Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec Gminy Wyrzysksortuj malejąco Rozmiar koszulki Wpłata
1 Jerzak Slawomir Skórka DPD Pila 1978 M Nie L Tak
2 Gajc Kacper Zacharzyn Zacharzyn 2000 M Nie M Tak
3 WOCHAL RADOSŁAW CZESZEWO 1998 M Nie S Tak
4 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M Nie L Tak
5 GRYMUZA ANTONI Bydgoszcz TKKF Instalator-Pelikan Szubin 1954 M Nie M Tak
6 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M Nie XL Tak
7 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M Nie XXL Tak
8 Kubarski Julian Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1971 M Nie L Tak
9 Drożdż Piotr Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M Nie L Tak
10 haus katarzyna szubin BBL Szubin 1976 K Nie XL Tak
11 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1980 K Nie M Tak
12 Krysztofiak Sławomir Bydgoszcz 1965 M Nie L
13 Jurek Piotr Szubin BBL Szubin 1967 M Nie XL Tak
14 Strychalska rysz danuta gołańcz team run gołańcz 1989 K Nie M
15 Rybski Mariusz Szczecin 1979 M Nie L Tak
16 Muzolf Sebastian Nakło nad Notecią 1999 M Nie M Tak
17 Dacio Darek Szubin 1990 M Nie XL Tak
18 Dąbrowska Karolina Szczecin 1986 K Nie S Tak
19 Małkiński Józef Bydgoszcz 1957 M Nie S Tak
20 Permus Krzysztof Wysoka Aktywni Wysoka 1962 M Nie L
21 Blajchert Adam Piła 1976 M Nie S Tak
22 BOROWIEC WIOLETA SZUBIN BBL Szubin 1985 K Nie S Tak
23 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M Nie M Tak
24 Borecki Stanisław Piła 1954 M Nie S Tak
25 ZDANOWSKI MARIAN Poznań 1956 M Nie XL Tak
26 Konecko Izabela Sopot 1967 K Nie S Tak
27 Burda Cezary Piła 1977 M Nie M Tak
28 Kowal Michał Nakło nad Notecią 1978 M Nie L Tak
29 Błaszak Krzysztof Polichno 1980 M Nie XL Tak
30 Deka Ireneusz Samostrzel body joy fitness club 1986 M Nie L Tak
31 Michalak Jacek Szczecin 1963 M Nie M Tak
32 Osiecki Grzegorz Kisielice 1951 M Nie M Tak
33 Maćkowski Maciej Żnin Brico Marche Żnin 1988 M Nie L Tak
34 Nowak Wiesław Szczecin 1949 M Nie L Tak
35 Chojnacki Krzysztof Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M Nie M Tak
36 Adamczyk Agnieszka Nakło nad Notecią 1982 K Nie S Tak
37 Leśniewski Tomasz Poznań 1962 M Nie M Tak
38 Sawicki Eligiusz Złotów 1963 M Nie M Tak
39 Borowski Krzysztof Wapno 1988 M Nie L Tak
40 Gajc Artur Zacharzyn 1976 M Nie M Tak
41 Kucharski Jacek Chodzież 1961 M Nie M Tak
42 Napierała Andrzej Gostyń MTS Druzyna Szpiku KGHM 1958 M Nie M Tak
43 Ciszewski Paweł Brzostowo 1988 M Nie XL Tak
44 Grota Artur Solec Kujawski ----- 1977 M Nie L Tak
45 Wagner Marcin Stołężyn - 1971 M Nie L Tak
46 Kozłowski Antoni Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1963 M Nie L Tak
47 Szymańska Hanna Skórka 1974 K Nie M Tak
48 Lutowski Wojciech Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M Nie M
49 Kozłowska Danuta Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1967 K Nie XL Tak
50 Sikora Antoni Gąsawa Żniński Klub Biegacza 1992 1949 M Nie M Tak
51 Łuc Bożena Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1983 K Nie S
52 Palicki Marcin Rudma 1992 M Nie M Tak
53 Bąk Oskar Mąkowarsko 1983 K Nie M
54 ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1951 M Nie L Tak
55 MIĘTKIEWICZ Rafał Białośliwie Spójnia Białe Błota 1992 M Nie L Tak
