Lista startowa: XXV Bieg Im Elżbiety Garduły - Korzybie - 10,5km

Kliknięcie na nagłówek poszczególnej kolumny daje możliwość sortowania.
Lp. Nazwisko Imię Miejscowość Klub Rok Urodzenia Płeć Mieszkaniec gminy Kępice Mieszkaniec Korzybia Wpłatasortuj rosnąco Rozmiar koszulki
1 Heller Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
2 Świetlik Tomasz Koszalin LEO TEAM 1960 M NIE NIE S
3 Michalak Kamil Słupsk 1989 M NIE NIE M
4 Lipska Małgorzata Lębork Klub 42,2 Lębork 1993 K NIE NIE M
5 Wirkus Antonina Szczecinek MKL Szczecinek 1985 K NIE NIE M
6 Galicki Robert Bobolice 1976 M NIE NIE L
7 SULEJA JOANNA STARGARD SZWLA 1960 K NIE NIE M
8 Bury Kamil Kępice 1996 M TAK NIE L
9 dęga ryszard ustka tupot-ustka 1955 M NIE NIE M
10 Grochowski Henryk Słupsk 1968 M NIE NIE L
11 Ciesielski Dawid Postomino KB Bryza Postomino 1993 M NIE NIE L
12 PRZEPIÓRKA ŁUKASZ LĘBORK LKB im BRACI PETK 1998 M NIE NIE L
13 Wilhelm Wojciech Korzybie 1996 M TAK TAK
14 Wit Zbigniew Słupsk 1964 M NIE NIE M
15 Świercz Jacek Warszawa Byledobiec Anin 1969 M NIE NIE L
16 Kowalska Agnieszka Hamburg 1980 K TAK TAK M
17 Gaweł Andrzej Słupsk ROL-GAW 1959 M NIE NIE L
18 Brzózka Klaudia LĘBORK LKB im BRACI PETK 1991 K NIE NIE L
19 Bieganski Pawel Slupsk ZEGA GABINET 1985 M NIE NIE XL
20 PTASCHUK KATSIARYNA MIŃSK Achilles Leszno 1991 K NIE NIE S
21 Motowidło-Zawadzka Izabella Słupsk 1978 K NIE NIE
22 Herba Zbigniew Stargard Stargard. Ja się nie ściągam. 1953 M NIE NIE L
23 Puścian Krzysztof Manowo Szkoła Podstawowa w Manowie 1974 M NIE NIE L
24 Murawska Katarzyna Słupsk 1980 K NIE NIE M
25 Herman Arkadiusz Słupsk 1973 M NIE NIE L
26 Marczak Małgorzata Żelkowo - 1960 K NIE NIE M
27 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica STOPA Słupsk 1977 M NIE NIE
28 Mizera Agnieszka Lędowo Osiedle Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
29 Konkel Agnieszka Koszalin 1984 K NIE NIE M
30 Domaros Magdalena Sopot 1973 K NIE NIE S
31 JANISZEWSKA MARLENA SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1987 K NIE NIE S
32 Ruszczyński Łukasz Słupsk Węzeł Teleinformatyczny Słupsk 1984 M NIE NIE S
33 Grachel Darek Słupsk NaTrasieateam.pl 1990 M NIE NIE M
34 Budzyńska Elżbieta SŁUPSK 1966 K NIE NIE S
35 Głowacki Włodzimierz Koszalin 1938 M NIE NIE
36 Deptuła-Bill Bożena Borne Sulinowo 1980 K NIE NIE M
37 OSTRÓWKA WALDEMAR LĘBORK LKB im BRACI PETK 1967 M NIE NIE XXL
38 Graś Paweł Słupsk 1990 M NIE NIE XL
39 KĘDZIERSKI ANDRZEJ SZCZECINEK 1980 M NIE NIE L
40 Gierlach Jacek Słupsk Stopa Słupsk 1989 M NIE NIE M
41 Wirkus Łukasz Szzcecinek Talex-Borzytuchom 1988 M NIE NIE L
42 Ferenc Rafał MIASTKO 1983 M NIE NIE M
43 Borecki Grzegorz Kobylnica SP 6 SŁUPSK/ AML 1978 M NIE NIE L
44 Gawęda Emil Stary Jarosław Darłowskie Charty 1987 M NIE NIE L
