Komunikat o błędzie

Warning: mysqli_close() expects parameter 1 to be mysqli, null given w include() (linia 210 z /home/inetsport/domains/inetsport.pl/public_html/sites/all/modules/views/theme/views-view-table.tpl.php).

Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowośćsortuj malejąco Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec Gminy Wyrzysk Rozmiar koszulki Wpłata
1 Kretkowski Piotr Aleksandrów Kujawski 1991 M Nie XL Tak
2 MIĘTKIEWICZ Rafał Białośliwie Spójnia Białe Błota 1992 M Nie L Tak
3 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M Nie XXL Tak
4 Kucharski Jacek Chodzież 1961 M Nie M
5 Kowalikowski Daniel Chojnice 1990 M Nie L Tak
6 WOCHAL RADOSŁAW CZESZEWO 1998 M Nie S
7 Działoszyński Grzegorz Kraczki Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1974 M Nie M
8 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka 1985 M Nie L Tak
9 Kozłowski Antoni Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1963 M Nie L Tak
10 Kozłowska Danuta Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1967 K Nie XL Tak
11 Kowal Michał Nakło nad Notecią 1978 M Nie L Tak
12 Adamczyk Agnieszka Nakło nad Notecią 1982 K Nie S
13 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M Tak L Tak
14 Węgrzyn Wojciech Osiek nad Notecią 1999 M Tak M
15 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K Tak M Tak
16 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M Tak M
17 Bąk Dariusz Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1976 M Tak M
18 Sznajderowski Jarosław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1986 M Tak S
19 Spałek Mateusz Osiek nad Notecią 1998 M Tak L
20 Wnuk Kacper Osiek nad Notecią 1995 M Tak M
21 Wajer Michał Osiek nad/Notecia Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1985 M Tak L
22 ZDANOWSKI MARIAN Poznań 1956 M Nie XL
23 Deka Ireneusz Samostrzel body joy fitness club 1986 M Nie L
24 haus katarzyna szubin BBL Szubin 1976 K Nie XL
25 Jurek Piotr Szubin BBL Szubin 1967 M Nie XL Tak
26 Dacio Darek Szubin 1990 M Nie XL
27 BOROWIEC WIOLETA SZUBIN BBL Szubin 1985 K Nie S
28 Borowski Krzysztof Wapno 1988 M Nie L
29 Szpojda Grzegorz Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M Tak XL Tak
30 SIWIAK BARTŁOMIEJ WYRZYSK Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak M Tak
31 Szopiera Aleksandra Wyrzysk TKS Osiek 1967 K Tak S
32 Szopiera Piotr Wyrzysk TKS Osiek 1964 M Tak L
33 RUDZIŃSKI TOMASZ Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak XL
34 Jankowska Agnieszka Wyrzysk Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K Tak S Tak
35 Permus Krzysztof Wysoka Aktywni Wysoka 1962 M Nie L
36 Maćkowski Maciej Żnin Brico Marche Żnin 1988 M Nie L
37 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M Nie S