Lista startowa: XXVIII Bieg im. Stefana Bąka - Osiek nad Notecią - 10km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec Gminy Wyrzysk Rozmiar koszulki Wpłata
1 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1982 M Tak M Tak
2 RUDZIŃSKI TOMASZ Wyrzysk Klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak XL Tak
3 Bąk Dariusz Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1976 M Tak M Tak
4 Jankowska Agnieszka Wyrzysk Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1975 K Tak S Tak
5 Sznajderowski Jarosław Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 1986 M Tak S Tak
6 Kozłowski Antoni Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1963 M Nie L Tak
7 Kozłowska Danuta Krzewina Klub Wesołego Biegacza 1967 K Nie XL Tak
8 Spałek Mateusz Osiek nad Notecią 1998 M Tak L Tak
9 Wnuk Kacper Osiek nad Notecią 1995 M Tak M Tak
10 MIĘTKIEWICZ Rafał Białośliwie Spójnia Białe Błota 1992 M Nie L Tak
11 Woźniak Grzegorz Krajenka Aktywna Krajenka 1985 M Nie L Tak
12 Towstokory Marek Złotów 1976 1976 M Nie S
13 Filipiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1992 M Tak L Tak
14 Szpojda Grzegorz Wyrzysk Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1977 M Tak XL Tak
15 Kowalikowski Daniel Chojnice 1990 M Nie L Tak
16 Węgrzyn Wojciech Osiek nad Notecią 1999 M Tak M Tak
17 Działoszyński Grzegorz Kraczki Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1974 M Nie M Tak
18 SIWIAK BARTŁOMIEJ WYRZYSK Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1983 M Tak M Tak
19 Kretkowski Piotr Aleksandrów Kujawski 1991 M Nie XL Tak
20 Szopiera Aleksandra Wyrzysk TKS Osiek 1967 K Tak S Tak
21 Szopiera Piotr Wyrzysk TKS Osiek 1964 M Tak L Tak
22 WOCHAL RADOSŁAW CZESZEWO 1998 M Nie S Tak
23 Tecław Aleksandra Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1975 K Tak M Tak
24 LENC JANUSZ Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1953 M Nie XXL Tak
25 haus katarzyna szubin BBL Szubin 1976 K Nie XL Tak
26 Jurek Piotr Szubin BBL Szubin 1967 M Nie XL Tak
27 Dacio Darek Szubin 1990 M Nie XL Tak
28 Permus Krzysztof Wysoka Aktywni Wysoka 1962 M Nie L
29 BOROWIEC WIOLETA SZUBIN BBL Szubin 1985 K Nie S Tak
30 ZDANOWSKI MARIAN Poznań 1956 M Nie XL Tak
31 Kowal Michał Nakło nad Notecią 1978 M Nie L Tak
32 Deka Ireneusz Samostrzel body joy fitness club 1986 M Nie L Tak
33 Maćkowski Maciej Żnin Brico Marche Żnin 1988 M Nie L Tak
34 Adamczyk Agnieszka Nakło nad Notecią 1982 K Nie S Tak
35 Borowski Krzysztof Wapno 1988 M Nie L Tak
36 Kucharski Jacek Chodzież 1961 M Nie M Tak
37 Grota Artur Solec Kujawski ----- 1977 M Nie L Tak
38 Joszko Krystian Wyrzysk 1989 M Tak M Tak
39 Sikora Antoni Gąsawa Żniński Klub Biegacza 1992 1949 M Nie M Tak
40 Bąk Artur Osiek nad Notecią 1991 1991 M Tak M Tak
41 Bąk Oskar Mąkowarsko 1983 K Nie M
42 Joszko Mateusz Wyrzysk - 1986 M Tak M Tak
43 KWIDZINSKA ANNA OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 1979 K Tak M Tak
44 KWIDZINSKI PAWEL OSIEK NAD NOTECIA KLUB BIEGOWY TSK ORZEL OSIEK 2001 M Tak L Tak
45 Mruk-Horodecka Kornelia Olszewka 1977 K Nie M Tak
46 Lewandowski Bartłomiej Wyrzysk TSK Orzeł Osiek 1996 M Tak M
47 Krzywdziński Dominik Szubin UKB Szubin 2002 M Nie L Tak
48 Winkowski Michał Szubin UKB Szubin 2002 M Nie M Tak