45 PIOTROWSKI Mirosław Słupsk STOPA 1964 M NIE NIE M
46 Kołodziejczak Marcin Kobylnica 1975 M NIE NIE XXL
47 Chudy Henryk Sławsko K S Olszewski i synowie Sławsko 1955 M NIE NIE M
48 Kazusek Jan Sławno KB Bryza Postomino 1950 M NIE NIE L
49 Pluta Marcin Słupsk Vacu Activ Gym Łosino 1986 M NIE NIE
50 półtorzycki piotr Słupsk Stopa Słupsk 1971 M NIE NIE L
51 Młoczyński Daniel Kępice 1984 M TAK NIE L
52 Strzelecki Bogdan Słupsk 1951 M NIE NIE L
53 KULCZYK KATARZYNA SŁAWSKO KB BRYZA POSTOMINO 1982 K NIE NIE S
54 EIKMANN Dariusz Lębork LKB im BRACI PETK 1981 M NIE NIE L
55 Stachowiak Pawel Poznań Twoje Zacisze 1984 M NIE NIE L
56 MUSIIATCHENKO DMITRIJ LESZNO Achilles Leszno 1991 M NIE NIE S
57 Minko Bartosz Słupsk 1999 M NIE NIE L
58 Nowak Wiesław Szczecin Rowery Turowski 1949 M NIE NIE L
59 KASPERSKI Dariusz Bydlino 1971 M NIE NIE M
60 Gliszczyński Łukasz Bytów Świat Płytek u Kryspina 1999 M NIE NIE L
61 Patyna Paweł Słupsk 1988 M NIE NIE XL
62 Mazurek Ryszard Słupsk 1954 M NIE NIE XL
63 Gajewska Dorota Damnica 1979 K NIE NIE
64 Woźniak Dariusz Sławno www.limo300c.com 1970 M NIE NIE XL
65 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1989 M NIE NIE L
66 Głowacki Jarosław Korzybie ADP Bydgoszcz 1999 M TAK TAK M
67 SZYNKOWSKI KRZYSZTOF SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1970 M NIE NIE M
68 Smoliński Krzysztof Głobino Smoliński TEAM 1978 M NIE NIE L
69 Skumiał Oskar Ustka USB Ustka 1981 M NIE NIE XL
70 CZEPIEL IWONA KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1979 K TAK NIE S
71 Łukaczyk Sylwia Kruszyna 1985 K NIE NIE
72 Garski Dawid Bytów Świat Płytek u Kryspina 1995 M NIE NIE S
73 Gawlak Damian Maszna Spectrum Team 1994 M NIE NIE L
74 Jadłowski Piotr Słupsk 1982 M NIE NIE L
75 Lange renata slupsk 1972 K NIE NIE M
76 Rembalski Piotr Bytów . Świat Płytek u Kryspina 1973 M NIE NIE L
77 Lemańska Katarzyna Ustka USB Ustka 1990 K NIE NIE S
78 Kuryłowicz Kamil Słupsk 1994 M NIE NIE S
79 Butowicz Adam Szczecinek 1961 M NIE NIE L
80 Wilczewski Mariusz Sławsko 5 Mks Święc Sławno 1986 M NIE NIE L
81 CZECH ROMAN SŁUPSK GOCH BYTÓW 1949 M NIE NIE L
82 gregorczyk piotr słupsk 1977 M NIE NIE M
83 grabowska kinga slupsk 1983 K NIE NIE S
84 Struś Artur Wrześnica KB Bryza Postomino 1964 M NIE NIE L
85 Kordylas Michał Słupsk 1986 M NIE NIE
86 Zawada Andrzej Wodnica ZSP1 Słupsk 1966 M NIE NIE M
87 Koziminska-Wróbel Agnieszka Słupsk 1987 K NIE NIE S
88 Ratajczyk Grażyna Słupsk 1952 K NIE NIE M
89 GOSTOMCZYK KRZYSZTOF SŁAWNO 1979 M NIE NIE L
90 RUSIN Leszek LĘBORK LKB im BRACI PETK 1983 M NIE NIE XL
91 Jakubek Patryk Bytów Świat Płytek u Kryspina 1997 M NIE NIE S
92 Tomczak Dominik Słupsk Night Runners Słupsk 1971 M NIE NIE L
93 Bijok Małgorzata Kobylnica VacuActivGYM 1978 K NIE NIE L