56 Głyżewski Radosław Złotów 1996 M Nie M Tak
57 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka 1985 M Nie L Tak
58 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M Nie S
59 WOLNY PIOTR Bydgoszcz Brzoza Biega 1964 M Nie M
60 Mruk-Horodecka Kornelia Olszewka 1977 K Nie M Tak
61 Jagieła Jarosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1972 M Nie XL Tak
62 Jagieła Bartosz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1983 M Nie M Tak
63 Kowalikowski Daniel Chojnice 1990 M Nie L Tak
64 Krzywdziński Dominik Szubin UKB Szubin 2002 M Nie L Tak
65 Drożdż Szymon Piła Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo / Nieruchomości Gajewska 1993 M Nie S Tak
66 Winkowski Michał Szubin UKB Szubin 2002 M Nie M Tak
67 Działoszyński Grzegorz Kraczki Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1974 M Nie M Tak
68 Jarosz Roman Wałcz 1962 M Nie M
69 Gierok Artur KATOWICE 1976 M Nie L Tak
70 Kretkowski Piotr Aleksandrów Kujawski 1991 M Nie XL Tak
71 Gierlotka Maciej Katowice 1976 M Nie M Tak
72 Szopiera Piotr Wyrzysk TKS Osiek 1964 M Tak L Tak
73 Engler Krzysztof Wyrzysk TSK-Orzeł Osiek 1962 M Tak L Tak
74 Klinowski Jan Osiek nad Notecią Klub Biegowy Osiek nad Notecią 1977 M Tak L Tak
75 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K Tak M Tak
76 Rogoża Bartosz Osiek brak 1999 M Tak M
77 Wachowiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 2002 M Tak M Tak
78 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M Tak M Tak
79 RUDZIŃSKI TOMASZ Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak XL Tak
80 Bąk Dariusz Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1976 M Tak M Tak
81 Olszewski Bartosz Osiek nad Notecią 2002 M Tak M Tak
82 Jankowska Agnieszka Wyrzysk Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K Tak S Tak
83 Sznajderowski Jarosław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1986 M Tak S Tak
84 Joszko Krystian Wyrzysk 1989 M Tak M Tak
85 Spałek Mateusz Osiek nad Notecią 1998 M Tak L Tak
86 Bąk Artur Osiek nad Notecią 1991 1991 M Tak M Tak
87 Wnuk Kacper Osiek nad Notecią 1995 M Tak M Tak
88 Joszko Mateusz Wyrzysk - 1986 M Tak M Tak
89 KWIDZINSKA ANNA OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 1979 K Tak M Tak
90 Bernacki Piotr Gleszczonek 1978 M Tak M Tak
91 KWIDZINSKI PAWEL OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 2001 M Tak L Tak
92 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M Tak L Tak
93 Szpojda Grzegorz Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M Tak XL Tak
94 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk TSK Orzeł Osiek 1996 M Tak M
95 Węgrzyn Wojciech Osiek nad Notecią 1999 M Tak M Tak
96 Polcyn Jan Osiek nad Notecia PWSZ Piła 1964 M Tak XL Tak
97 Nowak Alina Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1969 K Tak S Tak
98 SIWIAK BARTŁOMIEJ WYRZYSK Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak M Tak
99 Nowak Mikołaj Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1998 M Tak M Tak
100 Szroeder Jakub Osiek nad Notecią 1997 M Tak M Tak
101 Szopiera Aleksandra Wyrzysk TKS Osiek 1967 K Tak S Tak
102 Francikowska Dorota Dąbki MTS Druzyna Szpiku KGHM 1966 K Tak M Tak