Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imięsortuj malejąco Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec Gminy Wyrzysk Rozmiar koszulki Wpłata
1 Blajchert Adam Piła 1976 M Nie S Tak
2 Adamczyk Agnieszka Nakło nad Notecią 1982 K Nie S Tak
3 Jankowska Agnieszka Wyrzysk Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K Tak S Tak
4 Szopiera Aleksandra Wyrzysk TKS Osiek 1967 K Tak S Tak
5 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K Tak M Tak
6 Nowak Alina Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1969 K Tak S Tak
7 Napierała Andrzej Gostyń MTS Druzyna Szpiku KGHM 1958 M Nie M Tak
8 KWIDZINSKA ANNA OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 1979 K Tak M Tak
9 Kozłowski Antoni Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1963 M Nie L Tak
10 Sikora Antoni Gąsawa Żniński Klub Biegacza 1992 1949 M Nie M Tak
11 GRYMUZA ANTONI Bydgoszcz TKKF Instalator-Pelikan Szubin 1954 M Nie M Tak
12 Grota Artur Solec Kujawski ----- 1977 M Nie L Tak
13 Bąk Artur Osiek nad Notecią 1991 1991 M Tak M Tak
14 Gierok Artur KATOWICE 1976 M Nie L Tak
15 Gajc Artur Zacharzyn 1976 M Nie M Tak
16 Jagieła Bartosz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1983 M Nie M Tak
17 Rogoża Bartosz Osiek brak 1999 M Tak M
18 Olszewski Bartosz Osiek nad Notecią 2002 M Tak M Tak
19 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk TSK Orzeł Osiek 1996 M Tak M
20 SIWIAK BARTŁOMIEJ WYRZYSK Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak M Tak
21 Łuc Bożena Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1983 K Nie S
22 Burda Cezary Piła 1977 M Nie M Tak
23 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1980 K Nie M Tak
24 Kowalikowski Daniel Chojnice 1990 M Nie L Tak
25 Kozłowska Danuta Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1967 K Nie XL Tak
26 Strychalska rysz danuta gołańcz team run gołańcz 1989 K Nie M
27 Dacio Darek Szubin 1990 M Nie XL Tak
28 Bąk Dariusz Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1976 M Tak M Tak
29 Krzywdziński Dominik Szubin UKB Szubin 2002 M Nie L Tak
30 Francikowska Dorota Dąbki MTS Druzyna Szpiku KGHM 1966 K Tak M Tak
31 Sawicki Eligiusz Złotów 1963 M Nie M Tak
32 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka 1985 M Nie L Tak
33 Szpojda Grzegorz Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M Tak XL Tak
34 Działoszyński Grzegorz Kraczki Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1974 M Nie M Tak
35 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M Nie L Tak
36 Osiecki Grzegorz Kisielice 1951 M Nie M Tak
37 Szymańska Hanna Skórka 1974 K Nie M Tak
38 Deka Ireneusz Samostrzel body joy fitness club 1986 M Nie L Tak
39 Konecko Izabela Sopot 1967 K Nie S Tak
40 Michalak Jacek Szczecin 1963 M Nie M Tak
41 Kucharski Jacek Chodzież 1961 M Nie M Tak
42 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M Tak L Tak
43 Szroeder Jakub Osiek nad Notecią 1997 M Tak M Tak
44 Wachowiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 2002 M Tak M Tak
45 Polcyn Jan Osiek nad Notecia PWSZ Piła 1964 M Tak XL Tak
46 Klinowski Jan Osiek nad Notecią Klub Biegowy Osiek nad Notecią 1977 M Tak L Tak
47 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M Nie XXL Tak
