Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwiskosortuj malejąco Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec Gminy Wyrzysk Rozmiar koszulki Wpłata
1 Adamczyk Agnieszka Nakło nad Notecią 1982 K Nie S Tak
2 Bąk Dariusz Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1976 M Tak M Tak
3 Bąk Artur Osiek nad Notecią 1991 1991 M Tak M Tak
4 Bąk Oskar Mąkowarsko 1983 K Nie M
5 Bernacki Piotr Gleszczonek 1978 M Tak M Tak
6 Blajchert Adam Piła 1976 M Nie S Tak
7 Borecki Stanisław Piła 1954 M Nie S Tak
8 BOROWIEC WIOLETA SZUBIN BBL Szubin 1985 K Nie S Tak
9 Borowski Krzysztof Wapno 1988 M Nie L Tak
10 Burda Cezary Piła 1977 M Nie M Tak
11 Błaszak Krzysztof Polichno 1980 M Nie XL Tak
12 Chojnacki Krzysztof Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M Nie M Tak
13 Ciszewski Paweł Brzostowo 1988 M Nie XL Tak
14 Dąbrowska Karolina Szczecin 1986 K Nie S Tak
15 Dacio Darek Szubin 1990 M Nie XL Tak
16 Deka Ireneusz Samostrzel body joy fitness club 1986 M Nie L Tak
17 Drożdż Piotr Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M Nie L Tak
18 Drożdż Szymon Piła Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo / Nieruchomości Gajewska 1993 M Nie S Tak
19 Działoszyński Grzegorz Kraczki Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1974 M Nie M Tak
20 Engler Krzysztof Wyrzysk TSK-Orzeł Osiek 1962 M Tak L Tak
21 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M Tak L Tak
22 Francikowska Dorota Dąbki MTS Druzyna Szpiku KGHM 1966 K Tak M Tak
23 Gajc Kacper Zacharzyn Zacharzyn 2000 M Nie M Tak
24 Gajc Artur Zacharzyn 1976 M Nie M Tak
25 Gierlotka Maciej Katowice 1976 M Nie M Tak
26 Gierok Artur KATOWICE 1976 M Nie L Tak
27 Grota Artur Solec Kujawski ----- 1977 M Nie L Tak
28 GRYMUZA ANTONI Bydgoszcz TKKF Instalator-Pelikan Szubin 1954 M Nie M Tak
29 Głyżewski Radosław Złotów 1996 M Nie M Tak
30 haus katarzyna szubin BBL Szubin 1976 K Nie XL Tak
31 Jagieła Jarosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1972 M Nie XL Tak
32 Jagieła Bartosz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1983 M Nie M Tak
33 Jankowska Agnieszka Wyrzysk Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K Tak S Tak
34 Jarosz Roman Wałcz 1962 M Nie M
35 Jerzak Slawomir Skórka DPD Pila 1978 M Nie L Tak
36 Joszko Krystian Wyrzysk 1989 M Tak M Tak
37 Joszko Mateusz Wyrzysk - 1986 M Tak M Tak
38 Jurek Piotr Szubin BBL Szubin 1967 M Nie XL Tak
39 Klinowski Jan Osiek nad Notecią Klub Biegowy Osiek nad Notecią 1977 M Tak L Tak
40 Konecko Izabela Sopot 1967 K Nie S Tak
41 Kowal Michał Nakło nad Notecią 1978 M Nie L Tak
42 Kowalikowski Daniel Chojnice 1990 M Nie L Tak
43 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M Nie XL Tak
44 Kozłowska Danuta Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1967 K Nie XL Tak
45 Kozłowski Antoni Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1963 M Nie L Tak
46 Kretkowski Piotr Aleksandrów Kujawski 1991 M Nie XL Tak
47 Krysztofiak Sławomir Bydgoszcz 1965 M Nie L
48 Krzywdziński Dominik Szubin UKB Szubin 2002 M Nie L Tak
49 Kubarski Julian Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1971 M Nie L Tak
50 Kucharski Jacek Chodzież 1961 M Nie M Tak
51 KWIDZINSKA ANNA OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 1979 K Tak M Tak
