Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowośćsortuj malejąco Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec Gminy Wyrzysk Rozmiar koszulki Wpłata
1 Kretkowski Piotr Aleksandrów Kujawski 1991 M Nie XL Tak
2 MIĘTKIEWICZ Rafał Białośliwie Spójnia Białe Błota 1992 M Nie L Tak
3 Ciszewski Paweł Brzostowo 1988 M Nie XL Tak
4 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1980 K Nie M Tak
5 Krysztofiak Sławomir Bydgoszcz 1965 M Nie L
6 Małkiński Józef Bydgoszcz 1957 M Nie S Tak
7 Lutowski Wojciech Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M Nie M
8 WOLNY PIOTR Bydgoszcz Brzoza Biega 1964 M Nie M
9 Jagieła Jarosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1972 M Nie XL Tak
10 Jagieła Bartosz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1983 M Nie M Tak
11 GRYMUZA ANTONI Bydgoszcz TKKF Instalator-Pelikan Szubin 1954 M Nie M Tak
12 Kubarski Julian Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1971 M Nie L Tak
13 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M Nie XXL Tak
14 Kucharski Jacek Chodzież 1961 M Nie M Tak
15 Kowalikowski Daniel Chojnice 1990 M Nie L Tak
16 WOCHAL RADOSŁAW CZESZEWO 1998 M Nie S Tak
17 Francikowska Dorota Dąbki MTS Druzyna Szpiku KGHM 1966 K Tak M Tak
18 Sikora Antoni Gąsawa Żniński Klub Biegacza 1992 1949 M Nie M Tak
19 ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1951 M Nie L Tak
20 Bernacki Piotr Gleszczonek 1978 M Tak M Tak
21 Napierała Andrzej Gostyń MTS Druzyna Szpiku KGHM 1958 M Nie M Tak
22 Strychalska rysz danuta gołańcz team run gołańcz 1989 K Nie M
23 Gierlotka Maciej Katowice 1976 M Nie M Tak
24 Gierok Artur KATOWICE 1976 M Nie L Tak
25 Osiecki Grzegorz Kisielice 1951 M Nie M Tak
26 Działoszyński Grzegorz Kraczki Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1974 M Nie M Tak
27 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka 1985 M Nie L Tak
28 Łuc Bożena Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1983 K Nie S
29 Kozłowski Antoni Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1963 M Nie L Tak
30 Kozłowska Danuta Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1967 K Nie XL Tak
31 Bąk Oskar Mąkowarsko 1983 K Nie M
32 Muzolf Sebastian Nakło nad Notecią 1999 M Nie M Tak
33 Kowal Michał Nakło nad Notecią 1978 M Nie L Tak
34 Adamczyk Agnieszka Nakło nad Notecią 1982 K Nie S Tak
35 Chojnacki Krzysztof Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M Nie M Tak
36 Mruk-Horodecka Kornelia Olszewka 1977 K Nie M Tak
37 Rogoża Bartosz Osiek brak 1999 M Tak M
38 Wachowiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 2002 M Tak M Tak
39 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M Tak M Tak
40 Bąk Dariusz Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1976 M Tak M Tak
41 Olszewski Bartosz Osiek nad Notecią 2002 M Tak M Tak
42 Sznajderowski Jarosław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1986 M Tak S Tak
43 Bąk Artur Osiek nad Notecią 1991 1991 M Tak M Tak
44 Spałek Mateusz Osiek nad Notecią 1998 M Tak L Tak
45 Wnuk Kacper Osiek nad Notecią 1995 M Tak M Tak
46 KWIDZINSKA ANNA OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 1979 K Tak M Tak
47 KWIDZINSKI PAWEL OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 2001 M Tak L Tak