94 Damps Martyna Skrzeszewo 2001 K NIE NIE M
95 Wielgat Łukasz Pieńkowo KB Bryza Postomino 1986 M NIE NIE M
96 Gajlewicz Dominik Miastko MTS HAMER 1986 M NIE NIE L
97 PAPROCKA Ewelina Obliwice 1987 K NIE NIE S
98 Piotrkowski Tomasz Słupsk STOPA Słupsk 1980 M NIE NIE M
99 Gładikowska Anna Siemianice AML 1978 K NIE NIE
100 Pawłowski Marcin Słupsk Decathlon Słupsk 1989 M NIE NIE L
101 Woś Przemek Słupsk Radio Gdańsk 1974 M NIE NIE M
102 Micerski Tomasz Koszalin TKKF Koszalin 1976 M NIE NIE S
103 Staniaszek Bogusław Głobino Tupot Ustka 1952 M NIE NIE XL
104 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK STOPA SŁUPSK 1978 M NIE NIE L
105 Kurkul Przemek Pałówko KB Bryza Postomino 1995 M NIE NIE XL
106 Cywińska Agnieszka Miastko Mts Hamer 1988 K NIE NIE M
107 Pyra Justyna Słupsk 1984 K NIE NIE
108 Malinowski Adam Pomiłowo MKS Święc Sławno 1957 M NIE NIE XL
109 Fursewicz Bartłomiej Siemianice KS BURZA / VACU ACTIV GYM 1982 M NIE NIE L
110 Dawidowska Ewa Słupsk AML Słupsk 1998 K NIE NIE S
111 Szopiński Tomasz Darłowo KB Bryza Postomino 1983 M NIE NIE M
112 Matysiak-Rembalska Anna Bytów ŚWIAT Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
113 Zblewski Tadeusz Bytów LKB im. Braci Petk Lębork 1984 M NIE NIE L
114 Łożyński Jacek chojnice Florian 1970 M NIE NIE M
115 Szremski Marek Dębnica Kaszubska PSB Fimal Słupsk 1970 M NIE NIE L
116 Wróblewski Mateusz Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE L
117 Kąkol Mateusz Słupsk 1990 M NIE NIE M
118 Waszak Karol KĘPICE Korzybskie Rekiny 1989 M TAK NIE L
119 Litwin Barbara Słupsk Stopa Słupsk 1983 K NIE NIE S
120 PETK Jerzy LĘBORK LKB im BRACI PETK 1956 M NIE NIE XL
121 Urbański Tomasz Białogard Karlino Biegaj 1972 M NIE NIE
122 Niwiński Grzegorz Ustka KB TUPOT USTKA 1958 M NIE NIE M
123 Formella Sławomir Kościerzyna Formex 1975 M NIE NIE L
124 Wilmont Krzysztof Slupsk Decathlon Słupsk 1987 M NIE NIE M
125 TELESIEWICZ HENRYK SŁAWNO 1947 M NIE NIE L
126 GÓRSKI Mateusz LĘBORK LKB im BRACI PETK 1996 M NIE NIE L
127 Garska Joanna Bytów Świat Płytek u Kryspina 1974 K NIE NIE S
128 Żylicz Paweł Słupsk STOPA Słupsk / USB Ustka 1993 M NIE NIE L
129 Jastrzębski Dariusz Sopot 1979 M NIE NIE L
130 Damps Katarzyna Skrzeszewo 1976 K NIE NIE S
131 Sikorski Witold Rosnowo KB RUN 42 1961 M NIE NIE M
132 Hałas Piotr Słupsk 1984 M NIE NIE M
133 klejdysz beata Słupsk 1974 K NIE NIE M
134 PIOTRASCHKE Paweł LĘBORK LKB im BRACI PETK/ SZKOŁA POLICJI SŁUPSK 1979 M NIE NIE L
135 Wilusz Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1981 M NIE NIE
136 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Darłowo 1970 M NIE NIE XL
137 Graff Norbert Szczenurze UKS Ekoludek 1982 M NIE NIE XL
138 GAJEK ARTUR KĘPICE KORZYBSKIE REKINY 1976 M NIE NIE L
