Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzeniasortuj malejąco Płeć Mieszkaniec Gminy Wyrzysk Rozmiar koszulki Wpłata
1 Nowak Wiesław Szczecin 1949 M Nie L Tak
2 Sikora Antoni Gąsawa Żniński Klub Biegacza 1992 1949 M Nie M Tak
3 Osiecki Grzegorz Kisielice 1951 M Nie M Tak
4 ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1951 M Nie L Tak
5 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M Nie XXL Tak
6 Borecki Stanisław Piła 1954 M Nie S Tak
7 GRYMUZA ANTONI Bydgoszcz TKKF Instalator-Pelikan Szubin 1954 M Nie M Tak
8 ZDANOWSKI MARIAN Poznań 1956 M Nie XL Tak
9 Małkiński Józef Bydgoszcz 1957 M Nie S Tak
10 Napierała Andrzej Gostyń MTS Druzyna Szpiku KGHM 1958 M Nie M Tak
11 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M Nie XL Tak
12 Kucharski Jacek Chodzież 1961 M Nie M Tak
13 Jarosz Roman Wałcz 1962 M Nie M
14 Leśniewski Tomasz Poznań 1962 M Nie M Tak
15 Engler Krzysztof Wyrzysk TSK-Orzeł Osiek 1962 M Tak L Tak
16 Permus Krzysztof Wysoka Aktywni Wysoka 1962 M Nie L
17 Michalak Jacek Szczecin 1963 M Nie M Tak
18 Sawicki Eligiusz Złotów 1963 M Nie M Tak
19 Kozłowski Antoni Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1963 M Nie L Tak
20 WOLNY PIOTR Bydgoszcz Brzoza Biega 1964 M Nie M
21 Polcyn Jan Osiek nad Notecia PWSZ Piła 1964 M Tak XL Tak
22 Szopiera Piotr Wyrzysk TKS Osiek 1964 M Tak L Tak
23 Krysztofiak Sławomir Bydgoszcz 1965 M Nie L
24 Francikowska Dorota Dąbki MTS Druzyna Szpiku KGHM 1966 K Tak M Tak
25 Konecko Izabela Sopot 1967 K Nie S Tak
26 Szopiera Aleksandra Wyrzysk TKS Osiek 1967 K Tak S Tak
27 Kozłowska Danuta Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1967 K Nie XL Tak
28 Jurek Piotr Szubin BBL Szubin 1967 M Nie XL Tak
29 Chojnacki Krzysztof Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M Nie M Tak
30 Nowak Alina Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1969 K Tak S Tak
31 Drożdż Piotr Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M Nie L Tak
32 Wagner Marcin Stołężyn - 1971 M Nie L Tak
33 Kubarski Julian Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1971 M Nie L Tak
34 Jagieła Jarosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1972 M Nie XL Tak
35 Działoszyński Grzegorz Kraczki Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1974 M Nie M Tak
36 Szymańska Hanna Skórka 1974 K Nie M Tak
37 Jankowska Agnieszka Wyrzysk Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K Tak S Tak
38 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K Tak M Tak
39 Blajchert Adam Piła 1976 M Nie S Tak
40 Bąk Dariusz Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1976 M Tak M Tak
41 Gierlotka Maciej Katowice 1976 M Nie M Tak
42 Gierok Artur KATOWICE 1976 M Nie L Tak
43 Gajc Artur Zacharzyn 1976 M Nie M Tak
44 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M Nie L Tak
45 haus katarzyna szubin BBL Szubin 1976 K Nie XL Tak
46 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M Nie S
47 Mruk-Horodecka Kornelia Olszewka 1977 K Nie M Tak
48 Szpojda Grzegorz Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M Tak XL Tak
49 Burda Cezary Piła 1977 M Nie M Tak
50 Grota Artur Solec Kujawski ----- 1977 M Nie L Tak
51 Klinowski Jan Osiek nad Notecią Klub Biegowy Osiek nad Notecią 1977 M Tak L Tak
