Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klubsortuj malejąco Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec Gminy Wyrzysk Rozmiar koszulki Wpłata
1 Krysztofiak Sławomir Bydgoszcz 1965 M Nie L
2 Rybski Mariusz Szczecin 1979 M Nie L Tak
3 Muzolf Sebastian Nakło nad Notecią 1999 M Nie M Tak
4 Dacio Darek Szubin 1990 M Nie XL Tak
5 Dąbrowska Karolina Szczecin 1986 K Nie S Tak
6 Małkiński Józef Bydgoszcz 1957 M Nie S Tak
7 Blajchert Adam Piła 1976 M Nie S Tak
8 Borecki Stanisław Piła 1954 M Nie S Tak
9 ZDANOWSKI MARIAN Poznań 1956 M Nie XL Tak
10 Konecko Izabela Sopot 1967 K Nie S Tak
11 Burda Cezary Piła 1977 M Nie M Tak
12 Kowal Michał Nakło nad Notecią 1978 M Nie L Tak
13 Błaszak Krzysztof Polichno 1980 M Nie XL Tak
14 Michalak Jacek Szczecin 1963 M Nie M Tak
15 Osiecki Grzegorz Kisielice 1951 M Nie M Tak
16 Nowak Wiesław Szczecin 1949 M Nie L Tak
17 Adamczyk Agnieszka Nakło nad Notecią 1982 K Nie S Tak
18 Leśniewski Tomasz Poznań 1962 M Nie M Tak
19 Sawicki Eligiusz Złotów 1963 M Nie M Tak
20 Borowski Krzysztof Wapno 1988 M Nie L Tak
21 Olszewski Bartosz Osiek nad Notecią 2002 M Tak M Tak
22 Gajc Artur Zacharzyn 1976 M Nie M Tak
23 Kucharski Jacek Chodzież 1961 M Nie M Tak
24 Ciszewski Paweł Brzostowo 1988 M Nie XL Tak
25 Szymańska Hanna Skórka 1974 K Nie M Tak
26 Joszko Krystian Wyrzysk 1989 M Tak M Tak
27 Spałek Mateusz Osiek nad Notecią 1998 M Tak L Tak
28 Bąk Oskar Mąkowarsko 1983 K Nie M
29 Palicki Marcin Rudma 1992 M Nie M Tak
30 Wnuk Kacper Osiek nad Notecią 1995 M Tak M Tak
31 Głyżewski Radosław Złotów 1996 M Nie M Tak
32 Bernacki Piotr Gleszczonek 1978 M Tak M Tak
33 Mruk-Horodecka Kornelia Olszewka 1977 K Nie M Tak
34 Kowalikowski Daniel Chojnice 1990 M Nie L Tak
35 Węgrzyn Wojciech Osiek nad Notecią 1999 M Tak M Tak
36 Jarosz Roman Wałcz 1962 M Nie M
37 Gierlotka Maciej Katowice 1976 M Nie M Tak
38 Gierok Artur KATOWICE 1976 M Nie L Tak
39 Kretkowski Piotr Aleksandrów Kujawski 1991 M Nie XL Tak
40 Szroeder Jakub Osiek nad Notecią 1997 M Tak M Tak
41 WOCHAL RADOSŁAW CZESZEWO 1998 M Nie S Tak
42 Wagner Marcin Stołężyn - 1971 M Nie L Tak
43 Joszko Mateusz Wyrzysk - 1986 M Tak M Tak
44 Grota Artur Solec Kujawski ----- 1977 M Nie L Tak
45 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M Nie S
46 Bąk Artur Osiek nad Notecią 1991 1991 M Tak M Tak
47 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka 1985 M Nie L Tak
48 Permus Krzysztof Wysoka Aktywni Wysoka 1962 M Nie L
49 haus katarzyna szubin BBL Szubin 1976 K Nie XL Tak
50 Jurek Piotr Szubin BBL Szubin 1967 M Nie XL Tak
51 BOROWIEC WIOLETA SZUBIN BBL Szubin 1985 K Nie S Tak
52 Deka Ireneusz Samostrzel body joy fitness club 1986 M Nie L Tak
53 Rogoża Bartosz Osiek brak 1999 M Tak M
54 Maćkowski Maciej Żnin Brico Marche Żnin 1988 M Nie L Tak
55 WOLNY PIOTR Bydgoszcz Brzoza Biega 1964 M Nie M
56 Jerzak Slawomir Skórka DPD Pila 1978 M Nie L Tak
57 Klinowski Jan Osiek nad Notecią Klub Biegowy Osiek nad Notecią 1977 M Tak L Tak
58 KWIDZINSKA ANNA OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 1979 K Tak M Tak
59 KWIDZINSKI PAWEL OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 2001 M Tak L Tak
60 Wachowiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 2002 M Tak M Tak
