Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płećsortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Wyrzysk Rozmiar koszulki Wpłata
1 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1980 K Nie M Tak
2 haus katarzyna szubin BBL Szubin 1976 K Nie XL Tak
3 Strychalska rysz danuta gołańcz team run gołańcz 1989 K Nie M
4 Dąbrowska Karolina Szczecin 1986 K Nie S Tak
5 BOROWIEC WIOLETA SZUBIN BBL Szubin 1985 K Nie S Tak
6 Konecko Izabela Sopot 1967 K Nie S Tak
7 Adamczyk Agnieszka Nakło nad Notecią 1982 K Nie S Tak
8 Jankowska Agnieszka Wyrzysk Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K Tak S Tak
9 Szymańska Hanna Skórka 1974 K Nie M Tak
10 Kozłowska Danuta Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1967 K Nie XL Tak
11 Łuc Bożena Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1983 K Nie S
12 Bąk Oskar Mąkowarsko 1983 K Nie M
13 KWIDZINSKA ANNA OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 1979 K Tak M Tak
14 Mruk-Horodecka Kornelia Olszewka 1977 K Nie M Tak
15 Nowak Alina Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1969 K Tak S Tak
16 Francikowska Dorota Dąbki MTS Druzyna Szpiku KGHM 1966 K Tak M Tak
17 Szopiera Aleksandra Wyrzysk TKS Osiek 1967 K Tak S Tak
18 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K Tak M Tak
19 Drożdż Piotr Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M Nie L Tak
20 Krysztofiak Sławomir Bydgoszcz 1965 M Nie L
21 Jurek Piotr Szubin BBL Szubin 1967 M Nie XL Tak
22 Rybski Mariusz Szczecin 1979 M Nie L Tak
23 Muzolf Sebastian Nakło nad Notecią 1999 M Nie M Tak
24 Dacio Darek Szubin 1990 M Nie XL Tak
25 Małkiński Józef Bydgoszcz 1957 M Nie S Tak
26 Permus Krzysztof Wysoka Aktywni Wysoka 1962 M Nie L
27 Rogoża Bartosz Osiek brak 1999 M Tak M
28 Blajchert Adam Piła 1976 M Nie S Tak
29 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M Nie M Tak
30 Borecki Stanisław Piła 1954 M Nie S Tak
31 ZDANOWSKI MARIAN Poznań 1956 M Nie XL Tak
32 Burda Cezary Piła 1977 M Nie M Tak
33 Kowal Michał Nakło nad Notecią 1978 M Nie L Tak
34 Wachowiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 2002 M Tak M Tak
35 Błaszak Krzysztof Polichno 1980 M Nie XL Tak
36 Deka Ireneusz Samostrzel body joy fitness club 1986 M Nie L Tak
37 Michalak Jacek Szczecin 1963 M Nie M Tak
38 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M Tak M Tak
39 Osiecki Grzegorz Kisielice 1951 M Nie M Tak
40 Maćkowski Maciej Żnin Brico Marche Żnin 1988 M Nie L Tak
41 Nowak Wiesław Szczecin 1949 M Nie L Tak
42 RUDZIŃSKI TOMASZ Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak XL Tak
43 Chojnacki Krzysztof Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M Nie M Tak
44 Borowski Krzysztof Wapno 1988 M Nie L Tak
45 Leśniewski Tomasz Poznań 1962 M Nie M Tak
46 Bąk Dariusz Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1976 M Tak M Tak
47 Sawicki Eligiusz Złotów 1963 M Nie M Tak
48 Kucharski Jacek Chodzież 1961 M Nie M Tak
49 Olszewski Bartosz Osiek nad Notecią 2002 M Tak M Tak
50 Gajc Artur Zacharzyn 1976 M Nie M Tak
51 Grota Artur Solec Kujawski ----- 1977 M Nie L Tak
52 Napierała Andrzej Gostyń MTS Druzyna Szpiku KGHM 1958 M Nie M Tak
53 Sznajderowski Jarosław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1986 M Tak S Tak