52 Kowal Michał Nakło nad Notecią 1978 M Nie L Tak
53 Jerzak Slawomir Skórka DPD Pila 1978 M Nie L Tak
54 Bernacki Piotr Gleszczonek 1978 M Tak M Tak
55 KWIDZINSKA ANNA OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 1979 K Tak M Tak
56 Rybski Mariusz Szczecin 1979 M Nie L Tak
57 Błaszak Krzysztof Polichno 1980 M Nie XL Tak
58 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1980 K Nie M Tak
59 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M Tak M Tak
60 Adamczyk Agnieszka Nakło nad Notecią 1982 K Nie S Tak
61 Jagieła Bartosz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1983 M Nie M Tak
62 RUDZIŃSKI TOMASZ Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak XL Tak
63 SIWIAK BARTŁOMIEJ WYRZYSK Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak M Tak
64 Łuc Bożena Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1983 K Nie S
65 Bąk Oskar Mąkowarsko 1983 K Nie M
66 BOROWIEC WIOLETA SZUBIN BBL Szubin 1985 K Nie S Tak
67 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M Nie M Tak
68 Lutowski Wojciech Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M Nie M
69 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka 1985 M Nie L Tak
70 Deka Ireneusz Samostrzel body joy fitness club 1986 M Nie L Tak
71 Sznajderowski Jarosław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1986 M Tak S Tak
72 Joszko Mateusz Wyrzysk - 1986 M Tak M Tak
73 Dąbrowska Karolina Szczecin 1986 K Nie S Tak
74 Maćkowski Maciej Żnin Brico Marche Żnin 1988 M Nie L Tak
75 Borowski Krzysztof Wapno 1988 M Nie L Tak
76 Ciszewski Paweł Brzostowo 1988 M Nie XL Tak
77 Joszko Krystian Wyrzysk 1989 M Tak M Tak
78 Strychalska rysz danuta gołańcz team run gołańcz 1989 K Nie M
79 Kowalikowski Daniel Chojnice 1990 M Nie L Tak
80 Dacio Darek Szubin 1990 M Nie XL Tak
81 Kretkowski Piotr Aleksandrów Kujawski 1991 M Nie XL Tak
82 Bąk Artur Osiek nad Notecią 1991 1991 M Tak M Tak
83 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M Tak L Tak
84 Palicki Marcin Rudma 1992 M Nie M Tak
85 MIĘTKIEWICZ Rafał Białośliwie Spójnia Białe Błota 1992 M Nie L Tak
86 Drożdż Szymon Piła Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo / Nieruchomości Gajewska 1993 M Nie S Tak
87 Wnuk Kacper Osiek nad Notecią 1995 M Tak M Tak
88 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk TSK Orzeł Osiek 1996 M Tak M
89 Głyżewski Radosław Złotów 1996 M Nie M Tak
90 Szroeder Jakub Osiek nad Notecią 1997 M Tak M Tak
91 Nowak Mikołaj Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1998 M Tak M Tak
92 WOCHAL RADOSŁAW CZESZEWO 1998 M Nie S Tak
93 Spałek Mateusz Osiek nad Notecią 1998 M Tak L Tak
94 Rogoża Bartosz Osiek brak 1999 M Tak M
95 Węgrzyn Wojciech Osiek nad Notecią 1999 M Tak M Tak
96 Muzolf Sebastian Nakło nad Notecią 1999 M Nie M Tak
97 Gajc Kacper Zacharzyn Zacharzyn 2000 M Nie M Tak
98 KWIDZINSKI PAWEL OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 2001 M Tak L Tak
99 Krzywdziński Dominik Szubin UKB Szubin 2002 M Nie L Tak
100 Winkowski Michał Szubin UKB Szubin 2002 M Nie M Tak
101 Wachowiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 2002 M Tak M Tak
102 Olszewski Bartosz Osiek nad Notecią 2002 M Tak M Tak