61 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M Tak M Tak
62 RUDZIŃSKI TOMASZ Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak XL Tak
63 Bąk Dariusz Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1976 M Tak M Tak
64 Jankowska Agnieszka Wyrzysk Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K Tak S Tak
65 Sznajderowski Jarosław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1986 M Tak S Tak
66 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M Tak L Tak
67 Szpojda Grzegorz Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M Tak XL Tak
68 Nowak Alina Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1969 K Tak S Tak
69 Działoszyński Grzegorz Kraczki Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1974 M Nie M Tak
70 Nowak Mikołaj Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1998 M Tak M Tak
71 SIWIAK BARTŁOMIEJ WYRZYSK Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak M Tak
72 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K Tak M Tak
73 Kozłowski Antoni Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1963 M Nie L Tak
74 Kozłowska Danuta Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1967 K Nie XL Tak
75 Napierała Andrzej Gostyń MTS Druzyna Szpiku KGHM 1958 M Nie M Tak
76 Francikowska Dorota Dąbki MTS Druzyna Szpiku KGHM 1966 K Tak M Tak
77 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M Nie M Tak
78 ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1951 M Nie L Tak
79 Polcyn Jan Osiek nad Notecia PWSZ Piła 1964 M Tak XL Tak
80 Chojnacki Krzysztof Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M Nie M Tak
81 MIĘTKIEWICZ Rafał Białośliwie Spójnia Białe Błota 1992 M Nie L Tak
82 Drożdż Piotr Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M Nie L Tak
83 Łuc Bożena Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1983 K Nie S
84 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M Nie L Tak
85 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M Nie XL Tak
86 Drożdż Szymon Piła Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo / Nieruchomości Gajewska 1993 M Nie S Tak
87 Strychalska rysz danuta gołańcz team run gołańcz 1989 K Nie M
88 GRYMUZA ANTONI Bydgoszcz TKKF Instalator-Pelikan Szubin 1954 M Nie M Tak
89 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1980 K Nie M Tak
90 Lutowski Wojciech Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M Nie M
91 Jagieła Jarosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1972 M Nie XL Tak
92 Jagieła Bartosz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1983 M Nie M Tak
93 Kubarski Julian Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1971 M Nie L Tak
94 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M Nie XXL Tak
95 Szopiera Aleksandra Wyrzysk TKS Osiek 1967 K Tak S Tak
96 Szopiera Piotr Wyrzysk TKS Osiek 1964 M Tak L Tak
97 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk TSK Orzeł Osiek 1996 M Tak M
98 Engler Krzysztof Wyrzysk TSK-Orzeł Osiek 1962 M Tak L Tak
99 Krzywdziński Dominik Szubin UKB Szubin 2002 M Nie L Tak
100 Winkowski Michał Szubin UKB Szubin 2002 M Nie M Tak
101 Gajc Kacper Zacharzyn Zacharzyn 2000 M Nie M Tak
102 Sikora Antoni Gąsawa Żniński Klub Biegacza 1992 1949 M Nie M Tak