48 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M Tak L Tak
49 Węgrzyn Wojciech Osiek nad Notecią 1999 M Tak M Tak
50 Nowak Alina Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1969 K Tak S Tak
51 Polcyn Jan Osiek nad Notecia PWSZ Piła 1964 M Tak XL Tak
52 Nowak Mikołaj Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1998 M Tak M Tak
53 Szroeder Jakub Osiek nad Notecią 1997 M Tak M Tak
54 Klinowski Jan Osiek nad Notecią Klub Biegowy Osiek nad Notecią 1977 M Tak L Tak
55 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K Tak M Tak
56 Blajchert Adam Piła 1976 M Nie S Tak
57 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M Nie M Tak
58 Borecki Stanisław Piła 1954 M Nie S Tak
59 Burda Cezary Piła 1977 M Nie M Tak
60 Drożdż Szymon Piła Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo / Nieruchomości Gajewska 1993 M Nie S Tak
61 Błaszak Krzysztof Polichno 1980 M Nie XL Tak
62 ZDANOWSKI MARIAN Poznań 1956 M Nie XL Tak
63 Leśniewski Tomasz Poznań 1962 M Nie M Tak
64 Palicki Marcin Rudma 1992 M Nie M Tak
65 Deka Ireneusz Samostrzel body joy fitness club 1986 M Nie L Tak
66 Szymańska Hanna Skórka 1974 K Nie M Tak
67 Jerzak Slawomir Skórka DPD Pila 1978 M Nie L Tak
68 Grota Artur Solec Kujawski ----- 1977 M Nie L Tak
69 Konecko Izabela Sopot 1967 K Nie S Tak
70 Drożdż Piotr Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M Nie L Tak
71 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M Nie XL Tak
72 Wagner Marcin Stołężyn - 1971 M Nie L Tak
73 Rybski Mariusz Szczecin 1979 M Nie L Tak
74 Dąbrowska Karolina Szczecin 1986 K Nie S Tak
75 Michalak Jacek Szczecin 1963 M Nie M Tak
76 Nowak Wiesław Szczecin 1949 M Nie L Tak
77 haus katarzyna szubin BBL Szubin 1976 K Nie XL Tak
78 Jurek Piotr Szubin BBL Szubin 1967 M Nie XL Tak
79 Dacio Darek Szubin 1990 M Nie XL Tak
80 BOROWIEC WIOLETA SZUBIN BBL Szubin 1985 K Nie S Tak
81 Krzywdziński Dominik Szubin UKB Szubin 2002 M Nie L Tak
82 Winkowski Michał Szubin UKB Szubin 2002 M Nie M Tak
83 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M Nie L Tak
84 Borowski Krzysztof Wapno 1988 M Nie L Tak
85 Jarosz Roman Wałcz 1962 M Nie M
86 RUDZIŃSKI TOMASZ Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak XL Tak
87 Jankowska Agnieszka Wyrzysk Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K Tak S Tak
88 Joszko Krystian Wyrzysk 1989 M Tak M Tak
89 Joszko Mateusz Wyrzysk - 1986 M Tak M Tak
90 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk TSK Orzeł Osiek 1996 M Tak M
91 Szpojda Grzegorz Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M Tak XL Tak
92 SIWIAK BARTŁOMIEJ WYRZYSK Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak M Tak
93 Szopiera Aleksandra Wyrzysk TKS Osiek 1967 K Tak S Tak
94 Engler Krzysztof Wyrzysk TSK-Orzeł Osiek 1962 M Tak L Tak
95 Szopiera Piotr Wyrzysk TKS Osiek 1964 M Tak L Tak
96 Permus Krzysztof Wysoka Aktywni Wysoka 1962 M Nie L
97 Gajc Artur Zacharzyn 1976 M Nie M Tak
98 Gajc Kacper Zacharzyn Zacharzyn 2000 M Nie M Tak
99 Maćkowski Maciej Żnin Brico Marche Żnin 1988 M Nie L Tak
100 Sawicki Eligiusz Złotów 1963 M Nie M Tak
101 Głyżewski Radosław Złotów 1996 M Nie M Tak
102 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M Nie S