48 Sznajderowski Jarosław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1986 M Tak S Tak
49 Jagieła Jarosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1972 M Nie XL Tak
50 Małkiński Józef Bydgoszcz 1957 M Nie S Tak
51 Kubarski Julian Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1971 M Nie L Tak
52 Wnuk Kacper Osiek nad Notecią 1995 M Tak M Tak
53 Gajc Kacper Zacharzyn Zacharzyn 2000 M Nie M Tak
54 Dąbrowska Karolina Szczecin 1986 K Nie S Tak
55 haus katarzyna szubin BBL Szubin 1976 K Nie XL Tak
56 Mruk-Horodecka Kornelia Olszewka 1977 K Nie M Tak
57 Joszko Krystian Wyrzysk 1989 M Tak M Tak
58 Engler Krzysztof Wyrzysk TSK-Orzeł Osiek 1962 M Tak L Tak
59 Permus Krzysztof Wysoka Aktywni Wysoka 1962 M Nie L
60 Błaszak Krzysztof Polichno 1980 M Nie XL Tak
61 Chojnacki Krzysztof Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M Nie M Tak
62 Borowski Krzysztof Wapno 1988 M Nie L Tak
63 Gierlotka Maciej Katowice 1976 M Nie M Tak
64 Maćkowski Maciej Żnin Brico Marche Żnin 1988 M Nie L Tak
65 Wagner Marcin Stołężyn - 1971 M Nie L Tak
66 Palicki Marcin Rudma 1992 M Nie M Tak
67 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M Tak M Tak
68 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M Nie S
69 ZDANOWSKI MARIAN Poznań 1956 M Nie XL Tak
70 Rybski Mariusz Szczecin 1979 M Nie L Tak
71 Spałek Mateusz Osiek nad Notecią 1998 M Tak L Tak
72 Joszko Mateusz Wyrzysk - 1986 M Tak M Tak
73 Winkowski Michał Szubin UKB Szubin 2002 M Nie M Tak
74 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M Nie M Tak
75 Kowal Michał Nakło nad Notecią 1978 M Nie L Tak
76 Nowak Mikołaj Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1998 M Tak M Tak
77 Bąk Oskar Mąkowarsko 1983 K Nie M
78 KWIDZINSKI PAWEL OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 2001 M Tak L Tak
79 Ciszewski Paweł Brzostowo 1988 M Nie XL Tak
80 Bernacki Piotr Gleszczonek 1978 M Tak M Tak
81 WOLNY PIOTR Bydgoszcz Brzoza Biega 1964 M Nie M
82 Kretkowski Piotr Aleksandrów Kujawski 1991 M Nie XL Tak
83 Szopiera Piotr Wyrzysk TKS Osiek 1964 M Tak L Tak
84 Drożdż Piotr Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M Nie L Tak
85 Jurek Piotr Szubin BBL Szubin 1967 M Nie XL Tak
86 Głyżewski Radosław Złotów 1996 M Nie M Tak
87 WOCHAL RADOSŁAW CZESZEWO 1998 M Nie S Tak
88 MIĘTKIEWICZ Rafał Białośliwie Spójnia Białe Błota 1992 M Nie L Tak
89 Jarosz Roman Wałcz 1962 M Nie M
90 Muzolf Sebastian Nakło nad Notecią 1999 M Nie M Tak
91 Jerzak Slawomir Skórka DPD Pila 1978 M Nie L Tak
92 Borecki Stanisław Piła 1954 M Nie S Tak
93 Drożdż Szymon Piła Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo / Nieruchomości Gajewska 1993 M Nie S Tak
94 Krysztofiak Sławomir Bydgoszcz 1965 M Nie L
95 ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1951 M Nie L Tak
96 RUDZIŃSKI TOMASZ Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak XL Tak
97 Leśniewski Tomasz Poznań 1962 M Nie M Tak
98 Nowak Wiesław Szczecin 1949 M Nie L Tak
99 BOROWIEC WIOLETA SZUBIN BBL Szubin 1985 K Nie S Tak
100 Lutowski Wojciech Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M Nie M
101 Węgrzyn Wojciech Osiek nad Notecią 1999 M Tak M Tak
102 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M Nie XL Tak