuj malejąco Wpłata
1 Grota Artur Solec Kujawski ----- 1977 M Nie L Tak
2 Wagner Marcin Stołężyn - 1971 M Nie L Tak
3 Kozłowski Antoni Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1963 M Nie L Tak
4 Spałek Mateusz Osiek nad Notecią 1998 M Tak L Tak
5 ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1951 M Nie L Tak
6 MIĘTKIEWICZ Rafał Białośliwie Spójnia Białe Błota 1992 M Nie L Tak
7 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka 1985 M Nie L Tak
8 KWIDZINSKI PAWEL OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 2001 M Tak L Tak
9 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M Tak L Tak
10 Krzywdziński Dominik Szubin UKB Szubin 2002 M Nie L Tak
11 Kowalikowski Daniel Chojnice 1990 M Nie L Tak
12 Gierok Artur KATOWICE 1976 M Nie L Tak
13 Szopiera Piotr Wyrzysk TKS Osiek 1964 M Tak L Tak
14 Engler Krzysztof Wyrzysk TSK-Orzeł Osiek 1962 M Tak L Tak
15 Jerzak Slawomir Skórka DPD Pila 1978 M Nie L Tak
16 Klinowski Jan Osiek nad Notecią Klub Biegowy Osiek nad Notecią 1977 M Tak L Tak
17 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M Nie L Tak
18 Kubarski Julian Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1971 M Nie L Tak
19 Drożdż Piotr Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M Nie L Tak
20 Krysztofiak Sławomir Bydgoszcz 1965 M Nie L
21 Rybski Mariusz Szczecin 1979 M Nie L Tak
22 Permus Krzysztof Wysoka Aktywni Wysoka 1962 M Nie L
23 Kowal Michał Nakło nad Notecią 1978 M Nie L Tak
24 Deka Ireneusz Samostrzel body joy fitness club 1986 M Nie L Tak
25 Maćkowski Maciej Żnin Brico Marche Żnin 1988 M Nie L Tak
26 Nowak Wiesław Szczecin 1949 M Nie L Tak
27 Borowski Krzysztof Wapno 1988 M Nie L Tak
28 Napierała Andrzej Gostyń MTS Druzyna Szpiku KGHM 1958 M Nie M Tak
29 Joszko Krystian Wyrzysk 1989 M Tak M Tak
30 Szymańska Hanna Skórka 1974 K Nie M Tak
31 Sikora Antoni Gąsawa Żniński Klub Biegacza 1992 1949 M Nie M Tak
32 Lutowski Wojciech Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M Nie M
33 Bąk Artur Osiek nad Notecią 1991 1991 M Tak M Tak
34 Bąk Oskar Mąkowarsko 1983 K Nie M
35 Palicki Marcin Rudma 1992 M Nie M Tak
36 Wnuk Kacper Osiek nad Notecią 1995 M Tak M Tak
37 Joszko Mateusz Wyrzysk - 1986 M Tak M Tak
38 KWIDZINSKA ANNA OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 1979 K Tak M Tak
39 Głyżewski Radosław Złotów 1996 M Nie M Tak
40 Bernacki Piotr Gleszczonek 1978 M Tak M Tak
41 Mruk-Horodecka Kornelia Olszewka 1977 K Nie M Tak
42 WOLNY PIOTR Bydgoszcz Brzoza Biega 1964 M Nie M
43 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk TSK Orzeł Osiek 1996 M Tak M
44 Jagieła Bartosz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1983 M Nie M Tak
45 Winkowski Michał Szubin UKB Szubin 2002 M Nie M Tak
46 Węgrzyn Wojciech Osiek nad Notecią 1999 M Tak M Tak
47 Działoszyński Grzegorz Kraczki Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1974 M Nie M Tak
48 Nowak Mikołaj Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1998 M Tak M Tak
49 Jarosz Roman Wałcz 1962 M Nie M
50 SIWIAK BARTŁOMIEJ WYRZYSK Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak M Tak
51 Gierlotka Maciej Katowice 1976 M Nie M Tak