49 Nowak Alina Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1969 K Tak S Tak
50 Nowak Mikołaj Osiek nad Notecią klub biegowy TSK Orzeł Osiek 1998 M Tak M Tak
51 Gierlotka Maciej Katowice 1976 M Nie M Tak
52 Francikowska Dorota Dąbki MTS Druzyna Szpiku KGHM 1966 K Tak M Tak
53 Engler Krzysztof Wyrzysk TSK-Orzeł Osiek 1962 M Tak L Tak
54 Klinowski Jan Osiek nad Notecią Klub Biegowy Osiek nad Notecią 1977 M Tak L Tak
55 GRYMUZA ANTONI Bydgoszcz TKKF Instalator-Pelikan Szubin 1954 M Nie M Tak
56 Kubarski Julian Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1971 M Nie L Tak
57 WRÓBLEWSKA DAGMARA BYDGOSZCZ TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1980 K Nie M Tak
58 Strychalska rysz danuta gołańcz team run gołańcz 1989 K Nie M
59 Rybski Mariusz Szczecin 1979 M Nie L Tak
60 Dąbrowska Karolina Szczecin 1986 K Nie S Tak
61 Rogoża Bartosz Osiek brak 1999 M Tak M
62 Przewoźniak Michał Piła OnionRunners 1985 M Nie M Tak
63 Konecko Izabela Sopot 1967 K Nie S Tak
64 Wachowiak Jakub Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK ORZEŁ OSIEK 2002 M Tak M Tak
65 Michalak Jacek Szczecin 1963 M Nie M Tak
66 Nowak Wiesław Szczecin 1949 M Nie L Tak
67 Leśniewski Tomasz Poznań 1962 M Nie M Tak
68 Olszewski Bartosz Osiek nad Notecią 2002 M Tak M Tak
69 Napierała Andrzej Gostyń MTS Druzyna Szpiku KGHM 1958 M Nie M Tak
70 Wagner Marcin Stołężyn - 1971 M Nie L Tak
71 Lutowski Wojciech Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1985 M Nie M
72 Łuc Bożena Krępsko Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1983 K Nie S
73 Palicki Marcin Rudma 1992 M Nie M Tak
74 ORLIKOWSKI TADEUSZ GDYNIA PARKRUN GDYNIA 1951 M Nie L Tak
75 Głyżewski Radosław Złotów 1996 M Nie M Tak
76 Bernacki Piotr Gleszczonek 1978 M Tak M Tak
77 WOLNY PIOTR Bydgoszcz Brzoza Biega 1964 M Nie M
78 Jagieła Jarosław Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1972 M Nie XL Tak
79 Jagieła Bartosz Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz 1983 M Nie M Tak
80 Drożdż Szymon Piła Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo / Nieruchomości Gajewska 1993 M Nie S Tak
81 Polcyn Jan Osiek nad Notecia PWSZ Piła 1964 M Tak XL Tak
82 Jarosz Roman Wałcz 1962 M Nie M
83 Gierok Artur KATOWICE 1976 M Nie L Tak
84 Szroeder Jakub Osiek nad Notecią 1997 M Tak M Tak
85 Jerzak Slawomir Skórka DPD Pila 1978 M Nie L Tak
86 Gajc Kacper Zacharzyn Zacharzyn 2000 M Nie M Tak
87 Lewandowski Grzegorz Szydłowo Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1976 M Nie L Tak
88 Kowalski Zbigniew Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1959 M Nie XL Tak
89 Drożdż Piotr Stara Łubianka Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo 1970 M Nie L Tak
90 Krysztofiak Sławomir Bydgoszcz 1965 M Nie L
91 Muzolf Sebastian Nakło nad Notecią 1999 M Nie M Tak
92 Małkiński Józef Bydgoszcz 1957 M Nie S Tak
93 Blajchert Adam Piła 1976 M Nie S Tak
94 Borecki Stanisław Piła 1954 M Nie S Tak
95 Burda Cezary Piła 1977 M Nie M Tak
96 Błaszak Krzysztof Polichno 1980 M Nie XL Tak
97 Osiecki Grzegorz Kisielice 1951 M Nie M Tak
98 Chojnacki Krzysztof Niemcz RUN BYDGOSZCZ 1968 M Nie M Tak
99 Sawicki Eligiusz Złotów 1963 M Nie M Tak
100 Gajc Artur Zacharzyn 1976 M Nie M Tak
101 Ciszewski Paweł Brzostowo 1988 M Nie XL Tak
102 Szymańska Hanna Skórka 1974 K Nie M Tak