139 Hejnowski Patryk Krąg 1992 M NIE NIE M
140 Musiał Eugeniusz Gdynia Body in Motion 1946 M NIE NIE L
141 Kurkul Janek Pałówko KB Bryza Postomino 1999 M NIE NIE L
142 SZYMAŃSKI MATEUSZ MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 1986 M NIE NIE L
143 LEPSHA Anasłasiia Slupsk 1984 K NIE NIE
144 Jeziorny Ryszard Wieluń Wieluń Biega 1963 M NIE NIE L
145 Rosiak Damian Sławno 1991 M NIE NIE L
146 Turczyn Tomasz Sławno Dziennik Sławieński 1977 M NIE NIE L
147 Szymański Sylwester Szczecinek ULKS Barwice 1973 M NIE NIE M
148 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Bytów ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 1987 M NIE NIE M
149 Pela Hanna Wodnica USB Ustka 1977 K NIE NIE S
150 Hejza Leszek Obłęże 1990 M TAK NIE L
151 Gołaszewska-Żuraw Danuta Warszawa (Praga-Południe) 1966 K NIE NIE S
152 KAŃDUŁA Mariusz Nowy Tomyśl 1975 M NIE NIE M
153 Protasewicz Andrzej Sławno Sławno 1977 M NIE NIE L
154 Kołodziejczyk Danuta Biesowice 1964 K TAK NIE M
155 Ciżmowska Barbara Kępice 1956 K TAK NIE L
156 Madej Krzysztof Kuleszewo 1985 M NIE NIE L
157 Barchanowski Andrzej Słupsk Samotny Biały Żagiel 1969 M NIE NIE
158 olechnowicz zbigniew Slupsk Tupot Ustka 1948 M NIE NIE M
159 Miluk Artur Gdańsk Świnka Raćka Team 1985 M NIE NIE M
160 DUDZIAK PIOTR KOSZALIN FOR-REST-RUN KOSZALIN 1975 M NIE NIE M
161 Salamonik Piotr Słupsk 1966 M NIE NIE XL
162 Lipski Jan LĘBORK LKB im BRACI PETK 1948 M NIE NIE XL
163 Garski Kryspin Bytów Świat Płytek u Kryspina 1976 M NIE NIE S
164 Kubera Kajetan Ustka Baltic Seals 1994 M NIE NIE M
165 Kordecki Robert Wielki Klincz Maratończyk Wielki Klincz 1993 M NIE NIE L
166 Jankowski Grzegorz Bytów Świat płytek u Kryspina 1975 M NIE NIE M
167 Kisielewicz Krzysztof Korzybie Korzybskie rekiny 1990 M TAK TAK L
168 Rzepkowski Daniel Kępice 1979 M TAK NIE L
169 Prędki Grzegorz Darłowo KB Postomino 1985 M NIE NIE M
170 NACZK Leonard LĘBORK LKB im BRACI PETK 1975 M NIE NIE XL
171 GREBIENIK Andrzej Słupsk W.P.K SŁOŃ TEAM 1974 M NIE NIE
172 kapera monika Piła AZS AWF KATOWICE 1990 K NIE NIE S
173 NOWAKOWSKI Czeslaw Warszawa Klub Biegacza GOCH 1947 M NIE NIE L
174 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE KORZYBSKIE REKINY 1956 M TAK TAK L
175 Piłczyński Zbigniew Słupsk 1963 M TAK NIE XL
176 Jopek Grzegorz Wrząca Ochotnicza Straż Pożarna we Wrzącej 1990 M NIE NIE XL
177 Gorzkowski Paweł Słupsk STOPA Słupsk 1984 M NIE NIE XL
178 Wąsicki Sebastian Reda LKB im.Braci Petk Lębork 1988 M NIE NIE L
179 Wójcik Damian Darłowo Runnerswalde Darłowo 1970 M NIE NIE
180 Jakubowska Jolanta Wieluń Wieluń Biega 1963 K NIE NIE M
181 Parwanicki Wiktor Wlynkowko "Tupot" Ustka 1944 M NIE NIE L
182 Kowalski Krzysztof Słupsk STOPA Słupsk 1957 M NIE NIE M
183 SZCZERBATY Paweł Słupsk 1985 M NIE NIE M