52 Francikowska Dorota Dąbki MTS Druzyna Szpiku KGHM 1966 K Tak M Tak
53 Szroeder Jakub Osiek nad Notecią 1997 M Tak M Tak
54 Gajc Kacper Zacharzyn Zacharzyn 2000 M Nie M Tak
55 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K Tak M Tak
56 GRYMUZA ANTONI Bydgoszcz TKKF Instalator-Pelikan Szubin 1954 M Nie M Tak
57 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1980 K Nie M Tak
58 Strychalska rysz danuta gołańcz team run gołańcz 1989 K Nie M
59 Muzolf Sebastian Nakło nad Notecią 1999 M Nie M Tak
60 Rogoża Bartosz Osiek brak 1999 M Tak M
61 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M Nie M Tak
62 Burda Cezary Piła 1977 M Nie M Tak
63 Wachowiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 2002 M Tak M Tak
64 Michalak Jacek Szczecin 1963 M Nie M Tak
65 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M Tak M Tak
66 Osiecki Grzegorz Kisielice 1951 M Nie M Tak
67 Chojnacki Krzysztof Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M Nie M Tak
68 Leśniewski Tomasz Poznań 1962 M Nie M Tak
69 Bąk Dariusz Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1976 M Tak M Tak
70 Sawicki Eligiusz Złotów 1963 M Nie M Tak
71 Kucharski Jacek Chodzież 1961 M Nie M Tak
72 Olszewski Bartosz Osiek nad Notecią 2002 M Tak M Tak
73 Gajc Artur Zacharzyn 1976 M Nie M Tak
74 Sznajderowski Jarosław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1986 M Tak S Tak
75 Łuc Bożena Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1983 K Nie S
76 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M Nie S
77 Drożdż Szymon Piła Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo / Nieruchomości Gajewska 1993 M Nie S Tak
78 Nowak Alina Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1969 K Tak S Tak
79 Szopiera Aleksandra Wyrzysk TKS Osiek 1967 K Tak S Tak
80 WOCHAL RADOSŁAW CZESZEWO 1998 M Nie S Tak
81 Dąbrowska Karolina Szczecin 1986 K Nie S Tak
82 Małkiński Józef Bydgoszcz 1957 M Nie S Tak
83 BOROWIEC WIOLETA SZUBIN BBL Szubin 1985 K Nie S Tak
84 Blajchert Adam Piła 1976 M Nie S Tak
85 Borecki Stanisław Piła 1954 M Nie S Tak
86 Konecko Izabela Sopot 1967 K Nie S Tak
87 Adamczyk Agnieszka Nakło nad Notecią 1982 K Nie S Tak
88 Jankowska Agnieszka Wyrzysk Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K Tak S Tak
89 Ciszewski Paweł Brzostowo 1988 M Nie XL Tak
90 Kozłowska Danuta Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1967 K Nie XL Tak
91 Jagieła Jarosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1972 M Nie XL Tak
92 Szpojda Grzegorz Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M Tak XL Tak
93 Polcyn Jan Osiek nad Notecia PWSZ Piła 1964 M Tak XL Tak
94 Kretkowski Piotr Aleksandrów Kujawski 1991 M Nie XL Tak
95 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M Nie XL Tak
96 haus katarzyna szubin BBL Szubin 1976 K Nie XL Tak
97 Jurek Piotr Szubin BBL Szubin 1967 M Nie XL Tak
98 Dacio Darek Szubin 1990 M Nie XL Tak
99 ZDANOWSKI MARIAN Poznań 1956 M Nie XL Tak
100 Błaszak Krzysztof Polichno 1980 M Nie XL Tak
101 RUDZIŃSKI TOMASZ Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak XL Tak
102 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M Nie XXL Tak