52 KWIDZINSKI PAWEL OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 2001 M Tak L Tak
53 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M Nie XXL Tak
54 Leśniewski Tomasz Poznań 1962 M Nie M Tak
55 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M Nie L Tak
56 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk TSK Orzeł Osiek 1996 M Tak M
57 Lutowski Wojciech Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M Nie M
58 Maćkowski Maciej Żnin Brico Marche Żnin 1988 M Nie L Tak
59 Małkiński Józef Bydgoszcz 1957 M Nie S Tak
60 Michalak Jacek Szczecin 1963 M Nie M Tak
61 MIĘTKIEWICZ Rafał Białośliwie Spójnia Białe Błota 1992 M Nie L Tak
62 Mruk-Horodecka Kornelia Olszewka 1977 K Nie M Tak
63 Muzolf Sebastian Nakło nad Notecią 1999 M Nie M Tak
64 Napierała Andrzej Gostyń MTS Druzyna Szpiku KGHM 1958 M Nie M Tak
65 Nowak Wiesław Szczecin 1949 M Nie L Tak
66 Nowak Alina Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1969 K Tak S Tak
67 Nowak Mikołaj Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1998 M Tak M Tak
68 Olszewski Bartosz Osiek nad Notecią 2002 M Tak M Tak
69 ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1951 M Nie L Tak
70 Osiecki Grzegorz Kisielice 1951 M Nie M Tak
71 Palicki Marcin Rudma 1992 M Nie M Tak
72 Permus Krzysztof Wysoka Aktywni Wysoka 1962 M Nie L
73 Polcyn Jan Osiek nad Notecia PWSZ Piła 1964 M Tak XL Tak
74 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M Nie M Tak
75 Rogoża Bartosz Osiek brak 1999 M Tak M
76 RUDZIŃSKI TOMASZ Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak XL Tak
77 Rybski Mariusz Szczecin 1979 M Nie L Tak
78 Sawicki Eligiusz Złotów 1963 M Nie M Tak
79 Sikora Antoni Gąsawa Żniński Klub Biegacza 1992 1949 M Nie M Tak
80 SIWIAK BARTŁOMIEJ WYRZYSK Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak M Tak
81 Spałek Mateusz Osiek nad Notecią 1998 M Tak L Tak
82 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M Tak M Tak
83 Strychalska rysz danuta gołańcz team run gołańcz 1989 K Nie M
84 Sznajderowski Jarosław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1986 M Tak S Tak
85 Szopiera Aleksandra Wyrzysk TKS Osiek 1967 K Tak S Tak
86 Szopiera Piotr Wyrzysk TKS Osiek 1964 M Tak L Tak
87 Szpojda Grzegorz Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M Tak XL Tak
88 Szroeder Jakub Osiek nad Notecią 1997 M Tak M Tak
89 Szymańska Hanna Skórka 1974 K Nie M Tak
90 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K Tak M Tak
91 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M Nie S
92 Wachowiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 2002 M Tak M Tak
93 Wagner Marcin Stołężyn - 1971 M Nie L Tak
94 Węgrzyn Wojciech Osiek nad Notecią 1999 M Tak M Tak
95 Winkowski Michał Szubin UKB Szubin 2002 M Nie M Tak
96 Wnuk Kacper Osiek nad Notecią 1995 M Tak M Tak
97 WOCHAL RADOSŁAW CZESZEWO 1998 M Nie S Tak
98 WOLNY PIOTR Bydgoszcz Brzoza Biega 1964 M Nie M
99 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka 1985 M Nie L Tak
100 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1980 K Nie M Tak
101 ZDANOWSKI MARIAN Poznań 1956 M Nie XL Tak
102 Łuc Bożena Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1983 K Nie S