184 Bogumiłow Marcin Słupsk Night runners 1988 M NIE NIE L
185 Nowak Paweł Słupsk Morpol Running Team 1992 M NIE NIE
186 MUSZAK ŁUKASZ BYTÓW LKB im. Braci Petk Lębork 1991 M NIE NIE S
187 Pokorny Edward Ustka TUPOT Ustka 1948 M NIE NIE L
188 Dwulit Dominik Kępice Korzybskie Rekiny 1994 M TAK NIE M
189 Waszak Filip Kępice Korzybskie rekiny 1993 M TAK NIE M
190 Dziadczyk Krzysztof Chojnice Florian 1960 M NIE NIE M
191 Kuzio Waldemar Słupsk 1978 M NIE NIE M
192 Jankowska Justyna Słupsk 1986 K NIE NIE M
193 Drwal Piotr Ustka usb ustka 1973 M NIE NIE
194 Wilczewski Krzysztof Tychowo 1985 M NIE NIE S
195 H Zdzisław Koszalin Niezrzeszony 1956 M NIE NIE L
196 Szymczak Michał Szczecin 1982 M NIE NIE S
197 STRUPIŃSKA Renia Krępa Kaszubska LKB im BRACI PETK 2000 K NIE NIE M
198 Sałaj Angelika Zbyszewo 3b Starostwo Powiatowe Slupsk5 1987 K NIE NIE S
199 KUBARKO Robert Słupsk Stolko 1968 M NIE NIE L
200 Łubkowska Magdalena Słupsk Słupsk 1974 K NIE NIE M
201 Huczek Katarzyna Racibórz EASYRUN RACIBÓRZ 1981 K NIE NIE M
202 Gaweł Zbigniew Słupsk Miasto Słupsk 1956 M NIE NIE XL
203 Gałkowska Patrycja Sławsko Bryza Postomino 2001 K NIE NIE S
204 Sidor Mariusz SŁUPSK DECATHLON SŁUPSK 1984 M NIE NIE M
205 KURKUL ALICJA PAŁÓWKO KB BRYZA POSTOMINO 1991 K NIE NIE L
206 Jefimczyk Norbert Damno 1999 M NIE NIE M
207 Cholewiński Artur Słupsk Sprint team Słupsk 1985 M NIE NIE
208 Stachowski Rafał Miasteczko Krajeńskie AZS AWF KATOWICE 1991 M NIE NIE S
209 Świercz Iwona Warszawa Byledobiec Anin 1969 K NIE NIE M
210 Żurawik Piotr Kępice 1970 M TAK NIE XL
211 Piłczyński Paweł Widzino 1989 M NIE NIE XXL
212 Kułakowski Dawid Koszalin TKKF Koszalin 1977 M NIE NIE M
213 Rudnik Jerzy Chojnice Florian Chojnice 1952 M NIE NIE L
214 Jabłoński Tomasz SŁAWNO SPOKO MKS Święc Sławno 1979 M NIE NIE S
215 Bukowski Bartosz Sławno 1986 M NIE NIE
216 Weland Waldemar Kończewo 1994 M NIE NIE L
217 Szczepaniak Jacek Kępice korzybskie rekiny 1967 M TAK NIE M
218 Juszczak Krzysztof Koszalin 1954 M NIE NIE S
219 Herman Karina Słupsk 1972 K NIE NIE S
220 Połeć Arkadiusz Sopot 1990 M NIE NIE M
221 Oleszek Jerzy Grabno Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej 1971 M NIE NIE
222 Kwaśniak Zdzisław Słupsk STOPA 1960 M NIE NIE M
223 Dwulit Dariusz Miastko MTS Hamer 1970 M NIE NIE L
224 Jungling Piotr Kępice 1969 M TAK NIE M
225 JANISZEWSKI MIECZYSŁAW SZCZECIN BULK CARGO PORT SZCZECIN 1960 M NIE NIE M
226 JAWORSKI ROBERT pieszcz kb bryza postomino 1976 M NIE TAK XXL
227 Grzonka Kamila Bytonia KS Sokół Zblewo 1986 K NIE NIE L
228 Lipiński Mateusz Słupsk MUAY RUNNING TEAM 1999 M NIE NIE S
229 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Maratonczyk Wielki Klincz 1962 M NIE NIE
230 Bill Łukasz Borne Sulinowo 1985 M NIE NIE L