54 Ciszewski Paweł Brzostowo 1988 M Nie XL Tak
55 Joszko Krystian Wyrzysk 1989 M Tak M Tak
56 Wagner Marcin Stołężyn - 1971 M Nie L Tak
57 Kozłowski Antoni Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1963 M Nie L Tak
58 Sikora Antoni Gąsawa Żniński Klub Biegacza 1992 1949 M Nie M Tak
59 Lutowski Wojciech Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M Nie M
60 Bąk Artur Osiek nad Notecią 1991 1991 M Tak M Tak
61 Spałek Mateusz Osiek nad Notecią 1998 M Tak L Tak
62 Palicki Marcin Rudma 1992 M Nie M Tak
63 Wnuk Kacper Osiek nad Notecią 1995 M Tak M Tak
64 Joszko Mateusz Wyrzysk - 1986 M Tak M Tak
65 ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1951 M Nie L Tak
66 MIĘTKIEWICZ Rafał Białośliwie Spójnia Białe Błota 1992 M Nie L Tak
67 Głyżewski Radosław Złotów 1996 M Nie M Tak
68 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka 1985 M Nie L Tak
69 KWIDZINSKI PAWEL OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 2001 M Tak L Tak
70 Bernacki Piotr Gleszczonek 1978 M Tak M Tak
71 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M Nie S
72 WOLNY PIOTR Bydgoszcz Brzoza Biega 1964 M Nie M
73 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M Tak L Tak
74 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk TSK Orzeł Osiek 1996 M Tak M
75 Jagieła Jarosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1972 M Nie XL Tak
76 Szpojda Grzegorz Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M Tak XL Tak
77 Krzywdziński Dominik Szubin UKB Szubin 2002 M Nie L Tak
78 Jagieła Bartosz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1983 M Nie M Tak
79 Kowalikowski Daniel Chojnice 1990 M Nie L Tak
80 Winkowski Michał Szubin UKB Szubin 2002 M Nie M Tak
81 Drożdż Szymon Piła Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo / Nieruchomości Gajewska 1993 M Nie S Tak
82 Węgrzyn Wojciech Osiek nad Notecią 1999 M Tak M Tak
83 Polcyn Jan Osiek nad Notecia PWSZ Piła 1964 M Tak XL Tak
84 Działoszyński Grzegorz Kraczki Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1974 M Nie M Tak
85 Nowak Mikołaj Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1998 M Tak M Tak
86 Jarosz Roman Wałcz 1962 M Nie M
87 SIWIAK BARTŁOMIEJ WYRZYSK Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak M Tak
88 Gierlotka Maciej Katowice 1976 M Nie M Tak
89 Gierok Artur KATOWICE 1976 M Nie L Tak
90 Kretkowski Piotr Aleksandrów Kujawski 1991 M Nie XL Tak
91 Szroeder Jakub Osiek nad Notecią 1997 M Tak M Tak
92 Engler Krzysztof Wyrzysk TSK-Orzeł Osiek 1962 M Tak L Tak
93 Jerzak Slawomir Skórka DPD Pila 1978 M Nie L Tak
94 Szopiera Piotr Wyrzysk TKS Osiek 1964 M Tak L Tak
95 Klinowski Jan Osiek nad Notecią Klub Biegowy Osiek nad Notecią 1977 M Tak L Tak
96 Gajc Kacper Zacharzyn Zacharzyn 2000 M Nie M Tak
97 WOCHAL RADOSŁAW CZESZEWO 1998 M Nie S Tak
98 GRYMUZA ANTONI Bydgoszcz TKKF Instalator-Pelikan Szubin 1954 M Nie M Tak
99 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M Nie L Tak
100 Kubarski Julian Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1971 M Nie L Tak
101 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M Nie XL Tak
102 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M Nie XXL Tak